Szerző Téma: Toyota Titán - Nyíregyháza  (Megtekintve 41788 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Lacce

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 157
olaj
« Válasz #90 Dátum: 2007.04.29 21:21:59 »
Idézetet írta: "AttilaZK"
Kicsit drága volt az olaj náluk és mintha ez miatt lenne magasabb a számla amit kaptam náluk a 45e kms szerviznél. De persze lehet, hogy a többi alkatrész is drágább volt (no meg az infláció).
Az már mellékes, hogy pár nap és kb. 2000km múlva leesett a klíma és kormány-szervó ékszíj, de ez nem az õ figyelmetlenségük oka, mint inkább a törökországi gyártású Corolla Versoé.  :hmm:


Szia,

Mennyibe számolták az olajat? Kíváncsi vagyok, mert sokáig vaciláltam, hogy vigyek-e vagy sem, aztán végül is vittem, mert szinte utánjárás nélkül sikerült nagyon olcsón szerezni kiváló minõséget (feljebb már leírtam mit és hol vettem meg).

Ha meg tudod mondani mennyibe került náluk az olaj, legalább látom érdemes-e vinni vagy sem legközelebb?

Üdv.

 :vezetes:

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #91 Dátum: 2007.07.16 08:51:52 »
Bejeletkeztem én is a yarissal kötelezõ szervízre. :D

Kivi leszek hogy milyen árajánlatot kapok. :D
És összevetem hogy én menniért tudom megcsinálni. :D


Jut eszembe mennyiért cseréltek nékem motort a Carinába?sacc per kb. :D 4A-FE bõl 3S-GE-t. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #92 Dátum: 2007.10.23 21:24:08 »
Úgy tûnik viszek egy karosszériás munkát részetekre.
Tudtok segíteni vagy vigyem a Jukó mûhelyébe?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Gizitee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Türelmesen..
« Válasz #93 Dátum: 2008.05.28 11:06:13 »
Sziasztok!
Kíváncsi vagyok mi a sorsa a problémás ügyfeleknek a Titánnál  :hmm:  Várakozással telve nézek ugyanis az elkövetkezendõ 3 hét elé, mert bevittem a Titán-hoz egy 2005-ös AYGO-t azzal a fõ problémával, hogy az elsõ lökhárító lakkrétege számos helyen felhólyagosodott majd lepergett…. Van ahol már tenyérnyi területre terjedt ki ez a hiba, a félcentis hólyagocska észlelésétõl számított 3-4 héten belül pergett le ekkora területen a lakkréteg. Nem hittem a szememnek, amikor észrevettem  :robbanfej:  ! A kocsi 3 éves garija idén, július elején jár le. Gondom támadt továbbá azzal, hogy a hátsó ülés bélése   :szomoru:  egyszerûen kifordult a huzatból, a csomagtérben látható és mint egy nagy seb úgy tátong az ülés oldalán. Pár hónapos korában hasonló képzõdmény miatt már cserélték a hátsó ülést, akkor a kalaptartó fölött szinte végig kifordult a bélés. Egyszerûen a fém háttámla és a huzat elengedték egymást   :elkeseredett:   .
Azt mondták, hogy a szervizvezetõnek is meg kell néznie a hibát, majd mindent lefotóztak azzal az indokkal, hogy elküldik a bp-i központba vizsgálatra, várhatóan 3 hét alatt meglesz az eredmény.  :turelmetlen:    :turelmetlen:

Nem értem milyen eredményre kellene várni még az egyértelmû minõségi hibák megállapításánál   :?:  … de legyen, bizalmat szavazva az eljárási rendszerüknek, hazakocsikáztam.   :vezetes:  Most vagy valóban nem volt kompetens a szervizvezetõ vagy csak próbálják elhárítani a reklamációmat.  :nemnem:   Úgy gondolom, hogy erre 3 hét múltán mindenképpen rá fogok kérdezni! Az autót náluk vettem, hozzájuk vittem a kötelezõ szervizre, ezúttal is bizalommal kerestem meg õket.
Flying machine mother if good. (Repülőgépanyahajó :) )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #94 Dátum: 2008.05.28 11:18:23 »
Szia!

A fényezésre nem 3 év a gari, így azzal nem lehet gond, ha valóban magától jött le a festék.
A garanciális javítás költségét nem a kereskedés állja, mivel az autót garanciáját sem Õ adja, hanem a márkaimportõr. Ennél fogva nem fogja elkezdeni saját szakállára javítani az autót, hanem megvárja, amíg a márkaimportõr jóváhagyja a javítást. Ez esetenként valóban 2-3 hét is lehet.

Gizitee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #95 Dátum: 2008.05.28 12:17:19 »
Idézetet írta: "Misi"
Szia!

A fényezésre nem 3 év a gari, így azzal nem lehet gond, ha valóban magától jött le a festék.
A garanciális javítás költségét nem a kereskedés állja, mivel az autót garanciáját sem Õ adja, hanem a márkaimportõr. Ennél fogva nem fogja elkezdeni saját szakállára javítani az autót, hanem megvárja, amíg a márkaimportõr jóváhagyja a javítást. Ez esetenként valóban 2-3 hét is lehet.


Szia Misi! Köszi a gyors választ! Kicsit megnyugtatott..   :faradt:  A fényezésre azt írja a könyv, hogy km-tõl független, 3 év gari. Tehát külön rendelkezik a fényezés garijáról. Ez pozitív.   :10:  A teljes autóra vagy a 3 év vagy a km. korlát a garancia limit. A festék nem jött le, csak a lakkréteg pereg.... a festék sérülésektõl mentes (nagyítóval is megnéztem, mi történhetett, de nem látok rajta semmit ami segítene megérteni a keletkezését).  :roll:   Akkor abból a szempontból megnyugodhatok, hogy valóban el kell küldje a Titán jóváhagyásra a hiba javítását.  :)   Minden esetre, ha az említett márkaimportõr megmeri tenni, hogy nem hagyja jóvá a garanciális javítást, akkor az errõl született papírost elkérem, mert írok angolul egy megfelelõen dokumentált (fotók, márkaimportõr elutasítása) levelet ezúttal az európai képviselethez  :toy:  .  A Titán vagy bármely bp-i képviselet gondolom tud információt adni majd arról, hogy kihez címezhetem a panaszlevelemet. Nos, akkor türelemmel várok, nem hergelem maga föl már elõre  :nagymosoly:
Flying machine mother if good. (Repülőgépanyahajó :) )

ltarkan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #96 Dátum: 2008.10.15 20:49:15 »
Sziasztok!

Csak egy pár szóban szeretném méltatni a Toyota Titán csapatát, kb 1 hónapja vittem be hozzájuk az autómat Corolla Wagon 1.6 VVT-i utólagos tempomat beépítésre, plussz járulékos kisebb munkákra ,téli üzem-re való felkészítésre. A telefonos munkafelvétel-től kezdve egészen az átadásig minden tekintetben elégedett voltam az általuk nyujtott TOYOTA MINŐSÉG-el. Magyarországon és az Unió területén számos helyen volt alkalmam tesztelni, és megtapasztalni több Toyota márkakereskedést és szervízt. A nyíregyházi csapat az élmezőnyben végzett minden tekintetben. Minden kedves Toyota tulajdonosnak ajánlani tudom a szolgáltatásaikat. :clap:
                                                             Üdv: Tárkányi László
ltarkan RAV4 2016

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Toyota Titán - Nyíregyháza
« Válasz #97 Dátum: 2009.02.12 10:09:26 »
Halihóó!!

Taby mester szeretne tesztvezetni egy Yariskát. :D
A honlapotok nem elérhető. :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16