Szerző Téma: Egyéb típusok  (Megtekintve 210702 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Egyéb típusok
« Válasz #135 Dátum: 2006.05.16 20:32:20 »
Tényleg a sikolás jó lett a srácnak? Mert ha igen beválalom majd a lakatolás után én is :D Mûszaki lesz Szeptemberben és egy törött Starlettel ugrok neki :D szerintettek??? Véleményt kérek, sikerûlni fog?
gy Toyota sosem hagy cserben...

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Egyéb típusok
« Válasz #136 Dátum: 2006.05.21 01:23:13 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Tényleg a sikolás jó lett a srácnak? Mert ha igen beválalom majd a lakatolás után én is :D Mûszaki lesz Szeptemberben és egy törött Starlettel ugrok neki :D szerintettek??? Véleményt kérek, sikerûlni fog?

Mi fog sikerülni?
A hengerfej síkba szedése nem hátrányos, mert sík lesz, ami a dolga :nagymosoly: , de ha nem kéred külön nem vesznek le belõle sokat, a tuning céllal csináltatod skodri esetében 1, bátrabbaknak 2 mm kell leszedni, de utáne keritened kell olyan tömítést, ami bírj a plussz nyomást, nem elfelejteni a legtöbb tuning élettartamcsökkenést okoz, nem véletlenül nem úgy gyün ki a gyárból :nana:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Egyéb típusok
« Válasz #137 Dátum: 2006.05.21 14:31:59 »
Jah, az hogy a töröt Starletett le tudom e vizsgáztatni Szeptemberben, hogy sikerûlni fog addig megcsinálni 100% osra.:D
gy Toyota sosem hagy cserben...

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Egyéb típusok
« Válasz #138 Dátum: 2006.05.24 19:51:07 »
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

rezol

  • Vendég
Egyéb típusok
« Válasz #139 Dátum: 2006.05.25 16:34:02 »
Szép, de nem inkább a Tercel topikban kéne lennie?
Úgyse ír oda soha senki.
:(  :(  :(

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Egyéb típusok
« Válasz #140 Dátum: 2006.05.27 17:19:17 »
:roll:
Gondoltam jó itt is, mert '83-as ... :pal1:
 :wink:
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

Pully

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Carina II
« Válasz #141 Dátum: 2006.05.28 18:50:10 »
Sziasztok!

Sajna nem lett jó a Carina csapágycserétõl  :szomoru:  Kopog szerencsétlen még mindig. Fõtengely, vagy motorcsere kellene, de úgy döntöttem, többet már nem költök rá, megy ameddig megy...
Felraktam hirdetésbe, ha valakit érdekel, itt van:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=621168&command=ugras&screenwidth=1280
Belefáradtam már, hogy csak költenem kell rá. Friss mûszakival, ha másért nem, csak a papírokért elviszi valaki...


Több szerencsét nektek, ha lesz még valami fejlemény (esetleg egy újabb Toyota  :pofa: ), akkor jelentkezem.
Addig is Bye!

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Egyéb típusok
« Válasz #142 Dátum: 2006.06.02 21:54:05 »
Sziasztok srácok! Megtartottuk életem elsõ nemhivatalos Starlet találkozóját, volt gyorsulási verseny és sok fotózás, meg grillezés:)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Egyéb típusok
« Válasz #143 Dátum: 2006.06.09 23:35:49 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok srácok! Megtartottuk életem elsõ nemhivatalos Starlet találkozóját, volt gyorsulási verseny és sok fotózás, meg grillezés:)


Remélem a nyári talin is sokan ott lesztek majd.
 :nagymosoly:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Egyéb típusok
« Válasz #144 Dátum: 2006.06.10 14:43:33 »
Igen ott leszek:)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina II
« Válasz #145 Dátum: 2006.06.10 16:57:28 »
Idézetet írta: "Pully"
Sziasztok!

Sajna nem lett jó a Carina csapágycserétõl  :szomoru:  Kopog szerencsétlen még mindig. Fõtengely, vagy motorcsere kellene, de úgy döntöttem, többet már nem költök rá, megy ameddig megy...
Felraktam hirdetésbe, ha valakit érdekel, itt van:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=621168&command=ugras&screenwidth=1280
Belefáradtam már, hogy csak költenem kell rá. Friss mûszakival, ha másért nem, csak a papírokért elviszi valaki...


Több szerencsét nektek, ha lesz még valami fejlemény (esetleg egy újabb Toyota  :pofa: ), akkor jelentkezem.
Addig is Bye!


Ha el szeretnéd valaha adni a kocsidat , fogalmazd át a hirdetés szövegét ! A motorhibát egyáltalán nem kell említeni , a sérüléseket sem kell részletezni . Ez egy 22 éves autó friss vizsgával 100 ezerért , ilyen paraméterekkel senki nem vár , nem várhat el hibátlan kocsit ! Viszont ha mindezt ilyen hangsúlyosan felsorolod , az pszichológiailag nagyon rossz , mert az érdeklődő onnan , hogy "Motorhibás..." , nem is olvassa tovább ! Az érdeklődőt el kell juttatni odáig , hogy felhívjon . Telefonban aztán már említheted neki a hibákat , de csak mintegy mellékesen , nem azzal kezdve . A kocsi előnyeit kell domborítani . És a "motorhiba" helyett sokkal jobb megfogalmazás a "picit kopog a motor" ;) ... de ez sem az írott hirdetésben .

Amúgy sajnos nem jók az esélyek , jóbarátom fél éve árulja a 86-os , jól felszerelt Camryjét 99 ezres irányáron , mindhiába  :rolleyes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Egyéb típusok
« Válasz #146 Dátum: 2006.07.12 08:51:34 »
Palaczknak igaza van nem kell itt semmi rosszat irni a friss müszakival melosautonak elviszik
nekem is hengerfejes volt a dizel corollám a nagykörösi piacon egy nepper megvette és levitte vidékre eladta
140ért vette meg
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Pully

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Egyéb típusok
« Válasz #147 Dátum: 2006.08.18 17:05:16 »
Idézetet írta: "murray"
Palaczknak igaza van nem kell itt semmi rosszat irni a friss müszakival melosautonak elviszik
nekem is hengerfejes volt a dizel corollám a nagykörösi piacon egy nepper megvette és levitte vidékre eladta
140ért vette meg



Hali!

Csak az a baj, hogy az autót vontatni lehet már csak, innentõl kezdve a motorhibát elég nehezen lehetne titkolni. Ha nem írom bele a hirdetésbe, és a beszélgetés közben derül ki, akkor ugyanúgy nem viszi el, akinek így nem kell +még sokkal több embernek kell elmagyaráznom ugyanazt. Szerintem jobb az elején mindent letisztázni: "ezt kínálom - ennyiért". Abból nem lehet galiba. Egyértelmû ajánlat, egyértelmû áron.
De gondolkodtam máson is; valamelyik autópiaccal foglalkozó újságban találtam egy tel. számot a hozzátartozó hirdetéssel, miszerint "bármilyen autót készpénzért megveszek".  Szerintetek kb. mennyit adhatnak ezért az "autóért", ill. kaphatok -e ilyen helyeken olyan igazolást, amivel kivonathatom a forgalomból?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Egyéb típusok
« Válasz #148 Dátum: 2006.08.22 19:01:47 »
Idézetet írta: "Pully"
Idézetet írta: "murray"
Palaczknak igaza van nem kell itt semmi rosszat irni a friss müszakival melosautonak elviszik
nekem is hengerfejes volt a dizel corollám a nagykörösi piacon egy nepper megvette és levitte vidékre eladta
140ért vette meg



Hali!

Csak az a baj, hogy az autót vontatni lehet már csak, innentõl kezdve a motorhibát elég nehezen lehetne titkolni. Ha nem írom bele a hirdetésbe, és a beszélgetés közben derül ki, akkor ugyanúgy nem viszi el, akinek így nem kell +még sokkal több embernek kell elmagyaráznom ugyanazt. Szerintem jobb az elején mindent letisztázni: "ezt kínálom - ennyiért". Abból nem lehet galiba. Egyértelmû ajánlat, egyértelmû áron.
De gondolkodtam máson is; valamelyik autópiaccal foglalkozó újságban találtam egy tel. számot a hozzátartozó hirdetéssel, miszerint "bármilyen autót készpénzért megveszek".  Szerintetek kb. mennyit adhatnak ezért az "autóért", ill. kaphatok -e ilyen helyeken olyan igazolást, amivel kivonathatom a forgalomból?


Ja , hát ez így már más  :szomoru: ... múltkor még csak azt írtad , hogy kopog a motor - ez , és az üzemképtelen motor két különbözõ kategória  :szemforgat: ... ez esetben sajnos a 100-as irányár reménytelenül sok . A friss vizsga miatt talán 30-40-et remélhetsz érte - többet nem , mert ép motorral érne kábé 90-100-at , ehhez meg ugye kéne egy másik motor plusz a beszerelés , vagy egy költséges javítás . Ez a gond .

Persze megpróbálhatod felhívni az ilyen számokat , de ezek nepperek , jellemzõen full-full pofátlan árajánlatokkal . Majd mond egy húszast , ha egyáltalán . De próbáld meg , vesztenivalód nincs . Hirdetni pedig kevesebbért hirdesd , a fent említett okokból . 100-ért van használható is .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Pully

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
MÉH-telep?
« Válasz #149 Dátum: 2006.08.23 08:02:35 »
Hali!

Amikor az elõzõt írtam, még csak erõsen kopogott a motor, de most már csak nagyon nagy fordulaton idul el 1-esben is, és akkor is rángat az "autó". Szerintetek az alufelni garnitúrát mennyiért lehetne elpasszolni külön? Mert akkor visszateszem rá a lemezfelniket, kivonatom a forgalomból, és az egyik MÉH-es ismerõsömmel elvitetem vasárba; azzal még mindig jobban járok, mintha egy nepper akarná 20e-ért elvinni. Akkor ki is szedném a motort és a váltót, és külön aluba azt is le tudnám adni a MÉH-be, vagy szinesfémeshez.