Mindenféle > Japán autók

Mitsubishi

<< < (2/118) > >>

Caitlin:
hat igen, az 1.8 galant nagyon kenyelmes, nagyon jo kocsi.
az uj lancer viszont enyhe meglepetes. kicsit rossz is: bevaltotta a hozza fuzott remenyeimet: jol megy, kenyelmes, tipikus mitsu. viszont ennyi. vartam volna, hogy par het hajtas utan meglepjen, hogy jobb mint vartam, de ez nem tortent meg ....
a 3g eclipse viszont fannnntasztikus :) <meg akkro is ha sokan ezt mar nem veszik mitus-nak :)>
egyebkent szerintem az 1-el regebbi colt (aminek meg auto es nem kiskrumpli formaja van) egy nagyon porgos kiskocsi. nagyon sajnaltam mikor most decemberben eladtuk....

Trotter66:
Szia Caitlin, láttam, hogy regeltél.....  :lol:  :lol:  

Mint első Mitshu-fant üdvözöllek:     :band:



Mikó' futunk össze, hogy mentekintsem az új szerzeményeket???

Caitlin:
elobb-utobb szervezek megint vmi billiard/pizza/egyeb osszeroffenest. majd mailben irok ha kezd kikristalyosodni :)

nem birok nem regelni. :) a galantomat meg mindig banom, h eladtam. igazan jo az eclipse/galant parositas lenne.
az alom pedig az eclipse/hosszu pajero <vagy kabinos L200 :)> lenne.....

Ear:

--- Idézetet írta: "Caitlin" ---elobb-utobb szervezek megint vmi billiard/pizza/egyeb osszeroffenest. majd mailben irok ha kezd kikristalyosodni :)

nem birok nem regelni. :) a galantomat meg mindig banom, h eladtam. igazan jo az eclipse/galant parositas lenne.
az alom pedig az eclipse/hosszu pajero <vagy kabinos L200 :)> lenne.....
--- Idézet vége ---


Navazz, majdnem kigyomláltam ezt az off-topic  lekesedést, de aztán rájöttem, mégse lenne szerencsés.  :oops:   :lol:

Az Eclipse tényleg egy külön világ...

kishaver:
Az első autóm 1,8 D Lancer 84-es. Volt benne óra szerint 250e km. A szerelők szerint 5-600e km. Mindent kibírt az az autó. Én is bele tekertem kezdő soffőrként vagy 50e km-t. Nagyon lomha volt, de mondjuk ennek volt egy értelmes magyarázata. Megmérettem a nyomást a hengerterekben. 13-17-16-18 BAR, a 24 helyett   :shock:  . Valami ilyesmi megoszlás volt.  Szóval kicsit ki volt hajtva szegényke, de csak gratulálni tudok a mitsunak is, mert nálam semmi baja nem volt azon kívül, hogy 120-130- nál jobban hajtani nem nagyon volt értelme már. Kicsit kopogott a féltengely, de nem volt vészes. Ennyi. Nem hagyott ott sehol, indult még hidegben is!!!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése