Szerző Téma: Subaru  (Megtekintve 150739 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Subaru
« Válasz #270 Dátum: 2009.02.22 22:16:16 »
Semmi összefüggés nincs. Ahogy írtam, csakis folyamatos padlógázas gyorsítás közben volt csak ez a hibajelenség.
És ez olyan ritka ? (Nálam igen, de én másképp vezetek.)
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Subaru
« Válasz #271 Dátum: 2009.02.23 00:19:23 »
Semmi összefüggés nincs. Ahogy írtam, csakis folyamatos padlógázas gyorsítás közben volt csak ez a hibajelenség.
És ez olyan ritka ? (Nálam igen, de én másképp vezetek.)

Hát  ::) ... Tizenezer hsz-ok után, amiknek a jelentős részét egymásnak írtuk, kicsit meglep, hogy nem ismered a vezetési stílusomat, pedig nagyon sokszor leírtam ...

 :surrender:

Az autó eladásra volt nálam, hát nyilván kipróbáltam, hogy mit árulok. Kipróbáltam azt is, hogy mit csinál a váltó maximális gyorsulásnál, mert automatánál ez az egyik dolog, amire figyelni kell. Hogy maximális kihúzatásnál hogy vált. Hát ez sehogy nem váltott, legalábbis 2-ből 3-ba. Ezt egyszer konstatáltam, utána még egyszer kipróbáltam, hogy biztos lehessek a dologban - és slussz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Subaru
« Válasz #272 Dátum: 2009.02.23 08:53:40 »
Hát  ::) ... Tizenezer hsz-ok után, amiknek a jelentős részét egymásnak írtuk, kicsit meglep, hogy nem ismered a vezetési stílusomat, pedig nagyon sokszor leírtam ...
Emlékeim szerint az injektoros kocsikat padlógázon szoktad gyorsítani, ha intenzíven akarsz gyorsulni, és ez megesik nálad...
Ez az XT nem tudom, hogy az-e, vagy még karbis.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Subaru
« Válasz #273 Dátum: 2009.02.23 14:43:21 »
Hát  ::) ... Tizenezer hsz-ok után, amiknek a jelentős részét egymásnak írtuk, kicsit meglep, hogy nem ismered a vezetési stílusomat, pedig nagyon sokszor leírtam ...
Emlékeim szerint az injektoros kocsikat padlógázon szoktad gyorsítani, ha intenzíven akarsz gyorsulni, és ez megesik nálad...
Ez az XT nem tudom, hogy az-e, vagy még karbis.

Padlógázon szoktam gyorsítani, ja, de csak szökőévenként egyszer húzatom ki... :helpsmilie:
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.23 14:45:56 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Subaru
« Válasz #274 Dátum: 2009.03.03 16:25:51 »
Jó vételnek tűnik. Jajj de szép :wub: :wub:
Valaki vegye már meg, hogy Kakucson ki tudjam próbálni :D
kisa
born to ride

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Subaru
« Válasz #275 Dátum: 2009.03.03 16:38:20 »
Vedd meg Te és akkor nem csak Kakucson mehetsz vele.
 ;) :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Subaru
« Válasz #276 Dátum: 2009.03.03 16:51:09 »
Vedd meg Te és akkor nem csak Kakucson mehetsz vele.
 ;) :D

Ááá, én ennyi pénzt egyben még nem láttam :surrender: A használtautós hitelekből meg köszi nem kérek :banging: :shifty:
Még ha törleszteni tudnám is, tankolni már nem :wacko:
Jólvanez.... 5alatti átlagokkal közlekedek :D :D :D
kisa
born to ride

Satriani

  • Vendég
Re: Subaru
« Válasz #277 Dátum: 2009.03.17 08:23:46 »
Palaczk említette múltkor az XT-t. Nem gondoltam, hogy van belőle jó állapotú darab az országban, de a totalcarnál jelentkezett egy szimpatikusan őrült tulaj, és megmutatta Csikósnak a gépet: http://totalcar.hu/tesztek/subaruxt/

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Subaru
« Válasz #278 Dátum: 2009.03.17 21:30:27 »
Palaczk említette múltkor az XT-t. Nem gondoltam, hogy van belőle jó állapotú darab az országban, de a totalcarnál jelentkezett egy szimpatikusan őrült tulaj, és megmutatta Csikósnak a gépet: http://totalcar.hu/tesztek/subaruxt/

Pontosan, kopp ugyanilyen volt nálam anno, eladásra  :yes: ... Ugyanez a fehér, kivehető tetős, kék belsős, automata váltós változat. Csak azon acélfelnik voltak, nem volt rajta hátsó spoiler, és persze át lett már építve acélrugósra. Azóta is sajnálom, hogy nem vettem meg, de lezabálta volna a gatyámat  ::) ... A 10 literes fogyasztás valóban a legalsó hang, ehhez országút/90 szükségeltetik.

Amúgy ezúttal nem voltam elájulva Csikóstól. Az autó abszolút kuriózum-mivolta helyett a "kretén" vonalat erőltette (OK, hogy szeretnivalóan kretén - de akkor is kretén), ez a kijelentése meg, hogy ez a kocsi egy Fabia szedánnal szemben is alulmaradna egy szépségversenyen  ::) ... Pedig észrevehető, hogy nagyjából ráérzett az autóra, de a lényeg mintha mégsem ment volna át neki. Kevesebb csipkelődés, elmebetegezés, kreténezés - több lett volna.

Amúgy sem vágom ezt a szemlátomást eléggé általános vélekedést arról, hogy a 80-as évek vonalzóval rajzolt szögletes autói = csúnyák  :nonono: ... Nekem ezek az autók újkorukban is nagyon tetszettek, és most is nagyon tetszenek  :wub:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Subaru
« Válasz #279 Dátum: 2009.03.17 22:49:16 »
Amúgy sem vágom ezt a szemlátomást eléggé általános vélekedést arról, hogy a 80-as évek vonalzóval rajzolt szögletes autói = csúnyák  :nonono: ... Nekem ezek az autók újkorukban is nagyon tetszettek, és most is nagyon tetszenek  :wub:

Nézd, ez amellett, hogy tényleg ízlés kérdése, egyáltalán nem meglepő... Ebben az időszakban a kocka-formák gyakran nélkülözték a fantáziát, a jó ízlést. Vannak szép kockák, mint az Alfa 155, és vannak a csúnyák, mint pl... Ezt hagyjuk, nem akarok senki ízlésébe belegázolni. Mindenesetre a legszebb autókat szerintem a '80-as évek előtt elkészítették. Mondom ezt úgy, hogy mi kb. egy korosztály lehetünk, nagyjából ugyanazokon a kocsikon nőttünk fel.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Subaru
« Válasz #280 Dátum: 2009.03.17 22:59:52 »
Nézd, ez amellett, hogy tényleg ízlés kérdése, egyáltalán nem meglepő... Ebben az időszakban a kocka-formák gyakran nélkülözték a fantáziát, a jó ízlést. Vannak szép kockák, mint az Alfa 155, és vannak a csúnyák, mint pl... Ezt hagyjuk, nem akarok senki ízlésébe belegázolni. Mindenesetre a legszebb autókat szerintem a '80-as évek előtt elkészítették. Mondom ezt úgy, hogy mi kb. egy korosztály lehetünk, nagyjából ugyanazokon a kocsikon nőttünk fel.

Válasz az Egyéb autókban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Subaru
« Válasz #281 Dátum: 2009.04.01 16:02:07 »
Új Legacy:



Siralom...  :cry: Itt tovább lehet szörnyülködni. A most futó változat elegáns, visszafogott, subarus mércével mérve irreálisan gyönyörű (normál autós mércével nézve egyszerűen szép), ez viszont mindenfajta mércével mérve förtelmesen csúnya. Mérges vagyok.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Subaru
« Válasz #282 Dátum: 2009.04.01 19:26:32 »
Hááát, kicsit szokatlan. De azért szerethető, szerintem. Vannak ennél jóval xarabb kinézetű autók..
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Subaru
« Válasz #283 Dátum: 2009.04.01 22:39:39 »
Hát ez csak egyszerűen randa! Minek kellett azt a tényleg harmonikus szép autót egy ilyen utóddal meggyalázni? Most kell venni egyet gyorsan a "régiből"!
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Subaru
« Válasz #284 Dátum: 2009.04.01 23:03:47 »
 



Csak nekem hasonlóak, vagy tényleg?  :D
kisa
born to ride