Szerző Téma: Órák  (Megtekintve 218602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Órák
« Válasz #270 Dátum: 2009.11.17 18:57:07 »


         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Órák
« Válasz #271 Dátum: 2009.12.10 21:38:35 »
Kb 10 éve volt egy Breitling-em.... "olcsón" jutottam hozzá nagyon....bevizsgáltattam...na meg nővérem is órás,ő is megnézte.... eredeti volt.... na de eladtam,mert nem kívántam vele bukni olyanon hogy esetleg valaki megismerte volna rajtam....mivel nem boltban vettem,hanem olyan embertől aki nem hiszem hogy megengedhetett volna magának ilyet........
Pilóta óra szerű volt...egy nagy óra (chrono-meter-es)+a szíj részén még egy kis óra..... imádtam....de inkább eladtam.... ma már sajnálom!!
Na de odaakartam kilyukadni... hogy ott kezdődik az óra...meg szerintem be is fejeződik!! :D

Balesetem mikor volt akkor egy automata orient-em volt,21 köves... nem egy nagy eresztés...de attól független sajnálom, (megállt....szétment a belseje az ütéstől teljesen....)   :cry: azóta nem is hordok karórát....
Vagy veszek "normálisat" vagy inkább nem hordok!!
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.10 21:41:54 írta szkaresz »

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Órák
« Válasz #272 Dátum: 2009.12.11 01:02:40 »
Én egy Casio G-Shockot nyúzok mar lassan 4. éve eddig jol birja habár szíjat nem ártana cserelni...
Majd ha egyszer megengedhetem magamnak akkor veszek egy "órát" :D:D

pzs

  • Vendég
Re: Órák
« Válasz #273 Dátum: 2009.12.11 12:01:00 »
Ilyet hasznalok jelenleg. Nem az a Breitling kategoria, de ezt kaptam ajandekba paromtol es egyszeruen imadom. Tobb mint egy eve nyuzom es eleg idotallonak tunik. Amig birja addig mas nem lesz az biztos.

Par honapja egy benzinkutnal, amikor nyujtottam bal kezemmel a penzt a benzinkutas kiszurta es megszoritotta a kezem. Nagyon tetszett neki. Erdeklodott, hogy nem akarom esetleg eladni? Mondom nem szandekozom... Gondolom nem sejtette, hogy barmelyik plazaban lehet ilyet kapni  ::).

Ha meg egyszer megengedhetem magamnak es ez mar nem lesz akkor en is veszek egy "orat"  :)


szkaresz27

  • Vendég
Re: Órák
« Válasz #274 Dátum: 2009.12.11 14:42:45 »
tényleg nagyon szép óra!! :D

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re: Órák
« Válasz #275 Dátum: 2009.12.12 22:55:05 »
Valami Casio-t láttam ma egyik boltban, többnyire minden igényemet kielégítette volna (rádióvezérlés, analóg és digitális kijelző egyszerre, háttérvilágítás, baráti ár). Egy baja volt - full műanyag a háza és az üvege, szíja fémből.
Olyan nincs, hogy fémházas legyen, az üveg - üvegből, és ne kerüljön százezrekbe?

Egyébként nálam az óra (mit az autó) pusztán használati cikk, a használhatósága a legfontosabb, a dizájn másodlagos. Van óra a telefonomon is, így eleve nincs is karórám, de ha lenne, akkor a fent leírtak fontosak lennének benne.

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Órák
« Válasz #276 Dátum: 2009.12.13 10:54:07 »
Én egy ilyet használok, nagy megelégedéssel. Az egyetlen, amit még hiányolok belőle az a rádió vezérlés. (majd egyszer lesz olyan is :) )
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re: Órák
« Válasz #277 Dátum: 2009.12.13 19:21:14 »
Ilyet hasznalok jelenleg. Nem az a Breitling kategoria, de ezt kaptam ajandekba paromtol es egyszeruen imadom. Tobb mint egy eve nyuzom es eleg idotallonak tunik. Amig birja addig mas nem lesz az biztos.

Par honapja egy benzinkutnal, amikor nyujtottam bal kezemmel a penzt a benzinkutas kiszurta es megszoritotta a kezem. Nagyon tetszett neki. Erdeklodott, hogy nem akarom esetleg eladni? Mondom nem szandekozom... Gondolom nem sejtette, hogy barmelyik plazaban lehet ilyet kapni  ::).

Ha meg egyszer megengedhetem magamnak es ez mar nem lesz akkor en is veszek egy "orat"  :)
Ennek a női változata fehér számlapos; megvettem ma 50%-os akcióval (kb. 11e) az Auchan M5 üzletsorán az asszonynak Karácsonyra.  :clap:
Van még egy nekik, lila szíjjal. Most ott minden Timex óra 50%-on kapható!

Satriani

  • Vendég
Re: Órák
« Válasz #278 Dátum: 2010.01.19 15:58:25 »
Egyszer talán volt itt szó a Skagen márkáról. eBayen találtam ízléses, letisztult formavilágú divatórákat elég nyomott áron. Mozgatott egy ideje a dolog, úgyhogy nagyot nem bukhatok alapon vettem egy ilyet:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290367429122



Most jött meg, 8 nappal a postára adás után. 38mm, ami nálam határeset, épp nem túl nagy. A tok és a számlap kidolgozása, ami egy ilyen olcsó szerzetnél számomra szinte az egyetlen fontos kérdés, meglepően jó. Matt, igényesen eldolgozott felület, minimalista számlap, szép mutatók és indexek, jó ránézni, ízléses darab, pláne az árához képest. A csatolt útmutató szerint a szerkezet egy Miyota 6L71, ennyiért ez jár, nem vártam többet. A STEEL felirat a számlapon azért nem kellett volna... Az ébresztőt majd kipróbálom, de nem hiszem, hogy bármikor hasznát venném.

Ja, Best offerrel vettem 50-ért, még simán mehettem volna lejjebb is. 26 dollár van a csomagba tett matricára írva.

Apró figyelmesség, hogy az órát az eladó az itteni időzónának megfelelően állította be.  :clap:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Órák
« Válasz #279 Dátum: 2010.01.19 16:16:59 »
Ezekkel az órákkal úgy vagyok általában, hogy szépek-szépek, de nálam a 20-30 ezer forintos ár is soknak számít, ami az ár/érték arányt illeti. Hosszú évekig nem volt órám, aztán úgy 5 éve vettem egy Avensis órát, azóta is azt hordom, ha órát akarok felvenni. A telefon is mutatja az időt, dátumot. Többre nincs szükségem.

A best offert én meg úgy szoktam csinálni, hogy általában a buy it now ár felét ajánlom első körben, volt már, hogy élből elfogadták, ha meg nem, akkor szépen megyek feljebb. A gépháztető borítást is így vettem múlthéten.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Órák
« Válasz #280 Dátum: 2010.01.19 16:22:39 »
Az elso nagyerteku oramat a szuleimtol kaptam. Egy ev alatt elhagytam.  :banging: Megegyszer megvettek ugyanazt (aranylelku szulok  :szemez:). Egy ev mulva elvittek az asztalomrol a koterbol mikozben aludtam. Azota sovargok es csorgatom a nyalam minden oras kirakat elott aztan eszembe jut, hogy "lofax kell Neked nem ora"  :cry:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Órák
« Válasz #281 Dátum: 2010.01.19 16:27:12 »
Apró figyelmesség, hogy az órát az eladó az itteni időzónának megfelelően állította be.  :clap:
Azt még a dánok állították be a gyárban :D

Satriani

  • Vendég
Re: Órák
« Válasz #282 Dátum: 2010.01.19 16:38:12 »
...nálam a 20-30 ezer forintos ár is soknak számít...

Nálam is. Ez 65 dodó volt szállítással.

Egy "drága" órám van, a Nomos. Azt nagyon akartam, és azóta is imádom.

kmr:  :D

Satriani

  • Vendég
Re: Órák
« Válasz #283 Dátum: 2010.01.19 16:41:35 »
Az elso nagyerteku oramat a szuleimtol kaptam. Egy ev alatt elhagytam.  :banging: Megegyszer megvettek ugyanazt (aranylelku szulok  :szemez:). Egy ev mulva elvittek az asztalomrol a koterbol mikozben aludtam. Azota sovargok es csorgatom a nyalam minden oras kirakat elott aztan eszembe jut, hogy "lofax kell Neked nem ora"  :cry:

Még mindig kollégista vagy? ;)

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Órák
« Válasz #284 Dátum: 2010.01.19 16:50:08 »
Még mindig kollégista vagy? ;)
Nem, most az elhagyason a sor  :1eye:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX