Szerző Téma: Zenék, amiket szeretünk  (Megtekintve 296865 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #60 Dátum: 2005.02.09 07:21:03 »
Szeretnék odaérni, se nem tudom, hogy sikerül-e. Mennyire kell 'kiöltözni'?
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #61 Dátum: 2005.02.09 08:51:50 »
Idézetet írta: "whis"
Szeretnék odaérni, se nem tudom, hogy sikerül-e. Mennyire kell 'kiöltözni'?

Ha nem egy lyukas farmer van rajtad, az már OK. Az elején 17.50-ig oda kéne érni, aztán - gondolom - tapsnál megint be lehet menni, az első szám kb. 1/4 óra.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #62 Dátum: 2005.02.09 14:54:58 »
Idézetet írta: "music"
Emlékeztetőül:
Aki kibír bő egy óra kellemes, szalonzene-szerű komolyzenét, az jöjjön el
február 9-én, azaz holnap 18.00-kor a Magyar Rádió Márványtermébe, a belépés ingyenes. Musicot is lehet hallani muzsikálni. :lol:  :wink:

MEgközelítés: a közvetlen környéken valszeg egy darab parkolóhely nem lesz, ezért - attól függően, honnan jösz - valahol a Kiskörúton, Baross utcában, vagy a Szentkirályi utca környékén érdemes az első adandó helyen letenni a járgányt. A pontos hely : Pollack M. tér 10, de mivel a tér le van zárva, a bejárat a Múzeum utca Szentkirályi utca és Pollack MIhály tér közti szakaszán az északi oldalon van, onnan az útra festett sárga vonal mutatja, hogy házon belül merre kell menni. A belépés ingyenes.
Itt   egy térkép, az alsón látszik a legjobban.
music     

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #63 Dátum: 2005.05.05 19:46:56 »
Üdvözlet Mindenkinek!
Csodálatos koncertet adott tegnap MARK KNOPFLER az arénában ,aki ott
volt az tanúsíthatja. Egy majdnem telházas koncert ahol a közönség nagy
része a 1985-ös koncertet is láthatta. Igazi 'fülbevaló' csemege volt , remélem megjelenik dvd-n is.
-------------------------
ÜDV OMEGA 93

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #64 Dátum: 2005.05.20 13:02:04 »
Nem t'om hova írjam, de ma du. megyek a Flörtbe Siófokra Sasha partyra :) Már alig várom! Remélem van aki ismeri a srácot (ez NEM az a "I feel lonely" típusú Sasha..)
Anyone else?

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #65 Dátum: 2005.05.20 16:45:10 »
Tegnapelőtt kaptam egy dvd-t kölcsön:
Eagles két lemezes 1994 vagy 95-ös koncert dvd. Eddig még csak belehallgattam, SZUPER!!!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #66 Dátum: 2005.05.25 17:19:53 »
http://zenebuzi.freeblog.hu/Files/content/ideiglenesen/japo.mp3

Nem fűznék hozzá bővebb kommentárt. Tessék letölteni és meghallgatni. Üt. Nagyot.  :band:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #67 Dátum: 2005.05.25 17:39:43 »
Idézetet írta: "Ear"
http://zenebuzi.freeblog.hu/Files/content/ideiglenesen/japo.mp3

Nem fűznék hozzá bővebb kommentárt. Tessék letölteni és meghallgatni. Üt. Nagyot.  :band:


Ezt már hallottam a Bumerángban néhány hónapja.
De azért jó!
 :D

rezol

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #68 Dátum: 2005.06.28 16:47:01 »
Nincs meg véletlenül valakinek a Mezzoforte Observations albumáról a Rockall c. szám?

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #69 Dátum: 2005.08.30 19:12:43 »
Az én zenei fejlődésemet a Tankcsapda határozta meg,mivel ezen nőttem fel!Ezután következett a Korn,Limp Bizkit,Papa Roach stb korszakom!Ezután lenyugodtam.Mostanában az abszolút kedvencek:Tankcsapda,Incubus,Lost Prophets,Fresh Fabrik,RHCP,Rage Against The Machine,Audioslave,Charlie,Marvin Gaye,Ennio Morricone stb stb stb!Rengeteget tudnék írni!Vki ezek közül hallgat vmit?
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #70 Dátum: 2005.08.30 20:52:55 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Az én zenei fejlődésemet a Tankcsapda határozta meg,mivel ezen nőttem fel!Ezután következett a Korn,Limp Bizkit,Papa Roach stb korszakom!Ezután lenyugodtam.Mostanában az abszolút kedvencek:Tankcsapda,Incubus,Lost Prophets,Fresh Fabrik,RHCP,Rage Against The Machine,Audioslave,Charlie,Marvin Gaye,Ennio Morricone stb stb stb!Rengeteget tudnék írni!Vki ezek közül hallgat vmit?


Egy utolsó slukk és vége, a  ....   :twisted:

En is meghallgatom  : TCS,FreshFabrik, RHCP, Rage .. ,
ki ismeri ezeket : CAFB, White Zombie  ?
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #71 Dátum: 2005.08.30 21:43:48 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Az én zenei fejlődésemet a Tankcsapda határozta meg,mivel ezen nőttem fel!Ezután következett a Korn,Limp Bizkit,Papa Roach stb korszakom!Ezután lenyugodtam.Mostanában az abszolút kedvencek:Tankcsapda,Incubus,Lost Prophets,Fresh Fabrik,RHCP,Rage Against The Machine,Audioslave,Charlie,Marvin Gaye,Ennio Morricone stb stb stb!Rengeteget tudnék írni!Vki ezek közül hallgat vmit?

Ezek közül a Tankcsapda és a LimpBizkit (meg LinkinPark) néhány száma, illetve Morricone megy, a többi nekem vagy túl 'vad' vagy nem ismerem  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #72 Dátum: 2005.08.31 08:28:46 »
Idézetet írta: "MrIP"
En is meghallgatom  : TCS,FreshFabrik, RHCP, Rage .. ,
ki ismeri ezeket : CAFB, White Zombie  ?

CAFB-től van néhány számom mp3-ban, de nem a kedvenceim. Én magyarból inkább az Auróra, Alvin, Banckrupt vonalat halgatom. (Meg régi Bikini, Neurotic, régi Prosectura, Bizottság.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

szabzso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 259
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #73 Dátum: 2005.08.31 09:48:19 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Az én zenei fejlődésemet a Tankcsapda határozta meg,mivel ezen nőttem fel!Ezután következett a Korn,Limp Bizkit,Papa Roach stb korszakom!Ezután lenyugodtam.Mostanában az abszolút kedvencek:Tankcsapda,Incubus,Lost Prophets,Fresh Fabrik,RHCP,Rage Against The Machine,Audioslave,Charlie,Marvin Gaye,Ennio Morricone stb stb stb!Rengeteget tudnék írni!Vki ezek közül hallgat vmit?

RHCP minden mennyiségben jöhet, kedvelem Ennio Morriconét is. A többiek nem tartoznak a kedvenceim közé. Mai magyar zenék közül nem hallgatok meg senkit (talán a Hobo Blues Bandet kivéve)
...csak a Puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot! Ön talán ingyen csinálná?"

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #74 Dátum: 2005.09.17 14:24:25 »
Ha valakinek kell eredeti amerikai country zene (pontosabban contemporary country), akkor szóljon mert tudok adni egy kazallal. Van, akinek nagyon bejön vezetés közben.