Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1035043 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3090 Dátum: 2009.12.28 16:47:26 »
nem csak elvileg, de mivel még mindig nincsenek kiszerelve alola igy elég nehézkes a dolog...
vagy adod autosttól ennyiért? :innocent: :tt2:

Elado  E12hoz valo Vogtland ultetorugo 25995 ft (elvileg Lasi elviszi)


« Utoljára szerkesztve: 2009.12.28 16:49:18 írta lasi »
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3091 Dátum: 2009.12.28 16:50:29 »
Valamiert ugyerzem, hogy vinnem kell valami vasarfiat neked a keses miatt...  :whistling:
Birod meg a varakozast?  :flowers:
kisa
born to ride

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3092 Dátum: 2009.12.28 16:52:00 »
Tényleg Andris, most a kocsi eladó még, már vagy elvitték? Csak mert úgy árulod, mintha alkatrésznek lenne.  :)
         

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3093 Dátum: 2009.12.28 16:59:09 »
Megvan meg :)
kisa
born to ride

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3094 Dátum: 2009.12.28 19:33:35 »
Köszi mkinek a hsz eket....dízel autot akkor nem veszek...Nagyon úgy jön le a szavaitokból hogy vegyek nem használt pár éves benzinest amiben még nem ült senki:) szóval kicsit elbizonytalanodtam. :whistling:
Én a helyedben azért nem zárnám ki a dízelt sem.(Csak abban az esetben, ha nincs annyi kereted, hogy normális példányt vegyél.) Nézd, Te tudod, hogy mennyi a keret és mik az igények. A végső döntés is a Tied lesz! Vagyunk itt páran, akik már tanultak a saját hibájukból(mások a más hibájából), hogy nem szabad elkapkodni egy ilyen döntést. Mi csak próbálunk téged a tanácsainkkal a helyes irányba terelgetni, és megóvni attól, hogy azok közé tartozz, akik egy elhibázott döntés miatt később lehúzzák a márkát. ;)
Csak annyit akartam itt ködösen kinyilatkozni, hogy fel a fejjel! Ne add fel! Biztosan fogsz találni olyan autót ami az igényeidnek megfelel, még ha itt a fórumon nem is lesz egyöntetű a vélemény a kiszemelt gépről. Ne feledd, mi itt csak a belinkelt képek alapján nyilatkozunk.(és azokat egészítjük ki a tapasztalatainkkal) :flowers: :)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3095 Dátum: 2009.12.28 19:38:07 »
De még egy jó tanács ha elfogadod....vigyél magaddal egy ismerős szerelőt,de olyat aki nem a saját zsebét nézi hogy minél több javítani valója legyen!! :D

Taktoj

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3096 Dátum: 2009.12.29 14:03:11 »
musspici szkaresz, s mki...köszi mindent...végülis peugeot motoros corolla lett, s most pedig érdeklődnék kédergumi után hol lehet beszerezni vagy van e itt valaki aki ilyesmivel foglalkozik mik a lehetőségek?
Nem létfontosságú, de cserére szorul.
Sajnos téligumi nem járt hozzá:( vezérműszíj stb cserere mar csak két nap mulva  lesz lehetőség minimum. Nem tökéletes az autó...külső esztétikai hibái vannak...de lehet tul finnyás vagyok a 20 éves volvo után nagyok az elvárásaim. :clap: Sok uj autó meg sem közeliti a volvo metálját.
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.29 14:07:27 írta Taktoj »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3097 Dátum: 2009.12.29 14:08:59 »
Hű, esetleg képek, link, évjárat, motor, felszereltség, honnan, mennyiért, stb?  :D

Kédergumi után bontókban érdemes utánanézni, linkek a klub főoldalán a bal menüpontban.  :)
         

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3098 Dátum: 2009.12.29 14:12:05 »
Hű, esetleg képek, link, évjárat, motor, felszereltség, honnan, mennyiért, stb?  :D

Kédergumi után bontókban érdemes utánanézni, linkek a klub főoldalán a bal menüpontban.  :)

Igen igen jöhetne valami bővebb infó... már csorog a nyálam :clap:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3099 Dátum: 2009.12.29 14:38:42 »
musspici szkaresz, s mki...köszi mindent...végülis peugeot motoros corolla lett, s most pedig érdeklődnék kédergumi után hol lehet beszerezni vagy van e itt valaki aki ilyesmivel foglalkozik mik a lehetőségek?
Nem létfontosságú, de cserére szorul.
Sajnos téligumi nem járt hozzá:( vezérműszíj stb cserere mar csak két nap mulva  lesz lehetőség minimum. Nem tökéletes az autó...külső esztétikai hibái vannak...de lehet tul finnyás vagyok a 20 éves volvo után nagyok az elvárásaim. :clap: Sok uj autó meg sem közeliti a volvo metálját.
francia és a japán diesel motor amit tudok értékelni...szóval nem rossz választás ha tényleg jó az autó....
kédergumi relatív nem olcsó...de érdemes kicserélni hogy ne suhogjon,vagy esetleg be ne ázzon....
esztétikai hibái meg minden használt autónak van szinte....kivéve ha valaki nagyon vigyáz rá akkor nincs,de elég ha valami birkaagyú,nem fér el a nagy testével,és rányitja az ajtót valami bev.központ parkolóba....
egyébként gratula az autóhoz.....valami segítség kell akkor v.melyik topikban visíts biztos tud majd valaki valamit...!! :D
BONTÓRA meg ott a JAPKER Szentendrén....nagy eséllyel van náluk hozzá cucc!! :D

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3100 Dátum: 2009.12.29 14:53:09 »
esztétikai hibái meg minden használt autónak van szinte....

Amikor mondtam egy csávónak hogy itt kicsit karcos meg hát vannak hibái azt mondta hogy ne akarjak 40éves szűzlányt. Mondom ez 8éves...

Erre aszondja: hát lassan már 8évest se :clap:

Taktoj

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3101 Dátum: 2009.12.29 15:29:34 »
esztétikai hibái meg minden használt autónak van szinte....

Amikor mondtam egy csávónak hogy itt kicsit karcos meg hát vannak hibái azt mondta hogy ne akarjak 40éves szűzlányt. Mondom ez 8éves...

Erre aszondja: hát lassan már 8évest se :clap:

Fú ez durva de lehet van benne ...sajnos... egy kis igazság

Kleingy itt még látható a kicsika: http://href.hu/x/b1dg
egyébként már törölték is az eladó autók sorából...
Közben kicsit tudtam utána infózni...a jobb elejere rányitottak egy Q7 ajtaját
Egyébként egy szűkagyú nőnél volt tőle semmi lényegeset nem tudtam meg de előtte egy kb 45-50 éves fickónál volt akinek ez volt a 3. corollaja...ő nagyon korrekt volt...elmondta hogy már ő sem kapott szervízkönyvet...de nem volt gondja a motorrel kicsit több mint 6 litert eszik, vezetését szokni kell mert marha lomha de ha megvan a kellő rutin akkor jo vezetni...egyenlőre ennyi...most írják át holnap hozzuk el....ki volt vonva a forgalomból ezért nem hoztam el ...egyébként az asszonynak irtuk...mert tudom ez volt minden vágya...most örül nagyon:)...szkaresz köszi a sok infót meg a bontót is.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3102 Dátum: 2009.12.29 15:34:36 »
így ránézésre szép autó...szerintem 5l-el simán ki lehet vele jönni hosszútávon.. (vagy még alatta is)....
ára meg szerintem elég korrekt!!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3103 Dátum: 2009.12.29 15:39:28 »
..most írják át holnap hozzuk el....ki volt vonva a forgalomból ezért nem hoztam el ...egyébként az asszonynak irtuk...mert tudom ez volt minden vágya...most örül nagyon:)..

Nah gratulálok nagyon szép a kicsike! Neve van már?:)

Az átírással én vigyáztam volna. Mivel az én vásárlásom előtt pont halottam egy olyat hogy ilyenkor cserélik ki a jó dolgokat roszabbra és adják el a jót és stb ezért inkább elhoztam avét:) Aztán egy hétig járkáltam vele majd lementem balcsira átiratni nyugdíjas mozgássérült jogsinélküli mama nevére (valamitért:))
Akkor mondta az enyingi okmányos csaj hogy hát maga ezzel közlekedett??:D

Mondom áhh csak egy hétig meg balcsira jöttem:)
Jah jó mert kivan vonva a forgalomból:D

Szal vicceske volt:)

Nah de jóegészséget, soksok élményt, és problémamentes kilómétereket kívánok nektek!   ;)

Taktoj

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Re: Adok-Veszek
« Válasz #3104 Dátum: 2009.12.29 15:47:55 »
Köszi a jókivánságokat...majd mesélek róla nevet még nem kapott , hisz a "szüri" név még foglalt:)

http://images.netbag.hu/20091229/15453895925.jpg ezen a képen az két kispöcök az micsoda azt elfelejtettem megkérdezni...nektek van tippetek?