Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1033737 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #225 Dátum: 2004.07.28 20:13:16 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "KLaco"
14"-os?
Hogyér adod?
1 darabot is lehet, vagy csak 1be adaod el?

14"-os.
Mennyiét ér neked? (Fogalmam sincs mennyi egy új.)
Szívesebben adnám el együtt...


Nekem ellopták 2 hónapos korában mind a 4-et,de nem is vettem rá újat,mert drága :x ,24ezer a négy gyári.
A feketepiacon hallottam 10 körül megy a gyári tárcsa.Senki piacán nem akarom sem felverni,sem leverni az árat :)
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Adok-Veszek
« Válasz #226 Dátum: 2004.07.28 20:17:56 »
Monitor ügyben köszönöm mindenkinek a segítségét,még nem született meg a döntés... :) Nézelődöm még a piacon...
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Adok-Veszek
« Válasz #227 Dátum: 2004.07.28 21:02:18 »
Idézetet írta: "Hardy"
Monitor ügyben köszönöm mindenkinek a segítségét,még nem született meg a döntés... :) Nézelődöm még a piacon...


Ha nem éri el a fizetésed a felső limitet, akkor a sulinet mostmár mindenki számára igénybevehető, elég sok típus  van jó áron ott is, és 50%-ot, max 60-et visszakapsz az adódból!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #228 Dátum: 2004.07.28 21:47:35 »
14"-os.
Mennyiét ér neked? (Fogalmam sincs mennyi egy új.)
Szívesebben adnám el együtt...[/quote]

Engem is érdekelne a dísztárcsa, most tört el az egyik. :?
Akár KLaco-val megosztva is. :D
Szilvi 62

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #229 Dátum: 2004.07.28 21:51:26 »
Idézetet írta: "Szilvi"
14"-os.
Mennyiét ér neked? (Fogalmam sincs mennyi egy új.)
Szívesebben adnám el együtt...


Engem is érdekelne a dísztárcsa, most tört el az egyik. :?
Akár KLaco-val megosztva is. :D[/quote]

Akkor lehetne felesbe, és akkor marad mindkettőnknek 1 tartalék  :)
Laco 73 :D

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Adok-Veszek
« Válasz #230 Dátum: 2004.07.29 07:33:26 »
Ide is beírom, hátha ráharap v.ki (elsősorban budapest környékiekre gondoltam).

Meg tudja valaki nézni ezt , meg ezt    az autót személyesen? A tesóm mostanában komolyan gondolkodik egy hasonló kocsi beszerzésében. Ha esetleg tudtok jó állapotú eladó Avensist 2M alatt , szóljatok légyszi. Thx!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Adok-Veszek
« Válasz #231 Dátum: 2004.07.29 08:24:06 »
Idézetet írta: "squiddy"
Ide is beírom, hátha ráharap v.ki (elsősorban budapest környékiekre gondoltam).

Meg tudja valaki nézni ezt , meg ezt    az autót személyesen? A tesóm mostanában komolyan gondolkodik egy hasonló kocsi beszerzésében. Ha esetleg tudtok jó állapotú eladó Avensist 2M alatt , szóljatok légyszi. Thx!


Nagyon sokáig én is használtban gondolkodtam, de mivel rengeteg autó jön be külföldről, így nagyon rizikósnak tartom a dolgot. Persze azt lehet tudni, hogy melyik külföldi és melyik nem, de a jó árú autók szinte mind azok. Lássuk, miért is? Tapasztalatom szerint a kinti autók olcsók, de hazahozva és még kereskedve is rajta már nem a legjobbak. Mi a megoldás? Olyan autót hoznak, ami kicsit törött vagy rossz esetben totál és azokat szépen összerakosgatják. Én is nézegettem dieseleket főleg avensist, de volt 1-2 corolla is. 95%-ban külföldiek voltak. Ha tudod, akkor vidd be valami márkaszervízbe és nézesd át ott. Ha ezt nem engedi az eladó, akkor viszlát. Ha engedi, akkor meg a számítógépek sokat elárulnak neked, DE nem mindent. Kell egy jó szemű ember is. :shock:

Csak egy kis történet: egy kollégám eltört egy 2002-es Citroen Xsarat 80e km volt benne és csilivilli volt. Kiegyenesítve egy kanyart kb 5 métert zuhant az útról és mivel orrnehéz először fúrt egy lyukat aztán azt egy kicsit (2-3 métert) megnyújtotta előre az orral (mintha markoló ásta volna a gödröt 60-70 cm mélyen), majd átfordult tetőre. Először is, kiszállt sértetlenül. (Nem rossz autó). Másodszor is a kocsi totál lett Se eleje, se teteje a hátsó részen (itt mindenki meghalt volna), de így is úgy vitték mint a cukrot. Mert fiatal, kevés km, és utángyártott alkatrészből még megcsinálják. A roncs vevő szájából halottam, hogy ezen nagyot kaszál. NANÁ, mi 500.000-ért adtuk. Ja és a komputere azt fogja mutatni, hogy rendesen volt szervizelve és az óra is a valóst mutogatja.

Elgondolkodtató
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #232 Dátum: 2004.07.29 09:40:17 »
Idézetet írta: "kishaver"
A kép....ja az jó lenne, mert érdekel engem is a pl az üléshuzat, meg a tetőcsomagtartó is.

 :oops: Holnapra tényleg csinálok róla... A tetőcsomagtartó a gyári 5 ajtósra való. Arról is kell kép?
Idézetet írta: "kishaver"
Eladod a szekeret? Tudom corolla.....,de így törötten, vagy már meg volt a jav, csak arról nem tudok?

Úgy halottam a biztosító túl jó árat fog számolni roncs értéknek, így kénytelen leszek oda vinni, amit ők mondanak, ahol persze nem veszik be annyiért, de a különbözetet kifizetik.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #233 Dátum: 2004.07.29 09:46:00 »
Idézetet írta: "KLaco"
Akkor lehetne felesbe, és akkor marad mindkettőnknek 1 tartalék  :)

Nekem így teljesen OK. Azért csinálok róla holnapra képet, mert nem új cuccokról van szó - de nics szétkaristolva.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #234 Dátum: 2004.07.29 10:50:49 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "kishaver"
A kép....ja az jó lenne, mert érdekel engem is a pl az üléshuzat, meg a tetőcsomagtartó is.

 :oops: Holnapra tényleg csinálok róla... A tetőcsomagtartó a gyári 5 ajtósra való. Arról is kell kép?  


A kép az tényleg jó lenne, mert sok fajta féle vanság. Amit kaptam mutertól az olyan, hogy ha felhúzom az ülésre, akkor a két széle között feszül az elülső oldalon és olyan bután néz ki. Persze biztos kinyúlik majd, de akkor meg hogy fog kinézni. Szóval megnézném én a tiédet :lol:  mármint az üléshuzatot.

A kocsi gyári vagy a tetőcsomi ? :lol:

Tetőcsomiról is jó a fotó ha van, bár a gyárit ismerem. Meg van a Toyota Yarisos extrákat tartalmazó kis füzet, amit adnak ingér a bótba. Ha olyan az jó. És a píz? Egyébként használtad a tartót. Nem a kopottság érdekel, hanem a használhatósága. Mit vittél vele? Doboz? Bringa? Síléc? Létra? 4. gyerek? Asszony? :lol:  :lol:

Ha pedig dísztárcsa marad rajtad 1-2 db, akkor szólj, mert lehet, hogy vevő vagyok arra is pótba.
Üdv: Kishaver 74

jchroncsik

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Adok-Veszek
« Válasz #235 Dátum: 2004.07.29 11:27:11 »
Üdv Mindenkinek!

Még mindig eladó az autóm, most egy kicsit akciózva:
1.3 Toyota Corolla XL, 1989 3ajtós, ferdehátú, fehér

Extrák: elektromos ablak, elektormos tetőablak, központizár, riasztó, (mindkettő egyazon távirányítóval működik), törzskönyv (meg alufelni, spoiler, sporkipuffogó, színrefújt tükrök, lökhárítók)

Friss zöldkártya, viszont a műszaki lejár 09. 03-án.

Képek:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=&hirdeteskod=661142&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1024

Az ár: 350.000, fixen, ez alatt megtartom inkább.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Adok-Veszek
« Válasz #236 Dátum: 2004.07.29 11:43:08 »
kishaver:
Igen, tudom hogy rizikós a dolog, de a használtautó vásárlás már csak ilyen  :? Éppen ezért is kérnék valaki hozzáértőt, hogy ha ideje és lehetősége engedi, akkor tekintse meg az általam belinkelt kocsikat. Nekem anno szerencsém volt, mert Pécsett találtam rá a kocsimra , ahol is Palaczk átnézte a verdát mielőtt megvettem. Ugyanilyen segítségnek örülnék Bp.-en Avensis ügyben.
Azt mondjuk meg ránézésre is lehet sejteni, hogy ha egy 98-99-es Avensisnak I, vagy J-vel kezdődő rendszáma van, akkor az nagy valószínűséggel külföldről behozott gép.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Adok-Veszek
« Válasz #237 Dátum: 2004.07.29 12:32:51 »
Idézetet írta: "squiddy"
Azt mondjuk meg ránézésre is lehet sejteni, hogy ha egy 98-99-es Avensisnak I, vagy J-vel kezdődő rendszáma van, akkor az nagy valószínűséggel külföldről behozott gép.

Ne ítélj elsőre... Mert ha pl. átiratod az autót mostanság, a Zúnióban, akkor kevés pénzért a rendszámot is lecseréltetheted újra. Több ilyen példát is tudok a környezetemből, csak kiegészítésképpen említésre méltónak találtam  :wink:  Amúgy alapjában véve igazad van.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Adok-Veszek
« Válasz #238 Dátum: 2004.07.29 12:36:44 »
Idézetet írta: "jchroncsik"
Üdv Mindenkinek!

Még mindig eladó az autóm, most egy kicsit akciózva:
1.3 Toyota Corolla XL, 1989 3ajtós, ferdehátú, fehér

Extrák: elektromos ablak, elektormos tetőablak, központizár, riasztó, (mindkettő egyazon távirányítóval működik), törzskönyv (meg alufelni, spoiler, sporkipuffogó, színrefújt tükrök, lökhárítók)

Friss zöldkártya, viszont a műszaki lejár 09. 03-án.

Képek:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=&hirdeteskod=661142&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1024

Az ár: 350.000, fixen, ez alatt megtartom inkább.

Nem rossz.
Az el. ablak és el. tetőablak gyári vagy utólagos?
A gumik mekkora méretűek?
Mennyire rohad a kasztni, és milyen a kárpit? (képeken annyira nem látszik)
Az rádió miket tud?
Átlagfogyasztás mennyi szokott lenni?
A sportkipufogó diszkrét, vagy ilyen "állat bömbölős"?
Most hirtelen ennyi... Mert érdekel a kocsi. Starletet beszámítasz?  :D
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Dísztárcsa, űléshuzat, gumiszőnyeg
« Válasz #239 Dátum: 2004.07.29 12:59:22 »
Idézetet írta: "kishaver"
A kép az tényleg jó lenne, mert sok fajta féle vanság. Amit kaptam mutertól az olyan, hogy ha felhúzom az ülésre, akkor a két széle között feszül az elülső oldalon és olyan bután néz ki. Persze biztos kinyúlik majd, de akkor meg hogy fog kinézni. Szóval megnézném én a tiédet :lol:  mármint az üléshuzatot.

Ez eléggé Yarisra lett szabva, szerintem OK. (Mostmár űlésen nem tudok képet csinálni. :-( ) Egy baja van, szerintem a kampók, amiket adtak hozzá, nem igazán jók, könnyen kicsúsznak. (Viszont eddig annélkül használtam - kb. 1 hónapig.)

Idézetet írta: "kishaver"
Tetőcsomiról is jó a fotó ha van, bár a gyárit ismerem. Meg van a Toyota Yarisos extrákat tartalmazó kis füzet, amit adnak ingér a bótba. Ha olyan az jó. És a píz? Egyébként használtad a tartót. Nem a kopottság érdekel, hanem a használhatósága. Mit vittél vele? Doboz? Bringa? Síléc? Létra? 4. gyerek? Asszony? :lol:  :lol:

Azaz, ami a kis füzetben van. Én gipszkarton lapot vittem rajta, mást még nem.
Attila 31
  - Avensis
- Prius