Szerző Téma: Zenék, amiket szeretünk  (Megtekintve 303586 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1695 Dátum: 2014.11.16 13:54:15 »
Klassz zene, klassz hang, kár érte...  :no:

Hasonló sorsú, de időben szerencsésen megmenekülő, nagy kedvencem:



Tudom, hogy vacak minőség, amiatt tettem ezt be, mert ezen a koncerten konkrétan ott voltam  :clap:

Érdekes, hogy mennyire hasonló a mozgásuk, megjelenésük...
Gabe 254.

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1696 Dátum: 2014.11.17 00:01:13 »
hát igen, emlékszem amikor a 90-es évek elején a magyar fekete ruhás DM rajongók a tarkójuk felett DM betűket hoztak létre a hajukat kopaszra nyírva azon a helyen.
Mindig kérdeztem tőlük, hogy német márka (Deutsche Mark) rajongók vagytok-e, de nem örültek ennek...  [rohog]

Kedvencem a "Never let me down again", szeretem a Carinában hallgatni mikor egyedül autókázom, nekem ilyenkor mintha a Carina lenne a legjobb barátom, de persze egy Toyota will never let you down ahogy a reklám is mondja, ezért nem kell ezt kérlelnem tőle :D
Sokat töprengtem azon, hogy amikor írták ezt a számot, ők kire/mire gondoltak, ki/mi volt/az a bizonyos "legjobb barát" (I am taking a ride with my best friend...) ?
Ilyenek lehetett olvasni fórumokon, hogy pl.:

- drog (LSD, heroin)?
- zenekartag?
- autó? (az eredeti videoklip is utal erre is)
- Isten?

Szóval who knows...

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1697 Dátum: 2014.12.22 23:28:45 »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1698 Dátum: 2014.12.22 23:30:07 »
                                                                                                              "Far from the world we know, up where the clear winds blow" R.I.P.
 
« Utoljára szerkesztve: 2014.12.22 23:55:43 írta FUBA »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1699 Dátum: 2014.12.23 00:17:52 »
   
« Utoljára szerkesztve: 2014.12.23 00:28:06 írta FUBA »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1700 Dátum: 2015.03.05 09:57:53 »
Nagyon jól szól autóban:

AceLine feat. Victoria Magda - Spring
http://youtu.be/mUc0x3m8GU8
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1702 Dátum: 2015.03.30 17:24:08 »
Nagyon jól szól autóban:

AceLine feat. Victoria Magda - Spring
http://youtu.be/mUc0x3m8GU8
Fülesen is  :yes:

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1703 Dátum: 2015.03.30 18:59:19 »
Fery

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1704 Dátum: 2015.03.30 22:47:35 »
hejj, ennek a srácnak nem a lábában, hanem a kezében van benne a bugi  :whistling:
Most ismertem meg ezt a srácot, mert belinkelted!  :clap:
10-től 16 éves koromig zongoráztam, zeneiskola stb. Mindig ilyen zenét szerettem volna én is játszani klasszikus helyett, csak nem kezdtem el sajnos... Meg nem is voltam ennyire tehetséges közel sem!

 :clap: Szuper a srác, le a kalappal!
Idézet
"My father tried to teach me a little piano playing when I was 8, but I hated it. When I was nine and a half he sent me to a piano teacher. I didn’t like classical music at all. At eleven and a half, after two years of lessons, I was supposed to play a Beethoven sonata. It was after this point that playing the piano began to really give me pleasure. Today, however, my relating to classical music is diminishing again; to be honest, it isn’t easy to run on two tracks and my heart beats much louder for the blues."

Kár volt ez a videó, most nem bírom abbahagyni a videóit... Még énekelni is tud a srác! Fantasztikus!
« Utoljára szerkesztve: 2015.03.30 23:14:49 írta FUBA »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1705 Dátum: 2015.05.07 20:48:00 »
zseniálisak!!!   a xilofonos a kedvencem :D
« Utoljára szerkesztve: 2015.05.07 20:49:32 írta csufár »

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1706 Dátum: 2015.05.07 21:30:14 »
Most ismertem meg ezt a srácot, mert belinkelted!  :clap:
10-től 16 éves koromig zongoráztam, zeneiskola stb. Mindig ilyen zenét szerettem volna én is játszani klasszikus helyett, csak nem kezdtem el sajnos... Meg nem is voltam ennyire tehetséges közel sem!

 :clap: Szuper a srác, le a kalappal!
Kár volt ez a videó, most nem bírom abbahagyni a videóit... Még énekelni is tud a srác! Fantasztikus!

bakker, igazából  ezt akartam belinkelni  :flowers:

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1707 Dátum: 2015.05.07 21:34:20 »
ezt meg az én korosztályom kedvéért...jimmy fallon istenkirály  :D

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #1708 Dátum: 2015.05.19 22:08:14 »
bírom a hiphop-bendzsó kombót :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
kisa
born to ride