Szerző Téma: Honda  (Megtekintve 334392 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Honda
« Válasz #135 Dátum: 2005.10.03 21:42:54 »
Idézetet írta: "cujethu"
Sziasztok!

A múlt héten írtam a Carina topicba, hogy az autóban kiment a fűtéskapcsoló mögötti izzó. (Ez mára megoldódott!) A héten pedig az öcsem 93-as Civic-jében történt ugyanez. (Pedig az egy évvel fiatalabb :) !) Nincs itt valaki, aki tudja hogy lehet ezt kicserélni?


Remélem a fürdőszobátokban nem megy ki a villany, mert olyan topicunk
nincs.
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Honda
« Válasz #136 Dátum: 2005.10.04 06:14:51 »
Idézetet írta: "cujethu"
A múlt héten írtam a Carina topicba, hogy az autóban kiment a fűtéskapcsoló mögötti izzó. (Ez mára megoldódott!) A héten pedig az öcsem 93-as Civic-jében történt ugyanez. (Pedig az egy évvel fiatalabb :) !) Nincs itt valaki, aki tudja hogy lehet ezt kicserélni?

S.Zolának Civije is van, bár eggyel régebbi, szerintem kuldj neki egy privit, biztos tud segíteni, lévén autószerelo.
A fórumra ritkán néz be, azért javaslom a privit.
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Honda
« Válasz #137 Dátum: 2005.10.10 17:08:40 »
Nem semmi kis tanulmányok:
http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2005.10.06.&238933
Nekem nagyon teccik  :lol:
Úgy látszik, megyünk az egyre vadabb kocsik irányába.
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Honda
« Válasz #138 Dátum: 2005.10.11 07:14:59 »
Ez a kutyás dolog nekem nem tetszik. Nekem ugyan nincsen, de azt vettem észre, hogy - már amelyik nem hányja ossze a kocsit - a kutyák imádnak az ablakon kinézni, és elég nehezen lehetne rávenni oket, hogy oda bebújjanak egy dobozba, arról nem beszélve, hogy ha utkozés van, szerencsétlen tropára megy...
music     

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Honda
« Válasz #139 Dátum: 2005.10.11 18:41:29 »
Idézetet írta: "music"
Ez a kutyás dolog nekem nem tetszik. Nekem ugyan nincsen, de azt vettem észre, hogy - már amelyik nem hányja ossze a kocsit - a kutyák imádnak az ablakon kinézni, és elég nehezen lehetne rávenni oket, hogy oda bebújjanak egy dobozba, arról nem beszélve, hogy ha utkozés van, szerencsétlen tropára megy...

Lehet, hogy a kutyának is van légzsák abban a kis dobozban, ami megvédi a sérülésektől  :lol:  :lol:
Egyébként meg nem hiszem, hogy van az a kutya, aki képes ott maradni egy út alkalmával  :?
Az én kutyám is mindig előre akar mászni, ha hátul "ül" a Yarisba, és jobban szeret az anyósülésen.
bár még 3-4 km-nél nagyobb távot sosem mentem vele, szenítem nem bírná ki
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Honda
« Válasz #140 Dátum: 2005.10.15 13:27:12 »
Idézetet írta: "cujethu"
Sziasztok!

A múlt héten írtam a Carina topicba, hogy az autóban kiment a fűtéskapcsoló mögötti izzó. (Ez mára megoldódott!) A héten pedig az öcsem 93-as Civic-jében történt ugyanez. (Pedig az egy évvel fiatalabb :) !) Nincs itt valaki, aki tudja hogy lehet ezt kicserélni?


Én már cseréltem az enyémben, bár konkrétan nem tudom, mire gondolsz, nekem a fütéspanel mögötti kis izzót kellett cserélni, ami a piktogrammokat világítja meg. Bár az enyém még "kallantyús", az öcsédé viszont nyomógombos működtetésű.
Már pontosan nem emlékszem, hogy csináltam, asszem le kellett szedni először a középkonzolt(pár csavar), aztán a fűtéspanelt is ki kellett csavarozni, és ott volt 1db kis izzó, az a legkisebb fajta, ami az izzókészletekben van. Az világítja meg az összes piktogramot.
Amúgy a Hondákat könnyű szerelni, átgondolt konstrukciók, nem kell a fél autót megbontani, ha valamit akarsz, mint sok európainál. Logikusan vannak megcsinálva többnyire.

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Honda
« Válasz #141 Dátum: 2005.11.09 17:49:26 »
felhozom. Type-S Rulez  :D  :D  :D
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Honda
« Válasz #142 Dátum: 2005.12.06 11:55:27 »
Itt van egy teszt az új Civiről. Egy megdöbbentő hiányossága van: nincs hátsó ablaktörlője :mivan:  :mivan:

Nem tudom, miért nem akarja megcsinálni a linket...
music     

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Honda
« Válasz #143 Dátum: 2005.12.06 12:01:43 »
Idézetet írta: "music"
Itt van egy teszt az új Civiről. Egy megdöbbentő hiányossága van: nincs hátsó ablaktörlője :mivan:  :mivan:

Nem tudom, miért nem akarja megcsinálni a linket...


Mert beleraktál a link végére egy "!1"-et.
De ahogy olvastam hátrafelé úgyse lehet kilátni, akkor meg mindegy van-e ablaktörlő. :-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Honda
« Válasz #144 Dátum: 2005.12.06 13:18:57 »
Idézetet írta: "afekete"
Mert beleraktál a link végére egy "!1"-et.

Köszi, most már jó, de nem én tettem bele, hanem ők, biztos azért, mert többoldalas a cikk.
music     

Satriani

  • Vendég
Honda
« Válasz #145 Dátum: 2005.12.07 00:34:48 »
Idézetet írta: "Batyuka"
felhozom. Type-S Rulez  :D  :D  :D

Inkább egy Type-R 8) A Type-S is király, de a sportlimuzin a Type-R.

Az új Civic pedig - ahogy már máshová is leírtam - egyszerűen piszkosul tetszik. Nagyon kíváncsi vagyok rá élőben.

Kacsabi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
  • '10 Prius
Honda
« Válasz #146 Dátum: 2005.12.07 09:42:28 »
Idézetet írta: "Satriani"
Nagyon kíváncsi vagyok rá élőben.

A tesztben szereplő új Civic ma reggel ott araszolt a Kerepesin, hát nem csúnya.
007

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Honda
« Válasz #147 Dátum: 2005.12.07 20:03:31 »
Az auto motorban olvastam a tesztet róla, ők azt írják, jól kilátni hátra :)
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Honda
« Válasz #148 Dátum: 2005.12.07 22:47:06 »
Idézetet írta: "Kacsabi"
A tesztben szereplő új Civic ma reggel ott araszolt a Kerepesin, hát nem csúnya.

Most látom az avatarod alatt, hogy van nektek egy Jazzetek.
Nem mondasz róla ezt-azt, hogy válik be? :nagymosoly:
music     

Satriani

  • Vendég
Honda
« Válasz #149 Dátum: 2005.12.08 23:22:59 »
Idézetet írta: "music"
Nem mondasz róla ezt-azt, hogy válik be? :nagymosoly:

No az egy olyan autó, amibe az árán kívül elég nehéz belekötni. Ha kisautót kellene vennem, és megtehetném, egy percig sem gondolkodnék. Külsőre a Grande Punto jobban tetszik, de azért mégis egy Hondáról és egy Fiatról beszélünk...