Szerző Téma: Általános, az autókkal és az autózással szorosan összefüggő hirdetések helye  (Megtekintve 1028998 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Avensis belső világítás
« Válasz #165 Dátum: 2004.06.01 08:34:42 »
Idézetet írta: "Berki Zoltán"
Keresek Avensishez a belső visszapillantó tükör mögötti szemüvegtartóval kombinált egységet. Tulajdonképpen csak a szemüvegtartóra volna szükségem, de állítólag külön nem kapható. Tudtok segíteni?


Külön nincs szemüvegtartó csak lámpával együtt.
Sajna tényleg más a tetőkiépítés és más és a csatlakozó borda hiányzik.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

nlinda

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
A kocsi ára...
« Válasz #166 Dátum: 2004.06.01 08:41:23 »
Sziasztok!

Van egy imádott Corollám, amitől sajnos anyagi okok miatt meg kell szabadúlnom. Körbenéztem az autókereskedésekben, s szomorúan tapasztalom, hogy egy 4 éves autóért (igaz van 100ekm benne) maximum 1.4mft-ot akarnak adni. Szerintem a kocsi sokkal többet ér, hiszen TOYOTA!! (állatira megbízható, de ezt nektek nem kell ecsetelnem....)

Szóval ha valakit érdekel egy Corolla Wagon, akkor írjon az nlinda@freemail.hu címre...

Remélem jó helyre írok....

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Adok-Veszek
« Válasz #167 Dátum: 2004.06.08 08:43:27 »
ELADÓ egy Toyota Corolla 1.8 diesel gépkocsi. 1984es sedan kivitel
új gumik, új aksi, friss müszaki 2006 nyárig+zöldkártya
japánban gyártott megbízható, városban is 5 max 6 liter fogyasztó dizelmotor
szervokormány, szervofék,vonóhorog, pioneer rádiósmagnó, beállitott motor+futómű törzskönyv, központi zár, riasztó,
Ár 250e
melós, illetve "igásló" autónak ideális!
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Adok-Veszek
« Válasz #168 Dátum: 2004.06.08 11:06:46 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Automata váltóval GYEREKJÁTÉK a kerékpörgetés . Csak padlóig kell nyomni hozzá a gázt induláskor , és már pörög is ész nélkül  :D  ... Idézd föl a sok amcsi filmet , azokban hányszor látni , hogy füstölgő-visító gumikkal startolnak a kocsik - pedig azokban 99 %-ban automata váltó van  :idea:

De tegyük hozzá, hogy azok a felvételek preparált gumikkal készültek mind!
Amúgy a régebbi amcsi automatákkal is elég nehéz volt pörgetni a kereket (úgy '90-ben, saját tapasztalat).
 8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Adok-Veszek
« Válasz #169 Dátum: 2004.06.08 12:51:29 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Palaczk"
Automata váltóval GYEREKJÁTÉK a kerékpörgetés . Csak padlóig kell nyomni hozzá a gázt induláskor , és már pörög is ész nélkül  :D  ... Idézd föl a sok amcsi filmet , azokban hányszor látni , hogy füstölgő-visító gumikkal startolnak a kocsik - pedig azokban 99 %-ban automata váltó van  :idea:

De tegyük hozzá, hogy azok a felvételek preparált gumikkal készültek mind!
Amúgy a régebbi amcsi automatákkal is elég nehéz volt pörgetni a kereket (úgy '90-ben, saját tapasztalat).
 8)


Neeeem automatát nem így kell kipörgetni! Üresben túráztatod aztán bevágod sebességbe  :lol:
Vagy ahogy én a régi megboldogult d kadettunkkal csináltam kapubeállóból főútra kitolatni aztán még hátra gurulás közben D-be és padló garantált kerékcsikorgás, ezt még füstölő kerekekkel is tudtam fokozni... hmm, de egy állat voltam kiskoromban 8)
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

balintu

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 109
Adok-Veszek
« Válasz #170 Dátum: 2004.06.08 23:52:58 »
Idézetet írta: "murray"
ELADÓ egy Toyota Corolla 1.8 diesel gépkocsi. 1984es sedan kivitel
új gumik, új aksi, friss müszaki 2006 nyárig+zöldkártya
japánban gyártott megbízható, városban is 5 max 6 liter fogyasztó dizelmotor
szervokormány, szervofék,vonóhorog, pioneer rádiósmagnó, beállitott motor+futómű törzskönyv, központi zár, riasztó,
Ár 250e
melós, illetve "igásló" autónak ideális!


Engem érdekelne! Milyen állapotban van a kasztni? Rozsda? Meg minden práblem, ami volt vele, meg hány km van benne, és mióta van nálad? Egyébként egy barátoméknak kéne Győrbe.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Adok-Veszek
« Válasz #171 Dátum: 2004.06.15 14:14:19 »
Hölgyeim, Uraim!

Barátomnak keresek CD-s fejegységet max 15E kp.-ért!

Nem köll márkás, nincsen nagy igénye, a Sláger szóljon rajta és ismerje az írott CD.-ket is.

Előre is thx.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Adok-Veszek
« Válasz #172 Dátum: 2004.06.15 16:16:39 »
Keresek yarisra 14 colos lemezfelnit 4*100

Köszi

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re: a magnóm... :)
« Válasz #173 Dátum: 2004.06.16 21:48:16 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "xeri"
Csao! Nézni lehet, hallgatni csak beszerelés után, mert az autómban már az új magnó van.  Szereléshez egyébként én is m?helyt ajánlanék, mert ennek olyan stabil rögzitése van, amihez le kell bontani a fél m?szerfalat. Viszont ha nagyon akarod, egy próba erejéig szerintem be tudom kötni a kocsimba, mert az új magnó viszonylag könnyen kijön a helyér?l. Helyileg pedig Zugló, Angol utcába kéne jönni hétköznap, valamikor napközben. De ha komolyak a szándékaid, küldj egy mailt, az gyorsabb  8)

Nem érsz rá a szombati talira? (Persze csak miattam el ne gyere...) Mert a jövö héten nem biztos, hogy el tudok oda Zuglóba szaladni.


Nos, mint látszik, nem voltam ott szombaton :) Sőt már a jövő hét is eltelt, de a magnó még mindig megvan (ezért javasoltam a mailt, mert nem mindig van időm errefelé olvasgatni).
Örülnék, ha "házon belül" találna gazdára a magnó, ezért nem is nagyon hirdetem máshol, de lassan belepi a por :D

Emlékeztetőnek, ha épp működik a tar.hu, itt van róla pár kép: http://kep.tar.hu/xeri/index.phtml?aid=27630595

jchroncsik

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Adok-Veszek
« Válasz #174 Dátum: 2004.06.20 11:02:49 »
Üdv Mindenkinek!

Van 2 db felújítható Toyota Corolla 1.3 3 ajtós '89-es hátsó lengéscsillapítóm. Mindkettő felx-kalapács-heggesztőtrafó nélkül lett kivéve, tehát ezek használata nélkül is visszarakható. Ha valakit érdekel a dolog, írjon e-mailt.

jchroncsik@freemail.hu

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Adok-Veszek
« Válasz #175 Dátum: 2004.06.20 16:23:13 »
Szevasztok
Új Corollához keresek 4db 15colos acélfelnit.Sajnos bontókban nagyon hiánycikk.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: a magnóm... :)
« Válasz #176 Dátum: 2004.06.20 16:34:08 »
Idézetet írta: "xeri"
Nos, mint látszik, nem voltam ott szombaton :) Sőt már a jövő hét is eltelt, de a magnó még mindig megvan (ezért javasoltam a mailt, mert nem mindig van időm errefelé olvasgatni).
Örülnék, ha "házon belül" találna gazdára a magnó, ezért nem is nagyon hirdetem máshol, de lassan belepi a por :D

Nem felejtettem el, de az elmult idoszakban nem volt ra idom, hogy megnezzem, most meg ugye kicsit messze vagyok ehhez...
Ha meg van meg a taliig, akkor azert szemugyre vennem!
music     

rezol

  • Vendég
Re: a magnóm... :)
« Válasz #177 Dátum: 2004.06.21 08:34:49 »
Idézetet írta: "music"
Nem felejtettem el, de az elmult idoszakban nem volt ra idom, hogy megnezzem, most meg ugye kicsit messze vagyok ehhez...
Kínából írsz? Ez igen! 8)

rezol

  • Vendég
Adok-Veszek
« Válasz #178 Dátum: 2004.06.21 08:38:18 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Hölgyeim, Uraim!

Barátomnak keresek CD-s fejegységet max 15E kp.-ért!

Nem köll márkás, nincsen nagy igénye, a Sláger szóljon rajta és ismerje az írott CD.-ket is.

El?re is thx.
Metro áruház,Roadstar márka.És akkor vadiúj. :roll:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Adok-Veszek
« Válasz #179 Dátum: 2004.06.21 13:38:49 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Trotter66"
Hölgyeim, Uraim!

Barátomnak keresek CD-s fejegységet max 15E kp.-ért!

Nem köll márkás, nincsen nagy igénye, a Sláger szóljon rajta és ismerje az írott CD.-ket is.

El?re is thx.
Metro áruház,Roadstar márka.És akkor vadiúj. :roll:


A Roadstarral meglehetősen szkeptikus vagyok... De köszi az infot, továbbítom. :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.