Szerző Téma: Tercel  (Megtekintve 451987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Tercel
« Válasz #75 Dátum: 2004.05.21 16:49:28 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "S.Zola"
a jobb elsõ ablaknál valami nem oké, mert nagyobb sebességnél erõs szélzaj hallatszódik onnan

A múltkor,amikor meghajtottam az M1-en nekem is ugyanúgy surrogott,de bal oldalt.
Nem az ablak vagy az ajtó szigetelése roszz mert -tapogattam- huzat nem jött be.Vagy a tükör vagy az antenna körüli áramlat lehet.
Neked nem az A oszlopon van az antennád?


Nekem a tetőn van az antenna. Ez olyasmi hang, mintha résnyire le lenne húzva az ablak.
Meg ezen kívül van még a jobb hátsó kerék felől valami surrogó hang is.
Te nézted már a végsebességet, gyorsulást ?

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Tercel
« Válasz #76 Dátum: 2004.05.21 20:24:48 »
Mond neki azt, hogy te vagy a Szonár, a fórumból, és tudni fogja :)
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

rezol

  • Vendég
Tercel
« Válasz #77 Dátum: 2004.05.21 22:00:23 »
Idézetet írta: "S.Zola"

Te nézted már a végsebességet, gyorsulást ?

Nem igazán.
Az utazósebessége 130-140,ennél a sebességnél még kellemes,csendes a motor és komfortos a kaszni.Ez fölött már kezdõdik az üvöltés.
Gyorsulása elfogadható,de én úgy érzem,hogy már ráférne egy motorgenerál és egy kuplung felújítás.De ez annyi pénz,amennyiért egy fele ennyi idõs Corollát lehet venni,úgyhogy nem igazán gondolkodom a felújításon.
Idézetet írta: "S.Zola"
Ez olyasmi hang, mintha résnyire le lenne húzva az ablak.

Igen,olyan.
Idézetet írta: "S.Zola"
Meg ezen kívül van még a jobb hátsó kerék felõl valami surrogó hang is

Láttad a kasznit a mûanyag borítás alatt?Nekem akkora luk volt rajta,hogy egy macska be tudott volna bújni és a hátsó övet 1 csavar tartotta.
Szerintem nézz be a mûanyag borítás alá!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Tercel
« Válasz #78 Dátum: 2004.05.21 22:53:46 »
Idézetet írta: "Szonár"
Láttad a kasznit a mûanyag borítás alatt?Nekem akkora luk volt rajta,hogy egy macska be tudott volna bújni és a hátsó övet 1 csavar tartotta.
Szerintem nézz be a mûanyag borítás alá!


Ja , az a zóna egy neuralgikus pontja az ebbe a generációba tartozó Toyotáknak . A Camry is szeret ott korhadozni - gyakorlatilag a teljes hátsó kerékjárat , meg ami a környékén van (hátsó váznyúlvány futómű mögötti része , küszöb hátsó vége stb) veszélyeztetett terület  :roll:  ... Nade mit is mondhatnánk , a mieinkkel egyidős autók nagy többsége már réges-régen be lett olvasztva  :shock:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Tercel
« Válasz #79 Dátum: 2004.05.21 22:58:43 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja , az a zóna egy neuralgikus pontja az ebbe a generációba tartozó Toyotáknak . A Camry is szeret ott korhadozni - gyakorlatilag a teljes hátsó kerékjárat , meg ami a környékén van (hátsó váznyúlvány futóm? mögötti része , küszöb hátsó vége stb) veszélyeztetett terület  :roll:  ... Nade mit is mondhatnánk , a mieinkkel egyid?s autók nagy többsége már réges-régen be lett olvasztva  :shock:

Bizony, bizony, nekem az OFF Regatán 12 éves korában teljesen szétrohadt az ablaktartó sin, most lenne 21 éves, de kétlem, hogy megérte...
music     

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Tercel
« Válasz #80 Dátum: 2004.05.22 09:20:32 »
Én úgy láttam, nincs is műanyagborítás. De lehet hogy nem jól néztem.

rezol

  • Vendég
Tercel
« Válasz #81 Dátum: 2004.05.22 13:31:37 »
Idézetet írta: "S.Zola"
Én úgy láttam, nincs is mûanyagborítás. De lehet hogy nem jól néztem.

Az utastér felõl,a hátsó ülés mögött.

EgaMagE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Tercel
« Válasz #82 Dátum: 2004.05.23 22:25:35 »
Újabb csapást mért rám egy közlekedő nőszemély, egy hátsó karambol formájában [smilie=sm52.gif] . Most már a bal hátulja is össze van törve... Kaptam betétlapot, de nem tudom érdemes é megcsinázni.
Így hát 60e a határ a verdára, ha kell valakinek.
M.
n aki az EgaMagE. 42 rulzik :)

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Tercel
« Válasz #83 Dátum: 2004.05.24 08:55:34 »
Idézetet írta: "EgaMagE"
Újabb csapást mért rám egy közlekedő nőszemély, egy hátsó karambol formájában [smilie=sm52.gif] . Most már a bal hátulja is össze van törve... Kaptam betétlapot, de nem tudom érdemes é megcsinázni.
Így hát 60e a határ a verdára, ha kell valakinek.
M.

Szar ügy... :evil:  :evil:
music     

EgaMagE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Tercel
« Válasz #84 Dátum: 2004.05.24 10:37:48 »
jah. jelenleg az uncsitesómnál van a digicamom, mert most születtett meg a gyerek 3 napja, de majd prószálok képeket készíteni egy leharcolt tercel tankrol. Amúgy nagyon szeretem a járgányt, mert soha nem hagyott ott sehol, és biztonségban is érzem magam, de a VI. ker közepén nem nagyin lehet mit csinázni. Vasárnap reggelre boroskólával volt leöntve... :cry: Volt olyan is, amikor az álló autórol egy teherautó letörte bel tükröt mert nem fért el... a 3 év alatt amióta nálam van, vízpumpát japker 6,2e tömítésekkel), meg önindítót cseréltem (japker, felujított 12e). igazábol csak a kasznija borzalmas  :?, de már nem éri meg nekem felujítani. Ha szépen meg akarnám javítattni, akko rkb 300-400e lenne, mert akkor már motor, és futómű felujítás is kellene. nem emléxem, hogy lett volna alattam ilyen strapabíró kis járgány. Nem megyek vele gyorsan (90-100 Vmax két éve), de járok vele siklóernyőzni , és az biza full terep (erdő, mező rullzik). városban nekem 11-12L, mert full belváros, és sz.gépeket szállítok, országúton 6-7L, mert 85-90 tempomatlábú apu  :) és az előgyújtás is nagyra van véve.
Na ennyi.
Mázs.
n aki az EgaMagE. 42 rulzik :)

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Tercel
« Válasz #85 Dátum: 2004.05.30 19:15:05 »
EgaMagE!
Pontosan hány kilóméter van a kocsiban?
 8)
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

rezol

  • Vendég
Tercel
« Válasz #86 Dátum: 2004.06.01 11:50:25 »
S.Zola!
Milyen klímát rakattál be a Tercelbe?
Honnan,hogyan,mennyiért? :shock:

EgaMagE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Tercel
« Válasz #87 Dátum: 2004.06.01 12:35:20 »
Idézetet írta: "Szalkai Gergely"
EgaMagE!
Pontosan hány kilóméter van a kocsiban?
 8)


Hááát. kb. 198e-240e Km. Mert ugyanis a km óra számlálója nem müxik rendesen, és nem volt kedvem megjavítani. A nullázója jó meg a mutató is, csak az össz km. mérőke nem megyik rendesen.
M.
Ui.: De már  a MiCKEY-nél sem ment ááám :)
n aki az EgaMagE. 42 rulzik :)

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Tercel
« Válasz #88 Dátum: 2004.06.01 16:20:08 »
Idézetet írta: "Szonár"
S.Zola!
Milyen klímát rakattál be a Tercelbe?
Honnan,hogyan,mennyiért? :shock:


Nem a Tercelbe raktam, hanem a Civicbe. Csodálkoztál mi ? Egyébként a helye megvan a Tercelben is, de annyit már nem költenénk rá. Bonyolultabb is lenne beszerelni. De gondolkodtam már rajta.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Tercel
« Válasz #89 Dátum: 2004.06.01 16:24:46 »
Idézetet írta: "EgaMagE"
Idézetet írta: "Szalkai Gergely"
EgaMagE!
Pontosan hány kilóméter van a kocsiban?
 8)


Hááát. kb. 198e-240e Km. Mert ugyanis a km óra számlálója nem müxik rendesen, és nem volt kedvem megjavítani. A nullázója jó meg a mutató is, csak az össz km. mérőke nem megyik rendesen.
M.
Ui.: De már  a MiCKEY-nél sem ment ááám :)


Mi az hogy nem ment???? :) Mint a vöcsök. (Ugyanis excelbe volt vezetve a fogyasztás és egyből kigyütt vóna ha a napi számláló eltér a nagytól).
Bíííííííííííííííírka  :wink: