Szerző Téma: Hifi és High - End  (Megtekintve 137776 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Hifi és High - End
« Válasz #135 Dátum: 2007.12.06 12:49:39 »
Óh, kérem, itt tanult emberek vannak  :kacsint:  nem mondtam semmi újat  :nagymosoly:  [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm46.gif]
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
Hifi és High - End
« Válasz #136 Dátum: 2008.03.05 07:35:28 »
Ez a vezetékes dolog (táp) már eléggé hmmm a végállomás. Aki ilyet is hall, nos az táplálja a cuccot akksiról. ;-) Azzal nem lesz sem hálózati zaj, sem egyéb ilyen gond. Mondjuk megnézem akinek olyan cucca van amin lehet hallani. :-D

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
Hifi és High - End
« Válasz #137 Dátum: 2008.03.05 08:11:15 »
Idézetet írta: "schillerasz"

Egyébként a ribbon magasak tényleg annyira sokkalsokkal jobbak, mint a dóm?
A Hivi cuccokról van vkinek tapasztalata. Teszla méjközepek  :otlet: jobbak , mint a sal? a volt videoton gyár helyén v mi (hangszoro.net) es hangszórók mienek, állítólag gyártanak a focalnak is :shock:
Hangváltóba egy ismerõsöm esküszik a olajpapír kondenzátorra, van aki leszólja :banging:
Távlati terveimben szerepel egy hangdoboz építése + erölködõ 1x vmi egyszerû, aztán ha teccik, meg megy, akkor esetleg egy quad 405 (v nem is olyan szupi az?)aztán meg egycsöves, egyenlõre infót gyûjtök, meg el kéne olvasnom 2-3- könyvet is, tehát ez a jövõ zenéje.
Akkor találkozunk a hangszoro.net fórumán is. :-D Támogatom a DIY-t. Szerény tapasztalataim szerint messze jobb ár/érték arány érhetõ el, tetemes tanulással és munkával ugyan. A H2000 jelenlegi hangszórói alkalmasak egy átlagos cucchoz. Nagyon kiemelkedõ hangot ne várj tõle. Mondjuk egy Preludium B31-nél messze jobb lesz (már ha 2 útban gondolkodsz) és ezzel remélem eleget segítettem. Ha jobb kellene keress mást, de ugye az rögtön a duplája. Az egyedi gyártás most (és talán véglegesen is) szünetel. A többit inkább ott, akár privátban is.
 Ami a ribbont illeti, tényleg jók. A Hivi sem rossz. Mindegyiket a helyén kell kezelni. Meg kell találni melyik mivel illeszthetõ össze.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Hifi és High - End
« Válasz #138 Dátum: 2008.11.14 10:51:16 »
Hol lehet videókamerát szervizeltetni? Fejtisztítás kéne egy ezeréves Panasonichoz.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Hifi és High - End
« Válasz #139 Dátum: 2008.11.14 11:13:01 »
Hol lehet videókamerát szervizeltetni? Fejtisztítás kéne egy ezeréves Panasonichoz.

Klikk

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Hifi és High - End
« Válasz #140 Dátum: 2008.11.14 11:49:10 »
Klikk
Na idáig azért én is képes vagyok eljutni  :flowers: , arra gondoltam, hogy valaki esetleg tud olyan helyet, ahol nem aranyáron dolgoznak, és dolgoznak, neadjisten még vissza is kapom a bevitt terméket. (Az ember túl sok Homárt olvasván nem bízik senkiben...)
És hát ezeréves cuccról van szó, amivel lehet, hogy le is pattintanak.
music     

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: Hifi és High - End
« Válasz #141 Dátum: 2008.11.14 12:21:58 »
vegyél egy tisztito szettet. a fejet a vezetögörgöket mega szokásos cuccokkal bárki elbodogul.
márha DV kazis, vagy VHS-C stb mechanikus szalagtovábbitásu cam az alany
és az bármire jó. van tisztito kazi is
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Hifi és High - End
« Válasz #142 Dátum: 2008.11.14 18:00:07 »
Klikk
Na idáig azért én is képes vagyok eljutni  :flowers: , arra gondoltam, hogy valaki esetleg tud olyan helyet, ahol nem aranyáron dolgoznak, és dolgoznak, neadjisten még vissza is kapom a bevitt terméket. (Az ember túl sok Homárt olvasván nem bízik senkiben...)
És hát ezeréves cuccról van szó, amivel lehet, hogy le is pattintanak.

WOW, tudod használni a keresőt?
Gondolhatod, hogy nem azért írtam...
De ez márkaszerviz, egy telefont/e-mailt megérne szerintem.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Hifi és High - End
« Válasz #143 Dátum: 2008.11.14 20:46:18 »
De ez márkaszerviz, egy telefont/e-mailt megérne szerintem.
Kaptam egy másik címet, meg egy tanácsot is: azt ajánlják, hogy ne próbálkozzak tisztító kazettával, mert az nem precíz, és adott esetben nagyobb kárt csinálhat, mint hasznot. (Aki ezt tanácsolja, annak édesmindegy, hogy szervizbe viszem-e, tehát nem az anyagi haszonszerzés motiválta.)
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Hifi és High - End
« Válasz #144 Dátum: 2008.11.14 21:03:48 »
Én meg azt javaslom, hogy szedd le a fedelet, fogj egy fültisztító pálcát, mártsd szeszbe, majd a fejet forgatva tisztogasd meg. Persze nem csak a képolvasó fejet, hanem a hangfejet meg a görgőket is érdemes megpucolni. 10 perc és kész. Meg fogsz lepődni milyen redva jön le róla.
Gabe 254.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Hifi és High - End
« Válasz #145 Dátum: 2008.11.14 21:20:04 »
Klikk
Na idáig azért én is képes vagyok eljutni  :flowers: , arra gondoltam, hogy valaki esetleg tud olyan helyet, ahol nem aranyáron dolgoznak, és dolgoznak, neadjisten még vissza is kapom a bevitt terméket. (Az ember túl sok Homárt olvasván nem bízik senkiben...)
És hát ezeréves cuccról van szó, amivel lehet, hogy le is pattintanak.
Egyszer még régebben vittem hozzájuk egy Technics dekket, mert a fej azimutja kissé elállítódott.
Sok pénzt elkértek, de ugyanúgy nem szólt jól utána. Ráadásul meg sem pucolták a szalagvezető  alkatrészeket, mert alkoholos cuccal egy csomó dzsuvát leszedtem róla. Úgyhogy otthon nekiálltam egy csavarhúzóval és magam beállítottam a fejet  :wacko:
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.14 21:23:15 írta whis »
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Hifi és High - End
« Válasz #146 Dátum: 2008.11.14 22:17:19 »
Én meg azt javaslom, hogy szedd le a fedelet, fogj egy fültisztító pálcát, mártsd szeszbe, majd a fejet forgatva tisztogasd meg. Persze nem csak a képolvasó fejet, hanem a hangfejet meg a görgőket is érdemes megpucolni. 10 perc és kész. Meg fogsz lepődni milyen redva jön le róla.
Ehhez persze tudni kéne, hogy a sok bisz-b.szból mi micsoda...
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Hifi és High - End
« Válasz #147 Dátum: 2008.11.14 22:21:08 »
Egyáltalán nem nehéz: a nagy fémszínű a képolvasó fej, ami forog. Aztán vannak görgők, meg az audió fej ami egy kb 1*2 cm-es kütyü.
Szerk: itt találsz jó kis leírást, képekkel
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.14 22:26:15 írta Kgabe »
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Hifi és High - End
« Válasz #148 Dátum: 2008.12.21 18:53:02 »
Az ipod az ne tud mp3-at kezelni, ugye?

Satriani

  • Vendég
Re: Hifi és High - End
« Válasz #149 Dátum: 2008.12.21 19:27:10 »
Dehogynem. Arra találták ki. A Coriban arról megy a zene, 90%-a mp3, a maradék apple lossless.

WMA-t nem tud.

Idézet
Audio formats supported: AAC (16 to 320 Kbps), Protected AAC (from iTunes Store), MP3 (16 to 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formats 2, 3, and 4), Apple Lossless, AIFF, and WAV

Innen van.
« Utoljára szerkesztve: 2008.12.21 19:29:46 írta Satriani »