Szerző Téma: Honda  (Megtekintve 334305 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #405 Dátum: 2008.08.29 21:52:57 »
Aki sokall 180 ezer km-t egy 9 éves Accordban, az hülye  :censored: ! Ez nem sok km egy ilyen, ennyi idős kocsiban, hanem kevés. És az autó szervízkönyves. És meg lehet nézni a hirdetésben a fotón, hogy hogy néz ki a belseje. Ja, és mellesleg eléggé olcsón adjuk.
Sajnos az autóvásárlók 98%-a ilyen. Ez a magyar piac. Ha egy kocsiban 90e-nél több km van (akárhány éves is), akkor már nem nagyon kell. Beleivódott az emberekbe a szocgépjárművek kihordási ideje.
Ezzel nem azt mondom, hogy tekerd vissza, csak azt, hogy kicsit tovább fog tartani, mire rakad abból a 2%-ból valaki.

Alapvetően igazad van, csak én a 98 %-ot erős túlzásnak tartom. Szerintem kb. a potenciális vásárlók háromnegyede lehet az, aki még mindig a régi beidegződés alapján gondolkodik. De még ez is egy meglehetősen magas szám, és nem is fog egyhamar változni, lévén működik az ördögi kör, ahogy azt ez a beszélgetés kiválóan illusztrálja. Még itt is felmerült a visszatekerés lehetősége - ezek alapján nincs mit csodálkozni azon, hogy a kereskedők 95 %-a (na, itt szerintem is ilyen rossz az arány) ezt meg is teszi/tenné.

Én a márkát, típust ismerő lehetséges vásárlókban bízom, mint olyanokban, akik nem fogják sokallni a 20 ezer km/év futást. Ami azt illeti, eddig két komoly érdeklődőm volt - mindkettőnek a sokadik Hondája lenne ez.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #406 Dátum: 2008.08.29 22:01:04 »
Aztán nekem ezután senki ne nyafogjon, hogy minden kocsinak vissza van pörgetve az órája, szemét nepperek, stb....

Szerintem nem kéne visszatekerni.
Szerintem sem kéne, mert így fair. Bár manapság ez nem divat.

Játsszunk el a gondolattal:
Van két külsőre, belsőre teljesen egyforma állapotban lévő, azonos korú, azonos típusú autó, motorikusan ránézésre és meghallgatásra sincs köztük különbség. Az egyik órája 86e-et, a másiké 186e-e mutat. Mindkettő tulaja megesküszik az összes fel- és lemenőjére, hogy annyi van benne, amit az óra mutat, természetesen szervizkönyvvel stb.
Melyiket választanátok?

Mi a garancia, hogy a 186e-es órája nem visszatekert (mondjuk 286e-ről)?

Természetesen a 86 ezer km-t futott autót választanám, de csak abban az esetben, ha MINDEN azt igazolná alá, hogy ez a szám valós. De igen nyomós bizonyítékokra lenne szükség, mert pl. ha múlt nyáron Misi szava nem támasztotta volna alá, akkor a büdös életben el nem hiszem az Avénk eladójának, hogy 39 ezer km van a három éves autójában. Valszeg előbb vettünk volna meg egy másikat, ami mondjuk 93 ezret futott.

Válasz a második kérdésedre: minél magasabb az adott autó megadott futásteljesítménye, annál valószínűbb, hogy nem lett visszatekerve.

Szóval nekem igen nehéz megérteni ezt a tipikus vásárlói gondolatmenetet, mert én automatikus szkepszissel fogadom a nagyon keveset futott autókat - és nekem pl. egy 99-es Honda Accord, teszem azt 120 ezer kilométerrel, biztosan ebbe a kategóriába tartozna.

(Tegyük hozzá, hogy mindez persze csak Magyarországon igaz.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #407 Dátum: 2008.08.29 22:03:53 »
Így vagy úgy, az Accord számlálóját biztosan nem fogjuk visszaállítani. Ma bevittem kereskedésbe, ahol ugyan elsőre a kereskedő is hümmögött a 180 ezer km miatt, de a szervízkönyvet már pozitívumként értékelte, és végképp felderült, mikor megnézte a kocsit. Végigmentünk rajta alaposan festékvastagság-mérővel is: mindenhol gyári a fényezés. Úgyhogy jövő héten be is veszik bizományban, és szerinte sem lesz probléma úgy eladni, hogy mi megkapjunk 1.4-et (ez ugyanis a célkitűzés, amint az, gondolom, az irányárból nyilvánvaló).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Honda
« Válasz #408 Dátum: 2008.08.30 17:59:31 »
Így vagy úgy, az Accord számlálóját biztosan nem fogjuk visszaállítani. Ma bevittem kereskedésbe, ahol ugyan elsőre a kereskedő is hümmögött a 180 ezer km miatt, de a szervízkönyvet már pozitívumként értékelte, és végképp felderült, mikor megnézte a kocsit. Végigmentünk rajta alaposan festékvastagság-mérővel is: mindenhol gyári a fényezés. Úgyhogy jövő héten be is veszik bizományban, és szerinte sem lesz probléma úgy eladni, hogy mi megkapjunk 1.4-et (ez ugyanis a célkitűzés, amint az, gondolom, az irányárból nyilvánvaló).
Egy ismerősömnek szólok, mintha keresne valami hasonló kaliberű járművet...
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #409 Dátum: 2008.08.30 19:39:32 »
Így vagy úgy, az Accord számlálóját biztosan nem fogjuk visszaállítani. Ma bevittem kereskedésbe, ahol ugyan elsőre a kereskedő is hümmögött a 180 ezer km miatt, de a szervízkönyvet már pozitívumként értékelte, és végképp felderült, mikor megnézte a kocsit. Végigmentünk rajta alaposan festékvastagság-mérővel is: mindenhol gyári a fényezés. Úgyhogy jövő héten be is veszik bizományban, és szerinte sem lesz probléma úgy eladni, hogy mi megkapjunk 1.4-et (ez ugyanis a célkitűzés, amint az, gondolom, az irányárból nyilvánvaló).
Egy ismerősömnek szólok, mintha keresne valami hasonló kaliberű járművet...

Nyugodtan! Bárkinek őszintén merem ajánlani a kocsit. Az egyetlen hibája, hogy valami kicsit kopog az első futóművében úthibákon - én kormányösszekötőre vagy stabi-szilentre gyanakszom a hang alapján. Ezt már nem fogják megcsináltatni nagynénémék, de amúgy teljesen korrekt az autó.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #410 Dátum: 2008.09.12 17:43:02 »
Na, íme a példa, hogy egy kis szedán is nézhet ki jól  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Honda
« Válasz #411 Dátum: 2008.09.12 21:41:42 »
Na, íme a példa, hogy egy kis szedán is nézhet ki jól  :yes:
Kicsit emlékeztet a Toyota Viosra - az is itt készül - ami a Yaris I-ből készült emberi kinézetű szedan.
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Honda
« Válasz #412 Dátum: 2008.09.13 18:22:59 »
kisa
born to ride

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Re: Honda
« Válasz #413 Dátum: 2008.09.14 07:48:20 »
Na, íme a példa, hogy egy kis szedán is nézhet ki jól  :yes:

nekem nem tetszik, mazda 3 sedan nálam az etalon
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #414 Dátum: 2008.09.14 13:33:39 »
Na, íme a példa, hogy egy kis szedán is nézhet ki jól  :yes:

nekem nem tetszik, mazda 3 sedan nálam az etalon

Ez egy kategóriával kisebb a Mazda 3 szedánnál, nem egymás konkurrensei. Egy Mazda 2 szedánnak lenne megfeleltethető.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Honda
« Válasz #415 Dátum: 2008.09.15 08:35:29 »
wow: http://totalcar.hu/magazin/technika/accordadas/ 

Erre az egyik felem azt mondja, nehogy már az autó vezessen helyettem, a másik felem viszont hevesen bólogat: ha megbízható a technika, rengeteg balesetet lehet vele elkerülni.

Egy óriási pirospont: kikapcsolható a vezetésbe beleavatkozó rendszer! Így szabadna beletenni az elektronikát az autókba, kezdve az ABS-től az ESP-n át a sávtartóig.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Honda
« Válasz #416 Dátum: 2008.09.15 16:19:29 »
wow: http://totalcar.hu/magazin/technika/accordadas/ 

Erre az egyik felem azt mondja, nehogy már az autó vezessen helyettem, a másik felem viszont hevesen bólogat: ha megbízható a technika, rengeteg balesetet lehet vele elkerülni.

Egy óriási pirospont: kikapcsolható a vezetésbe beleavatkozó rendszer! Így szabadna beletenni az elektronikát az autókba, kezdve az ABS-től az ESP-n át a sávtartóig.
Nekem nagy félelmem az ótópályán elalvás, ez náluk munkaköri ártalom (mármint a bárhol elalvás, csak pályán über xar), nekem kell egy ilyen 5-6 év múlva használtan már elérhető ára lesz :clap:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #417 Dátum: 2008.09.15 17:18:24 »
wow: http://totalcar.hu/magazin/technika/accordadas/ 

Erre az egyik felem azt mondja, nehogy már az autó vezessen helyettem, a másik felem viszont hevesen bólogat: ha megbízható a technika, rengeteg balesetet lehet vele elkerülni.

Egy óriási pirospont: kikapcsolható a vezetésbe beleavatkozó rendszer! Így szabadna beletenni az elektronikát az autókba, kezdve az ABS-től az ESP-n át a sávtartóig.

A magyarországi mentalitást ismerve, én ugyanúgy büntetném ezeknek az eszközöknek (mármint az ABS-nek és az ESP-nek) a kikapcsolását, mint az öv be nem kötését, vagy motorosoknál a sisak nélküli közlekedést. Biztonsági berendezések használatáról ne dönthessen a felhasználó, mert nincs hozzá felnőve a nagy többségük! Ennyi. Értelemszerűen ebből adódóan szükséges lenne ezeket az eszközöket kötelező jelleggel beépíteni valamennyi autóba, és a kikapcsolásukat lehetetlenné tenni a szerkezet megbontása nélkül - tehát gombnyomással ne lehessen deaktiválni, hanem minimum ki kelljen hozzá venni a biztosítékot, ez esetben viszont lépjen működésbe egy optikai és akusztikai hibajelzés, ami működjön folyamatosan, amíg a biztit vissza nem teszik. ÉS az autó "fekete doboza" rögzítse a deaktiválás tényét.

Szóval ebben ne legyen pardon, nekem senki hülyegyerek ne játsszon az életemmel azért, mert azt képzeli, hogy jobban tud vezetni, mint az elektronika. Ha a vadászpilóták képesek voltak "lenyelni" azt, hogy extrém manőverezés során a számítógép belenyúl a gép vezetésébe és nem engedi azt elmenni a végső határokig, akkor, úgy gondolom, TALÁN az amatőr autóvezetők is kitehetők ennek a "frusztrációnak". A nagy többség alapvető érdekit szem előtt tartva!
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.15 17:19:57 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Honda
« Válasz #418 Dátum: 2008.09.16 06:49:11 »
Palaczk, ebbe ne menjünk bele, ismerem a véleményed a témában. Csak annyit hadd kérdezzek, szidtad-e már hóban a blokkolásgátlót.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Honda
« Válasz #419 Dátum: 2008.09.16 19:20:50 »
Palaczk, ebbe ne menjünk bele, ismerem a véleményed a témában. Csak annyit hadd kérdezzek, szidtad-e már hóban a blokkolásgátlót.

Áldottam. Mert tudtam kormányozni a Mecseken lejtőn lefelé, kanyarban, fékezés közben, miközben jöttek szembe.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )