Szerző Téma: Árkérdés  (Megtekintve 9008 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

setam

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Árkérdés
« Dátum: 2005.02.09 07:43:00 »
Üdv!

Ha tud valaki segíteni, megköszönöm. Termosztát csere (hőmérő az alsó ötödben, fűtés nem olyan, mint régen, fagyálló rendben, állásban fel is melegszik) ára érdekelne, illetve a ciripelő szellőző venti javítás ára is. Ezenkívül, ha van tapasztalat, meg tudná-e valaki mondani, hogy az enyhe sivító hang mitől lehet a motorban.

(Corolla 1.3 XLI hatchback, 1995, 95 ezer km)

Előre is köszi

 :roll:
Tom
Corolla Hatchback
1995, XLI, 3D, 1,3cc

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Árkérdés
« Válasz #1 Dátum: 2005.02.09 14:41:11 »
Idézetet írta: "setam"
Üdv!

Ha tud valaki segíteni, megköszönöm. Termosztát csere (hőmérő az alsó ötödben, fűtés nem olyan, mint régen, fagyálló rendben, állásban fel is melegszik) ára érdekelne, illetve a ciripelő szellőző venti javítás ára is. Ezenkívül, ha van tapasztalat, meg tudná-e valaki mondani, hogy az enyhe sivító hang mitől lehet a motorban.

(Corolla 1.3 XLI hatchback, 1995, 95 ezer km)

Előre is köszi

 :roll:


Szia Setam!

Üdv. a Fórumon! :)
Ezért a kérdésért nem kellett volna új topicot nyitni. Ez elfért volna valamelyik, már meglévőn belül. Javaslom a Toyota Super topicot.
Keresd Hillart! Biztosan tud segíteni.
Kérlek csak akkor nyiss új topicot, ha az adott téma nem fér be egy már meglévőbe.
Ha átírtad a kérdést, ezt a topicot megszüntetjük majd. Ha kérdésed van keresd valamelyik moderátort, vagy a klubvezetőt, Mickeyt.

További jó Fórumozást!
:)

setam

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Árkérdés
« Válasz #2 Dátum: 2005.02.09 15:57:45 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "setam"
Üdv!

Ha tud valaki segíteni, megköszönöm. Termosztát csere (hőmérő az alsó ötödben, fűtés nem olyan, mint régen, fagyálló rendben, állásban fel is melegszik) ára érdekelne, illetve a ciripelő szellőző venti javítás ára is. Ezenkívül, ha van tapasztalat, meg tudná-e valaki mondani, hogy az enyhe sivító hang mitől lehet a motorban.

(Corolla 1.3 XLI hatchback, 1995, 95 ezer km)

Előre is köszi

 :roll:


Szia Setam!

Üdv. a Fórumon! :)
Ezért a kérdésért nem kellett volna új topicot nyitni. Ez elfért volna valamelyik, már meglévőn belül. Javaslom a Toyota Super topicot.
Keresd Hillart! Biztosan tud segíteni.
Kérlek csak akkor nyiss új topicot, ha az adott téma nem fér be egy már meglévőbe.
Ha átírtad a kérdést, ezt a topicot megszüntetjük majd. Ha kérdésed van keresd valamelyik moderátort, vagy a klubvezetőt, Mickeyt.

További jó Fórumozást!
:)


Üdv Misi!

Igen, igazad van, már akkor rájöttem én is miután elküldtem, elnézést a tévedésért. Légyszíves töröld, és kösz a tanácsot, valamint a jókívánságokat.

Üdv:
 :D
Tom
Corolla Hatchback
1995, XLI, 3D, 1,3cc

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Árkérdés
« Válasz #3 Dátum: 2005.02.09 16:16:19 »
No problemo!

Megesik az ilyesmi.
 :lol: