Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1034627 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2235 Dátum: 2008.08.13 11:20:31 »
Sziasztok! Eladó az ASUS A636N GPS-TMC-PDA-m. Rengeteg eredeti gyári tartozékkal, eredeti iGO navigációs szoftverrel.
Megy rajta hibátlanul a maygar TMC is!
Ha valakit érdekel, dobjon egy privit, Vaterán kívűl oda tudom adni. Lásd itt, részletes leírással.

Elméleti szinten érdekelne, asszonnyal még egyezkedni kell, gari van még rá?
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2236 Dátum: 2008.08.13 11:58:33 »
Sziasztok! Eladó az ASUS A636N GPS-TMC-PDA-m. Rengeteg eredeti gyári tartozékkal, eredeti iGO navigációs szoftverrel.
Megy rajta hibátlanul a maygar TMC is!
Ha valakit érdekel, dobjon egy privit, Vaterán kívűl oda tudom adni. Lásd itt, részletes leírással.

Elméleti szinten érdekelne, asszonnyal még egyezkedni kell, gari van még rá?
A garija lejárt, sajnos.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2237 Dátum: 2008.08.15 10:33:29 »
...asszonnyal még egyezkedni kell...
Nem engedélyezte?

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2238 Dátum: 2008.08.15 11:26:13 »
...asszonnyal még egyezkedni kell...
Nem engedélyezte?
tegnep este beszéltem erről vele, =-re nem fér bele sajnos :no: úgyhogy köszönöm, de elálok a lehetőségtől :censored:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2239 Dátum: 2008.08.15 11:41:08 »
...asszonnyal még egyezkedni kell...
Nem engedélyezte?
tegnep este beszéltem erről vele, =-re nem fér bele sajnos :no: úgyhogy köszönöm, de elálok a lehetőségtől :censored:
Sebaj, majd legközelebb  ::)

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2240 Dátum: 2008.08.16 20:02:34 »
Sziasztok! Eladó az ASUS A636N GPS-TMC-PDA-m. Rengeteg eredeti gyári tartozékkal, eredeti iGO navigációs szoftverrel.
Megy rajta hibátlanul a maygar TMC is!
Ha valakit érdekel, dobjon egy privit, Vaterán kívűl oda tudom adni. Lásd itt, részletes leírással.

Elkelt!

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2241 Dátum: 2008.08.17 20:08:54 »
Sziasztok!
Törjük a fejünket egy "kis"autó vásárlásán, és nyilván a yaris is szóba került. Egy alap 5ajtós elég lenne nekünk klímával és némi elektromos ezzel-azzal, hirdetik is az akciót 2555000-ért, de a részleteket sehol nem találom. Valaki kisegíthetne (akár konkrét kereskedői ajánlatot is szívesen fogadnék). Mindenképp a 3M alatti kategóriában, mert ott már több OFF vetélytárs is lesben áll :)
Egy ilyen akciós modellnél vajon milyen plusz kedvezményt jelentene a klubtagság?

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2242 Dátum: 2008.08.17 20:35:34 »
na akkor egy kis adalék.
Minden lökösben ott van a helye a ködlámpának, a vezeték a csatlakozóval viszont nincs mindben benne, de a tiedben benne van!!!
Az a hiba, meg hogy a lámpakapcsolásra felkapcsolódik a hátsó ködlámpa nem a kapcsoló hibája, vagy szérihiba lesz, mert nekem is van ilyen gondom, pedig próbáltam másik kapcsolóval is!
Ez egy érdekes hiba, még én is nyomozom az okát.Érzésem szerint, ha nem kontakthiba akkor valamelyik dióda hibája lesz, mert abból van benne bőven, persze lehet, hogy a kapcsolóban is van.
A cuccot első menetben pestig tudom eljuttatni, de azt is csak aug 9-e körül.Ha megfelel.



egy kis kapcsolómese :)
Kicseréltem a hátsó ködlámpa kapcsolót, tök jó, működik...persze ezzel a probléma nem oldódott meg, továbbra is bekapcsolja a lámpával együtt a ködlámpát is, de legalább mostmár egy "laza" gombnyomással ki tudom kapcsolni :)
A másik kapcsoló viszont nem kell. Erre most jöttem rá, ahogy szétszedtem a középkonzolt. Ugyanis nem a kapcsoló pöcke tört le, hanem a tartóé...szóval a problémámat ez nem oldja meg, viszont megint okosabb lettem :D
Köszönöm mégeccer a kapcsolókat... a többit majd intézzük, ha leszel.
[/quote]
Nos megérkeztem, de bevallom őszintén, hogy teljesen meg vagyok zavarodva.
Tisztázzuk akkor ezeket priviben, ha lehet, hogy mi megy, mi marad!
Kösz!

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2243 Dátum: 2008.08.18 07:52:16 »
Egy ilyen akciós modellnél vajon milyen plusz kedvezményt jelentene a klubtagság?
Úgy tudom, a Supernél ez konkrét forintokat is.
music     

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2244 Dátum: 2008.08.18 08:18:23 »
Egy ilyen akciós modellnél vajon milyen plusz kedvezményt jelentene a klubtagság?
Úgy tudom, a Supernél ez konkrét forintokat is.
Én is arra gondoltam, de nagyjából mennyit tudnak vajon engedni egy eleve nyomott, akciós árból? Tudom, menjek oda és kérdezzem meg :) Ma megyek  :clap:

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2245 Dátum: 2008.08.18 13:36:52 »
Egy ilyen akciós modellnél vajon milyen plusz kedvezményt jelentene a klubtagság?
Úgy tudom, a Supernél ez konkrét forintokat is.
Én is arra gondoltam, de nagyjából mennyit tudnak vajon engedni egy eleve nyomott, akciós árból? Tudom, menjek oda és kérdezzem meg :) Ma megyek  :clap:
Majd írd le ide, mit ígértek. Erre marha kíváncsi vagyok.

paptiby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2246 Dátum: 2008.08.18 17:47:09 »
Nos megérkeztem, de bevallom őszintén, hogy teljesen meg vagyok zavarodva. Tisztázzuk akkor ezeket priviben, ha lehet, hogy mi megy, mi marad! Kösz!

Szia,
próbáltam privátban írni, de nem ment el...
üdv
tibi

Idézetet helyretettem. Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.18 17:49:53 írta kleingy »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2247 Dátum: 2008.08.20 19:08:39 »
Egy majdnem 5 éves 1.3-as Yaris-ról van szó, rengeteg extrával.
Nem vagyok az a tipus, aki kihajtja az autó lelkét, a motor nagyon rendben van.
Ráadásul Toyota, még sosem hagyott ott, nem romlott el benne semmi, minden kötelező szerviz megvolt.

A teljes képhez hozzá tartozik, hogy kb. fél éve minimális sebességgel balról koccant egy másik autó egy parkolóban, ezért egy kis sérülés van a vezető ajtaján kívül. Egyáltalán nem vészes, fél éve így járok vele, de inkább így hagytam, mert ha kiderül, hogy javítva volt, még azt hiszik, hogy rommá volt törve, pedig egyáltalán nem.

Képeket, részleteket itt találtok:
http://www.hasznaltauto.hu/2298477_toyota_yaris_2003

Saját részre is ajánlom (ismerősnek nem mernék rosszat eladni), vagy bárkinek, akit ismertek, és autót szeretne venni.

Ha valakit érdekel, írhat itt is, vagy a gaborfogas@gmail.com címre.


xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2248 Dátum: 2008.08.20 21:51:35 »
Egy ilyen akciós modellnél vajon milyen plusz kedvezményt jelentene a klubtagság?
Úgy tudom, a Supernél ez konkrét forintokat is.
Én is arra gondoltam, de nagyjából mennyit tudnak vajon engedni egy eleve nyomott, akciós árból? Tudom, menjek oda és kérdezzem meg :) Ma megyek  :clap:
Majd írd le ide, mit ígértek. Erre marha kíváncsi vagyok.
A kérdés nyitva maradt, mert elfelejtettem feltenni  :whistling:

Amit megtudtam (többek között): a nagyon alacsony akciós ár szokás szerint egyetlen, végletekig behatárolt modellre vonatkozik (nálunk ez eleve kiesett a 3ajtó miatt), minden más magasabb (állítólag még mindig akciós) áron elérhető. Ebből minden különösebb erőfeszítés nélkül kaphatunk 6% kedvezményt, de mivel hirtelen beugrott a képbe a Corolla Verso is, ám kipróbálni még csak a yarist tudtuk, így végül feledésbe merült a klubtagság. Valamikor úgyis visszamegyünk a Versot tesztelni, majd akkor rákérdezek.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Adok-Veszek
« Válasz #2249 Dátum: 2008.08.20 21:54:17 »
Egy majdnem 5 éves 1.3-as Yaris-ról van szó, rengeteg extrával.
Nem vagyok az a tipus, aki kihajtja az autó lelkét, a motor nagyon rendben van.
Ráadásul Toyota, még sosem hagyott ott, nem romlott el benne semmi, minden kötelező szerviz megvolt.

A teljes képhez hozzá tartozik, hogy kb. fél éve minimális sebességgel balról koccant egy másik autó egy parkolóban, ezért egy kis sérülés van a vezető ajtaján kívül. Egyáltalán nem vészes, fél éve így járok vele, de inkább így hagytam, mert ha kiderül, hogy javítva volt, még azt hiszik, hogy rommá volt törve, pedig egyáltalán nem.

Képeket, részleteket itt találtok:
http://www.hasznaltauto.hu/2298477_toyota_yaris_2003

Saját részre is ajánlom (ismerősnek nem mernék rosszat eladni), vagy bárkinek, akit ismertek, és autót szeretne venni.

Ha valakit érdekel, írhat itt is, vagy a gaborfogas@gmail.com címre.




Egy ismerősöm pont ilyet keres, átküldtem neki a linket... Ennyit tudtam tenni. :whistling:
kisa
born to ride