Típusok - TOYOTA > SUV & Off Road & Haszongépjárművek

Land Cruiser

(1/44) > >>

music:
Most látom, hogy nem volt még Land Cruiser topic! Már van.
Indításnak legyen ez a cikk . Ha valakinek van ideje, tegye fel a főoldalra is :!:

Ear:

--- Idézetet írta: "music" ---Na és ez hogy tetszik?
--- Idézet vége ---


Komolyan, én már láttam valami hasonló retró terpjárót vagy 5-6 évvel ezelőtt. Meglepett, hogy piacra került, de nagyon tetszik.

Geri:

--- Idézetet írta: "Ear" ---
--- Idézetet írta: "music" ---Na és ez hogy tetszik?
--- Idézet vége ---


Komolyan, én már láttam valami hasonló retró terpjárót vagy 5-6 évvel ezelőtt. Meglepett, hogy piacra került, de nagyon tetszik.
--- Idézet vége ---

Tényleg, ez nagyon hasonlít a jóval régebbi Land Cruiser-re :wink:

A Csaszi:
Nemrégiben láttam egy gyöngyörűt, jól körbe is jártam.

Az ugye világos, hogy hogy néz ki egy 5ajtós, új LandCruiser. Ami különleges volt rajta, hogy komolyabb terpezésre lehetett felkészítve, mert volt nekije egy olyan..  nemtomhogy híjják..  a "búvárpipa" szót találtam a fordításban .. amin ugye a motor kapja a levegőt, ha mély vízben megy a jármű. Aztán egy remek csörlő figyelt az elején beépítve ill. vagy nagy kerekei voltak vagy valahogy meg volt emelve az egész, mer bár magas vagyok, túlnőtt rajtam rendesen.

Egy fura volt az egészben, hogy hófehér volt a jármű (alul némi sárral)
Sejj, ha lehetne nékem ilyenem.. egyszer.

Szeke:

--- Idézetet írta: "A Csaszi" ---Egy fura volt az egészben, hogy hófehér volt a jármű (alul némi sárral) Sejj, ha lehetne nékem ilyenem.. egyszer.
--- Idézet vége ---

Régi, kocka alakú volt? Mert akkor sivatagi landcruiser lehetett. Mi is adtunk el pár darabot - a vöröskereszt eladta nekünk, mi meg tovább.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése