Mindenféle > Japán autók

Mazda

<< < (2/594) > >>

Palaczk:

--- Idézetet írta: "Hardy" ---Hát igen az a 2 lityis motor azért benzinnel meg tudott indulni...és a felszereltsége se volt gyenge abban az időben.
Elektromos ablakok,hátsó pillangó ablak elektromos 8) ,elektromos napfénytető :) .
Hát igen az volt a baja az enyémnek is,hogy rogyott a küszöb már erősen :(
De gázból evett 10-11L,és benzinnel nem sokat jártam így hát pontosan nem tudom,de biztos hogy 9 körül el lehett menni vele.
Mint a nitrót menet közbe ,ha kellett egy kapcs és már benzin ment is :D
--- Idézet vége ---


Küszöb-kihegesztés igazán nem egy nehéz mutatvány , és nem is drága - ezért kár megválni egy amúgy jó autótól  :roll: ...

A Camrymen is lassan esedékes lesz a bal oldalon - valamikor a múltban megsérült ez az oldal , és nem javították ki szakszerűen  :x

KLaco:
Nekem nagyon bejönnek az új Mazdák, főleg az RX-8, 3, 6.
Valahogy karakterben, dizájnban másabbak, mint a Toyota. De a megbízhatóság hasonló, ha jól tudom. Kár, hogy a Toyota erre a sportos vonalra nem érez rá. A TSport az csak a motorban, meg belső dizájnban tér el egy átlagos autótól, a Mazda kívülről is sugallja a sportosságot, a vonalvezetésben. A Dízel motorjai, pedig elég erősek, itt a Toyotának sokat kell még fejlődni, mint ahogy már bemutatták azt az erős dízeljüket, csak amíg az nem jön, a lóerőhajhász dízelesek vágyálma nem tud teljesülni.  :D

music:

--- Idézetet írta: "KLaco" ---Nekem nagyon bejönnek az új Mazdák, főleg az RX-8, 3, 6.
Valahogy karakterben, dizájnban másabbak, mint a Toyota. De a megbízhatóság hasonló, ha jól tudom. Kár, hogy a Toyota erre a sportos vonalra nem érez rá. A TSport az csak a motorban, meg belső dizájnban tér el egy átlagos autótól, a Mazda kívülről is sugallja a sportosságot, a vonalvezetésben.
--- Idézet vége ---

Nekem a Mazda 3 mindezek dacára nem kéne. Nagyon pazarolja teret. A 6, az OK, azt elfogadnmám. Bár a nejemnek nem tetszenek ezek a típusú hátsó lámpák, úgyhogy maradunk a Toyotánál. :lol:  :lol:  :lol:

Palaczk:

--- Idézetet írta: "KLaco" ---Nekem nagyon bejönnek az új Mazdák, főleg az RX-8, 3, 6.
Valahogy karakterben, dizájnban másabbak, mint a Toyota. De a megbízhatóság hasonló, ha jól tudom. Kár, hogy a Toyota erre a sportos vonalra nem érez rá. A TSport az csak a motorban, meg belső dizájnban tér el egy átlagos autótól, a Mazda kívülről is sugallja a sportosságot, a vonalvezetésben. A Dízel motorjai, pedig elég erősek, itt a Toyotának sokat kell még fejlődni, mint ahogy már bemutatták azt az erős dízeljüket, csak amíg az nem jön, a lóerőhajhász dízelesek vágyálma nem tud teljesülni.  :D
--- Idézet vége ---


Szívemből szóltál , teljes mértékben  :!:

Az új Mazdák szenzációsak , és töredelmesen bevallom , hogy ha új autót szeretnék most venni a középkategóriában , előbb vennék Mazda 6-ost , mint Avensist  :?

Amikor kijött a Mazda 6-os , és utána a karakterében hasonló Accord , nagyon drukkoltam , hogy a Toyota az Avensissel ezt az irányvonalat kövesse . Nem követte ... Helyette jött egy ugyan tekintélyes , de minden-csak-nem-sportos Vectra-Passat design keverék  :roll: ... Szép is , elegáns is , de a szívem nem dobban meg tőle , míg a szintén elegáns , de egyben markáns-dögös Mazda 6-ostól annál inkább  :!: És ez nemcsak a külsőre , hanem a belsőre is igaz .

Palaczk:

--- Idézetet írta: "music" ---Nekem a Mazda 3 mindezek dacára nem kéne. Nagyon pazarolja teret. A 6, az OK, azt elfogadnmám. Bár a nejemnek nem tetszenek ezek a típusú hátsó lámpák, úgyhogy maradunk a Toyotánál. :lol:  :lol:  :lol:
--- Idézet vége ---


Oszt' ki nem sz@rja le , hogy pazarolja a teret  :D ? Végre egy kompakt autó , amelyik nem szerénykedik , hanem "rendes" méretekkel rendelkezik , azaz jóóó nagy :10: ! Nekem ez nagyon bejön  [smilie=sm38.gif]

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése