Szerző Téma: Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan  (Megtekintve 408040 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #300 Dátum: 2005.02.09 08:41:16 »
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Újabb fejlemény az index-ről. Nekem jó a szerda is, meg a csütörtök is.

Amtibácsi, atompyka, KIZSBusz, Szkapi, Matchbox:  ha pesti átadást szeretnétek én állok elébe, de csak a jövő héten van szándékom Pestre menni, mégpedig szerdán vagy csütörtökön. Addig is itt a telefonszámom hívjatok ha valami infó kell: 20-9431-410 ( Török Tamás). Vagy írjatok ide a fórumba vagy küldjetek mailt.
Írok ide a fórumba:

Hétvégén is vállalnak szerelést? Volt már dolguk diesel Yarissal? (Kb ezt a választ sejtem :cry: ) Mennyi idő alatt szerelik be? Hogy is alakul pontosan az az ár?
Üdv: Kishaver 74

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #301 Dátum: 2005.02.09 08:58:40 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Újabb fejlemény az index-ről. Nekem jó a szerda is, meg a csütörtök is.

Amtibácsi, atompyka, KIZSBusz, Szkapi, Matchbox:  ha pesti átadást szeretnétek én állok elébe, de csak a jövő héten van szándékom Pestre menni, mégpedig szerdán vagy csütörtökön. Addig is itt a telefonszámom hívjatok ha valami infó kell: 20-9431-410 ( Török Tamás). Vagy írjatok ide a fórumba vagy küldjetek mailt.
Írok ide a fórumba:

Hétvégén is vállalnak szerelést? Volt már dolguk diesel Yarissal? (Kb ezt a választ sejtem :cry: ) Mennyi idő alatt szerelik be? Hogy is alakul pontosan az az ár?


Szerintem ő az indexes fórumra gondolt... Onnan idézte Amtibácsi is. Jól látom, hogy az indexen újabb két jelentkező bukkant fel? Lassan összejön egy focicsapat  :lol:

Nekem ráér a jövő héten (naná, addigra csak lesz lóvé:)). Amtibácsi, akkor te lennél az átvevő? (Lehetek én is, de akkor házhoz kell hoznia, mint mondtam.)

Kishaver: egyébként örülök, hogy te is meggyőződtél :)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #302 Dátum: 2005.02.09 09:28:48 »
Idézetet írta: "xeri"
Kishaver: egyébként örülök, hogy te is meggyőződtél :)
Én nem annyira, de a csorda szellem.....  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #303 Dátum: 2005.02.09 11:58:05 »
Na akkor, most mi van :?:

Pesti vásárlás, illetve depózás deleting?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #304 Dátum: 2005.02.09 12:12:10 »
Beszéltem telefonon a forgalmazóval, megpróbál utánanézni, hogy kitől lehetne megtudni az egyes tipusok sebességjel fellelési lehetőségét. A beszerelés nagy része ezzel megy el. (keresgélés) Márkaszervizekben dolgozóktól (autóvillamosságis) kéne infót szerezni. Hillarral ki van itt jó viszonyban pl.
Elektromos gázpedállal még nem volt dolga (Yaris D4D remélem nem olyan)

Időpont:Jövő hét szerda vagy csütörtök, délután 4 után valamikor.
Helyszin: Budaörsi Metro környéke (OBI parkoló pl.)

Nagy valószínűséggel én ott leszek, de nincs bankszámlám (mivel informatikus vagyok :-)) Pénz összegyűjtésére kéne javaslat.
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #305 Dátum: 2005.02.09 12:16:41 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Na akkor, most mi van :?:

Pesti vásárlás, illetve depózás deleting?

Ha elvállalod és leszel a jövő héten, akkor a pénzbegyűjtés is megoldódik. Remélem a többiek is egyetértenek.
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

atompyka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #306 Dátum: 2005.02.09 12:24:30 »
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Remélem a többiek is egyetértenek.

Én mindennel egyetértek.  :lol:
Szóljatok, kinek, mikor kell a píztet adnom s adom. Vagy este személyesen, vagy számlára, mindegy és köszi előre is...

ATom
N413

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #307 Dátum: 2005.02.09 12:32:12 »
Idézetet írta: "Amtibácsi"

Elektromos gázpedállal még nem volt dolga (Yaris D4D remélem nem olyan)

Időpont:Jövő hét szerda vagy csütörtök, délután 4 után valamikor.
Helyszin: Budaörsi Metro környéke (OBI parkoló pl.)


Mindjárt gondoltam, hogy nem leszek egyszerű eset. Eddig sem voltam az  :lol:

Nekem az időpont tetszik, de lehet, hogy lemegyek a szerelésre, mert ha nekem valami kiderül egy barkácsolás közben, akkor szétvet az ideg.
Üdv: Kishaver 74

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #308 Dátum: 2005.02.09 13:08:18 »
Hívd fel telefonon és beszélj meg egy helyszini szerelést hétvégére.
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #309 Dátum: 2005.02.09 13:41:44 »
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Hívd fel telefonon és beszélj meg egy helyszini szerelést hétvégére.
Most kezdtem el kapargatni az Árpinál az elektromos pedál problémát? Meg egyáltalán ezt az egész garit és a meghibásodási lehetőséget. Nálam nem csak egy sima szerelés lesz. Még azt is meggondolom, hogy ott szereljék-e, mert a pedál.....meg Yaris, amit még nem láttak nagyon.....
Üdv: Kishaver 74

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #310 Dátum: 2005.02.09 13:48:54 »
Én olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem .......
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #311 Dátum: 2005.02.09 14:28:01 »
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Én olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem .......
Hááát ha csak az lennék, de most beszéltem Tamással. Nekem már csak így "Tamás" :lol: .... ÉS NEM NAGYON KECSEGTETETT.

Van neki egy elektromos tempomat is (amit csak mutatóba hozott), de ahhoz meg nincs szerelési útmutató.  :cry:

Kész vagyok.

Mindjárt begőzölök és veszek egy "Hillarosat" 200e-ért (azon lesz gari is)aztán felmegyek a pályára. Élvezkedek, megyek, amíg van olaj és ahol megáll a tütü ott öngyilkos leszek :? :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #312 Dátum: 2005.02.09 14:45:53 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Én olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem .......
Hááát ha csak az lennék, de most beszéltem Tamással. Nekem már csak így "Tamás" :lol: .... ÉS NEM NAGYON KECSEGTETETT.

Van neki egy elektromos tempomat is (amit csak mutatóba hozott), de ahhoz meg nincs szerelési útmutató.  :cry:

Kész vagyok.

Mindjárt begőzölök és veszek egy "Hillarosat" 200e-ért (azon lesz gari is)aztán felmegyek a pályára. Élvezkedek, megyek, amíg van olaj és ahol megáll a tütü ott öngyilkos leszek :? :lol:  :lol:


Az elektromosat még akkor sem lenne egyszerűbb bekötni a diesel yarisba, mint a vákumosat, ha lenne hozzá leírás :) Ugyanaz a probléma, a gázpedál meghúzása, amit mindkét esetben meg kell oldani. Ehhez képest a vákum vagy nem vákum szinte másodlagos  :lol: (tudom, hogy neked nem).

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #313 Dátum: 2005.02.09 14:56:21 »
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Én olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem .......
Hááát ha csak az lennék, de most beszéltem Tamással. Nekem már csak így "Tamás" :lol: .... ÉS NEM NAGYON KECSEGTETETT.

Van neki egy elektromos tempomat is (amit csak mutatóba hozott), de ahhoz meg nincs szerelési útmutató.  :cry:

Kész vagyok.

Mindjárt begőzölök és veszek egy "Hillarosat" 200e-ért (azon lesz gari is)aztán felmegyek a pályára. Élvezkedek, megyek, amíg van olaj és ahol megáll a tütü ott öngyilkos leszek :? :lol:  :lol:


Az elektromosat még akkor sem lenne egyszerűbb bekötni a diesel yarisba, mint a vákumosat, ha lenne hozzá leírás :) Ugyanaz a probléma, a gázpedál meghúzása, amit mindkét esetben meg kell oldani. Ehhez képest a vákum vagy nem vákum szinte másodlagos  :lol: (tudom, hogy neked nem).



Ajaj, akkor nekem se lesz karira tempomatom, mert a Corolla is dízelmotoros lesz (ha lessz).......

Ma voltam a villamossági barátomnál egy Fábia zenésítése tárgyában, beszéltünk is a tempomatról, ezt is pedzegette, hogy ha elektromos a gázpedál, akkor nem is érti, hogyan lehet 12E-ért beletenni a tempomatot, mert azon jelet, meg egy csomó mindent össze kell játszani.
Lehet, hogy em jól aom vissza amit mondott, mert a felét sem nagyon értettem..... :oops:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #314 Dátum: 2005.02.09 14:56:50 »
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Amtibácsi"
Én olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem .......
Hááát ha csak az lennék, de most beszéltem Tamással. Nekem már csak így "Tamás" :lol: .... ÉS NEM NAGYON KECSEGTETETT.

Van neki egy elektromos tempomat is (amit csak mutatóba hozott), de ahhoz meg nincs szerelési útmutató.  :cry:

Kész vagyok.

Mindjárt begőzölök és veszek egy "Hillarosat" 200e-ért (azon lesz gari is)aztán felmegyek a pályára. Élvezkedek, megyek, amíg van olaj és ahol megáll a tütü ott öngyilkos leszek :? :lol:  :lol:


Az elektromosat még akkor sem lenne egyszerűbb bekötni a diesel yarisba, mint a vákumosat, ha lenne hozzá leírás :) Ugyanaz a probléma, a gázpedál meghúzása, amit mindkét esetben meg kell oldani. Ehhez képest a vákum vagy nem vákum szinte másodlagos  :lol: (tudom, hogy neked nem).



Ajaj, akkor nekem se lesz karira tempomatom, mert a Corolla is dízelmotoros lesz (ha lessz).......

Ma voltam a villamossági barátomnál egy Fábia zenésítése tárgyában, beszéltünk is a tempomatról, ezt is pedzegette, hogy ha elektromos a gázpedál, akkor nem is érti, hogyan lehet 12E-ért beletenni a tempomatot, mert azon jelet, meg egy csomó mindent össze kell játszani.
Lehet, hogy em jól adom vissza amit mondott, mert a felét se nagyon értettem..... :oops:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.