Szerző Téma: Subaru  (Megtekintve 150766 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

drogi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 80
    • http://www.rettesoft.hu/szegyentabla/
Subaru
« Válasz #15 Dátum: 2005.02.20 12:05:42 »
Idézetet írta: "Misi"
Hát, azt a szép lányt nem is szabad kínozni!
 8)


:)

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Subaru
« Válasz #16 Dátum: 2005.02.21 00:16:46 »
Idézetet írta: "drogi"
Nah, ma utaztam egy Impreza WRX kombiban. Az elmeny hosszutavu volt :D


Nekem volt GT kombim, ismerem az érzést .... :idea:  :lol:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #17 Dátum: 2005.03.06 00:57:36 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Nem fogunk :)
Anno a Yaris helyett nekemi majdnem bejött egy de elvitték az orrom előtt.

Éredekes, hogy milyen kicsi a márka részesedése, pedig nagyon sokaknak tetszik. Drága lenne?


Szerintem nem ismerik az emberek . És aki meg ismeri , az jól emlékszik még a régi modellek bazi fogyasztására , ami ugyan már a múlté , de az előítéletek makacs dolgok  :roll: ...

És hát nincsenek igazán megfizethető , tömeg-modelljeik .

Egyébként nem nehéz kitalálni , hogy Európában hol adnak el belőle a legtöbbet : Svájcban :) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #18 Dátum: 2005.03.06 01:06:48 »
Ez itt az én álom-Subarum , az Outback :







Mennyivel jobban néz ki ez az autó (szerintem) , mint ezek a mindenféle agyonültetett gépek  :D !

20 centis hasmagasság , pont mint anno a kombi Moszkvicsomé  8)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #19 Dátum: 2005.03.06 10:18:29 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Szerintem nem ismerik az emberek. És aki meg ismeri, az jól emlékszik még a régi modellek bazi fogyasztására, ami ugyan már a múlté, de az előítéletek makacs dolgok  :roll: ...
És hát nincsenek igazán megfizethető, tömeg-modelljeik.
Egyébként nem nehéz kitalálni, hogy Európában hol adnak el belőle a legtöbbet : Svájcban :) ...

Azért ma sem a legtakarékosabb kocsik közé tartoznak. Ráadásul nem kapható dízellel, ami eleve sok helyen hátrány.
Továbbá Te is írtad, hogy drága - részben a 4x4 hajtás miatt. Aki nem tudja ezt a tulajdonságát kihasználni, az minek fizessen érte ennyi pénzt?
music     

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Subaru
« Válasz #20 Dátum: 2005.03.06 10:19:23 »
Hogy visszautaljak egy másik tegnapi topictémára, ez tényleg nem egy nőies autó. Asszem az elmúlt 50 évben nem láttam olyan Subarut, amelyiket nő vezetett volna. (Svájcban lehet.) Most lehet, hogy kiutáltok a Fórumból, de egy Impreza WRX-re akármikor elcserélném az autómat akkor is, ha a WRX lenne az olcsóbb. Sajnos, messze nem az.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Subaru
« Válasz #21 Dátum: 2005.03.06 13:17:46 »
Idézetet írta: "saro"
Hogy visszautaljak egy másik tegnapi topictémára, ez tényleg nem egy nőies autó. Asszem az elmúlt 50 évben nem láttam olyan Subarut, amelyiket nő vezetett volna. (Svájcban lehet.) Most lehet, hogy kiutáltok a Fórumból, de egy Impreza WRX-re akármikor elcserélném az autómat akkor is, ha a WRX lenne az olcsóbb. Sajnos, messze nem az.

Akkor engem is utáljatok ki :D
Vagy én már ki is vagyok? :D
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #22 Dátum: 2005.03.06 23:14:31 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Szerintem nem ismerik az emberek. És aki meg ismeri, az jól emlékszik még a régi modellek bazi fogyasztására, ami ugyan már a múlté, de az előítéletek makacs dolgok  :roll: ...
És hát nincsenek igazán megfizethető, tömeg-modelljeik.
Egyébként nem nehéz kitalálni, hogy Európában hol adnak el belőle a legtöbbet : Svájcban :) ...

Azért ma sem a legtakarékosabb kocsik közé tartoznak. Ráadásul nem kapható dízellel, ami eleve sok helyen hátrány.
Továbbá Te is írtad, hogy drága - részben a 4x4 hajtás miatt. Aki nem tudja ezt a tulajdonságát kihasználni, az minek fizessen érte ennyi pénzt?


Ja , a dízel hiányának is szerepe lehet . De a kulcs alighanem az igazán olcsó modellek hiánya .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #23 Dátum: 2005.03.06 23:22:50 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja, a dízel hiányának is szerepe lehet. De a kulcs alighanem az igazán olcsó modellek hiánya.

Ami meg az lenne, (Justy) az nem igazán minőségi autó.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #24 Dátum: 2005.03.06 23:38:39 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja, a dízel hiányának is szerepe lehet. De a kulcs alighanem az igazán olcsó modellek hiánya.

Ami meg az lenne, (Justy) az nem igazán minőségi autó.


Most már tényleg el kell mennem és megnéznem egy Ignist , mert nekem a képeken egész korrektnek tűnt , dehát ha ennyien mondjátok , hogy nem minőségi  :roll: ... Mondjuk , azt hozzátenném , hogy azért ebben a kategóriában elég ritka a valódi minőségi benyomást keltő autó , főleg ha az utastérre gondolunk - valahol azért csak meg kell látszania , hogy mennyi pénzbe kerül .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #25 Dátum: 2005.03.07 08:57:41 »
Idézetet írta: "Palaczk"
ebben a kategóriában elég ritka a valódi minőségi benyomást keltő autó, főleg ha az utastérre gondolunk - valahol azért csak meg kell látszania, hogy mennyi pénzbe kerül .

Van azért, annyiba is kerül....
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #26 Dátum: 2005.03.07 22:59:19 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
ebben a kategóriában elég ritka a valódi minőségi benyomást keltő autó, főleg ha az utastérre gondolunk - valahol azért csak meg kell látszania, hogy mennyi pénzbe kerül .

Van azért, annyiba is kerül....


Melyik ? A Polo ? Vagy a Lancia Y ? Mindkettő igazából megbízhatatlan , tehát összességében minőséginek nem nevezhető autó , látszatminőséggel a látható-tapintható helyeken - akkor már sokkal inkább egy Subaru Justy , aminek lehet hogy nem olyan pöpec az utastere , de nem is romlik el  :idea:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
Subaru
« Válasz #27 Dátum: 2005.03.07 23:05:10 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
ebben a kategóriában elég ritka a valódi minőségi benyomást keltő autó, főleg ha az utastérre gondolunk - valahol azért csak meg kell látszania, hogy mennyi pénzbe kerül .

Van azért, annyiba is kerül....


Melyik ? A Polo ? Vagy a Lancia Y ? Mindkettő igazából megbízhatatlan , tehát összességében minőséginek nem nevezhető autó , látszatminőséggel a látható-tapintható helyeken - akkor már sokkal inkább egy Subaru Justy , aminek lehet hogy nem olyan pöpec az utastere , de nem is romlik el  :idea:


És egy normális hajtáslánc van alattad,ami nem egy elhanyagolható szempont! Egyébként van vkinek testközeli élménye Justyval? Én még csak ültem benne régebben,de kipróbálni sajnos nem volt szerencsém! :roll:
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Subaru
« Válasz #28 Dátum: 2005.03.07 23:15:37 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Melyik? A Polo? Vagy a LanciaY ?:

Speciel az A2-re, meg a bébimercire gondoltam...
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Subaru
« Válasz #29 Dátum: 2005.03.25 20:53:41 »
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D