Szavazás

Tudsz jönni ? (Csak ha biztosan tudod !)

igen , egy napra
11 (34.4%)
igen , két napra
15 (46.9%)
nem
6 (18.8%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: 2005.01.23 18:39:25

Szerző Téma: 2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü  (Megtekintve 42172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #60 Dátum: 2005.01.27 07:20:59 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Hát hiszen ezt teszem : én ezt a Várfalat tudom ajánlani , mert itt elférne mindenki , központi helyen van , és az ára sem vészes - ezt el tudom intézni , lévén jelenleg ez a munkahelyem úgy mellesleg  :wink:

Ahh, vagy úgy! Így azért másabb a leányzó fekvése!  :lol:  :lol:  :lol:

A dátum meg úgy lett, hogy voltunk vagy 15-en a mikrotalin és megszavaztuk  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #61 Dátum: 2005.01.27 08:46:29 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem akarom az ebet kötni a karóhoz , de miért "kellett" mondani ? Ki kellett volna tűzni 2-3 alternatívát , és szavaztatni , hogy melyik az , amelyik a legtöbb embernek jó . Eddig is így ment , most is így volt tervezve - aztán egyszer csak puff , április 9  :roll:



Jól látod, ezt mind tőled vártuk, merthogy a szervezéssel jár, de mivel semmi infónk nem volt, pedig még külön topic is van rá, így eldöntöttük. (ekkora létszámnál már nincs értelme a szavazgatásnak, mert elsoszlik a dolog)

Egyébként az meg hogy írjunk privátot, mert nem nézed azt a topicot amit Neked kéne a legjobban figyelni, nem tartom korrekt hozzáállásnak.

Ugyanis az embereknek információ kel, legyen az bármilyen pontosságú is, csak lehessen a dolgon gondolkozni, tervezni.

Részemről a dolog lezárva, és természetesen nincs harag :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #62 Dátum: 2005.01.27 09:04:30 »
Idézetet írta: "MiCKEY"

Egyébként az meg hogy írjunk privátot, mert nem nézed azt a topicot amit Neked kéne a legjobban figyelni, nem tartom korrekt hozzáállásnak.




Ezt én sem értettem anno.
Palack! Közel 4000 hozzászólásod van a fórumon, ami azt sejteti, hogy van időd foglalkozni a dologgal. Minden topicon felbukkansz, kivéve ezt?
Becs szó nem piszkálni akarlak, de azért ezt a helyemben szerintem Te is furcsálnád, nem?

Az időpontról még mindíg lehetne nyitni egy szavazást, hogy pl. Neked mikor lenne jó a tavaszi tali? És feldobni 2-3 hétvégét. Egy próbát megérhet, max. marad minden a régiben.

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #63 Dátum: 2005.01.27 14:59:35 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "MiCKEY"

Egyébként az meg hogy írjunk privátot, mert nem nézed azt a topicot amit Neked kéne a legjobban figyelni, nem tartom korrekt hozzáállásnak.




Ezt én sem értettem anno.
Palack! Közel 4000 hozzászólásod van a fórumon, ami azt sejteti, hogy van időd foglalkozni a dologgal. Minden topicon felbukkansz, kivéve ezt?
Becs szó nem piszkálni akarlak, de azért ezt a helyemben szerintem Te is furcsálnád, nem?

Az időpontról még mindíg lehetne nyitni egy szavazást, hogy pl. Neked mikor lenne jó a tavaszi tali? És feldobni 2-3 hétvégét. Egy próbát megérhet, max. marad minden a régiben.



Őszintén szóval nekem se jó a 9-10. „sajnos” Hollandiába leszek. Szóval én támogatom azt az ötletet, hogy legyen egy pár időpont és azt szavazásra terjeszteni.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #64 Dátum: 2005.01.27 17:27:22 »
Én is úgy terveztem, hogy megyek 9-10-én, de "sajnos" Rómában leszek. :(  Így én is jobban örülnék, ha át lehetne tenni egy másik hétvégére. De ha nem, akkor megpróbálok hazaérni legalább a második napra.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #65 Dátum: 2005.01.27 22:36:21 »
Idézetet írta: "Misi"
Az időpontról még mindíg lehetne nyitni egy szavazást, hogy pl. Neked mikor lenne jó a tavaszi tali? És feldobni 2-3 hétvégét. Egy próbát megérhet, max. marad minden a régiben.

Meg lehet prószálni, de sztem már sokan belőtték maguknak azt a hétvégét.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #66 Dátum: 2005.01.28 00:42:46 »
Gyerekek , én sem akarom húzni a témát , de reagálnom kell még egyszer arra , amit írtatok .

Pont azért nem tudok folyamatosan figyelni minden topikot , mert annyit írok , amennyit . A Yaris-fórumba pl. nyár óta nem néztem be  :roll: ... A topikot egy darabig figyeltem , de december 31.-től teljesen leállt , senki nem írt oda , kivéve az én egyetlen , január 6.-i hozzászólásomat . Úgyhogy ezután már nem nagyon nézegettem - gondoltam , ráérek , elvégre senki semmit nem mondott arról , hogy már január közepén el kéne dönteni az időpontot , az pedig még novemberben elhangzott , hogy valamikor áprilisban lesz , a pontos időpontot meg majd eldöntjük később . Erre január 15.-én felbukkant az április 9 , és 16.-án már kész tényként volt kezelve . Esélyem nem volt , hogy én itt tegyek valamit . Ha ezt már korábban vártátok volna , miért nem jeleztétek ?

Node ez már tényleg mindegy , foglalkozzunk azzal , hogy jól sikerüljön a tali :) ... Nekem amúgy semmi bajom az április 9-el , úgy értem : ráérek . Tény , hogy jobb ötletnek tartottam volna egy két-három héttel későbbi időpontot , az időjárás miatt ; de az is tény , hogy bármilyen időpontot tűzünk ki , mindig lesznek , akik nem érnek rá . Úgyhogy most már talán tényleg nincs értelme variálni .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #67 Dátum: 2005.01.28 07:40:12 »
Így van Palaczk!
Most már csak azzal törődjünk, hogy jó legyen a buli!
 :lol:

gyuribá

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #68 Dátum: 2005.01.30 18:39:05 »
Hali!
Sajnos csak 9.-én, de ott leszünk! :lol:
yuribá Corolla HB Terra

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #69 Dátum: 2005.02.01 14:37:53 »
és ha szar idő lesz mit csinálunk??Volt már áprilisban hó...:)
Mi lenne ha pl április végén lenne?
A több időpontos szavazást én is jó 5letnek tartom, úgyhogy hajrá!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #70 Dátum: 2005.02.01 14:58:32 »
Idézetet írta: "SzzS"
és ha szar idő lesz mit csinálunk??Volt már áprilisban hó...:) Mi lenne ha pl április végén lenne?
A több időpontos szavazást én is jó 5letnek tartom, úgyhogy hajrá!

Ha szavazni kell, akkor szerintem nagyon szét fog aprózódni a dolog, mivel úgyis van jópár ember, akinek egyik vagy másik hétvége nem jó valamiért  :(  De még eldönthetjük, hogy legyen-e inkább ápr. 16/17 vagy 23/24. De akkor mindezt az előtt, hogy szállást/kaját/programot kezdünk intézni... 8)
Mondjuk én ilyen távlatban nem tudom előre, hogy mit fogok csinálni adott hétvégén áprilisban, de ha lesz egy fix időpont, akkor belövöm és kalap.  :lol:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #71 Dátum: 2005.02.01 15:07:27 »
Nekem is mindegy mert 7 percre lakom Orfűtől! :oops:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #72 Dátum: 2005.02.02 14:17:03 »
De hová tűnt Palaczk cartárts??  :roll:  Csak nem sielni ment a vizsgák után?  :D
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #73 Dátum: 2005.02.02 15:37:25 »
10-én pont Zsolt névnap is lesz (ami egybeesik az én becsületes keresztnevemmel), tudtátok?

Már csak azt nem tudom mit csinálok akkor.

Ha nem leszek, koccintsatok egy bambival erre is!

de azért próbálkozom ...
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
2005. tavaszi találkozó , április 9.-10. , Orfü
« Válasz #74 Dátum: 2005.02.02 16:59:57 »
7-10-ig Sinsheim, Európa legnagyobb autóhifi kiállítása. Muszáj ott lennem.  :cry: