Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan  (Megtekintve 181520 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silent

• Megszállott
  • Autó: '05 Toyota Avensis Wagon 1.8VVTi Sol Technic, MX5 NB
Re:Tempomattól a parkolóradarig. Kényelmi kütyük - utólagosan
« Válasz #1530 Dátum: 2018.03.02 20:34:23 »
Én már gondolkodom azon, hogy kikötöm a hangszórót...  :censored:
Megértem. Nem igaz, hogy nem lehet megoldani, hogy lenémítható legyen. Nameg hogy angolul is beszélhessen. Bár szemezgeteg mostanság a mandarinnal... :D

rezsofriedrich

• Mindig itt van
  • ficere
  • Autó: Yaris II-2007, 1,3 terra
« Válasz #1531 Dátum: 2018.03.03 10:13:19 »
Megértem. Nem igaz, hogy nem lehet megoldani, hogy lenémítható legyen. Nameg hogy angolul is beszélhessen. Bár szemezgeteg mostanság a mandarinnal... :D

Abban bíztam, hogy ha az AV kimenetbe bedugom a csatlakozót (mivel a multimédiás fejegységebe bekötöttem a "front camera" bemenetre) akkor az is elhallgat, ahogyan a kép is eltűnik a kis kijelzőről...  DE NEM!  :censored:
Amúgy a firmware miatt nem lehet, mert láttam egy hasonló (ugyanolyan) kamerának a menüjét és ott lehetett. Mindegy, marad a forrasztópákám.  :devil:
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

elyman

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota Avensis T25 1.8
« Válasz #1532 Dátum: 2018.05.03 15:58:02 »
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

Toyota Avensis T251, 2007, 1.8.

Lehetséges ezeknél a típusú autoknál a távközponti vezérlõröl a szellõztetés funkciót aktiválni (ajtó zárás nyitás és ablak felhúzás lehuzás 1 gombnyomással) na meg a motor leállitásakor a hosszú fény levétele parkoló fényre?

Köszönöm!

Silent

• Megszállott
  • Autó: '05 Toyota Avensis Wagon 1.8VVTi Sol Technic, MX5 NB
« Válasz #1533 Dátum: 2018.05.03 17:07:29 »
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

Toyota Avensis T251, 2007, 1.8.

Lehetséges ezeknél a típusú autoknál a távközponti vezérlõröl a szellõztetés funkciót aktiválni (ajtó zárás nyitás és ablak felhúzás lehuzás 1 gombnyomással) na meg a motor leállitásakor a hosszú fény levétele parkoló fényre?

Köszönöm!
Duett-et keresd meg. Lehet meg tudják neked csinálni. Ablakfelhúzó modul nem probléma, a többi viszont nagyon egyedi.

Nagycitrom

• Globális moderátor
  • Megszállott
    • Dentmill Frézközpont
  • Autó: T27 Avensis TS Active 2ZR-FAE (2017)
« Válasz #1534 Dátum: 2018.05.03 22:44:52 »
Sziasztok!
 na meg a motor leállitásakor a hosszú fény levétele parkoló fényre?

Az melyik? A tompított vagy a távolsági? Vagy?
De nincs ilyen funkció. Egyet sem veszi vissza helyzetjelzőre (ha az a parkoló fény). A T25-nél nem ismerem, de a T27-nél gyújtás levétele után is marad a tompított egészen addig, míg ki nem nyitom a vezető oldali ajtót. Akkor lekapcsolja. Sanszos, hogy nálad is ez van.