Szerző Téma: Nissan  (Megtekintve 216611 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
Nissan
« Válasz #30 Dátum: 2005.03.26 14:04:57 »
Idézetet írta: "molnarl"
Most nézem az RTL Klubon az autós magazint. Nem is tudtam, hogy az Almera-ba a Renault 1.5dci motorját tették be.


Borzasztó szar az a műsor! Gondoltam az autók kedvéért megnézem, de a ford focus után kikapcsoltam,mert felidegesített az a majom! De nem igaz,h nem találnak vmi értelmes embert, aki ért is 1 kicsit az autókhoz! Pl most hóesésben tesztelt a letaposott havon, és a futóműről beszélt! :wink: Tanulhatna a Totalcarosoktól! :x
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Nissan
« Válasz #31 Dátum: 2005.03.26 19:14:23 »
Idézetet írta: "Grabovszki"
Idézetet írta: "molnarl"
Most nézem az RTL Klubon az autós magazint. Nem is tudtam, hogy az Almera-ba a Renault 1.5dci motorját tették be.


Borzasztó szar az a műsor! Gondoltam az autók kedvéért megnézem, de a ford focus után kikapcsoltam,mert felidegesített az a majom! De nem igaz,h nem találnak vmi értelmes embert, aki ért is 1 kicsit az autókhoz! Pl most hóesésben tesztelt a letaposott havon, és a futóműről beszélt! :wink: Tanulhatna a Totalcarosoktól! :x


Én se az a "majom" miatt nézem. Ma véletlenül találtam meg délután. A Totalcar mellett még a Viasat 3-on futó autós műsor is jó.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #32 Dátum: 2005.03.26 20:33:08 »
Idézetet írta: "molnarl"
Most nézem az RTL Klubon az autós magazint. Nem is tudtam, hogy az Almera-ba a Renault 1.5dci motorját tették be.

Bizony, és jól tették, mert a Nissan dízele 2,2 literes volt, ami (nálunk) két kategóriával feljebbi biztosítás.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #33 Dátum: 2005.03.26 20:34:17 »
Idézetet írta: "Szeke"
A fúzió óta (majdnem) minden Nissanba a Renault dízelei kerülnek. Hogy ez jó-e vagy sem, azt nem tudom.

Az 1.5 dCi-k jó motorok, a tartósságuk még nem derülhetett ki.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #34 Dátum: 2005.03.26 20:35:57 »
Idézetet írta: "Grabovszki"
Borzasztó szar az a műsor! Gondoltam az autók kedvéért megnézem, de a ford focus után kikapcsoltam,mert felidegesített az a majom! De nem igaz,h nem találnak vmi értelmes embert, aki ért is 1 kicsit az autókhoz! Pl most hóesésben tesztelt a letaposott havon, és a futóműről beszélt! :wink: Tanulhatna a Totalcarosoktól! :x

A majom még a jobbik, amikor jön gyökérkata, az az igazi :!:  :evil:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #35 Dátum: 2005.03.26 20:38:41 »
Idézetet írta: "molnarl"
Én se az a "majom" miatt nézem. Ma véletlenül találtam meg délután. A Totalcar mellett még a Viasat 3-on futó autós műsor is jó.

Én már ezeket sem bírom. A totalcar sportot űz az idétlenkedésből - mindemellett még mindig ezerszer szakszerűbbek - a viasatos pedig őket próbálja utánozni, kevés sikerrel.
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Nissan
« Válasz #36 Dátum: 2005.03.26 20:43:58 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "molnarl"
Én se az a "majom" miatt nézem. Ma véletlenül találtam meg délután. A Totalcar mellett még a Viasat 3-on futó autós műsor is jó.

Én már ezeket sem bírom. A totalcar sportot űz az idétlenkedésből - mindemellett még mindig ezerszer szakszerűbbek - a viasatos pedig őket próbálja utánozni, kevés sikerrel.

Hát igen a viasatosban pont ez nem tetszik, hogy elég gyengék a poénjaik. Azért a Totálkár is mostmár sokkal komolyabb lett, mint volt.
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #37 Dátum: 2005.03.26 20:55:34 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hát igen a viasatosban pont ez nem tetszik, hogy elég gyengék a poénjaik. Azért a Totálkár is mostmár sokkal komolyabb lett, mint volt.

Ideje is volt...
De hogy ne offoljunk ennyit, az új Almeráról mit tudtok, tényleg olyan egyterű-szerű lesz, mint amilyennek a koncepcióautó mutatta?
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Nissan
« Válasz #38 Dátum: 2005.03.31 13:56:26 »
Az egyterű-szerűk nem az én világom, a Tinóban is kényelmetlenül érezutem magamat, messze volt a szélvédő és hatalmas hasznosíthatatlan tér volt előttem. Egyébként pár nap alatt mexoktam és tetszett a magas üléspozíció..... (egynyolcas benyás volt, ment mint állat)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Nissan
« Válasz #39 Dátum: 2005.03.31 17:00:12 »
Ma egy Micra mögött jöttem haza Sopronból. A hátsó lámpái annyira visszaverték a napfényt hogy egyáltalán nem láttam,mikor fékez, indexel.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Nissan
« Válasz #40 Dátum: 2005.04.01 13:29:23 »
Ma kicserélték a céges Almerát egy újabbra.  :lol:  Ez már az új forma, fullos felszereltséggel.
Van benne fedcomp, ami mutatja az átlagfogyit, a tankolás óta megtett km-eket, a közlekedésben töltött órát, az átlagsebességet és a tank kiürüléséig megtehető saccolt utat. A pill. fogyit nem tudtam csekkelni, mert nem mentem vele, csak állóhelyzetben átvettem. Az aut digitklíma kezelése kissé bonyolultra sikerült, mivel a kijelző vagy a klíma képernyője lesz, vagy a rádióé, vagy a fedcompé. A rádiógombok (1-6) ilyenkor funkciógombokká válnak és azokkal kell machinálni.
Amúgy az eddigi áltlagfogyit 8.8-ra írta.
A km órájánál együtt jelzi ki a napi számlálót és az össz km-t.
Egyelőre ennyi, többet majd ha mentem vele.  8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #41 Dátum: 2005.04.02 14:32:47 »
Jobb későn:készül a méregzsák.
Egyelőre csak kicsi. Mármint a méreg.
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Nissan
« Válasz #42 Dátum: 2005.04.02 14:45:24 »
Idézetet írta: "music"
Jobb későn:készül a méregzsák.
Egyelőre csak kicsi. Mármint a méreg.

Mire ez megjelenik, addigra jóformán itt az új Yaris TS 1.8-as motorral  :roll:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #43 Dátum: 2005.04.02 14:49:20 »
Idézetet írta: "Szeke"
Mire ez megjelenik, addigra jóformán itt az új Yaris TS 1.8-as motorral  :roll:

Te tudsz valamit... :lol:  :wink:  :wink:  :wink:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nissan
« Válasz #44 Dátum: 2005.04.02 15:21:11 »
Idézetet írta: "whis"
Ma kicserélték a céges Almerát egy újabbra.  

Érdekes adat, hogy a Népítéletben az Almera I átlagpontszáma 9,2; az Almera II-é pedig 7...
music