Szerző Téma: Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói  (Megtekintve 76551 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Ide kénének mindazon információk, melyek a T. Társak tudásszomját olthatják a találkozóval kapcsolatban.

Palaczk
kollégának (és a pécsi különítménynek) kéne egy kicsit aktivizálnia magát ezen a topicon. :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #1 Dátum: 2005.01.22 12:00:46 »
Hahó!

Pécsi különítmény! Tudtok már valamit?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #2 Dátum: 2005.01.22 19:37:02 »
OK , akkor essünk neki .

Eredetileg arról volt szó , hogy (a korábbiakhoz hasonlóan) valamikor ilyentájt szavazásra bocsátjuk , hogy mikor legyen az időpont .

Ami az április 9.-10.-ét illeti : nekem elvben semmi bajom vele , sőt gyakorlatban sem ; de annyit hozzátennék , hogy szerintem eléggé korai , magyarul ekkor még könnyen lehet nagyon ótvar időjárás is . Én eredetileg ennél kábé két héttel későbbi időpontra gondoltam (április vége felé már stabilan jobb idő szokott lenni) ; kíváncsi lennék , mi erről a véleményetek ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #3 Dátum: 2005.01.22 20:33:52 »
Tehát akkor , információk .

Ahogy már október 4.-én írtam a másik vonatkozó topikban , a tali fő helyszíne a Pécsi-tó melletti nagy strand parkolója lenne , az ebédre pedig az innen nem messze (cirka 2-3 km) , a kisebb Orfűi-tó mellett lévő Pécsi Tó étterem lenne .

Orfű térképe , szabadon nézegethető , zoomolgatható formában megtalálható itt !

Erre a térképre pedig , jól észrevehető nyilakkal  :) , bejelöltem a parkolót , illetve az éttermet .

Program lehetőségként adódik , a szokásos beszélgetésen és egymás autóinak próbálgatásán kívül (melyre kiváló lehetőséget nyújt pl. a nagyobbik tó körbeautózása) a szlalomverseny , melyet nyilván még az ebéd előttre kéne beiktatni ;) , és melyet majd a helybeli kollégákkal megszervezünk .

További mókás dolog lenne , miután összeállt a teljes társaság , a tó körbeautózása konvojban valamennyi autó részvételével ; tekintve , hogy ezt meg lehetne oldani anélkül , hogy bárhol is meg kellene álljunk (villanyrendőr , stoptábla vagy elsőbbségadás miatt) , a lebonyolítás nem jelentene különösebb problémát .

----------------------------

Azoknak , akik ittalvósra tervezik a bulit , majd még kitalálunk valamit . Egy borkóstolóval egybekötött villányi vacsi pl. jó program lenne , és ezek után , Pécsre visszaérkezve , a "kemény mag" még mindig beülhetne valahová némi iddogálásra-beszélgetésre :)

----------------------------

Két fontos dolgot meg kellene próbálni mielőbb konkretizálni .

1. Nagyjából hány főre lehet számítani magára a talira ? Ez elsősorban az éttermi helyfoglalás szempontjából lenne fontos .

2. Nagyjából hányan gondolják komolyan azt , hogy itt alszanak ?


Az étteremmel beszélni , árakat , menüt stb. egyeztetni akkor tudok majd , ha egy saccperkábé pontos létszámmal tudok odamenni .

Ami a szállást illeti : én egy háromcsillagos , belvárosi panzióban tudnék szállást szerezni maximum cirka 30 főnek , kétágyas szobákban , reggelivel együtt kb. 4000 ft/fő áron . A "kb" azért van , mert ugye nem tudom a létszámot - de nagyjából ennyivel lehet számolni . Azoknak , akik a panzióban szállnának meg , lehetőségük lenne elhelyezni az autójukat a panzió melletti mélygarázsban - de csak maximum 6 autó fér be ide , a többi (ha lesz) az utcán parkol majd a panzió előtt , de nem gázos a hely , nyugodtan ott lehet hagyni a kocsit .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #4 Dátum: 2005.01.24 07:50:06 »
Most erre válaszolni kell v.mit?  :lol: Én 2 naposra tervezem, de haveroknál alszom. Bármilyen esti  :partyman: -ban benne vagyok.

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #5 Dátum: 2005.02.27 19:39:05 »
Hali!

Velem is számolhattok mind2 napra, a szállás egy ismerősömnél lesz.

Az időpontról  annyit, hogy ha későbbre tervezitek /pl. ápr. vége - máj. eleje/ akkor be kell kalkulálni a ballagásokat stb.
Ilyenkor ugye több a foglalás a szálláshelyeken éttermekben. Ráadáaul minél többen vagyunk annál jobb, és lehet valaki emiatt nem tudna eljönni.

Én könnyen mondom, hogy nekem tuti jó bármilyen időpont mert idén nincs ilyen jellegű elfoglaltságom.  :lol:
Pecka - Corolla HB Sol  64

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #6 Dátum: 2005.02.27 19:44:42 »
Kis üzenet, amit az előbb kaptam az üzenet elküldésekor:

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1196 Warning: Some non-transactional changed tables couldn't be rolled back

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 35494, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('hali', 'velem', 'számolhattok', 'mind2', 'napra', 'szállás', 'egy', 'ismer', '337', 'sömnél', 'lesz', 'id', 'pontról', 'annyit', 'hogy', 'kés', 'bbre', 'tervezitek', 'ápr', 'vége', 'máj', 'eleje', 'akkor', 'kell', 'kalkulálni', 'ballagásokat', 'stb', 'ilyenkor', 'ugye', 'több', 'foglalás', 'szálláshelyeken', 'éttermekben', 'ráadáaul', 'minél', 'többen', 'vagyunk', 'annál', 'jobb', 'lehet', 'valaki', 'emiatt', 'nem', 'tudna', 'eljönni', 'könnyen', 'mondom', 'nekem', 'tuti', 'bármilyen', 'pont', 'mert', 'idén', 'nincs', 'ilyen', 'jelleg', '369', 'elfoglaltságom', 'lol')

Line : 251
File : /home/mickey/www/mickey/forum/includes/functions_search.php
Pecka - Corolla HB Sol  64

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #7 Dátum: 2005.02.27 19:58:00 »
Nem kell vele törődni, minden új hsz-nál ezt írja ki.
music     

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #8 Dátum: 2005.02.27 21:27:47 »
Most egymagam mennék a talira, szállást is kérek!
Talán a nyárira majd családostól.
color=green]Savaria[/color] 91

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #9 Dátum: 2005.02.28 00:23:10 »
Idézet
Most egymagam mennék a talira, szállást is kérek!
Talán a nyárira majd családostól.

Hehe, akkor befér a Hiace-ba az egész szombathelyi különítmény csomagokkal együtt!  :lol:
Xanyi

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #10 Dátum: 2005.02.28 00:58:44 »
Idézetet írta: "Pecka"
Hali!

Velem is számolhattok mind2 napra, a szállás egy ismerősömnél lesz.

Az időpontról  annyit, hogy ha későbbre tervezitek /pl. ápr. vége - máj. eleje/ akkor be kell kalkulálni a ballagásokat stb.
Ilyenkor ugye több a foglalás a szálláshelyeken éttermekben. Ráadáaul minél többen vagyunk annál jobb, és lehet valaki emiatt nem tudna eljönni.

Én könnyen mondom, hogy nekem tuti jó bármilyen időpont mert idén nincs ilyen jellegű elfoglaltságom.  :lol:


Időpontban most már tutira nem lesz variálás . Marad az április 9-10 .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #11 Dátum: 2005.02.28 09:07:40 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Hehe, akkor befér a Hiace-ba az egész szombathelyi különítmény csomagokkal együtt!  :lol:


Semmi akadálya. Mivel nem vagyok ivós, még a borkóstolos vacsin is jól jártok, lesz sofőr. :)
color=green]Savaria[/color] 91

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #12 Dátum: 2005.02.28 12:24:28 »
Befutott a pécsi különítmény...:)
Nekem is tuti a 9-10 (1-2 fő), ezt lebeszélem a tuningboltosokkal is, kijönnek egy határ "FINCSI" cuccal kiállítani, és árulni is...barátságos árakkal!!! Persze ha igényt tartotok rá...!
Ezt jó lenne tisztázni, mert szerintem nem volna rossz 5let!

Palaczk! az időtervet jó lenne valami szórólapra rögzíteni,hogy kézzelfogható legyen!

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #13 Dátum: 2005.02.28 15:12:52 »
Idézet
Semmi akadálya. Mivel nem vagyok ivós, még a borkóstolos vacsin is jól jártok, lesz sofőr.

Nekem még nemtom hogy alakulnak akkor a dolgok, de ha megyek akkor szeretnék Yarissal menni...  :wink:
Viszont lehet, hogy valakinek jól jön majd a segítséged...  :lol:

Idézet
ezt lebeszélem a tuningboltosokkal is, kijönnek egy határ "FINCSI" cuccal kiállítani, és árulni

Csak nehogy Golf alkatrészeket hozzanak ki!  :lol:
Xanyi

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Tavaszi találkozó menetrendje, programjai, tudnivalói
« Válasz #14 Dátum: 2005.02.28 19:14:57 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Pecka"
Hali!

Velem is számolhattok mind2 napra, a szállás egy ismerősömnél lesz.

Az időpontról  annyit, hogy ha későbbre tervezitek /pl. ápr. vége - máj. eleje/ akkor be kell kalkulálni a ballagásokat stb.
Ilyenkor ugye több a foglalás a szálláshelyeken éttermekben. Ráadáaul minél többen vagyunk annál jobb, és lehet valaki emiatt nem tudna eljönni.

Én könnyen mondom, hogy nekem tuti jó bármilyen időpont mert idén nincs ilyen jellegű elfoglaltságom.  :lol:


Időpontban most már tutira nem lesz variálás . Marad az április 9-10 .


Az tuti, mert tudok előre tervezni  :lol:
Pecka - Corolla HB Sol  64