Szerző Téma: Subaru  (Megtekintve 150725 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Subaru
« Válasz #180 Dátum: 2005.06.02 10:58:21 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Misi"
Impreza Facelift
Bizony nagyon durva az orr részen található régi Seat-os lopás. Speciel én bénának is tartom az "orr likat". Viszont a lámpája nagyon korrekt lett!!! Az piszokul tetszik.

Ja, kicsit vad lett, olyan mindjárt megeszlek elöttem levő kocsi stílus, ami illik a Subaruhoz :D
Laco 73 :D

Roczey

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Subaru
« Válasz #181 Dátum: 2005.06.30 19:22:14 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Misi"
Impreza Facelift
Bizony nagyon durva az orr részen található régi Seat-os lopás. Speciel én bénának is tartom az "orr likat". Viszont a lámpája nagyon korrekt lett!!! Az piszokul tetszik.


Seatos lopás?

A tervezőt lopták át! Sajnos...

Nem hiszem, hogy sok Subarus akad, aki örülne egy nézd má' egy Seat!...
beszólásnak!
gy Subarus...

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Subaru
« Válasz #182 Dátum: 2005.08.24 20:20:16 »
1 jó hír azoknak, akik nem szeretik az alulmotorizált kocsikat:
http://index.hu/totalcar/magazin/hirek/?main:2005.08.24.&234042
:D
Azért az a 4 vezérműtengely nem semmi :)
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #183 Dátum: 2005.08.24 23:09:50 »
Idézetet írta: "KLaco"
1 jó hír azoknak, akik nem szeretik az alulmotorizált kocsikat: http://index.hu/totalcar/magazin/hirek/?main:2005.08.24.&234042
:D Azért az a 4 vezérműtengely nem semmi :)

Nem lesz egy fogyasztóbajnok. :roll:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #184 Dátum: 2005.08.27 16:45:50 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "KLaco"
1 jó hír azoknak, akik nem szeretik az alulmotorizált kocsikat: http://index.hu/totalcar/magazin/hirek/?main:2005.08.24.&234042
:D Azért az a 4 vezérműtengely nem semmi :)

Nem lesz egy fogyasztóbajnok. :roll:


És ez ki a jó büdös francot érdekel egy ilyen autónál  :D ? Hála az égnek , hogy vannak még ilyen jó ésszerűtlen gépek , amelyek a Szívnek épültek  8)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #185 Dátum: 2005.08.29 17:51:15 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Nem lesz egy fogyasztóbajnok. :roll:
És ez ki a jó büdös francot érdekel egy ilyen autónál  :D ?

Nem tudom, de az a gyanúm, hogy nemsokára mindenkit fog érdekelni. Most már 70$-os olajárnál tartunk, ha így megy tovább, akkor...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #186 Dátum: 2005.08.30 18:24:22 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Nem lesz egy fogyasztóbajnok. :roll:
És ez ki a jó büdös francot érdekel egy ilyen autónál  :D ?

Nem tudom, de az a gyanúm, hogy nemsokára mindenkit fog érdekelni. Most már 70$-os olajárnál tartunk, ha így megy tovább, akkor...


Akkor mi lesz ? A németeknél egy felmérés szerint az emberek alig 40 %-a lenne hajlandó változtatni a vezetési szokásain abban az esetben , ha MEGDUPLÁZÓDNA (!!!) az üzemanyag ára . Úgy gondolom , hogy ez elég tanulságos .

Ehhez vedd még hozzá , hogy azoknak , akik ilyen kaliberű autókat vesznek , a fogyasztás alighanem a legeslegutolsó szempont . Meg is értem őket ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #187 Dátum: 2005.08.30 18:26:39 »
Van már Pécsett is Subaru-díler . Nézegettem ma az áraikat . Beszarás : egy alap Impreza drágább , mint egy alap Legacy  :shock: ! Én nem vágom ezt az árpolitikát  :roll:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #188 Dátum: 2005.08.31 09:42:27 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Akkor mi lesz ? A németeknél egy felmérés szerint az emberek alig 40 %-a lenne hajlandó változtatni a vezetési szokásain abban az esetben , ha MEGDUPLÁZÓDNA (!!!) az üzemanyag ára . Úgy gondolom , hogy ez elég tanulságos .

Persze, most ezt mondják. Kíváncsi vagyok, hogyha - neadjisten - tényleg megduplázódna, akkor is ezt mondanák-e. (ugyanis, ha megduplázódik az üzemanyagár, az minden más egyéb termék árára is kihatással van, hiszen mindent szállítani kell. Azaz ők, most csak arra gondoltak, hogy költenek havonta 150€-t - mondtam egy számot - benzinre, és ha 150-nel többet kell költeni, azt túlélik. Csak ha mindennek feljebb megy az ára 10-15%-kal, akkor már nem lesz a többségnek erre fölös 150€-ja!!)
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #189 Dátum: 2005.08.31 09:48:02 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Van már Pécsett is Subaru-díler . Nézegettem ma az áraikat . Beszarás : egy alap Impreza drágább , mint egy alap Legacy  :shock: ! Én nem vágom ezt az árpolitikát  :roll:

Ja, volt már erről szó. Ezek szerint ez nem változott azóta sem...
Gondolom az lehet mögötte, hogy a ralisport miatt az Imprezát mindenki sportkocsinak tartja, a Legacyt pedig egy polgári autónak.
Ez pesze nem igaz, de úgy látszik, a márkaképviselet rájátszik erre - anyagi hasznot remélvén belőle.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #190 Dátum: 2005.08.31 15:57:16 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Van már Pécsett is Subaru-díler . Nézegettem ma az áraikat . Beszarás : egy alap Impreza drágább , mint egy alap Legacy  :shock: ! Én nem vágom ezt az árpolitikát  :roll:

Ja, volt már erről szó. Ezek szerint ez nem változott azóta sem...
Gondolom az lehet mögötte, hogy a ralisport miatt az Imprezát mindenki sportkocsinak tartja, a Legacyt pedig egy polgári autónak.
Ez pesze nem igaz, de úgy látszik, a márkaképviselet rájátszik erre - anyagi hasznot remélvén belőle.


Nem tom , mit gondolnak , de hogy az eredmény az , hogy a WRX-eken kívül alig adnak el Imprezákat , az tuti . Te mikor láttál utoljára "normál" Imprezát ? Én nem is tudom megmondani .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #191 Dátum: 2005.08.31 15:58:15 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Akkor mi lesz ? A németeknél egy felmérés szerint az emberek alig 40 %-a lenne hajlandó változtatni a vezetési szokásain abban az esetben , ha MEGDUPLÁZÓDNA (!!!) az üzemanyag ára . Úgy gondolom , hogy ez elég tanulságos .

Persze, most ezt mondják. Kíváncsi vagyok, hogyha - neadjisten - tényleg megduplázódna, akkor is ezt mondanák-e. (ugyanis, ha megduplázódik az üzemanyagár, az minden más egyéb termék árára is kihatással van, hiszen mindent szállítani kell. Azaz ők, most csak arra gondoltak, hogy költenek havonta 150€-t - mondtam egy számot - benzinre, és ha 150-nel többet kell költeni, azt túlélik. Csak ha mindennek feljebb megy az ára 10-15%-kal, akkor már nem lesz a többségnek erre fölös 150€-ja!!)


Ja , ez jogos . De annak a töredéknek , aki sportkocsit akar és tud venni , mindez aligha számít .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #192 Dátum: 2005.09.01 00:21:48 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem tom , mit gondolnak , de hogy az eredmény az , hogy a WRX-eken kívül alig adnak el Imprezákat , az tuti . Te mikor láttál utoljára "normál" Imprezát ? Én nem is tudom megmondani .

Nem igazán szoktam figyelni a Subarukat, és eleve kevés szaladgál belőlük.
Azt sem tudom, hogy néz ki most egy Impreza, a WRC-t tudom, mert a sporthírekben szokták mutatni.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #193 Dátum: 2005.09.01 00:25:42 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja , ez jogos . De annak a töredéknek , aki sportkocsit akar és tud venni , mindez aligha számít .

Lehet.
music     

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Subaru
« Válasz #194 Dátum: 2005.09.01 08:17:17 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem tom , mit gondolnak , de hogy az eredmény az , hogy a WRX-eken kívül alig adnak el Imprezákat , az tuti . Te mikor láttál utoljára "normál" Imprezát ? Én nem is tudom megmondani .

Nem igazán szoktam figyelni a Subarukat, és eleve kevés szaladgál belőlük.
Azt sem tudom, hogy néz ki most egy Impreza, a WRC-t tudom, mert a sporthírekben szokták mutatni.

Amikor még a II. kerületben dolgoztam elég sokat láttam – mondjuk ez a sok 3-4 autót jelent, de azokat minden nap. De mindegyik ugyanolyan kék, arany szinü felnivel – csak a rendszám és a sofför változott.
Attila 31
  - Avensis
- Prius