Szerző Téma: HiAce  (Megtekintve 415710 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hiace4wd

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #60 Dátum: 2005.10.09 01:57:14 »
Hali!neke egy HIace 2.4td van,raktam rá 1 master intercoolert,nyomás 0.85bar,iker kipufrendszer!!!! nagyon megy,és a hangja....JA,és minusz 1 liter a fogyasztásba!!

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #61 Dátum: 2005.10.10 15:10:27 »
Idézetet írta: "hiace4wd"
Hali!neke egy HIace 2.4td van,raktam rá 1 master intercoolert,nyomás 0.85bar,iker kipufrendszer!!!! nagyon megy,és a hangja....JA,és minusz 1 liter a fogyasztásba!!

Gratulálok hozzá!
Terepszögek? :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

hiace4wd

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #62 Dátum: 2005.10.10 23:00:40 »
pffff...Kasztnin minden gyári.De imádok erdőben sárban menni.Annyi,hogy van rajta gallytörő.Sok autóm volt,de ezután csak toyota lesz!Barátkozok 1 Previa gondolatával,persze a hiace marad!!!!!!!!!!!!!

kirigabor

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
küls?tükör
« Válasz #63 Dátum: 2005.10.16 10:17:36 »
Sziasztok! Van 1 nagy problémám: a héten valamelyik nap egy vadállat levitte a vezet? oldali küls?tükrömet :evil:  A dolog annyiból szerencsés hogy a tükörlap nem tört szét csak a szára tört le amit próbáltam megragasztani de nem nagy sikerrel. Szeretnék segítséget kérni ebben az ügyben. Arra gondoltam, hogy esetleg bontóban nézek tükörszárat de nem tom melyik bontóban érdemes szétnézni ezért kérnék néhány ötletet, hogy hol!!! És végs? esetben ha sehol nem találok szárat akkor a gyárinál kell hogy maradjak ami nem lehet túl olcsó de ha nem lesz más akkor kell mivel az autót minden nap pesten használom napi 200-250km-en. Ha valakinek van ezeken kívül épkézláb ötlete szívesen fogadom. El?re is köszi!!! 8)

kirigabor

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
küls?tükör
« Válasz #64 Dátum: 2005.10.16 10:40:14 »
Jah bocsi!!! Egy kicsit szétnéztem az oldalon és találtam. :oops:

bubu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #65 Dátum: 2005.10.22 07:46:13 »
Helló!

Eladó Hiace felnik!

Ha valakit érdekel:
http://www.toyotaclub.hu/mickey/forum/viewtopic.php?t=23

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #66 Dátum: 2005.10.22 18:35:42 »
Idézetet írta: "bubu"
Helló!

Eladó Hiace felnik!

Ha valakit érdekel:
http://www.toyotaclub.hu/mickey/forum/viewtopic.php?t=23


A felni 4 vagy 5 db? Csak a felnikért mit kérnél?
color=green]Savaria[/color] 91

bubu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #67 Dátum: 2005.10.27 05:39:22 »
Savaria!

4db. Pesten bontóban 10-ért vettük, én 8,5 körül gondoltam.

Smoki

  • Vendég
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #68 Dátum: 2005.10.30 19:11:32 »
Hello mindenkinek!

Van egy 2000-es 2.4TD kétkerékmeghajtású Toyota Hiace-om ! A problémám az, hogy elég lomha sokszor, és ezen szeretnék változtatni! Érdeklődnék, hogy lenne-e valami tuningotok ilyen Hiacera, ami bírna nyomni a lóerőn, vagy a nyomatékon! Szóval ha bárkinek van bármilyen belső, ill. optikai tuningja erre a hicera, vagy ismer valakit, akinek lenne az jelezze, mert érdekelne nagyon! Jah és ha tudtok valami olyan helyet itt Mo.-on, ahol belehetne szerezni hiacehoz ilyen tuningcuccokat, akkor aztse folytsátok magatokba!

Smoki

  • Vendég
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #69 Dátum: 2005.10.30 19:24:37 »
Idézetet írta: "hiace4wd"
Hali!neke egy HIace 2.4td van,raktam rá 1 master intercoolert,nyomás 0.85bar,iker kipufrendszer!!!! nagyon megy,és a hangja....JA,és minusz 1 liter a fogyasztásba!!


Hello! Nekem is ugyanilyen Toyotam van, ezért engem is érdekelne ez a master intercooleres megoldás, ezért kérnék tőled vmi. bővebb információt erről!

Gyurika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Üdvözlet minden klubtagnak!
« Válasz #70 Dátum: 2005.10.31 01:19:17 »
Sziasztok!

Toyota Hiace (boldog) tulajdonosa vagyok (2000-es évjáratú, 2,4 literes szívódiesel-es tgk., 6 személyre vizsgáztatva). Családom szállítására és céges munkákra használom. Érezhetően egy masszív, nagyon megbízható készüléknek tartom. Kb. 100.000 km-t sikerült beletennem, így kialakult a téli 10, nyári 9 esetleg hosszabb távon 8 literes fogyasztási szint (nem mindig kényelmes, nagymama stílusú vezetés mellett). Tény, hogy Audi 100-asból átülve mintha kissé lomhának tűnne...  :-)
Eddigi probléma: 2 éve nehezen indult ősszel-tél elején: kiderült, hogy már egyik izzítógyertya sem működött, csak a jó kompresszió miatt indult be. Csere után/óta kifogástalan.
Hiányzik a differenciál zár: eddig háromszor okozott gondot a hiánya. A téli hónapokon 4 db 50 kg-os homokzsák pihen hátul - sokat jelent a téli gumi mellett. Nekem bevált a kicserélem-a-válaszfalat-a-gyári-csőre című művelet, mert eddig egy rendőr sem kekeckedett miatta, s így hosszabb eszközöket (pl. létra) is szállíthatok. Ez a cső egyben a hátsó hangfalakat is tartja.
Hasznos, hogy a hátsó lökhárító műanyag, mert a tolatásjelző antennája így akadálytalanul működhet. Segített az is, hogy a fényszórók vezetékeit megreléztem, s így nagyobb fényerő érhető el.
Szervízkönyves a kocsi, de már nem garanciális. Így egyre jobban foglalkoztat a gondolat, hogy egyszerű (pontosabban pénztárca-barát) módszerrel hogyan lehetne dinamikusabbá tenni a készüléket. Milyen ötletetek van?

Gyurika

hiace4wd

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #71 Dátum: 2005.11.08 23:23:46 »
helo smoki,irtam választ,remélem megkaptad.Hivj majd:06303855772

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #72 Dátum: 2005.11.20 20:17:16 »
Sziasztok!

Ide is beírom, hátha....!
Szóval: keresek Hiace-be beépíthető, 1/3 - 2/3 arányban dönthető,
lehetőleg 3 pontos övvel ellátott használt üléssort.
Számla, műbizonylat NEM kell, az átalakítás ( 6 szem.teherből -  9 szem. személygk.-ra )
utáni műszaki vizsga már megvolt, kölcsön üléssel. :wink:
Köszönettel:    Savaria  ( 30/9465-399 )
color=green]Savaria[/color] 91

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #73 Dátum: 2005.11.20 20:20:03 »
Idézetet írta: "Savaria"
Sziasztok!

Ide is beírom, hátha....!
Szóval: keresek Hiace-be beépíthető, 1/3 - 2/3 arányban dönthető,
lehetőleg 3 pontos övvel ellátott használt üléssort.
Számla, műbizonylat NEM kell, az átalakítás ( 6 szem.teherből -  9 szem. személygk.-ra )
utáni műszaki vizsga már megvolt, kölcsön üléssel. :wink:
Köszönettel:    Savaria  ( 30/9465-399 )



Próbáld meg a bannerben is látható "Legolcsóbb Toyota Alkatrészboltot", bontott cuccal is foglalkoznak, lehet, hogy
ilyet is tudnak keríteni. Mond, hogy klubos vagy...

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
HIACE és egyéb kisbuszok
« Válasz #74 Dátum: 2005.11.20 20:45:45 »
Idézetet írta: "Misi"



Próbáld meg a bannerben is látható "Legolcsóbb Toyota Alkatrészboltot", bontott cuccal is foglalkoznak, lehet, hogy
ilyet is tudnak keríteni. Mond, hogy klubos vagy...


Köszönöm, meg fogom próbálni.
color=green]Savaria[/color] 91