Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1033750 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Adok-Veszek
« Válasz #240 Dátum: 2004.07.29 13:22:59 »
Szeke:
Ezért írtam, hogy nagy valószínűséggel külföldi a kocsi, ha új a rendszáma.

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Adok-Veszek
« Válasz #241 Dátum: 2004.07.29 17:10:50 »
Távol álljon tőlem, hogy bárkit oktassak meg nem is vagyok olyan okos, hogy ezt meg merjem tenni csak azért írtam egy történetet is, hogy érezzétek, van Mo-i autó IBX rendszámmal, ami nem rég totál volt és még is eladják, mintha mi sem történt volna.  Nem hiszem, hogy mindent eredeti állapotba visszaállítanak, különben nem lenne üzlet a feljavítás. Gondolok itt légzsákokra, amire azért próbált vigyázni a kolléga is és nem vérezte össze, de a tűzoltók első dolga az volt, hogy szétvágták. Ha ők nem tették volna, akkor a biztosítós tuti szétvágta volna. Az alváz se lesz soha tökéltetes. Hasonló vagy esetleg kisebb bukásnál is fog deformálódni megint és azt megint megcsinálni....Nem tudom, hogy a futóművek is mit kapnak ilyenkor. Rengeteg meghibásodási gócpont keletkezik.

Szóval azt akartam mondani, hogy külföldről tuti sérüléssel hoznak be autókat csak a sérülés mértéke változó. Én inkább vennék hazai autót, mégjobb közeli ismerőstől. Ha odameri adni, akkor nincs baja, sőt lehet, hogy már a kis apró dolgairól már rég tudsz. Ezek szerintem jó vételnek számítanak. A többi nagy lutri

Nagyon meg kell nézni JAAA és újra eladásnál megint szempont lesz a külföldisége. Ezért is lobbizok ellenük.

Azért szorítok neked!!!! Sőt kicsit irigyellek is. Avensis azért nagyon ott van.
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Adok-Veszek
« Válasz #242 Dátum: 2004.07.29 20:42:27 »
Idézetet írta: "kishaver"
Gondolok itt légzsákokra, amire azért próbált vigyázni a kolléga is és nem vérezte össze, de a tűzoltók első dolga az volt, hogy szétvágták. Ha ők nem tették volna, akkor a biztosítós tuti szétvágta volna.

Ebbe nem vagyok biztos, nekem nem vágták szét. Amúgy ha nem cserélik, akkor szerintem elég visszatenni a tetejét. (A patront nem lehet külön kapni.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Adok-Veszek
« Válasz #243 Dátum: 2004.07.30 07:08:19 »
kishaver:
Sajnos nem engem kell irigyelni, hanem a bátyámat, mivel ő akar ilyen autót. A Carinám bejött neki, ezért most kokettál az Avensis I-gyel Ismerősi körben nincs ilyen eladó autó, így marad a net, meg a Bazár átböngészése. 1-2 jelölt már lenne, de mivel nem vagyunk olyan mélységesen bent a használtautó vásárlás rejtelmeiben, így várnunk kell, míg akad egy segítő   :?

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #244 Dátum: 2004.07.30 08:24:24 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "kishaver"
megnézném én a tiédet :lol:  mármint az üléshuzatot.

Ez eléggé Yarisra lett szabva, szerintem OK. (Mostmár űlésen nem tudok képet csinálni. :-( ) Egy baja van, szerintem a kampók, amiket adtak hozzá, nem igazán jók, könnyen kicsúsznak. (Viszont eddig annélkül használtam - kb. 1 hónapig.)

Idézetet írta: "kishaver"
tetőcsomagtartó ?

Azaz, ami a kis füzetben van. Én gipszkarton lapot vittem rajta, mást még nem.


Továbbra is jöhet a fotó az üléshuzit tekintve. Kampókat biztosan meg lehet oldani okosba. A tetőcsomit már csekkoltam a füzetben.

Sárfogód nincs amitől szabadulni akarsz igen olcsón?

Beszéljünk a piszkos anyagiakról, hogy tervezni tudjak. Sokminden kellene még a szekérre és próbálok lavírozni az ajánlatok közt. :wink:
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #245 Dátum: 2004.07.30 09:45:00 »
Idézetet írta: "afekete"
Nekem így teljesen OK. Azért csinálok róla holnapra képet, mert nem új cuccokról van szó - de nics szétkaristolva.

A képek nem lettek túl jók, de nekem csak ez a telefonos digit kamerám van.
Dísztárcsák: 1, 2, 3, 4
Az első kettő elég jó, a harmadik kicsit karcos, a negyedik pedig eléggé - azt hittem a balesetnél nem lett bajuk, de ezek szerint igen.
Űléshuzat:
Ez, minta.
Ugyan nem sok látszik, de nem trikó huzat és szürke az űlő felület, meg a fejtámlák első része, a hátulja pedig más anyagból van: fekete és kicsit nyúlik.
A tetőcsomagtartó.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #246 Dátum: 2004.07.30 10:01:01 »
Idézetet írta: "afekete"
A képek nem lettek túl jók, de nekem csak ez a telefonos digit kamerám van.
Dísztárcsák: 1, 2, 3, 4
Az első kettő elég jó, a harmadik kicsit karcos, a negyedik pedig eléggé - azt hittem a balesetnél nem lett bajuk, de ezek szerint igen.
Űléshuzat:
Ez, minta.
Ugyan nem sok látszik, de nem trikó huzat és szürke az űlő felület, meg a fejtámlák első része, a hátulja pedig más anyagból van: fekete és kicsit nyúlik.
A tetőcsomagtartó.



Mi hány píz? Privibe vagy ide? Nekem mindegy.
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #247 Dátum: 2004.07.30 10:11:54 »
Idézetet írta: "kishaver"
Mi hány píz? Privibe vagy ide? Nekem mindegy.

A privi már ment.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #248 Dátum: 2004.07.30 11:28:17 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "kishaver"
Mi hány píz? Privibe vagy ide? Nekem mindegy.

A privi már ment.


Már vettem és jelzek is vissza csak rohanós péntek lett a nyugisból. Lehet, hogy találkozunk a jövőben? Nézd meg azt a sárfogót is.
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #249 Dátum: 2004.07.30 11:56:23 »
Idézetet írta: "kishaver"
Már vettem és jelzek is vissza csak rohanós péntek lett a nyugisból. Lehet, hogy találkozunk a jövőben? Nézd meg azt a sárfogót is.

A hátsókkal nem lesz gond, az elsőket majd megnézem. (Ha 12 a gyári ára, 6e-ért a 4 db. OK? (Már ha megvan mind a 4. )
Attila 31
  - Avensis
- Prius

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #250 Dátum: 2004.07.30 13:36:26 »
Idézetet írta: "afekete"

A hátsókkal nem lesz gond, az elsőket majd megnézem. (Ha 12 a gyári ára, 6e-ért a 4 db. OK? (Már ha megvan mind a 4. )


Nos, ha jó állapotban lesznek a sárfogóid, akkor vasárnap fel is ugrok Bp-re., mert ez a legsürgősebb a dísztárcsa, üléshuzat, tetőcsomagtartó projektek között.

Nem tudom neked, jó-e. Egyeztessünk!!!
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Yaris kiegészítők
« Válasz #251 Dátum: 2004.07.30 14:55:22 »
Szilvi, KLaco!

Ha érdekelnek a dísztárcsák szóljatok! a 4 db.-re egy 10 gondoltam.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Yaris kiegészítők
« Válasz #252 Dátum: 2004.07.30 15:02:29 »
Idézetet írta: "afekete"
Szilvi, KLaco!

Ha érdekelnek a dísztárcsák szóljatok! a 4 db.-re egy 10 gondoltam.


Láttam a képeket. Megvárom mit mond KLaco, hiszen ővé az elsőbbség. Mivel két tárcsa jó , azonban az egyik viszonylag rosszabb állapotban van, ezért én úgy gondolom, hogy nehéz lesz elosztani két felé igazságosan, együtt lenne érdemes megvenni őket.

Akkor várom KLaco jelentkezését és utána majd meglátjuk a többit.
Szilvi 62

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Yaris kiegészítők
« Válasz #253 Dátum: 2004.07.30 15:10:19 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Idézetet írta: "afekete"
Szilvi, KLaco!

Ha érdekelnek a dísztárcsák szóljatok! a 4 db.-re egy 10 gondoltam.


Láttam a képeket. Megvárom mit mond KLaco, hiszen ővé az elsőbbség. Mivel két tárcsa jó , azonban az egyik viszonylag rosszabb állapotban van, ezért én úgy gondolom, hogy nehéz lesz elosztani két felé igazságosan, együtt lenne érdemes megvenni őket.

Akkor várom KLaco jelentkezését és utána majd meglátjuk a többit.


Ja és bocsi, a sorbaállást tartom a dísztárcsáknál, ezt elfelejtettem írni az előbb. Először küzdjetek ti, és a gyengébbel meg majd én  :lol:  :lol:  Ha meg nem marad tárcsa :cry:  NO PROBLEM, nekem még nem hiányzik egy sem.
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Yaris kiegészítők
« Válasz #254 Dátum: 2004.07.30 15:20:05 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Láttam a képeket. Megvárom mit mond KLaco, hiszen ővé az elsőbbség. Mivel két tárcsa jó , azonban az egyik viszonylag rosszabb állapotban van, ezért én úgy gondolom, hogy nehéz lesz elosztani két felé igazságosan, együtt lenne érdemes megvenni őket.

Akkor várom KLaco jelentkezését és utána majd meglátjuk a többit.

Isten igazából a harmadik sem egy tökély, látszik, hogy az éleknél már lejött a festék.
Attila 31
  - Avensis
- Prius