Szerző Téma: Órák  (Megtekintve 218644 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #435 Dátum: 2012.04.19 15:03:53 »
pontos alcatel telo a mult századbol?   :hug:   sorry:)

Irigy vagy mi?  :D

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Órák
« Válasz #436 Dátum: 2012.04.19 15:05:41 »
Az én cégemnél is az a valaki akinek legalább másfél misis karórája van, de az én véleményem az, hogy ha ez kell, hogy emberszámba vegyenek, akkor inkább nem vegyenek emberszámba...  :yes:

igazad van fuba!  nem az óra teszi a Zembert!

Feryoo7!!!  ajánlom ezt a figyelmedbe...http://casio.timecenter.hu/casio+orak/wave+ceptor+karorak/GW-M5600-1E.ora
nekem ennek az elődje van,ugyanennyit tud,csak már 6éves dizájn!  szakmabeli vagy,ha jolemléxem..ez nem hal el,ha megázol 1 bevetésen,vagy ha egész nap lőttök a parával vagy a karabéllyal,akkor is birja a rezgéseket..napelemes..stb...atompontos...szó szerint!!
sőt..még a pa63 irtózatos ütőerejét is birja..:)
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.19 15:07:58 írta akibor000 »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Órák
« Válasz #437 Dátum: 2012.04.19 15:06:28 »
No azért itt nem erről volt szó....

Nem a presztizsről írtál?  :D
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Órák
« Válasz #438 Dátum: 2012.04.19 15:09:13 »
Irigy vagy mi?  :D

az hát...:) multkor kukáztam anyáméknál a garázsban..leltem 2 ősrégi telomat, egyik alcatel tökömtudjami volt a másik meg egy erixxxon t10..müködött még mind2:)))
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #439 Dátum: 2012.04.19 15:27:38 »
Nem a presztizsről írtál?  :D

Igen, de nem azt, hogy másfélmilliós óra alatt nincs élet...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Órák
« Válasz #440 Dátum: 2012.04.19 15:53:17 »
Igen, de nem azt, hogy másfélmilliós óra alatt nincs élet...

Persze, hogy van élet, ugyan arról beszélünk. Csak ugye azt írtad, hogy két CASIO után szeretnél valami komolyabbat, mert ennek a márkának nincs presztizse.
Nem tudom milyen körökben mozogsz, mi az a márka amit már elismernek, vagy mi az az összeg, ami felett elismerően csettintenek, ha meghallják mennyibe került az órád, sőt meg sem kérdezik mert az elit márkákat esténként nézegetve memorizálják az árakat, hogy másnap tisztába legyenek a melóhelyen, hogy ki mekkora ember [rohog] Én csak példaként hoztam fel, hogy nálunk mi lenne az a szint amikor már komolyan vennék az embert, de én még ha lenne rá pénzem sem vennék min. 1.5 milláért karórát, mert én nem szeretnék az ilyen emberek csoportjához tartozni, de természetesen tiszteletben tartom mindenki nézőpontját, értékrendjét stb, csak gondoltam megosztom véleményem.
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #441 Dátum: 2012.04.19 16:05:49 »
Persze, hogy van élet, ugyan arról beszélünk. Csak ugye azt írtad, hogy két CASIO után szeretnél valami komolyabbat, mert ennek a márkának nincs presztizse.

Azt nem én írtam... (segítek: mondi)
Én csak a Casiót nem vennék, mert kicsivel többért kapsz Seiko-t, Citizen-t, amit komolyabb megjelenésűnek tartok.  :hug:

Munkába nem hordok órát.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Órák
« Válasz #442 Dátum: 2012.04.19 16:18:06 »
Óra és presztizs kérdése... A volt főnököm most miniszter, és egy elég régi műanyagszíjas Swatch órája van. Amikor nyilatkozik a tévében időnként látni is. Szerintem ő már direkt nem vesz komolyabbat, pedig megtehetné.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Órák
« Válasz #443 Dátum: 2012.04.19 16:19:16 »
Azt nem én írtam... (segítek: mondi)
Így van, én mondtam, hogy valami komolyabbat szeretnék. Ettől még a Casio kiváló óra, és ha meg vagy vele elégedve, miért ne vennéd azt? Mit számít, hogy én (mi) mit gondolok/unk?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Órák
« Válasz #444 Dátum: 2012.04.19 16:22:15 »
igazad van fuba!  nem az óra teszi a Zembert!

Feryoo7!!!  ajánlom ezt a figyelmedbe...http://casio.timecenter.hu/casio+orak/wave+ceptor+karorak/GW-M5600-1E.ora
nekem ennek az elődje van,ugyanennyit tud,csak már 6éves dizájn!  szakmabeli vagy,ha jolemléxem..ez nem hal el,ha megázol 1 bevetésen,vagy ha egész nap lőttök a parával vagy a karabéllyal,akkor is birja a rezgéseket..napelemes..stb...atompontos...szó szerint!!
sőt..még a pa63 irtózatos ütőerejét is birja..:)
Ja ja jól emlékszel.
Nekem valahogy a fém csatos jobban be jön.
Hasonló casiom már volt.És hogy én mindent benne csinálok ( fürdök alszok strandolok ) szóval tényleg mindent így évente, fél évente szíj csere volt.A gyári az elég sokáig bírta de az utána valók semmit a gyári meg majdnem annyiba fájt mint az óra.Ezért szeretem jobban a fém szíjasat.

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Órák
« Válasz #445 Dátum: 2012.04.19 16:26:30 »
Azt nem én írtam... (segítek: mondi)
Én csak a Casiót nem vennék, mert kicsivel többért kapsz Seiko-t, Citizen-t, amit komolyabb megjelenésűnek tartok.  :hug:
Bocsánat, tényleg elnéztem. Akkor te csak a Suzukihoz hasonlítottad? Látom megvan a rangsor neked is. :D
Csóró Suzukis Casiosok...   [rohog]

Nincs negatív tapasztalatom, a Casió jó kis óra, régebben volt nekem is több darab. (20 éve) Nálam a hierarchiába kb. a Suzuki szintjén áll, (murray effektus  :D) szóval inkább a telómon nézem meg mennyi az idő.
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #446 Dátum: 2012.04.19 16:29:59 »
Csóró Suzukis Casiosok...   [rohog]

Volt Suzukim is.  :D

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Órák
« Válasz #447 Dátum: 2012.04.19 16:41:44 »
Volt Suzukim is.  :D

De már feljebbléptél...  :D
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Órák
« Válasz #448 Dátum: 2012.04.19 16:44:01 »
Sőt nekem is volt Suzukim, és még lesz is, mert fogok egyszer venni egyet hobbiautónak. Én szerettem  ::) .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #449 Dátum: 2012.04.19 17:05:20 »
De már feljebbléptél...  :D

Ja, most ép még kocsim sincs.  :D