Szerző Téma: Subaru  (Megtekintve 150724 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #135 Dátum: 2005.04.23 17:25:23 »
Idézetet írta: "Ear"
Na elemezzünk.
A kijelentés arról szólt, hogy az Aston Martinok nehezen vezethetők a városban.  Nincs kiemelés, ezek szerint az összes ilyen márkájó autóra igaznak kell lennie ennek a kijelentésnek. Nos, én vezettem Aston Martint, ami remekül működött a az Andrásy úton például. Vagyis egy ilyen autóra biztos nem igaz az állítás, tehát az általános kijelentés sem igaz. Ez magyarázza a többes számot. Hm?

Ez is egy logika, de ezzel nem nyernél pert. Egy esetből nem lehet általánosítani. De nem kétlem, hogy az állításod igaz, pusztán arra voltam kíváncsi, hogy több Aston Martint volt-e szerencséd vezetni.
Amúgy sztem az alap kijelentés is szerencsétlenül lett megfogalmazva, mert nem a vezethetőség a probléma, hanem az, hogy az ekkora méretű, teljesítményű, stb. motoroknak nem tesz jót - vagy korábban nem tett jót - a városi furikázás. Bár ez nem nagy igazság, mert tk. semmilyen autónak nem tesz jót a kizárólagos városi használat.
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Subaru
« Válasz #136 Dátum: 2005.04.23 18:16:21 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "music"
A régit tudom, egy ideig még nálunk is lehetett kapni...
Lehetett kapni nálunk Subry Justyt? Mikor?

Nagyon rövid ideig, amikor megjelent Mo.-on - lehet, hogy az még az "igazi" Justy volt. Aztán valszeg rájöttek, hogy ez itt senkinek nem fog kelleni.

Én vennék az tuti, biztos 2szer annyiba kerül mint a szutyuki :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #137 Dátum: 2005.04.23 18:51:00 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én vennék az tuti, biztos 2szer annyiba kerül mint a szutyuki :D

Ez jó 10 éve volt, de valóban ilyesmi volt az arány.
music     

Roczey

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Subaru
« Válasz #138 Dátum: 2005.04.25 20:40:37 »
Tudtommal a Justyt egy időben itt gyártották Esztergomban!  :shock:


mintegy 300 kitűnő 4X4 es Swift édes testvéreként... (a szám, csak rémlik, lehet, hogy semmi valóságalapja!)

Az Aston Martin szerintem is inkább vezethető (bár nem volt hozzá még szerencsém) városban, olyannyira, hogy nem is igazán szupersportkocsi, sokkal inkább túra, túra sport kocsi, tehát valami GT...

Azért az Andrásy utat semmiképp nem nevezném Budapest statisztikailag reprezentatív felmérést biztosító helyének! :lol:  Sokkal inkább a reprezentatív útnak!  :lol:  Szóval azon álom menni, akár F1 essel is lehetne!!!  

Ja a fogyasztás!!! Messziről jött ember sokat mesél! Nekem mindig ez a tapasztalatom, ha utánna mérünk egy-egy ilyen csoda fogyasztásnak!
A GT-vel 9.33 at sikerült mennem 120 körül, járatva... (ez volt a minimum!) :shock:
Az USA STi állítólag nemigen tud 11 alatt! :shock: Csodák pedig nincsenek!
Cimboráméknak volt 91' -es 911 esük, meg 92'-es is, nem fogyasztottak keveset! Van nekik egy GT3 as is, most nem emléxem pontosan, mennyit is evett, azt tudom, hogy meglepődtem, milyen kevéssel is el lehetet vele valóban menni!
gy Subarus...

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #139 Dátum: 2005.04.25 20:55:09 »
Idézetet írta: "Ear"
Lehetett kapni nálunk Subry Justyt? Mikor?


Itthon kapható volt Swift 4WD  néven , külföldön Justy néven futott ...  :idea:

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #140 Dátum: 2005.04.25 20:57:31 »
Idézetet írta: "Roczey"
Tudtommal a Justyt egy időben itt gyártották Esztergomban!  


Szevasz Kollega  :idea:   :!:

  :idea: 2003 tavaszán a Swift gyártásának leállításával párhuzamosan a Justy modellel is leálltak. Az utódja az összkerékhajtásos új Suzuki Ignis lett, amit szintén Esztergomban készítenek neve Subaru G3X Justy. Európa többi országában 1,3-as 93 és 1,5-ös 99 lóerős motorokkal szállítják, viszkókuplungos összkerékhajtással .. :idea:

Modelltörténet itt : http://www.subaruklub.hu/justy.htm  :idea:  :wink:

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #141 Dátum: 2005.04.25 20:59:56 »
Idézetet írta: "Roczey"
Az USA STi állítólag nemigen tud 11 alatt! :shock:  


A Tiéd tud   :idea:  :?:  :lol:

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #142 Dátum: 2005.04.25 21:23:27 »
Idézetet írta: "saro"
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=7744142&id=o1rkvoym3iv
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=7744142&id=oqg2smtylta
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=7744142&id=y1giowpon3w
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=7744142&id=eqpzwvfmwl1
ilyen nincs - nem lehet legálisan szerezni WRX-eket ilyen árért (1 eur=248Ft)
ez szerintem áprilisi tréfa


Nagyon sok szélhámos van arrafelé, általában keletiek, románok, volt jugók .. :idea:
Aki angolul hirdet OTT, ráadásul rosszul, az gyanús legyen ..Meg hát az ár...Én egyszer majdnem besz@vtam egy Yamaha R1-el, már mondta, hogy utaljak ennyit ide és ide, aztán nem ...... Egy Subarus hirdetővel már direktben szórakoztunk, aztán belátta, hogy nálunk nem ér célba.. :idea:  
Azt a piros WRX sedánt   kombiként hirdeti ....  :shock: Nagyon gyakran  a technikai paraméterek sem stimmelenek ... :idea:
Londonban miért árulnának balkormányosat  :idea:  :?:  :shock:

Ez egy tipikus kamu hirdetés ..

http://eng.autoscout24.com/home/index/detail.asp?ts=8218776&id=yhgpklftxel&sc=&make=67&model=2023&pricefrom=&euroto=&zip=

Roczey

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Subaru
« Válasz #143 Dátum: 2005.04.26 21:09:00 »
Jól látom, hogy a megadott linkeken a képek-adatok, összevissza vannak?
Európai adatok, WRX a képen meg USA Sti...

Talán a piros az  is USA, de legalább WRX :shock:
Bár nem kombi! :!:

Baranyás
 Sajna nekem nem eszik olyan keveset, bár 120 tempomat, megközelíti... de nem ez a mérvadó!...

Subaruklubra meg már be sem tudok lépni! Így van ez, ha valahonnan kiútálják az embert! ...
gy Subarus...

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #144 Dátum: 2005.04.26 21:11:09 »
Idézetet írta: "Roczey"

Subaruklubra meg már be sem tudok lépni! Így van ez, ha valahonnan kiútálják az embert! ...


Ki tett Veled ilyet  :oops:  :idea:   :?:

Most éppen halott a szerver .. :roll:  :shock:

Roczey

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Subaru
« Válasz #145 Dátum: 2005.04.26 21:26:55 »
Idézetet írta: "baranyas"

Ki tett Veled ilyet  :oops:  :idea:   :?:

Most éppen halott a szerver .. :roll:  :shock:


Ahaa, azért írja, hogy nincs jogosultságom!  :(  gondoltam erre is!

Szóval Te nem követted nyomon az eseményeket? Persze aztán kitörölték az egészet! Nem feltétlenül velem volt a bajuk, én csak szolidaritást vállaltam bizonyos elvekkel, no de ne offoljak már nagyon!
gy Subarus...

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #146 Dátum: 2005.04.26 21:32:01 »
Idézetet írta: "Roczey"
Szóval Te nem követted nyomon az eseményeket? Persze aztán kitörölték az egészet! Nem feltétlenül velem volt a bajuk, én csak szolidaritást vállaltam bizonyos elvekkel, no de ne offoljak már nagyon!


Off
Figyeltem, de nem szóltam bele , csak olvastam .. :roll: Sok minden nem tetszik ott , de igazából nem érdekel ... :idea:
On

Hogy vagy megelégedve az új autóval ?? :?:
Sajnáltam , hogy lemaradtam a GT-dről , de hát az anyagiak ... :cry:  

Dobj be ide egy képet a kocsikádról, szerintem feldobná a topicot ... :idea:  :wink:

Roczey

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Subaru
« Válasz #147 Dátum: 2005.04.26 21:39:43 »
Idézetet írta: "baranyas"

Hogy vagy megelégedve az új autóval ?? :?:
Sajnáltam , hogy lemaradtam a GT-dről , de hát az anyagiak ... :cry:  

Dobj be ide egy képet a kocsikádról, szerintem feldobná a topicot ... :idea:  :wink:


Köszi szépen, egyre jobban meg vagyok elégedve, már kezd bejáratódni! Már a második járatási fázisban vagyok...  :shock:
A GT-t bánhatod is!!! Jó kocsi! Most is az, szereti is az új gazdája, remélem elégedett is lesz vele, még jó pár évig...

Linkelnék én képet, de nem vagyok az a nagy mágus, pedig még valami tárhelyem is  lenne, ha egyszer is foglalkoztam volna a kérdéssel... (kép van!)
gy Subarus...

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #148 Dátum: 2005.04.26 21:43:23 »
Idézetet írta: "Roczey"
Linkelnék én képet, de nem vagyok az a nagy mágus, pedig még valami tárhelyem is  lenne, ha egyszer is foglalkoztam volna a kérdéssel... (kép van!)


Most már elmondhatod, mennyiért ment el ... :idea:  :wink:

Töltsd fel ide a képet : www.kepfeltoltes.hu , aztán a kép linkjét biggyeszd be két db fenn található "img" felirat közé ....Ennyi ... :idea:  :wink:

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Subaru
« Válasz #149 Dátum: 2005.04.27 00:53:22 »
Idézetet írta: "baranyas"
Idézetet írta: "Ear"
Lehetett kapni nálunk Subry Justyt? Mikor?


Itthon kapható volt Swift 4WD  néven , külföldön Justy néven futott ...  :idea:


Igen, a Subaru Justy az itt készült, készül Esztergomban - de úgy tudom, egy megállapodás alapján nem kerül forgalomba itthon! Ezért csodálkoztam, hogy music úgy emlékezett, hogy kapható volt itthon valaha is.

Az összkerekes Suzukik más tészták, azok kaphatók.

Aston Martin. Ha egy 300 lóerő körüli, jobbkormányos kabriót simán el tudok vezetni a belvásorsban, úgy, hogy az életem első autómata váltós kocsija, akkor ez az egy ellenpélda elég, hogy ne legyen igaz az, hogy az Aston Martinok nem jók a városi közlekedésre. Amúgy szerintem is inkább bőven erős túraautók. Erre talán a legjobb példa a már megszűnt, de egészen különleges Lagonda modelljük volt.