Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1035171 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

diegho

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4365 Dátum: 2011.04.28 09:30:19 »
Úgy néz ki eladó lesz a 2002-es 2.0 D4 motoros Liftback Sol Avém kihasználatlanság miatt. Több szakival is beszéltem, mindenki egyet ért abban, hogy ennek az autónak nagyon nem tesz jót ahogy én használom (heti 5km az is hidegen) így inkább úgy döntöttem eladom ezt, veszek valami régi Swift-et magamnak egyelőre, ráadásul közös autó faterral és én meg lehet idén elköltözök, szóval 2 autó jobb lenne.

Amit tudni kell róla: lassan 99ezer km, 2. tulaj vagyok, 90ezres nagy szervizig vezetve lett a szervizkönyv. Előző tulaj a Reálszisztéma Buda-ba hordta én a Nagykanizsai Koto-ba. Nemrég kapott 2 első betétet, 4 új Denso iridium gyertyát, generátor ékszíjat. Kedden voltam a Koto-ban átnézetni, injektortisztítózni kell (meg is van a flakon, jövő héten töltöm bele) mert a sok állás miatt (van hogy 1 hétig nincs beindítva) elég sok lerakódás van a rendszerben, emiatt nem tökéletes az égés, kicsit kormolja a gyertyák 2 mellékpólusát.

Előélet: előző tulajnál valaki végighúzta a jobb oldalát, 3 elem lett újra fújva a reálszisztéma buda-ban, nálam egy sajnálatos baleset következtében egy motoros elkapta balról a lökösömet. Lökös+bal ködlámpa lett cserélve (fő lámpatest, izzó, hűtőmaszk minden maradt) A hűtőt tartó merevítőt is cserélték (hűtő maradt) valamint mivel 3cm-t sikerült eltolnia felfelé a motornak a bal elejét (nem tudom pontosan mit a kerék előtt) ezért az vissza lett húzva (meg is tudom mutatni pontosan hol mit javítottak rajta). Erről természetesen számla is van.

Akit komolyabban érdekel ne kíméljen.

Képeket teszek fel kérésre, még sehol nem hirdetem.

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4366 Dátum: 2011.04.28 09:31:37 »
Van eladó egy Pioneer DEH 2120 típusú MP3 -as CD rádió USB -vel. Másfél éves, megkímélt, karcmentes, tökéletesen működik. Ha valakit érdekel nálam lehet priviben. 15.000,- Ft (csere forintra)



Még mindig meg van, lehet érdeklődni, még akár alkudni is.  :surrender:

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4367 Dátum: 2011.04.28 19:40:30 »
Úgy néz ki eladó lesz a 2002-es 2.0 D4 motoros Liftback Sol Avém kihasználatlanság miatt. Több szakival is beszéltem, mindenki egyet ért abban, hogy ennek az autónak nagyon nem tesz jót ahogy én használom (heti 5km az is hidegen) így inkább úgy döntöttem eladom ezt, veszek valami régi Swift-et magamnak egyelőre, ráadásul közös autó faterral és én meg lehet idén elköltözök, szóval 2 autó jobb lenne.

Amit tudni kell róla: lassan 99ezer km, 2. tulaj vagyok, 90ezres nagy szervizig vezetve lett a szervizkönyv. Előző tulaj a Reálszisztéma Buda-ba hordta én a Nagykanizsai Koto-ba. Nemrég kapott 2 első betétet, 4 új Denso iridium gyertyát, generátor ékszíjat. Kedden voltam a Koto-ban átnézetni, injektortisztítózni kell (meg is van a flakon, jövő héten töltöm bele) mert a sok állás miatt (van hogy 1 hétig nincs beindítva) elég sok lerakódás van a rendszerben, emiatt nem tökéletes az égés, kicsit kormolja a gyertyák 2 mellékpólusát.

Előélet: előző tulajnál valaki végighúzta a jobb oldalát, 3 elem lett újra fújva a reálszisztéma buda-ban, nálam egy sajnálatos baleset következtében egy motoros elkapta balról a lökösömet. Lökös+bal ködlámpa lett cserélve (fő lámpatest, izzó, hűtőmaszk minden maradt) A hűtőt tartó merevítőt is cserélték (hűtő maradt) valamint mivel 3cm-t sikerült eltolnia felfelé a motornak a bal elejét (nem tudom pontosan mit a kerék előtt) ezért az vissza lett húzva (meg is tudom mutatni pontosan hol mit javítottak rajta). Erről természetesen számla is van.

Akit komolyabban érdekel ne kíméljen.

Képeket teszek fel kérésre, még sehol nem hirdetem.
Irányárat és pár képet tudnál priviben adni?
Úgy tűnik, lenne jelentkező.
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

diegho

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4368 Dátum: 2011.04.28 21:20:55 »
Rögtön küldök pár képet és árat.
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.28 21:21:27 írta kleingy »

janikatuning

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4369 Dátum: 2011.05.05 18:16:27 »
Sziasztok! keresnék 4e-fe vagy 5e-fe vagy legvégsőbb esetben 2e motort kompletten! ha esetleg tudd valaki valamit írjon e-mailt (tárgyba írd bele hoyg toyota motor)!:D vagy hívjon 30/339-9030 természetesen nem horribilis összegért!

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4370 Dátum: 2011.05.05 19:23:01 »
Sziasztok! keresnék 4e-fe vagy 5e-fe vagy legvégsőbb esetben 2e motort kompletten! ha esetleg tudd valaki valamit írjon e-mailt (tárgyba írd bele hoyg toyota motor)!:D vagy hívjon 30/339-9030 természetesen nem horribilis összegért!
Akkor, most, milyen motort is keresel?
Ha eldöntötted, akkor nézd meg a www.cpl.eu -t és kérj ajánlatot.
Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013

janikatuning

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4371 Dátum: 2011.05.06 09:27:21 »
Sziasztok! keresnék 4e-fe vagy 5e-fe vagy legvégsőbb esetben 2e motort kompletten! ha esetleg tudd valaki valamit írjon e-mailt (tárgyba írd bele hoyg toyota motor)!:D vagy hívjon 30/339-9030 természetesen nem horribilis összegért!
Akkor, most, milyen motort is keresel?
Ha eldöntötted, akkor nézd meg a www.cpl.eu -t és kérj ajánlatot.
Szia tudnál nekem segíteni hogy hogy tudok ajánlatot kérni? vagy hoyg működik az oldal?:$ 4efe kellene a legjobban!

Cisc0

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 236
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4372 Dátum: 2011.05.06 12:50:13 »
Mivel nem csak Corolla cuccok, ide is beteszem:

- 1db gyújtótrafó - KÉP
Toyota (Denso) - 90919-02239
Egy 2005-ös, faceliftes Corollába lett véve, de sajnos tévesen, így csak berakták meg kivették, egyébként teljesen új.
Márkaszervizben vásárolt, számla is van róla.(Eredeti ára: 37 120 Ft)
25 000 Ft

- 4db ENZO H alufelni + a hozzávaló 16 db kerékanya - KÉP1 - KÉP2
6,5 x 15" - ET 38 - 4x100-as osztókörrel, ez is E12 Corollán volt.
Ami a képeken talán nem látszik, a felnik közül 2 db megvan padkázva, nem durván, de a felnik széle meg van húzva.
A rajtuk levő gumikat ajándékba adom, mivel használtak: 2 db Michelin 2005-ös, 2 db BF Goodrich (DOT: 1209).
60 000 Ft

- 1 db Toyota gyári kerékőrszett - KÉP
Az ENZO felnikhez jó, de mivel az én gyári felnieim alátétes csavarral vannak szerelve én nem tudom felhasználni, ezért eladó ez is.
A csatolt kép nem saját!!!, de a típus, forma ugyanez, csak ezek használtak.
5 000 Ft

felnik + kerékőr együtt 60 000 Ft.

A fenti cuccokért cserébe érdekel E12 HB facelift Corolla jobbos első ködlámpatest, valamint gyári gumiszőnyeg garnitúra (nekem elég lenne az első két darab is, de ha csak garnitúra van akkor az is érdekel, csak ne legyen kilyukadva). A csere természetesen értékegyeztetéssel történne.
Érdeklődni itt a fórumon, vagy sürgősebb esetben a 30/311-6487-es telszámon.
A cuccok helyileg Debrecentől 15 km-re vannak, a Debreceni átvétel OK, de ha van más ésszerű ötleted akkor azt is megbeszélhetjük.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D

diegho

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4373 Dátum: 2011.05.08 11:10:41 »
Nincs valakinek elfekvőbe olcsón kisállat ketrece? Kedvesem odavan a törpenyuszikért és akarnánk egyet, csak az ő ketrece kicsi. Legalább 80x40x40-es kéne, de inkább nagyobb.

szutyi7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4374 Dátum: 2011.05.09 19:41:15 »
Keresek : Starlet 1.5 D 1991-be

motortartó bak,    váltótartó bak,   első lengőkar egybe  vagy csak szilent, vezető oldali zárat,    fekete toyotás felniközepet, belső világítás lámpa búra,  jobb hátsó biztonsági öv szerkezet.
Esetleg szép 14-es felnit!

Neo_Komlo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4375 Dátum: 2011.05.09 22:04:37 »
Sziasztok!

Eladósorba került 2000-es évjáratú toyota avensis liftback sol 1.6 benzines autónk, klímás, négy elektromos ablakos, mindene működik. Irányár 850000Ft, további részletekért keressetek telefonon, emailben

Ezen kívül eladó néhány hiace alkatrész:

Hátsó ajtó teleszkóp pár, normál magasságú, gyári buszból való, jó erős, 8000Ft
Differenciálmű, önzáróra cseréltük, egyébként hibátlan működésű, 70000Ft

Keresek ugyancsak hiace alkatrészt:
Hiace long buszba való (~1999) gyári harmadik üléssort, vagy harmadik üléssorba való középső kétpontos övet és két darab övcsatot az oldalsó hárompontos övek részére (a jelenlegi harmadik üléssoromból ezek hiányoznak, de az oldalfalon az övek megvannak...)

Az első két üléssorom kárpitja a sötétebb szürke árnyalat, a harmadik egy egészen világos, ha sikerül bele való árnyalatút találni, a jelenlegi harmadik üléssort is eladásra kínálom :)


Várom a válaszokat, érdeklődőket, tanácsokat!
Hi-Ace 1999 2,4TD long bus

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4376 Dátum: 2011.05.10 23:01:02 »
A4-es lapomat cserélném egy hasonló paraméterekkel rendelkezö Audira  :clap:
Just drive for fun

TSityu

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4377 Dátum: 2011.05.10 23:09:21 »
Kihagytad belőle, hogy fehér... :yawn:

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4378 Dátum: 2011.05.10 23:16:19 »
Igen, köszi :D
Just drive for fun

Lévai Béla

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1167
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4379 Dátum: 2011.05.10 23:35:27 »
....Kedvesem odavan a törpenyuszikért és akarnánk egyet, csak az ő ketrece kicsi.  ...
Ugye csak elírás és a kedvesed nem tartod ketrecben?  ;)

Toyota Avensis II.  1AZ-FSE Exec. Aut. 2007-2013