Szerző Téma: Suzuki  (Megtekintve 261426 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Suzuki
« Válasz #135 Dátum: 2005.05.13 20:45:03 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ízlés dolga , tényleg  :wink: ... Nekem a szürke rémes , főleg egy kiskocsin  :P

Nekem akkor tetszett meg a metálszürke, amikor jó régen kaptam 1 Mecsboxot, ami mellesleg egy Merci Kabrió volt, na annak spec jól állt :D


Igen . Azoknak jól áll . Komoly , nagy kocsiknak , valamint nagy kabrióknak és sportkocsiknak (mellesleg régebben , úgy az 50-60-as években az ezüst szinte "hivatalos színe" volt a Mercedesnek , sőt pl. anno a versenysportban valóban hivatalos színe is volt - innen jön az Ezüstnyíl -Silberpfeil- megnevezés a mai F1-es gépeikre is) . Ez a dömping viszont , amikor Altók , Cliók és egyéb hasonlók "pompáznak" a hű-de-komolyak-vagyunk ezüstszínben , szerintem egyszerűen rémes  :shock: ... Dehát ezt már sokszor kifejtettem .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Suzuki
« Válasz #136 Dátum: 2005.05.13 20:47:41 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Palaczk"
Gyerekek , ma láttam egy új Swiftet , olyan fantasztikusan jó színben , hogy a szám tátva maradt  :o ... Mint most a honlapjukról megtudtam , "gránátnarancs-metál" a neve , itt van egy kép róla - de ez nem is igazán jó , én ugyanis a ragyogó májusi napsütésben láttam , ahogy elhaladt előttem keresztben az autó - olyan élet és tűz volt abban a színben , ahogy sütött rá a nap , hogy azt így nem is lehet elmondani  :prayer: !!!

De jó, nem vagyok egyedül. Nekem is ez a szín jön be a legjobban.  8) Élőben sokkal jobb, mint képen  :wink:


Ugye ? Valami csodás volt az a szín , ahogy csillogott a napsütésben  :o ... Utána rögtön eszembe jutott , hogy ha lenne sok fölös pénzem , bizisten átfényeztetném ilyenre a Camrymet - no persze csakis profi minőségben , kívül-belül-motortérben-mindenhol ... ááállat lenne  8)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Suzuki
« Válasz #137 Dátum: 2005.05.13 21:12:01 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Palaczk"
Gyerekek , ma láttam egy új Swiftet , olyan fantasztikusan jó színben , hogy a szám tátva maradt  :o ... Mint most a honlapjukról megtudtam , "gránátnarancs-metál" a neve , itt van egy kép róla - de ez nem is igazán jó , én ugyanis a ragyogó májusi napsütésben láttam , ahogy elhaladt előttem keresztben az autó - olyan élet és tűz volt abban a színben , ahogy sütött rá a nap , hogy azt így nem is lehet elmondani  :prayer: !!!

De jó, nem vagyok egyedül. Nekem is ez a szín jön be a legjobban.  8) Élőben sokkal jobb, mint képen  :wink:


Ugye ? Valami csodás volt az a szín , ahogy csillogott a napsütésben  :o ... Utána rögtön eszembe jutott , hogy ha lenne sok fölös pénzem , bizisten átfényeztetném ilyenre a Camrymet - no persze csakis profi minőségben , kívül-belül-motortérben-mindenhol ... ááállat lenne  8)

Lehet, élőben szebb, ilyen új Suzukit csak feketében, szürkében láttam még eddig :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #138 Dátum: 2005.05.13 21:34:34 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ajánlom egyébként figyelmetekbe az új Swift színválasztékát - EZ IGEN , így kell kinézzen egy kisautó színpalettája , 11 féle szín , ebből csak kettő a szürke , továbbá van fehér és fekete , a fennmaradó 7 pedig igazi SZÍN , méghozzá szebbnél szebbek  [smilie=sm38.gif] ! Részemről ez bizony  :10:

Dicséretes, hogy nem szürke minden, de az az egy szem zöld szín nekem nem tetszik. :cry: MIndegy, legfeljebb nem lesz Swiftem...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #139 Dátum: 2005.05.13 21:36:45 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ez a dömping viszont, amikor Altók, Cliók és egyéb hasonlók "pompáznak" a hű-de-komolyak-vagyunk ezüstszínben, szerintem egyszerűen rémes  :shock: ... Dehát ezt már sokszor kifejtettem.

Egyre inkább kezdek egyetérteni ebben. Minél nagyobb egy autó, annál elviselhetőbb az ezüstmetál szín. De egyelőre az olivat jobban szeretem.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #140 Dátum: 2005.05.13 21:38:34 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ugye? Valami csodás volt az a szín, ahogy csillogott a napsütésben :o ... Utána rögtön eszembe jutott, hogy ha lenne sok fölös pénzem, bizisten átfényeztetném ilyenre a Camrymet - no persze csakis profi minőségben, kívül-belül-motortérben-mindenhol... ááállat lenne  8)

A Camryt??? Még szerencse, hogy nincs rá pénzed, kár lenne érte...
Tipikus kiskocsi-szín.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Suzuki
« Válasz #141 Dátum: 2005.05.14 18:59:43 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ugye? Valami csodás volt az a szín, ahogy csillogott a napsütésben :o ... Utána rögtön eszembe jutott, hogy ha lenne sok fölös pénzem, bizisten átfényeztetném ilyenre a Camrymet - no persze csakis profi minőségben, kívül-belül-motortérben-mindenhol... ááállat lenne  8)

A Camryt??? Még szerencse, hogy nincs rá pénzed, kár lenne érte...
Tipikus kiskocsi-szín.


Tipikus szemellenzős hozzáállás ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Suzuki
« Válasz #142 Dátum: 2005.05.14 19:01:05 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ajánlom egyébként figyelmetekbe az új Swift színválasztékát - EZ IGEN , így kell kinézzen egy kisautó színpalettája , 11 féle szín , ebből csak kettő a szürke , továbbá van fehér és fekete , a fennmaradó 7 pedig igazi SZÍN , méghozzá szebbnél szebbek  [smilie=sm38.gif] ! Részemről ez bizony  :10:

Dicséretes, hogy nem szürke minden, de az az egy szem zöld szín nekem nem tetszik. :cry: MIndegy, legfeljebb nem lesz Swiftem...


Élőben kéne látni .

Ezek szerint neked csak a zöld jön be igazán ?

Mondjuk , a te kocsidnak jó is a színe  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #143 Dátum: 2005.05.14 21:32:06 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Utána rögtön eszembe jutott, hogy ha lenne sok fölös pénzem, bizisten átfényeztetném ilyenre a Camrymet
A Camryt??? Még szerencse, hogy nincs rá pénzed, kár lenne érte... Tipikus kiskocsi-szín.
Tipikus szemellenzős hozzáállás ;) ...

Ha nem hiszed, próbáld ki! De ezek az extra színek nem mutatnak jól mai nagy kocsikon. Gondolj el egy S Mercit, vagy egy nagy Lexust rózsaszínben, narancssárgában, vagy akárcsak tűzpirosban... De egy Yaris, vagy új Swift esetében ez nem zavaró, sőt.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #144 Dátum: 2005.05.14 21:53:21 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Élőben kéne látni. Ezek szerint neked csak a zöld jön be igazán? Mondjuk, a te kocsidnak jó is a színe  :)

Nem, én legjobban a kékeket szeretem, különösen a halványkéket. (olyat, mint a Yaris Ice Blue) A zöldet is, ez már a családi közös pont, de a Suzuki zöldje egy kicsit kommersznek tűnt így a mintában. Zöldből pl. ez tetszik. A kocsit találomra választottam, csak a színe miatt.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Suzuki
« Válasz #145 Dátum: 2005.05.14 21:58:12 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Utána rögtön eszembe jutott, hogy ha lenne sok fölös pénzem, bizisten átfényeztetném ilyenre a Camrymet
A Camryt??? Még szerencse, hogy nincs rá pénzed, kár lenne érte... Tipikus kiskocsi-szín.
Tipikus szemellenzős hozzáállás ;) ...

Ha nem hiszed, próbáld ki! De ezek az extra színek nem mutatnak jól mai nagy kocsikon. Gondolj el egy S Mercit, vagy egy nagy Lexust rózsaszínben, narancssárgában, vagy akárcsak tűzpirosban... De egy Yaris, vagy új Swift esetében ez nem zavaró, sőt.


Egyrészt : az én Camrym nem mai nagykocsi ;) ...

Másrészt : nincs az sehol megírva , hogy milyen autó milyen színű kell , hogy legyen . OK , mondjuk citromsárgában tényleg fura lenne egy felsőkategóriás autó . De pl. az említett , fantasztikus narancs-metál színben simán el tudnám képzelni az említett típusokat . Biztos , hogy jól állna nekik , mert ez a szín nem komolytalan , csak életteli - a kettő nem ugyanaz . Vannak csakugyan mókás , vicces színek , amelyek tényleg csak némelyik kisautónak állnak jól . De az említett naracs szerintem nem ilyen - és természetesen a piros sem . Régebben kínálták a nagy autókat , többek közt az S-Klassét is pirosban . A W126-ost még biztosan . Szerintem nagyon jól nézett ki . De ezzel a véleményemmel sajnos alighanem a kisebbséget képviselem , mert a színt pont azért vették ki a kínálatból , mert nem vette senki  :roll: ... Bár megnézném , hogy ez mekkora arányban tudható be a birkatermészetnek , és mekkora arányban a tényleges ízlésnek  :lol:

És még egyszer visszatérve a narancs-metálra : itt van például ezaz autó ! Jól néz ki ? Mint az állat  :o ... Baromi jól áll neki ez a sötétnarancs-metál szín . Pedig nem kicsi és nem komolytalan autó . Egyszóval , ahogy már mondtam : egy kicsit nyitottabban kéne gondolkodni , és sokkal színesebb lenne az autósvilág  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Suzuki
« Válasz #146 Dátum: 2005.05.14 22:01:25 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Élőben kéne látni. Ezek szerint neked csak a zöld jön be igazán? Mondjuk, a te kocsidnak jó is a színe  :)

Nem, én legjobban a kékeket szeretem, különösen a halványkéket. (olyat, mint a Yaris Ice Blue) A zöldet is, ez már a családi közös pont, de a Suzuki zöldje egy kicsit kommersznek tűnt így a mintában. Zöldből pl. ez tetszik. A kocsit találomra választottam, csak a színe miatt.


Aha ... British Racing Green jellegű , metál . Nem rossz , de nekem jobban bejönnek a világosabb zöldek . Többek közt ezért tetszik a Swift zöldje is . Bár tény , hogy elegáns egy ilyen sötétzöld-metál , ha frissen van mosva . Szóval nincs bajom vele , végül is a miénk is ilyesmi színű , bár abban van egy nagy adag kék is . Tényleg : érdekelne , hogy hívták gyárilag azt a színt ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #147 Dátum: 2005.05.14 22:25:58 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Egyrészt : az én Camrym nem mai nagykocsi ;) ...

Nem erre gondoltam, hanem a rózsaszín Cadillacre...
Idézetet írta: "Palaczk"
itt van például ezaz autó ! Jól néz ki ? Mint az állat  :o ... Baromi jól áll neki ez a sötétnarancs-metál szín .

Nem igazán lenne az esetem. A sötétnarancs amblock nem lenne az. Legfeljebb kukásautóban, de annak meg nem elég rikító...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #148 Dátum: 2005.05.14 22:29:48 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem rossz , de nekem jobban bejönnek a világosabb zöldek .

TEtszik a pezsgőzöld is, de az nagyon világos, könnyen meglátszanak a sérülések.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Suzuki
« Válasz #149 Dátum: 2005.05.14 22:34:15 »
Ma ültem egy 1.0 Swiftben, utolsó szériából való. Már 1 éves, de még néha új szaga van. Valahonnan ismerős volt az illat, a végére rájöttem, az új Daciánknak volt ilyen illata. Egyébként minden kopogós kemény műanyag, és az a kocsi nem megy. 5-ben 80-nál gázadásra jön egy kis morgás, és lassan elkezd kúszni felfelé a mutató...
music