Mindenféle > Japán autók

Honda

(1/326) > >>

MiCKEY:
(témaindító)

music:
Kíváncsian kérdezném - elsősorban az Autobild-tesztek nagy ismerőjét, Palaczkot - hogy egy Avensis/Accord összehasonlító tesztnek mi lenne a végkimenetele? Most nemcsak a legújabbakra gondolok, sőt inkább a 2001/02-es évjáratokra.
Ha lúd, legyen kövér alapon meg lehet rendezni 1.6-os, 1.8-as, 2.0-es benzines, és dízel kategóriában!

Palaczk:

--- Idézetet írta: "music" ---Kíváncsian kérdezném - elsősorban az Autobild-tesztek nagy ismerőjét, Palaczkot - hogy egy Avensis/Accord összehasonlító tesztnek mi lenne a végkimenetele? Most nemcsak a legújabbakra gondolok, sőt inkább a 2001/02-es évjáratokra.
Ha lúd, legyen kövér alapon meg lehet rendezni 1.6-os, 1.8-as, 2.0-es benzines, és dízel kategóriában!
--- Idézet vége ---


Az említett évjáratot most így fejből nem tudom . Majd megkeresem .

A mostani Accorddal kapcsolatosan két tesztet találtam hirtelen . Az egyikben dízel kombi változatok szerepeltek - 455 pontot kapott az Accord és 453-at az Avensis . A másikban 2.0 benzines kombik - itt az Avensis bizonyult picivel jobbnak 418 ponttal , az Accord 415-öt kapott . Egyszóval , nagyjából egyformán szerepelnek .

music:

--- Idézetet írta: "Palaczk" ---Az említett évjáratot most így fejből nem tudom. Majd megkeresem.
--- Idézet vége ---

Köszi :lol:  :lol:  :lol:

Palaczk:

--- Idézetet írta: "music" ---
--- Idézetet írta: "Palaczk" ---Az említett évjáratot most így fejből nem tudom. Majd megkeresem.
--- Idézet vége ---

Köszi :lol:  :lol:  :lol:
--- Idézet vége ---


Azért majd alkalomadtán emlékeztess rá , kicsit sok a mission mostanában , és nemcsak itt a Fórumon  :roll: ...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése