Szerző Téma: Mazda  (Megtekintve 618157 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Mazda
« Válasz #405 Dátum: 2010.09.22 00:36:28 »
Hát elég idétlenül néz ki ezzel a nagy szájjal.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #406 Dátum: 2010.09.24 08:45:46 »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #407 Dátum: 2010.09.24 19:19:08 »
Ne vigasztald magad!! [rohog] [rohog]
De egyébként tényleg szép a kisautó,és élmény vele autózni!! Cimbi vitt vele egy karikát,élmény ahogy teszi a seggét...mármint az autó... [rohog] [rohog]
Egy ami nekem para,kamion mellett tutti összesz.-nám magam bent....bár lehet simán elfér alatta!! :devil:
Belseje olyan mint egy újnak,tényleg látszik hogy vigyáztak rá.....Cimbi el ne felejtsd visszahozni polírra a jobbos ajtód.....utálom a kapkodást,de volt a 3 napos munkára kb fél napom!!! :wacko:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #408 Dátum: 2010.09.25 01:32:52 »
Igyekszem vigyázni rá nagyon nagyon :)

Szerintem jövő hétvégén ha jó idő lesz nem menekülsz! :)

Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Mazda
« Válasz #409 Dátum: 2010.09.25 15:33:37 »
hát cimbi.....megfertőztél...és nem a köhöségssel:D tegnap délután még azt mondtam az mx-5 nem az én világom...most kezdem azt érezni hogy nekem is kell 1:D eszméletlen egy autó:D

szkaresz27

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #410 Dátum: 2010.09.25 21:47:47 »
Igyekszem vigyázni rá nagyon nagyon :)

Szerintem jövő hétvégén ha jó idő lesz nem menekülsz! :)
De tényleg hozd,mert ég a pofám hogy nem szép még!!! :cry:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #411 Dátum: 2010.09.25 21:52:50 »
Viszem Kari viszem!

Ma majdnem megvolt az első kocc, egy tehán opel kisbusz nem vett észre és elkezdett rámsorolni én meg mentem balra a belsős sávba de a buzi csak jött és jött. Amikor úgyéreztem nincs tovább (mert a belső sávban is voltak) akkor vissza 3. és enter.... fosatós volt az tuti.....
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.25 22:11:11 írta Cimbi »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #412 Dátum: 2010.09.25 22:09:03 »
Jó hogy enter-t nyomtál és nem reset-et :ph34r:!!
Gethás macska vagy még Tesó??

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #413 Dátum: 2010.09.25 22:11:33 »
Gethás macska vagy még Tesó??

Jah mint animal... phasz kivan...

Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Mazda
« Válasz #414 Dátum: 2010.09.25 22:37:45 »
jobbulást, és nehogy még jobban megfázz a sok nyitott tetővel való mászkálástól  :clap: :clap:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #415 Dátum: 2010.09.25 23:03:51 »
ááá...lósz.r-t...a sok jégkocka is betett!!! [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] Na ezt nem feszegetem tovább...de jó történet pedig!! :devil:

Különben télen is nyisd le a tetőt,akkor nem kell arra számítanod hogy tönkreteszi a jég!! :D
Bocs tesó,de ma piszkálódhatnékom van!! :flowers: :1eye:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Mazda
« Válasz #416 Dátum: 2010.09.25 23:19:40 »
Az (is) a jó az MX-5-ben, hogy olyan brutál fűtése van, hogy télen is simán lehet közlekedni nyitott tetővel  :) ... Egy meleg sapiban, felhúzott oldalablakokkal, hátsó szélfogóval tényleg nem probléma. Nem sok olyan autóban ültem, amiben erősebb lett volna a fűtés  :sorcerer: ... Hihetetlen, szó szerint forró levegőt fúj  :cool2: ! Ehhez jön még, hogy ugye a motor és a kipufogó melege is bejön az utastérbe rendesen. (Nyáron kissé sok is tud már lenni a jóból  ::) ...)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #417 Dátum: 2010.09.25 23:28:25 »
Igen ezt én is észrevettem! Ma amikor Tököl felé kabrióztam az út vége felé már nem volt olyan napsütés mint előtte. 1es fokozaton meg a venti és szakadt rólam a víz :)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Mazda
« Válasz #418 Dátum: 2010.09.25 23:35:32 »

Ma majdnem megvolt az első kocc,


Hangjelző berendezés ( DUDA) nincs benne? :D  ( nem az anyósülésen ülőre gondoltam ) :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Mazda
« Válasz #419 Dátum: 2010.09.26 00:17:52 »
Az (is) a jó az MX-5-ben, hogy olyan brutál fűtése van, hogy télen is simán lehet közlekedni nyitott tetővel  :) ... Egy meleg sapiban, felhúzott oldalablakokkal, hátsó szélfogóval tényleg nem probléma. Nem sok olyan autóban ültem, amiben erősebb lett volna a fűtés  :sorcerer: ... Hihetetlen, szó szerint forró levegőt fúj  :cool2: ! Ehhez jön még, hogy ugye a motor és a kipufogó melege is bejön az utastérbe rendesen. (Nyáron kissé sok is tud már lenni a jóból  ::) ...)
Mondjuk szerintem minden japán autónak nagyon jó a fűtése!!
Camryé is olyan,hogy mikor megvettem volt egy ezüst karkötőm,dumáltunk haverral az autóban -10fok kint,ment a fűtés,én meg a műszerfal közepénél támaszkodtam úgy hogy a karkötő széle leért a légbefúvóhoz.....elvettem a kezem,és letettem a térdemre,és ahogy hozzáért a karkötő,szó szerint megégette a kezem!! Jah és egyik télen sem kellett eltakarnom a hűtőt,mindig frankó volt a fűtés...ráadásul az indítás utáni kis járatás még kiállok stb utána kb 1kmés már meleget is tol,bármilyen hideg is van!! Nem tudom hogy csinálták!!
Ráadásul pólóban vezetek mindig....nem bírom elviselni még a pulcsit sem vezetés közben!!
Plusz ha ilyen erdőnézésre is mentem valakivel,akkor is még ruha nélkül is szó szerint égetett a fűtés!! Olyankor tető minimálisan kinyit és már nem is párásodik be az autó!! (rutin meg az évek) Muszáj volt kitapasztalnom ha nem akartam asszony előtt megbukni a páracseppes ablakkal,plusz az esetleges lábnyommal az üvegen...bár egyszer majdnem a szőke hajszál és a kalaptartón hagyott fülbevaló miatt buktam meg.....még szerencse hogy elmondtam az igazat röhögve,és általában azt nem szokta elhinni!! :ph34r: