Szerző Téma: Subaru  (Megtekintve 153957 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #195 Dátum: 2005.09.01 18:12:17 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem tom , mit gondolnak , de hogy az eredmény az , hogy a WRX-eken kívül alig adnak el Imprezákat , az tuti . Te mikor láttál utoljára "normál" Imprezát ? Én nem is tudom megmondani .

Nem igazán szoktam figyelni a Subarukat, és eleve kevés szaladgál belőlük.
Azt sem tudom, hogy néz ki most egy Impreza, a WRC-t tudom, mert a sporthírekben szokták mutatni.

Amikor még a II. kerületben dolgoztam elég sokat láttam – mondjuk ez a sok 3-4 autót jelent, de azokat minden nap. De mindegyik ugyanolyan kék, arany szinü felnivel – csak a rendszám és a sofför változott.


Az a WRX , az arany felnis . Nem-sport Impreza viszont ritka , mint a fehér holló . Nem is csodálom - ki a franc fog kifizetni kétmilliós felárat egy Corolla Sedan kategóriájú autóért , csak azért , mert 4WD  :roll: ? Akkor már ezerszer inkább a Legacy . Ha meg mégis Impreza , akkor WRX - arányaiban jóval kevésbé drága , mint az alapmotoros kistesvérei .

Sofőr ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Subaru
« Válasz #196 Dátum: 2005.09.02 09:18:55 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Az a WRX , az arany felnis . Nem-sport Impreza viszont ritka , mint a fehér holló . Nem is csodálom - ki a franc fog kifizetni kétmilliós felárat egy Corolla Sedan kategóriájú autóért , csak azért , mert 4WD  :roll: ? Akkor már ezerszer inkább a Legacy . Ha meg mégis Impreza , akkor WRX - arányaiban jóval kevésbé drága , mint az alapmotoros kistesvérei .

Na ennyire vagyok tisztában a tipusokkal...  :oops:

Idézetet írta: "Palaczk"
Sofőr ...

Megjegyeztem. :oops:
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Subaru
« Válasz #197 Dátum: 2005.09.04 16:04:14 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem is csodálom - ki a franc fog kifizetni kétmilliós felárat egy Corolla Sedan kategóriájú autóért , csak azért , mert 4WD  :roll: ?

Meg is nezhetik a Subaru eladasokat...
music     

Fastercowboy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Subaru
« Válasz #198 Dátum: 2005.09.14 10:54:19 »
Tény, h. horribilis árakon futnak, de ha megtehetném, első dolgom lenne, h. vegyek egy Impreza STi-it (mellesleg ez az arany felnis, a WRX-hez szériában "csak" normál ezüst színű 17" colos felni jár). És nem a kategóriát kell nézni, ill. megfizetni, mert nyilvánvalóan ez egy alsó-középkategóriás gép, hanem az élményt, amit nyújt, az AWD-t, meg hihetetlenül jó boxermotort (uána meg a min. 98-as benyát 300 Ft feletti literáron  :?  )
Egyébként az új Legacy-ból és a Forrester-ből rendszeresen szoktam látni. A Legacy Outback-ről nem is beszélve.
b]'04 Corolla 1.6 HB Sport [/b]

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Subaru
« Válasz #199 Dátum: 2005.09.15 01:53:52 »
Idézetet írta: "Fastercowboy"
Egyébként az új Legacy-ból és a Forrester-ből rendszeresen szoktam látni. A Legacy Outback-ről nem is beszélve.

Foesterbol tényleg egész sok van, - az talán nem olyan drága a kategóriájában :twisted:  :wink:  - nekem abban tetszik, hogy nem olyan magas, és mégis jól kilátni belole.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #200 Dátum: 2005.09.15 17:25:18 »
Idézetet írta: "Fastercowboy"
Tény, h. horribilis árakon futnak, de ha megtehetném, első dolgom lenne, h. vegyek egy Impreza STi-it (mellesleg ez az arany felnis, a WRX-hez szériában "csak" normál ezüst színű 17" colos felni jár). És nem a kategóriát kell nézni, ill. megfizetni, mert nyilvánvalóan ez egy alsó-középkategóriás gép, hanem az élményt, amit nyújt, az AWD-t, meg hihetetlenül jó boxermotort (uána meg a min. 98-as benyát 300 Ft feletti literáron  :?  )
Egyébként az új Legacy-ból és a Forrester-ből rendszeresen szoktam látni. A Legacy Outback-ről nem is beszélve.


Nem is a WRX-ről meg az STi-ről beszéltem . Hanem a mezei , nem-sport Imprezáról , ami alapáron drágább , mint a Legacy ! Na , ez az , ami érthetetlen baromság számomra  :crazy:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #201 Dátum: 2005.09.15 17:25:52 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Fastercowboy"
Egyébként az új Legacy-ból és a Forrester-ből rendszeresen szoktam látni. A Legacy Outback-ről nem is beszélve.

Foesterbol tényleg egész sok van, - az talán nem olyan drága a kategóriájában :twisted:  :wink:  - nekem abban tetszik, hogy nem olyan magas, és mégis jól kilátni belole.


Jaja , az egy szimpatikus jószág , adott esetben el tudnám képzelni magamnak :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Subaru
« Válasz #202 Dátum: 2005.09.15 18:17:14 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Jaja , az egy szimpatikus jószág , adott esetben el tudnám képzelni magamnak :)

Ha hegyen laknék, vagy legalább is kinn a városból, akkor én is kacérkodnék, de így... :roll:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Subaru
« Válasz #203 Dátum: 2005.09.15 18:24:37 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Jaja , az egy szimpatikus jószág , adott esetben el tudnám képzelni magamnak :)

Ha hegyen laknék, vagy legalább is kinn a városból, akkor én is kacérkodnék, de így... :roll:


Én így is . Igényes technika , remek megbízhatóság , kiváló összeszerelési minőség , jó helykínálat , klassz kilátás a vezetőülésből - és mindehhez az összkerékhajtás jelenlétének megnyugtató tudata :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Subaru
« Válasz #204 Dátum: 2005.09.15 21:01:41 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Fastercowboy"
Egyébként az új Legacy-ból és a Forrester-ből rendszeresen szoktam látni. A Legacy Outback-ről nem is beszélve.

Foesterbol tényleg egész sok van, - az talán nem olyan drága a kategóriájában :twisted:  :wink:  - nekem abban tetszik, hogy nem olyan magas, és mégis jól kilátni belole.


Jaja , az egy szimpatikus jószág , adott esetben el tudnám képzelni magamnak :)
A Japfesten vezettem. :D  :D  :D
2,5-ös turbo benzines volt,úgy gyorsult mint állat.
Picit pattogott,terepjárótól jobb úttartást vártam volna.
Ezzel együtt jó összbenyomást keltett,nem volt "fekvőhelynyi" műszerfala.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Subaru
« Válasz #205 Dátum: 2005.09.16 06:12:49 »
Idézetet írta: "Szonár"
A Japfesten vezettem. :D  :D  :D  2,5-ös turbo benzines volt,úgy gyorsult mint állat. Picit pattogott,terepjárótól jobb úttartást vártam volna. Ezzel együtt jó összbenyomást keltett, nem volt "fekvőhelynyi" műszerfala.

Valszeg ezt sem a magyar utakra tervezték...
music     

Roczey

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Subaru
« Válasz #206 Dátum: 2005.10.05 21:18:42 »
Jól látjátok a helyzetet...

Érdekes dolog ez a hazai árképzés, de ezt azzal magyarázzák, hogy nem az impreza drága, hanem az alap legacy az olcsó! Végülis, ha valaki mint Ti, józan ésszel gondolkodik, és hajlandó némi pénzt áldozni az amúgy tényleg kábítószer szintű AWD re, akkor vegyen Legacyt viszonylag elérhető áron... aki viszont csak a WRC-t ismeri, annak úgy is WRX vagy méginkább STi kell...

Egyébként ezek nagyonis jó áron vannak a kategóriájukban... (WRX antracit felni, STi arany, de az US változatot lehet ezüstel is kérni)

A Forester szintén jó áron van... szerintem
gy Subarus...

Black Jack

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Subaru
« Válasz #207 Dátum: 2005.10.06 18:27:15 »
"Subaru-részvényeket vásárol a Toyota
október 5. 14:36

A Toyota szándéknyilatkozatot tett arról, hogy megvásárolja a Subarut birtokló Fuji Heavy Industries részvényeinek 8,7%-át a General Motorstól. A General Motors és Fuji korábban döntöttek arról, hogy felbontják a két vállalat között fennálló együttműködést és pénzügyi kapcsolatot, a GM pedig a piacon értékesíti a japán cégből tulajdonolt részvénycsomagjának maradék 11,3%-át. A vásárlással így a Toyota válik a Fuji Heavy Industries legnagyobb részvényesévé, a cégek vezetői megegyeztek, hogy a lehető leghamarabb felállítanak egy közös irányító testületet, melynek elsődleges feladata a jövőbeni együttműködés részleteinek kidolgozása lesz.
A Daihatsuban is részvényes Toyota és a GM régóta dolgozik közös projektekben, elsősorban környezetvédelmi technológiák kifejlesztésén, sőt a kaliforniai Fresnóban egy gyárat is működtetnek közösen, de tulajdonilag egyelőre nincs összefonódás a két óriáscég között."

Egyszer jó, hogy a GM eltünik másodszor a Toyota/Subaru felállás nagyon tetszik :)

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Subaru
« Válasz #208 Dátum: 2006.02.10 11:12:04 »
Misi hol vagy?  :ordog:  Ma kimentünk egy kicsit fotózni egy STi-vel, mert muszáj volt a szerkesztői jegyzethez. Hó, nagy betonplaccok mindenhol - vicces volt! Ja, és még megyünk majd ebédelni is...!

Azért engem mindig elképeszt, hogy a Subaru már 20 éve tud keret nélkül is jól záródó ajtót csinálni, európában meg erre majdnem képtelenek. Lásd ezt: http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2006.02.08.&253476

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Subaru
« Válasz #209 Dátum: 2006.02.10 18:55:05 »
Idézetet írta: "Ear"
Misi hol vagy?  :ordog:  Ma kimentünk egy kicsit fotózni egy STi-vel, mert muszáj volt a szerkesztői jegyzethez. Hó, nagy betonplaccok mindenhol - vicces volt! Ja, és még megyünk majd ebédelni is...!

Azért engem mindig elképeszt, hogy a SUbaru már 20 éve tud keret nélkül is jól záródó ajtót csinálni, európában meg erre majdnem képtelenek. Lásd ezt: http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2006.02.08.&253476


Megütlek.....

Én meg egy hűtőházban vacogtam egész nap Kiskunfélegyházán.

Nem lesz ennek jó vége!
 :robbanfej: