Szerző Téma: Órák  (Megtekintve 222342 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Órák
« Válasz #210 Dátum: 2007.01.30 15:15:54 »
Most hozta a postás. :szivecske:



 



(Az utolsó képet csak azért raktam be, mert meglepõdtem a kedvességen. Vásároltam már neten elég sokszor, de ez az elsõ alkalom, amikor az eladó kis levélkét mellékel. :prayer: )

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Órák
« Válasz #211 Dátum: 2007.02.01 13:58:39 »
Cép! És mit is írt neked az eladó bácsi frencsül? Lassan nekem is fel kéne töltenem pár képet a Vacheron Constantin Malte Perpetual Calendaromról, hogy a csodájára járjatok ;)

Na jó-jó, csak replika, de gyönyörû! Kivéve a szíja, mert azt lassan cserélni kell

Satriani

  • Vendég
Órák
« Válasz #212 Dátum: 2007.02.01 15:01:50 »
Idézetet írta: "squiddy"
És mit is írt neked az eladó bácsi frencsül?

Csak annyit, hogy reméli, hogy tetszeni fog az óra, és ha bármi probléma lenne vele, nyugodtan keressem. A túloldalra még leírta, hogy BUÉK, örül a szerencsének, ilyesmi. Egész jókat leveleztünk, míg meg nem vettem az órát, de arra azért nem számítottam, hogy kézzel is ír egy levelet. Annyira semmiség, mégis kedves kis gesztus.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Órák
« Válasz #213 Dátum: 2007.02.02 08:02:07 »
Tegnap nagy sietséggel készítettem 2 fotót, bár nem voltak ideálisak a fényviszonyok, igyekeztem "exluzív" hatást kelteni.
Mit szóltok hozzá? Szerintem gyönyörû ez az óra :)


Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Órák
« Válasz #214 Dátum: 2007.02.02 13:45:16 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tegnap nagy sietséggel készítettem 2 fotót, bár nem voltak ideálisak a fényviszonyok, igyekeztem "exluzív" hatást kelteni.
Mit szóltok hozzá?


Most tényleg mondjam meg.... :hmm:  :kacsint:

u_istvan

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Órák
« Válasz #215 Dátum: 2007.02.02 16:34:28 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "squiddy"
Tegnap nagy sietséggel készítettem 2 fotót, bár nem voltak ideálisak a fényviszonyok, igyekeztem "exluzív" hatást kelteni.
Mit szóltok hozzá?


Most tényleg mondjam meg.... :hmm:  :kacsint:
Nekem ez a márka a kedvencem, bár nem ez a típus! Ha egyszer olajsejk leszek, veszek néhányat.
István
Toyota Avensis 1,6 Linea Terra wagon '98

u_istvan

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Órák
« Válasz #216 Dátum: 2007.02.02 16:42:39 »
Ez is tetszik! És ehhez már elég lenne csak kicsi olajsejknek lenni.

István
Toyota Avensis 1,6 Linea Terra wagon '98

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Órák
« Válasz #217 Dátum: 2007.02.02 17:59:52 »
Idézetet írta: "u_istvan"
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "squiddy"
Tegnap nagy sietséggel készítettem 2 fotót, bár nem voltak ideálisak a fényviszonyok, igyekeztem "exluzív" hatást kelteni.
Mit szóltok hozzá?


Most tényleg mondjam meg.... :hmm:  :kacsint:
Nekem ez a márka a kedvencem, bár nem ez a típus! Ha egyszer olajsejk leszek, veszek néhányat.


Na de ez a hamisítvány azért nem éppen acélos kivitelû....

u_istvan

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Órák
« Válasz #218 Dátum: 2007.02.03 15:04:57 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "u_istvan"
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "squiddy"
Tegnap nagy sietséggel készítettem 2 fotót, bár nem voltak ideálisak a fényviszonyok, igyekeztem "exluzív" hatást kelteni.
Mit szóltok hozzá?


Most tényleg mondjam meg.... :hmm:  :kacsint:
Nekem ez a márka a kedvencem, bár nem ez a típus! Ha egyszer olajsejk leszek, veszek néhányat.
Na de ez a hamisítvány azért nem éppen acélos kivitelû....
Nem, valóban nem az. Bár élõben nem tudom milyen lehet, így képen olyan mûanyag kinézetû a számlap.
István
Toyota Avensis 1,6 Linea Terra wagon '98

Satriani

  • Vendég
Órák
« Válasz #219 Dátum: 2007.02.05 00:30:56 »
Idézetet írta: "Ear"
Most tényleg mondjam meg.... :hmm:  :kacsint:

Pénteken 2x is begépeltem szóról-szóra ugyanezt. ;)

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Órák
« Válasz #220 Dátum: 2007.02.05 07:38:14 »
Srácok, higgyétek el, komolyan gyönyörû az óra, semmi mûanyag hatása sincs, csak ahogy említettem, nem sikerült jól róla a kép. Amúgy asszem zafírüveges; egy karc sincsen rajta, pedig lassan már fél éves lesz. Egyedül a szíj szutyok, az kezd szétjönni :(
Megígérem, hogy készítek róla szépet. Legrosszabb esetben a tavaszti talin szóljatok rám, hogy megmutizzam :)

Satriani

  • Vendég
Órák
« Válasz #221 Dátum: 2007.02.05 08:45:30 »
Idézetet írta: "squiddy"
Srácok, higgyétek el, komolyan gyönyörû az óra...

Squiddy, szerintem nem is az a kérdés, hogy hogy néz ki, inkább az, hogy egy replika... Órás fórumokon szokott errõl vita lenni pro és kontra: valaki azt mondja, hogy õ nem engedheti meg magának az eredetit, így megveszi a replikát, valaki meg azt, hogy a replika készítése bûncselekmény, megvásárlása és viselése orgazdaság. Én azt mondom, hogy nem vennék replikát, inkább 1. gyûjtenék akár évtizedekig 2. vennék olyan eredeti órát, amit megengedhetek magamnak. ;)

Egyébként ilyesmire képes lennék évtizedekig gyûjteni (alighanem szükség is lenne rá :D):










u_istvan

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Órák
« Válasz #222 Dátum: 2007.02.05 09:22:39 »
Tényleg mindenkinek tetszenek ezek a kronográf  :arrow:  stopper órák?! Elhiszem, hogy mûszakilag biztosan nagy teljesítmény egy ilyet készíteni, de nekem egyszerûen nem jön be. Csodálkozom, Hogy valaki képes kiadni egy normál órához képest jóval többet egy stopper funkcióért, meg néhány + mutatóért a perc, másodperc méréshez. És elég trendi is, sokan hordják elegáns öltönyhöz, ami nekem szintén furcs
A kedvenc komplikációim (na milyen szavakat tudok!) a járástartalék visszajelzés és a day-date kijelzés. Ezekbõl is van sokféle megoldás, vannak olyanok amik ezekbõl sem tetszenek.
István
Toyota Avensis 1,6 Linea Terra wagon '98

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Órák
« Válasz #223 Dátum: 2007.02.05 10:55:27 »
Nos, nekem sose volt még replikám, meg megmondom õszintén nem is ismertem a VC márkát, mielõtt ezt az órát megvettem. Egyszerûen megtetszett, a formája, a harmóniája, egyszerûsége és hogy automata ill. látsziik a bele hátulról. Egyébként meg eszembe se jutott, hogy ez is orgazdaság lehet... bár ha tudtam volna is szerintem megvettem volna, mert egyszerûen beleestem és kész :) A dolgok jelenlegi állása szerint esélyem sincs, hogy valaha ilyen típusú eredeti órám legyen, de legalább már nem kell izgulnom, hogy majd az LS Lexus mellé milyen karórát hordjak  :vag2:
Egybként az eredetiek közül megjelenésében ezhasonlít rá a legjobban.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Órák
« Válasz #224 Dátum: 2007.02.05 14:47:11 »
Így is csúnya? Hozzá kell még tenni, hogy a tok szépen csillogó, a képen trükközik a cromatikus aberráció, meg életlen a korona.

Itt is van egy kép.