Szerző Téma: Órák  (Megtekintve 218591 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Órák
« Válasz #420 Dátum: 2012.04.19 13:13:08 »
Citizen. nézz kürül az oragaleria.hu címen.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Órák
« Válasz #421 Dátum: 2012.04.19 13:45:36 »
Vannak jók csak azok amik tetszenek azok 60.000 Felettiek,

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re:Órák
« Válasz #422 Dátum: 2012.04.19 13:53:25 »
Vegyetek bináris órát :D

Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #423 Dátum: 2012.04.19 14:07:39 »
Vannak jók csak azok amik tetszenek azok 60.000 Felettiek,

Hát ja, nekem is csak nőkből jönnek be a 30 alattiak.  :D (20 alattiak már nem jönnek be  :no:)
Egy picit gyűjtögetsz és van egy jó órád ami 20 évre szól.  :otlet:

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Órák
« Válasz #424 Dátum: 2012.04.19 14:28:05 »
Eddig csak Casioim voltak azokkal meg vagyok / voltam elégedve.
Neked mi a negatív tapasztalat velük?

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Órák
« Válasz #425 Dátum: 2012.04.19 14:34:14 »
Akkor mit vennétek olyan 30.000 Ft körül.???

Szia feryoo7!

Tavaly a feleségem megunta rajtam az aranyozott Certina automata órámat, pontosabban nem megunta, hanem szerinte nem nekem való, nem áll jól nekem az aranyozott szíj és óra, ezért névnapomra venni akart valami modernebb sportosabb órát napi hordásra. Neten nézegettük mi jöhet szóba és én is leragadtam a Casio-nál mert szerintem ár-érték arányban verhetetlen. Kinéztem a neten magamnak egy CASIO és Sebastian Vettel limitált példányszámú órát úgy 70-80eFt körül, mi mást egy autóőrültnek. Az óra honlapján nagyon tetszett a képen, igen ám de a boltban, élőben meg nemigazán. Bezzeg szinte a legolcsóbb (akkor 26500 Ft-volt) azonnal felkeltette a figyelmem, ami meg pont a neten nem tetszett, na ott a boltban meg nagyon, meg is vettem magamnak, azóta is tetszik nekem is asszonynak is, tehát teljes a boldogság. Ezt csak azért írtam le neked, hogy ne dönts csak a honlapon lévő kép alapján, meg kell nézni élőben is.
Ezt választottam végül:
http://casio.timecenter.hu/casio+orak/edifice+karorak/EF-546D-1A1.ora
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Órák
« Válasz #426 Dátum: 2012.04.19 14:38:36 »
Eddig csak Casioim voltak azokkal meg vagyok / voltam elégedve.
Neked mi a negatív tapasztalat velük?
Akkor meg mit számít a többiek véleménye? Nekem is volt 2 Casio órám szerettem, de mostmár valami komolyabbra vágyom. De ettől még teljesen kiváló órák, csak nincs presztizse. Ez van akinek számít és van akinek nem.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Órák
« Válasz #427 Dátum: 2012.04.19 14:41:32 »
Szia feryoo7!

Tavaly a feleségem megunta rajtam az aranyozott Certina automata órámat, pontosabban nem megunta, hanem szerinte nem nekem való, nem áll jól nekem az aranyozott szíj és óra, ezért névnapomra venni akart valami modernebb sportosabb órát napi hordásra. Neten nézegettük mi jöhet szóba és én is leragadtam a Casio-nál mert szerintem ár-érték arányban verhetetlen. Kinéztem a neten magamnak egy CASIO és Sebastian Vettel limitált példányszámú órát úgy 70-80eFt körül, mi mást egy autóőrültnek. Az óra honlapján nagyon tetszett a képen, igen ám de a boltban, élőben meg nemigazán. Bezzeg szinte a legolcsóbb (akkor 26500 Ft-volt) azonnal felkeltette a figyelmem, ami meg pont a neten nem tetszett, na ott a boltban meg nagyon, meg is vettem magamnak, azóta is tetszik nekem is asszonynak is, tehát teljes a boldogság. Ezt csak azért írtam le neked, hogy ne dönts csak a honlapon lévő kép alapján, meg kell nézni élőben is.
Ezt választottam végül:
http://casio.timecenter.hu/casio+orak/edifice+karorak/EF-546D-1A1.ora
Nézegetem élőben is mert az egyik ismerősömnek óra boltja van :D
Biztos is amúgy hogy egy óra másabb élőben mint képen.

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Órák
« Válasz #428 Dátum: 2012.04.19 14:42:20 »
Akkor meg mit számít a többiek véleménye? Nekem is volt 2 Casio órám szerettem, de mostmár valami komolyabbra vágyom. De ettől még teljesen kiváló órák, csak nincs presztizse. Ez van akinek számít és van akinek nem.
Én is szeretnék valami komolyabb órát ( vagyis a szívem szeretne) az agyam illetve a pénztárcám tudja hogy nem szabad :D

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #429 Dátum: 2012.04.19 14:42:49 »
Neked mi a negatív tapasztalat velük?

Nincs negatív tapasztalatom, a Casió jó kis óra, régebben volt nekem is több darab. (20 éve) Nálam a hierarchiába kb. a Suzuki szintjén áll, (murray effektus  :D) szóval inkább a telómon nézem meg mennyi az idő.

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re:Órák
« Válasz #430 Dátum: 2012.04.19 14:46:07 »
És a telód milyen? :)
Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #431 Dátum: 2012.04.19 14:47:32 »
Pontos.  ;)

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Órák
« Válasz #432 Dátum: 2012.04.19 14:59:35 »
Akkor meg mit számít a többiek véleménye? Nekem is volt 2 Casio órám szerettem, de mostmár valami komolyabbra vágyom. De ettől még teljesen kiváló órák, csak nincs presztizse. Ez van akinek számít és van akinek nem.

Az én cégemnél is az a valaki akinek legalább másfél misis karórája van, de az én véleményem az, hogy ha ez kell, hogy emberszámba vegyenek, akkor inkább nem vegyenek emberszámba...  :yes:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Órák
« Válasz #433 Dátum: 2012.04.19 15:02:01 »
pontos alcatel telo a mult századbol?   :hug:   sorry:)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

TSityu

  • Vendég
Re:Órák
« Válasz #434 Dátum: 2012.04.19 15:03:26 »
Az én cégemnél is az a valaki akinek legalább másfél misis karórája van, de az én véleményem az, hogy ha ez kell, hogy emberszámba vegyenek, akkor inkább nem vegyenek emberszámba...  :yes:

No azért itt nem erről volt szó....