Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1034243 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4050 Dátum: 2010.12.10 16:11:48 »
Eladó az Avensisem , örülnék ha klub/fórumtag venné meg, így viszontláthanám valamikor a kicsikét.  ;)

Így tartják az árukat az Avensisek?

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4051 Dátum: 2010.12.10 16:45:49 »
Wailland digitális fali gázkazán 24kw-os padlófűtést is vitt,plusz 120l-es hőtároló tartály,ez is wailland...bolti ára egyben 450e Ft körül és felett!! 2db réz könyök kell rá és beköthető!!  Ajánlatokat pü-ben várok vagy telón,elképzelésem 60ezer Ft ...laptop,lcd tv csere érdekel...független vagy pannon(telenor) telefont beszámítok ésszerű áron...azaz legyen arányos azért azzal amit eladok árban!! Beszerelési garanciát vállalok rá!! 20-9909-148 begin_of_the_skype_highlighting              20-9909-148      end_of_the_skype_highlighting A kazán karcmentes,tényleg csak a két könyök hiányzik róla!!

nem kötekszem,
de Vaillant-ra gondolsz?

Csak a pontosság kedvvért.

Igen arra gondoltam,csak elírtam,mire észre vettem addigra meg már nem tudtam javítani!! Aki akarja úgyis megérti!! :D :flowers: Azért köszi hogy szóltál!!

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4052 Dátum: 2010.12.10 20:39:42 »
Eladó az Avensisem , örülnék ha klub/fórumtag venné meg, így viszontláthanám valamikor a kicsikét.  ;)
Így tartják az árukat az Avensisek?
Miért, melyik középkategóriás hasonló autó van 1milla alatt?  :surrender:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4053 Dátum: 2010.12.10 21:41:16 »
Eladó az Avensisem , örülnék ha klub/fórumtag venné meg, így viszontláthanám valamikor a kicsikét.  ;)
Tengerentúlra?  :surrender:
Gabe 254.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
Adok-Veszek
« Válasz #4054 Dátum: 2010.12.11 00:36:41 »
Nagy valószínűséggel összejön, hajóra megyek. Örülnék ha valaki megvenné, de ahogy írtam is annyira nem életbevágó az eladás.

Ma már hívott is egy kereskedő, és mivel annyira nincs messze tőlem holnap meghallgatom a fikázós dumáját. Kíváncsi vagyok mennyire tartja egy nepper az autómat.  :lol:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4055 Dátum: 2010.12.11 09:01:58 »
Eladó az Avensisem , örülnék ha klub/fórumtag venné meg, így viszontláthanám valamikor a kicsikét.  ;)
Így tartják az árukat az Avensisek?
Miért, melyik középkategóriás hasonló autó van 1milla alatt?  :surrender:

Ok, akkor a futásteljesítményt tartom picit soknak...
Vagy csak én vagyok naív?:)

Ez a legundorítóbb szerintem, ha valaki tekergeti a Km-t.
Szerencsére nekem az elmúlt 3 használt autómban a Km valós volt.
1. Mondeo, bár külföldről hoztam én magam, de tényleg a gyári gumik voltak rajta még (45 e km)
2. Corsa: 36e km-ig vezetett szervizkönyv, majd 2 évre rá vettem meg 54 e km-nél, hacsak a háziorvos nem járta be vele Európát 2 év alatt... elég hihető:)
3. Ez aminek a legjobban örülök, és irigykedjetek: Saját cégen belül az egyik kedevs kollegának cserélték az Avensisét, 5 éves 44e km-rel:) D4D
Végig garázsban volt, mert 10 percre lakott gyalog, és ezért a cég mélygarázsábána állt javarészt.
Megkapta az új Peugeot-t, az is állandóan ott áll:))
Tudjátok, amiről másoktól lehet hallani: a jó állapotú céges autókat a bennfentesek elviszik. Most én voltam a bennfentes, először életemben:)))
Egyik ismerősöm már mondta, hogy ha eladom, akkor neki szóljak először, és addig is úgy vigyázzak rá, mintha az övé lenne:))


sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4056 Dátum: 2010.12.11 09:38:50 »
Avensis 2005-ös, 5 ajtóshoz van valakinek megunt, eladó tetőcsomagtartója?

Thule, vagy eredeti Toyota (ami asszem szintén Thule) érdekelne csak.

Köszi

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4057 Dátum: 2010.12.11 11:09:23 »
Ok, akkor a futásteljesítményt tartom picit soknak...
Vagy csak én vagyok naív? :)
Évente 25 ezer km, nem is vészes szerintem, csak valamivel többet használta az átlagnál (de még mindig nem céges 50-80 ezer/év). Megnyugodhatsz, ebben az Avensiben nincs tekerve a km. :) Megjegyzem, hogy szerintem az ilyen autókat azért néhány kirívóan ritka kivételtől eltekintve nem arra használják, hogy elmenjenek 10 km-re dolgozni vele meg néha 7végén bevásárolni. Nem azért vesz vki felsőkategóriás autót így felszerelve. ;)

Érdekes, hogy itthon nem lehet eladni autót úgy, hogy kettessel kezdődjön és hatszámjegyű legyen a futásteljesítmény, mert az "hú, de sok, ennek már annyi". Aztán meg jön az anyázás, hogy "vazz ez tekerve volt, te jó ég"... Szánalmas.  :nono:

Neked pedig mindhárom autódnál piszok mákod volt! :yes:
         

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4058 Dátum: 2010.12.11 11:23:53 »
Ok, akkor a futásteljesítményt tartom picit soknak...
Vagy csak én vagyok naív? :)
Évente 25 ezer km, nem is vészes szerintem, csak valamivel többet használta az átlagnál (de még mindig nem céges 50-80 ezer/év). Megnyugodhatsz, ebben az Avensiben nincs tekerve a km. :) Megjegyzem, hogy szerintem az ilyen autókat azért néhány kirívóan ritka kivételtől eltekintve nem arra használják, hogy elmenjenek 10 km-re dolgozni vele meg néha 7végén bevásárolni. Nem azért vesz vki felsőkategóriás autót így felszerelve. ;)

Érdekes, hogy itthon nem lehet eladni autót úgy, hogy kettessel kezdődjön és hatszámjegyű legyen a futásteljesítmény, mert az "hú, de sok, ennek már annyi". Aztán meg jön az anyázás, hogy "vazz ez tekerve volt, te jó ég"... Szánalmas.  :nono:

Neked pedig mindhárom autódnál piszok mákod volt! :yes:

Mondjuk én úgy néztem autót, hogy 60e km alatt..
hátha lesz.. és lett:)
általában 100.000 alá szeretik tekerni.
Most viccesen az én corsámban (ami még megvan, és gondolkodom az eladásán:) 97e Km van... nem merek menni vele:)
Mi van ha valaki azt üti ben a használtauto.hu-ban hogy 100.000 km alatt..akkor a 101e Km-es bebukta:)
Ezért nem írnak sokan Km-t.
Azokat én alapból meg sem nézem:)

Csak egy "aranyos" történet a 2-essel kezdődő és 6 számjegyű autókról:
Barátom szeretett bele egy Ford Galaxy-ba, és volt benne 220e km.
Megvette, örült, és csak az ajtón nem nézte, hogy olajcsere 280.000-nél már volt 1 éve kb:)) :(((

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4059 Dátum: 2010.12.11 11:37:06 »
Na de ne offoljunk srácok, ezzel menjünk inkább az Ave beszélgessünk topicba.  :)
         

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4060 Dátum: 2010.12.11 11:45:32 »
Nem azért vesz vki felsőkategóriás autót így felszerelve. ;)
Középkategóriást  :flowers:

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4061 Dátum: 2010.12.11 12:50:39 »
Nem azért vesz vki felsőkategóriás autót így felszerelve. ;)
Középkategóriást  :flowers:

Felsőközép :) :)
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4062 Dátum: 2010.12.11 14:30:03 »
Nem azért vesz vki felsőkategóriás autót így felszerelve. ;)
Középkategóriást  :flowers:

Felsőközép :) :)

Hivatalosan Közép.

Mini AYGO
Kis: Yaris
Alsó közép, Corolla/Auris
Közép: Avensis, IS
Felsőközép: Camry, GS
Luxus: LS

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4063 Dátum: 2010.12.11 14:52:47 »
Én kérek elnézést. Árát és felszereltségét tekintve az én egybites rendszeremben felsőkategóriás. De ne offoljuk szét az adok-veszeket.  :flowers:
         

sarzs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 201
Re: Adok-Veszek
« Válasz #4064 Dátum: 2010.12.11 14:57:11 »
Én kérek elnézést. Árát és felszereltségét tekintve az én egybites rendszeremben felsőkategóriás. De ne offoljuk szét az adok-veszeket.  :flowers:

Az adok veszekhez szerintem hozzá tartozik, hogy ha adsz vagy veszel egy középkategóriás autót, milyenre gondolj:)) :yes: