Szerző Téma: Honda  (Megtekintve 339913 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Honda
« Válasz #315 Dátum: 2007.04.10 17:23:31 »
Az ilyet nem tudom megérteni, 25 ezerért lefújják gyári minõségben az ajtót, miért sajnálja rá a lóvét, fotó elötte, utánna, azt kész. Jó kocsi lehet, sajna nekem használtban ennyi pénzem kocsira sose lesz  :szomoru:
Amúgy meg ennyi baja bármely átlag használt kocsinak van  :kacsint:
Laco 73 :D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Honda
« Válasz #316 Dátum: 2007.04.10 23:54:34 »
Köszönöm a tippeket! Én is ilyen 3.6-3.8 körülire taksáltam. Ki lesz rakva, aztán meglátjuk. Nem sürgõs az eladás, fõleg amíg meg nem jön a másik gép.
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Honda
« Válasz #317 Dátum: 2007.05.06 09:42:32 »
A korábban említett Accord.
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #318 Dátum: 2007.05.06 11:16:01 »
Idézetet írta: "Kgabe"
A korábban említett Accord.


Baaakker, mennyire jól néz ki  :tapsi: ... kéne, kéne, kéne  :nyalcsorgato:  :atolel:  :szivecske: !!!!!!!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Honda
« Válasz #319 Dátum: 2007.05.06 11:21:44 »
Hát igen, foglalkozik vele a gazdája. Na persze az sem mindegy, hogy ki csinálta a képeket...  :roll: :wink:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #320 Dátum: 2007.05.06 11:55:07 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Hát igen, foglalkozik vele a gazdája. Na persze az sem mindegy, hogy ki csinálta a képeket...  :roll: :wink:


A hirdetésben a kép nagyon sokat számít. Ha jól, nem a szokványos-unalmas módon van fotózva az autó, az szépen növeli az esélyeket.

De ez az autó, ebben a színben, hát tényleg valami eszméletlenül jól néz ki :D ! Hihetetlenül jól áll ez a piros az Accordnak. És hál' Istennek ebbõl azért vesznek is, itt Pécsett is szoktam látni többet is belõle.

Ezt az autót, így, ezzel a motorral és mindennel, nagyon el tudnám magamnak fogadni  :nagymosoly: ... sajnos az viszont szóba sem jön, hogy pl. apámnak ajánljam a Carina helyett. Õ soha nem venne piros autót  :|
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #321 Dátum: 2007.05.06 13:19:22 »
Hú, viszont ez a mûszeregyüttes elég gáz egy ilyen autóhoz. Ennél cikibbet az elmúlt idõben csak a Nissan Teanában láttam.
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Honda
« Válasz #322 Dátum: 2007.05.06 13:55:53 »
Idézetet írta: "music"
Hú, viszont ez a mûszeregyüttes elég gáz egy ilyen autóhoz. Ennél cikibbet az elmúlt idõben csak a Nissan Teanában láttam.

Hát nem tudom. Élõben nagyon jól mutat. Engem kicsit pont az Ave mûszerfalára emlékeztet.
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Honda
« Válasz #323 Dátum: 2007.05.06 14:09:38 »
Tényleg nagyon szép. Taby kocsija is jól mutat pirosban, de ez még vadítóbb. A Mazda 6nak is jól áll  :kacsint:
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #324 Dátum: 2007.05.08 15:37:31 »
Idézetet írta: "music"
Hú, viszont ez a mûszeregyüttes elég gáz egy ilyen autóhoz. Ennél cikibbet az elmúlt idõben csak a Nissan Teanában láttam.


Gáz??? Sportos, hightech, nagyon jól néz ki.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #325 Dátum: 2007.05.08 22:27:58 »
Ezek a mûszerek jól néznek ki? Hát, biztos, hogy egyrõl beszélünk? (Én nem mûszerfalat írtam szándékosan, hanem mûszeregyüttest, mert a kmórára, a fordszámmérõre és a többire gondolok. Ezek az órák olyanok, mintha egy Albeából vették volna kölcsön...
music     

Satriani

  • Vendég
Honda
« Válasz #326 Dátum: 2007.05.09 12:23:08 »
Idézetet írta: "music"
Ezek a mûszerek jól néznek ki? Hát, biztos, hogy egyrõl beszélünk? (Én nem mûszerfalat írtam szándékosan, hanem mûszeregyüttest, mert a kmórára, a fordszámmérõre és a többire gondolok. Ezek az órák olyanok, mintha egy Albeából vették volna kölcsön...

Nézz meg egyet élõben. Ha ez gáz, akkor az Avensis, a Mondeo, a Passat is az.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #327 Dátum: 2007.05.10 10:55:56 »
Idézetet írta: "music"
Ezek a mûszerek jól néznek ki? Hát, biztos, hogy egyrõl beszélünk? (Én nem mûszerfalat írtam szándékosan, hanem mûszeregyüttest, mert a kmórára, a fordszámmérõre és a többire gondolok. Ezek az órák olyanok, mintha egy Albeából vették volna kölcsön...


Albeából? Ezek az odafigyeléssel rajzolt, szép kalligráfiájú, többszínû, remekül leolvasható, sportos-precíz-letisztult kinézetû mûszerek (már csak maguk a mutatók pl. mennyire jól néznek ki)? Asszem, nagyon örülne ezeknek egy Albea-tulaj... Egyébként nem értem, az Avensis mûszerei miben/mennyiben szebbek ezeknél - sõt.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #328 Dátum: 2007.05.10 11:27:42 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Albeából? Ezek az odafigyeléssel rajzolt, szép kalligráfiájú, többszínû, remekül leolvasható, sportos-precíz-letisztult kinézetû mûszerek (már csak maguk a mutatók pl. mennyire jól néznek ki)? Asszem, nagyon örülne ezeknek egy Albea-tulaj... Egyébként nem értem, az Avensis mûszerei miben/mennyiben szebbek ezeknél - sõt.

Sokkal.
Engem igazán az zavar, hogy kicsik az órák és esetlegesen vannak "elszórva" a kijelzõk a rendelkezésre álló felületen. A számok viszont aránytalanul vastagok, és a szín-repertoár sem gyõzött meg, rendezetlenséget áraszt magából. Ebbõl a szempontból nekem a Passat, a Mondeo és az Avensis is teljesen ok. Nagy, kerek órák rendezett formában. Az Avensis dõlt "betûtípusát" (értsd: számait) nem szeretem, de egyébként kifejezetten jó ránézni arra a mûszerfalra.
Hogy teljesen szentségtörõ legyek: mûszerfal tekintetében nálam az Audik viszik a pálmát... :oops:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #329 Dátum: 2007.05.10 13:01:51 »
A mûszerek elrendezése nekem sem tetszik annyira, én is jobb szeretem a szimmetrikus elrendezést. Viszont a desingjuk nekem nagyon bejön. Neked meg nem, hát van ilyen, OK  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )