Szerző Téma: Honda  (Megtekintve 339876 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

cuky

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Honda
« Válasz #285 Dátum: 2006.07.12 15:39:57 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "murray"
én meg azt olvastam h a negativ kritikákat seat kreskedõk irták. :nene:

Pont Seat?

Seat??? Ne nevettessetek... :rohog:  Spanyol ócskavas, mint az egész Porsche csoport tagjai (Kivéve a Porsche ugyebár :D)!!! Szétesnek és szarul mennek... Áhh VW, az 1.6-os golf felér egy 1.3-mas Yarissal! Kemény!  :vag2:
Akkora az arc, hogy autókiállításra nemjöttek ki egy autóval sem, kérdeztem miért, erre õk: "Nekünk ilyenre nincs szükségünk"... pffffffff. Arc az van! (A másik kedvenceim a Fordosok, azthiszik, hogy megy a Mondejó, kanyarban elõzgetnek és feszítenek, azthiszik autóban ülnek!  :kacag: ) Visszatérve a Porsche Hungáriára egy nagy szar az egész! Kavarni tudnak, hogy így zörög az új civic, ez + az! Erre tudjátok mit mondok??!! A Golf meg motorhibásan jön ki a gyárból! Vezettem az új Civicet, csak úgy siklik az úton és jól is megy, a Seat örülne, ha ilyen lenne a Leon-nyuk! Aki ismeri az tudja, hogy jó, aki meg elvakult seat-os, vw-es + audis, az higyje azt, hogy szar, majd meglátják, hogyha 5 sec alatt rájukvernek 200 métert egy civic-kel! MAjd csak :figyellek: , hogy mi van!  :kacag:

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Honda
« Válasz #286 Dátum: 2006.08.19 11:12:46 »
Én biztosan tudok egy véleményrõl, ami hamis volt. Az történt, hogy az index fórumán a civic-topikban írt valaki a problémákról. Na, ezeket valaki kiszínezte még, és beírta a népítéletbe, mint civic-tulaj.. Lehet hogy azóta már levették a véleményt.
Szóval nem eszik olyan forrón a kását, én biztos vagyok benne, hogy sok negatív vélemény hamis. AMi nem is véletlen, a régebbi civicek nem jelentettek konkurenciát a mû-autóknak, az ezeket keresõk fejében meg sem fordult a civic.. Ez az új viszont már ütõs, ezt sokan veszik, mert olcsóbb is a konkurenciánál, és modermebb is. Valamit kezdeni kellett vele. Sztem az lehetett, hogy a Seat-kereskedõk körbeolvasták a fórumokat, ahol írtak a valóban meglevõ problémákról, és szépen beírták a népítéletbe..

Corollaman

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Honda
« Válasz #287 Dátum: 2006.08.21 16:48:31 »
Idézetet írta: "S.Zola"
Én biztosan tudok egy véleményrõl, ami hamis volt. Az történt, hogy az index fórumán a civic-topikban írt valaki a problémákról. Na, ezeket valaki kiszínezte még, és beírta a népítéletbe, mint civic-tulaj.. Lehet hogy azóta már levették a véleményt.
Szóval nem eszik olyan forrón a kását, én biztos vagyok benne, hogy sok negatív vélemény hamis. AMi nem is véletlen, a régebbi civicek nem jelentettek konkurenciát a mû-autóknak, az ezeket keresõk fejében meg sem fordult a civic.. Ez az új viszont már ütõs, ezt sokan veszik, mert olcsóbb is a konkurenciánál, és modermebb is. Valamit kezdeni kellett vele. Sztem az lehetett, hogy a Seat-kereskedõk körbeolvasták a fórumokat, ahol írtak a valóban meglevõ problémákról, és szépen beírták a népítéletbe..


Ezt valahogy erõsen eltudom képzelni!!!!!!!
img]http://www.toyotainbusiness.se/img/modeller/corolla_sedan.jpg[/img]

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Honda
« Válasz #288 Dátum: 2006.08.24 20:47:25 »

djibril

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 337
Honda
« Válasz #289 Dátum: 2006.11.04 09:28:47 »
djibril #238
Corolla Hatchback 2006 1.4 D-4D Luna

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Honda
« Válasz #290 Dátum: 2006.11.05 22:14:40 »
Debreceni Honda szervízbõl hallottam, hogy az egyik szerelõ, aki vett egy új Civic-et, egy hét után már cserélte is a lengéscsillapítókat, mert kopogtak. És még panaszkodik arra is hopgy csörög zörög a beltér. Nyílván a Hondákhoz képest rossz csak, mert Astrának kiváló lenne, sõt :D
D: 212

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #291 Dátum: 2006.11.06 16:39:59 »
Idézetet írta: "czsiga"
Debreceni Honda szervízbõl hallottam, hogy az egyik szerelõ, aki vett egy új Civic-et, egy hét után már cserélte is a lengéscsillapítókat, mert kopogtak. És még panaszkodik arra is hopgy csörög zörög a beltér. Nyílván a Hondákhoz képest rossz csak, mert Astrának kiváló lenne, sõt :D


Azért az újabb Astrákkal már nincs sok gond , az F-modell , az volt kissé trehány némely dologban . A G-Astra lényegesen megbízhatóbb .

Node mindegy ... ennek az embernek elég nagy peche lehetett a Civicjével  :?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #292 Dátum: 2006.11.07 04:29:48 »
Azért elgondolkodtató, hogy ennyi helyrõl hallani az új Civic gondjairól. A népítéletet még el lehet ütni a "csalódott Seat-kereskedõk" mítoszával, bár szerintem ez is egy urban legend, de nem ez az egyetlen dolog. Olyannyira lehetetlen, hogy ez most nem sikerült a Hondának?
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #293 Dátum: 2006.11.07 17:09:04 »
Csak 4**** a Civicnek.
A gázpedál 10 centit mozdult el :!:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #294 Dátum: 2006.11.07 23:43:51 »
Idézetet írta: "music"
Azért elgondolkodtató, hogy ennyi helyrõl hallani az új Civic gondjairól. A népítéletet még el lehet ütni a "csalódott Seat-kereskedõk" mítoszával, bár szerintem ez is egy urban legend, de nem ez az egyetlen dolog. Olyannyira lehetetlen, hogy ez most nem sikerült a Hondának?


Nem , sajnos nem lehetetlen  :( ... ma már ilyen téren semmit nem tartok lehetetlennek , az elromló Toyotát , a félresikerült Hondát sem  :szomoru:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #295 Dátum: 2006.11.08 03:58:25 »
Volt alkalmam - persze itt ebbõl is csak a 4 ajtós létezik - néhány új Civicek jól körbejárni, nekem határozottan jobban tetszik, mint az 5 ajtós. Szerintem harmónikusabb, idõtállóbb a formája, és pont azért, mert nem annyira futurisztikus. Az utóbbi mindenképpen feltûnõbb, de idõvel eltûnik majd a szenzáció, mert megszokjuk.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #296 Dátum: 2006.11.08 11:14:24 »
Idézetet írta: "music"
Volt alkalmam - persze itt ebbõl is csak a 4 ajtós létezik - néhány új Civicek jól körbejárni, nekem határozottan jobban tetszik, mint az 5 ajtós. Szerintem harmónikusabb, idõtállóbb a formája, és pont azért, mert nem annyira futurisztikus. Az utóbbi mindenképpen feltûnõbb, de idõvel eltûnik majd a szenzáció, mert megszokjuk.


OK , de késõbb akkor sem az ugyan csinos , de az utcaképbe belesimuló szedán Civicre fognak majd úgy emlékezni , mint különleges , forradalmi designra - hanem a csapotthátúra . Az az autó elég egyéni hozzá , hogy mindig jól megkülönböztethetõ maradjon . Persze megszokni megszokjuk majd , ez tény .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Honda
« Válasz #297 Dátum: 2006.11.08 14:13:12 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Volt alkalmam - persze itt ebbõl is csak a 4 ajtós létezik - néhány új Civicek jól körbejárni, nekem határozottan jobban tetszik, mint az 5 ajtós. Szerintem harmónikusabb, idõtállóbb a formája, és pont azért, mert nem annyira futurisztikus. Az utóbbi mindenképpen feltûnõbb, de idõvel eltûnik majd a szenzáció, mert megszokjuk.


OK , de késõbb akkor sem az ugyan csinos , de az utcaképbe belesimuló szedán Civicre fognak majd úgy emlékezni , mint különleges , forradalmi designra - hanem a csapotthátúra . Az az autó elég egyéni hozzá , hogy mindig jól megkülönböztethetõ maradjon . Persze megszokni megszokjuk majd , ez tény .


Már hetek óta tervezem, hogy kipróbálok egy új Civicet, de még mindig nem sikerült összehozni. Az egész persze úgy indult, hogy az új Legend-et kéne kivinni, amikor volt a nyílt hétvége, de visszatartott a gondolat, hogy 150LE-nõl többet huzamosabb ideig nem uraltam, amikor igen, az is 4 sebességes lomha amerikai vót. De 300LE az kissé paráztatós  :kormom:
D: 212

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Honda
« Válasz #298 Dátum: 2006.11.08 16:32:32 »
Idézetet írta: "Palaczk"
OK, de késõbb akkor sem az ugyan csinos, de az utcaképbe belesimuló szedán Civicre fognak majd úgy emlékezni, mint különleges, forradalmi designra - hanem a csapotthátúra. Az az autó elég egyéni hozzá, hogy mindig jól megkülönböztethetõ maradjon.

A sedan késõbb jött, tehát márcsak ezért sem lehet forradalmár. A másik egyéni marad, ez biztos. Hogy ez pozitívum-e, az majd 5 év múlva kiderül...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Honda
« Válasz #299 Dátum: 2006.11.08 17:39:05 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
OK, de késõbb akkor sem az ugyan csinos, de az utcaképbe belesimuló szedán Civicre fognak majd úgy emlékezni, mint különleges, forradalmi designra - hanem a csapotthátúra. Az az autó elég egyéni hozzá, hogy mindig jól megkülönböztethetõ maradjon.

A sedan késõbb jött, tehát márcsak ezért sem lehet forradalmár. A másik egyéni marad, ez biztos. Hogy ez pozitívum-e, az majd 5 év múlva kiderül...


Hogy pozitívum-e ? Kérdés , milyen aspektusból ...

Ha az eladási számokra gyakorolt hatását nézzük : nem biztos hogy az . Az elõzõ Civic kissé túl lagymatag volt (bár az azelõtti sem kevésbé) - ez meg egy picit túl merész . Egyik sem a magas eladások tuti receptje ... legalábbis általában .

Ha mint designt nézzük , akkor mindenképp pozitívum a Civic kinézete , nagyon jól sikerült munka . Ez az idõ elõrehaladtával nemhogy rosszabbodni nem fog - épp ellenkezõleg .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )