Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1034571 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3555 Dátum: 2010.06.17 11:21:52 »
Továbbra is eladó az akkumulátorom. "Wild Horse", Made in EU, 44 Ah, jobb pluszos. Két hete vettem, egyszer volt használva, két év gari volt rajta. 11.600 volt az új ára, 7.500-ért odaadom.
Nem sikerült a visszaváltás a tecsóban?  :no:

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3556 Dátum: 2010.06.19 11:37:04 »
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3557 Dátum: 2010.06.19 19:14:03 »
erre valami frankó klímás vagy autószerelő kéne!!
Merre van a cucc helyileg? Mert előbb egy szakival megnézetném, hogy a kompresszor felfogatási helye, etc. stimmelnek-e (hely van az biztos, mert ezt a típust 4E-FE klímával is árulták anno).
Tudsz adni egy irányárat?
Szfvár mellett...kompresszor+párologtató+csövek+klímahűtő+szűrő kell neked ha minden igaz!! Árat pü-ben küldöm!!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3558 Dátum: 2010.06.20 18:00:57 »
erre valami frankó klímás vagy autószerelő kéne!!
Merre van a cucc helyileg? Mert előbb egy szakival megnézetném, hogy a kompresszor felfogatási helye, etc. stimmelnek-e (hely van az biztos, mert ezt a típust 4E-FE klímával is árulták anno).
Tudsz adni egy irányárat?
Szfvár mellett...kompresszor+párologtató+csövek+klímahűtő+szűrő kell neked ha minden igaz!! Árat pü-ben küldöm!!
Köszi, megkaptam. Érdekelne, de sajnos nem ismerek senkit, aki tudna nyilatkozni, hogy passzol-e az E10-esembe, illetve beszerelné.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3559 Dátum: 2010.06.20 21:48:15 »
erre valami frankó klímás vagy autószerelő kéne!!
Merre van a cucc helyileg? Mert előbb egy szakival megnézetném, hogy a kompresszor felfogatási helye, etc. stimmelnek-e (hely van az biztos, mert ezt a típust 4E-FE klímával is árulták anno).
Tudsz adni egy irányárat?
Szfvár mellett...kompresszor+párologtató+csövek+klímahűtő+szűrő kell neked ha minden igaz!! Árat pü-ben küldöm!!
Köszi, megkaptam. Érdekelne, de sajnos nem ismerek senkit, aki tudna nyilatkozni, hogy passzol-e az E10-esembe, illetve beszerelné.
Egy a macera,a kompresszor felfogatása...a többi az megoldható...ezt mondta az egyik ismim!! a Kompresszor helyed felfogatását kéne megnézni!! De nem hiszem hogy sok kül. lenne a camry és carina között ilyen szempontból!! Egyébként ez már az újfajta gázos rendszer R134-es!! De van R12-esem is ha azt szeretnél!! :D

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3560 Dátum: 2010.06.21 08:54:12 »
Továbbra is eladó az akkumulátorom. "Wild Horse", Made in EU, 44 Ah, jobb pluszos. Két hete vettem, egyszer volt használva, két év gari volt rajta. 11.600 volt az új ára, 7.500-ért odaadom.
Nem sikerült a visszaváltás a tecsóban?  :no:

Ha Carinába passzol akkor lehet hogy vevő vagyok rá

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3561 Dátum: 2010.06.21 15:50:05 »
...a többi az megoldható...ezt mondta az egyik ismim...
Bocsi, de ez így nem elegendő. Ezt egy olyan szakember szájából szeretném hallani, aki utána vállalja is a beszerelést, beüzemelést. Sajna én nem ismerek semmilyen klímás szakit, ha neked van, akkor beszéljünk róla.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3562 Dátum: 2010.06.23 17:06:15 »
Van egy garnitúra második generációs (V2-es, 87-91 között gyártott) Camryre való gyári alufelnim, amit szeretnék eladni. 5.5x15 collos méret, 5x100-as lyukosztás, 54-es középátmérő, ET asszem 39-es. Megvásárlás után homokfújattam és szintereztettem őket. A képen 195/55x15-ös gumikkal szerelve láthatók az autómon:



Három darab teljesen ép, az egyik egy kicsit üt. Nem annyira hogy mindjárt görgőzni kellene; én arra ügyeltem hogy hátsó tengelyen legyen, így nem okozott semmi észrevehető problémát, nem rázott vele az autó vagy ilyesmi.

Fel lehet őket tenni V1-es és V2-es Camryre, Carina E-re, Avensis I-esre és a gyárilag 5x100-as lyukosztású felnikkel szerelt Celicákra is, stb.

30 ezret szeretnék értük kapni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3563 Dátum: 2010.06.23 20:55:59 »
...a többi az megoldható...ezt mondta az egyik ismim...
Bocsi, de ez így nem elegendő. Ezt egy olyan szakember szájából szeretném hallani, aki utána vállalja is a beszerelést, beüzemelést. Sajna én nem ismerek semmilyen klímás szakit, ha neked van, akkor beszéljünk róla.
okok nekem mindegy.... :D
Nekem csak olyan ismim van akinek volt carinája most camryja van és ismeri a klíma rendszert,én őt kérdeztem!! 100%-ra nem tudok mondani semmit.....mert én viszont a carinát nem ismerem!! Ez után tényleg utána kéne járnod hogy megoldható ez,főként olyanra lenne érdemes rákérdezned akiben meg is bízol teljesen!!! De igazából a camry meg a carina méretei nem sokba különböznek...tehát igazából nem kéne hogy sok különbség legyen a cuccokban...a klímakompresszor felfogatásában viszont eleve lehet különbség mivel a 3.0 az V motor a Tied meg sor 4 és így máshogy esnek a dolgok!!

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3564 Dátum: 2010.06.24 10:27:35 »
Ha valaki esetleg HIFI, TV-állványt szeretne venni...

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3565 Dátum: 2010.06.26 15:23:26 »
Toyota Cololla 1996-os XLI-hez (HB, LB) eredeti, bontott bal lámpa.
Elvitték, egy üveg finom borért  :flowers:

czangi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3566 Dátum: 2010.06.28 17:28:28 »
Helló
Nincs valakinek elfakvőbe 2-es carinába sportrugó???
Bármilyen megoldás érdekel csak legyen kicsit keményebb és kicsit alacsonyabb mint a gyári
Köszi

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3567 Dátum: 2010.06.28 20:09:34 »
Lehet csináltatni is, olyanra amilyenre szeretnéd.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3568 Dátum: 2010.06.29 09:35:46 »
Ja ja én is csináltattam és nem bántam meg :wub: olcsóbb mint rugót venni és nekem 21ezredesért csinálták meg szereléssel együtt, ennyiért még 4 rugót sem kapni nem beszélve arról hogy olyan lett amit én akartam. Ha Pesten laksz akkor tudok telszámot küldeni
Starlet! Feel the Power!!!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3569 Dátum: 2010.07.01 12:58:03 »
Kaptam mitsu colt cabrio  alufelniket 205 40 16 téli gummákkal (4db 1évesek). Osztó 4xvalamennyi. Ha érdekel valakit várom az ajánlatokat. Sztem corira jók, még csak most érkeznek majd. Ha van rá érdeklődő rakok fel képeket!