Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1034620 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

LionTR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
    • http://www.abbys.hu
Nem feltétlenül. Én már vettem néhány ilyen apróságokat márkaszervízben, elfogadható áron.

Köszi, rákeresek akkor.

zar116

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
    • Transaxle
Családi okok miatt eladó a 2004-es Priusom. Európai, navigáció (E14), bluetooth kihangosító, tempomat, ködlámpa, bőrkormány, tolatóradar (gyári, hátul), videós iPod dokkoló, 4 téli gumi gyári lemezfelnin, gyári dísztárcsával, Thule tetőcsomagtartó, lézerblokkoló, hő és belátásvédő fólia (műbizonylatos), matrica rendszám (forgalmiba bejegyezve). Kifogástalan műszaki állapotú, gondosan karbantartott, teljes szerviztörténet, minden szerviz, karbantartás márkaszervizben történt. Második, Magyarországon első tulajdonos, négy éve egy kézben. 256000 km, ára 2.0 MFt. 0630 875 7721
Milánóban lakik az Isten.
Benzint meg a Priussal spórolok.

balazs1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Sziasztok,

 Nem tud valaki szerezni eredeti toyota váltóolajat? Egész konkrétan 6 liter ATF WS olajat keresek.

Előre is köszi!

kunokbalint

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Üdvözlök mindenkit! :)

Eladó 1 garnitúra 4x100-as osztókörű, Alessio Carrera 16'' felnik, 2db Falken Ziex 195/45 R16-os gumikkal (5 mm-es mintamélységgel) és 2db Semperit Sport 195/45 R16-os gumikkal (4 mm-es mintamélységgel).

Nekem a Tercelemen vannak rajta de mostanában sokat járok az erdőbe és nincs kedvem cserélgetni a gyárival, ezért kinéztem magamnak egy terepfelnit, így eladó az Alessio garnitúra.
Az egyik felni kátyút kapott, szakember meghegesztette szakszerűen és kigörgőzte, nem látszik semmi sem, persze le lettek csiszolva és le lettek fújva ezüstre, esztétikailag nem mondható hibátlannak, de műszakilag tökéletes!. Hibátlanul futnak, megtekinthető és kipróbálható Bátaszéken vagy Szekszárdon.

Akit esetleg érdekel, az írjon privát üzenetet nekem! :)

Kép, hogy miről van szó: http://postimage.org/image/wgkf8bs5b/
'84 Toyota Tercel 4WD Allrad 1.5L

Refko

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Halihó.

4db szép állapotú acélfelni eladó.
http://www.autoalkatresz.hu/auto-felni/toyota_avensis_gyari_acelfelni_15x6-574520
6JJx 15H2 ET39, kitűnő állapotban vannak, nem rozsdások, gumik nélkül
Elérhetőség a hírdetésben.

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Téligumi garnitúrák eladóak:  Zeetex Ice Snow S100 185/60 R14 7mm profillal 10E Ft/db (újak)
Semperit 175/65 R14 5,5 mm profillal 5E Ft/db
Dunlop Winter Sport M3D 195/55 R16 7mm profillal 16E Ft/db
Today, tomorrow and after tomorrow!

BloodRedSandman

  • Vendég
Hali mindenki!

Mivel komolyan ***ták a boldogságomat, felmondták a bérelt parkolóban melóban és a rohadék pláza is emelt az árain, úgy gondoltam kéne egy fostalicska motor amivel napi 2km-t melóba tudok járni.
Azért nem bicikli, mert a cigánygettóban dolgozom. Tehát: jávától babettáig, felújítandótól a sohajónem lesz ig minden játszik. Túrjátok fel a kerteket, fészereket és lomtalanítsátok ki a levetett kotványokat.
Az egyetlen kritérium az 50ccm és nem baj ha van valami bukósapka is.

Téháix.
 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Hali mindenki!

Mivel komolyan ***ták a boldogságomat, felmondták a bérelt parkolóban melóban és a rohadék pláza is emelt az árain, úgy gondoltam kéne egy fostalicska motor amivel napi 2km-t melóba tudok járni.
Azért nem bicikli, mert a cigánygettóban dolgozom. Tehát: jávától babettáig, felújítandótól a sohajónem lesz ig minden játszik. Túrjátok fel a kerteket, fészereket és lomtalanítsátok ki a levetett kotványokat.
Az egyetlen kritérium az 50ccm és nem baj ha van valami bukósapka is.

Téháix.
 :D

Ez nagyon nem ide való.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Az érdeklődők részére ez az Opel Astra 600E-ért vihető azonnal. A kocsi a családban van hívjatok, ha valakit érdekelne.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Téligumi garnitúrák eladóak:  Zeetex Ice Snow S100 185/60 R14 7mm profillal 10E Ft/db (újak)
Semperit 175/65 R14 5,5 mm profillal 5E Ft/db
Dunlop Winter Sport M3D 195/55 R16 7mm profillal 16E Ft/db
A Semperit elkelt, a többi kettő még továbbra is eladó!!
Today, tomorrow and after tomorrow!

Funkii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 195
Sziasztok!

Egyik cimborám árulja a kerekeket E11-éről, tehát felni + gumi, de ha arra van igény csak a felnit is adja külön.
Felni: 7Jx15" ET35
Gumi: 195/50 Barum 90%-os nyári
Egyben a kerekek 72 000 forint.
Képek: https://skydrive.live.com/#cid=BC2699E12721C157&id=BC2699E12721C157%21642
Telszám: 30/603-65-42

ben88

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Sziasztok, van egy feleslegessé vált 3s-fe motorom. 1990-es usdm automata camry-ben volt (v20), amerikai gyártású. Hengerfeje teljesen fel lett újítva, kb. 2000 km-t ment.
A motor 190 ezer mérföldet/304 ezer km-t futott, de a hengerfej felújítás után is füstölt sajnos ezért kivettem. Szerintem gyűrűzésre szorulna.
Projektelni, szétbontani, stb.
Akit érdekel mondjon rá valamit, nekem csak útban van. Szállításban sajnos nem tudok segíteni.
06 20 338 3711
ex: 90 camry 2.0 aut. usdm
ex: 94 camry 3.0 3vzfe eu
ex: 94 camry 2.2 aut. usdm
2000 4runner 3.4 limited

ben88

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Volna még egy hengerenkénti injektoros gázszettem is eladó 4 hengereshez.
Ac stag 4 ecu, atiker 90l hengeres tartály 2021-ig érvényes papírokkal, atiker reduktor, minden vezeték, kapcsoló, cső stb. megvan.
Kevesebb mint 1 évet ment, 2 literes benzinesben.
Képek
http://i.imgur.com/qMose.jpg
http://i.imgur.com/1xKDY.jpg
90e ft.
06 20 338 3711
ex: 90 camry 2.0 aut. usdm
ex: 94 camry 3.0 3vzfe eu
ex: 94 camry 2.2 aut. usdm
2000 4runner 3.4 limited

Pipi úr

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
sziasztok!
103kW-os 3sge motoros celicám van (st162, 1987), az injektor alá keresek tömítő alátéteket nagyon sürgősen. valaki esetleg tud segíteni?
mellékeltem képet

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Ingyen elvihetőek a épeken látható gumik. 205/65R15 Michelin Energy Saver. Aki nem megy sokat annak még egy ideig jó lehet.
Feltételek:
- Holnap délután 17 óráig jelzi nekem, akinek kell, különben kiteszem a lomtalanításra. Elérhető vagyok privát üzenettel, és telefonon is (30)336-3930. (holnap délelőtt korlátozottan leszek telefonon elérhető, de sms működik).
- Aki jelezte nekem, hogy kell pár napon belül vigye el, ideális esetben akár holnap késő estig, vagy szívesen elviszem mikrotalira.

A gumik Budapest 11. kerületében vannak, az Allee-tól gyaloglásnyi távolságra.
Őrizgetni nem fogom, akinek kell vigye (ez alól egyetlen kivétel, ha vidéki jelentkező van, akkor megoldom, de oda nem viszem el).
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...