Szerző Téma: Zenék, amiket szeretünk  (Megtekintve 303607 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #150 Dátum: 2006.03.05 20:40:18 »
Idézetet írta: "Szonár"
Tegnapelőtt én is a Kraftwerk összest hallgattam... A Radio Activity még mindig nagyon ott van!
Ma meg a Tangerine Dream összest.

http://kraftwerk.hu/honlap/albumok/minimaxdvd.html
nekem tetszik nagyon a:
02. The Man-Machine (07:54)
06. Tour de France (06:18)
08. The Model (03:42)
aztán:
08. Music Non Stop (09:49)
05. The Robots (07:23)

 :pofa:

rezol

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #151 Dátum: 2006.03.05 20:46:08 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Tegnapelőtt én is a Kraftwerk összest hallgattam... A Radio Activity még mindig nagyon ott van!
Ma meg a Tangerine Dream összest.

http://kraftwerk.hu/honlap/albumok/minimaxdvd.html
nekem tetszik nagyon a:
02. The Man-Machine (07:54)
06. Tour de France (06:18)
08. The Model (03:42)
aztán:
08. Music Non Stop (09:49)
05. The Robots (07:23)

 :pofa:
Most épp a Tangram Part One szól a fejemen. :szivecske:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #152 Dátum: 2006.03.05 20:59:29 »
Idézetet írta: "leszilaci"

alapmű:

megszereztem a Kraftwerk 2005-ös koncertjét

de ez tényleg brutál...160bpm körüli...
kb 1hónapja voltam ilyen buliban....ledöbbentem nagyon :vag2:


Én nem vagyok nagy Kraftwerk rajongó, de egy két számuk elmegy...  :nagymosoly: Nekem is inkább a 160 körüli bpm az ami bejön. Tegnap lépett volna fel DJ RUSH a Home Clubban, de sajnos megbetegedett és így elmaradt a pénteki Rotterdami és tegnapi Pesti fellépése.  :szomoru: Remélem hamarosan bepótolják!  :kormom:
Toyota Yaris T SPORT
153



whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #153 Dátum: 2006.03.05 21:07:51 »
Idézetet írta: "leszilaci"
megszereztem a Kraftwerk 2005-ös koncertjét
Minimum-Maximum
2dvd formátumban!!!!!
újrahangszerelve a régi klasszikusok....
nagyonottvan!

És mikor jössz legközelebb pénteki talira?  :kacsint:  :kacsint:  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #154 Dátum: 2006.03.05 21:36:57 »
Jut eszembe, Apuval beszéltünk némi TD CD csereberéről, nem?

Satriani

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #155 Dátum: 2006.03.06 12:03:35 »
Idézetet írta: "omega"
Megjelent a TOTO új lemeze FALLING IN BEETWEN.

Határozottan jó kis album. Ha jól emlékszem, a Mindfields volt az utolsó stúdiólemezük, annál nekem jobban tetszik az új.

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #156 Dátum: 2006.03.06 15:42:52 »
Idézetet írta: "whis"
És mikor jössz legközelebb pénteki talira?  :kacsint:  :kacsint:  :pofa:

pénteken szeretnék, ha nem jön közbe semmi :kacsint:

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #157 Dátum: 2006.03.06 16:04:31 »
Idézetet írta: "ToTo"

Én nem vagyok nagy Kraftwerk rajongó, de egy két számuk elmegy...  :nagymosoly: Nekem is inkább a 160 körüli bpm az ami bejön. Tegnap lépett volna fel DJ RUSH a Home Clubban, de sajnos megbetegedett és így elmaradt a pénteki Rotterdami és tegnapi Pesti fellépése.  :szomoru: Remélem hamarosan bepótolják!  :kormom:

én sem rajongok az elektróért(sajnos azonban mostanában nagyon efelé tendálnak Rush zenei rendezvényét szervező deadcode csapat)...de ezt amikor meghallottam a haver házimoziján... :nagymosoly:

szerintem egy ilyen volumenű, embercsalogató bulit nem szabad egy olyan helyen megtartani,mint a  HOME...
igaz, nagyon rég jártam azon a helyen, még az átépítés-bővítés előtt, de kicsi lett volna!
amikor a depp dish volt, akkor is, mint a heringek....brrrr :szomoru:
viszont ott hallottam budaitól olyan szettet,h letettem a hajam :kacsint:

a Home-ot nagyon csípem...nagyon jó hangtechnika, csili-vili fény, akárhogy tombolsz, elég nehezen tudsz leizzadni :nagymosoly: és arról nem is beszéltem,h a térdem sem fáj másnap a jó kis hajópadlónak köszönhetően :kacsint:

rush számomra annyira nem jön át ....de nagyon jól fel lett futtatva...jó lett a marketingje :kacsint:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #158 Dátum: 2006.03.06 18:03:25 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "whis"
És mikor jössz legközelebb pénteki talira?  :kacsint:  :kacsint:  :pofa:

pénteken szeretnék, ha nem jön közbe semmi :kacsint:

Király! Viszek hardvert a belehallgatáshoz  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #159 Dátum: 2006.03.06 18:03:39 »
Egy honlap a rockzene rajongóknak: www.passzio.hu

ÜDV OMEGA
COV 1.6 TERRA

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #160 Dátum: 2006.03.06 18:08:21 »
Az új SAGA lemez április közepére várhatő.
 www.saga-world.com

ÜDV OMEGA
COV 1,6 TERRA

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #161 Dátum: 2006.03.07 19:17:59 »
Idézetet írta: "leszilaci"

én sem rajongok az elektróért(sajnos azonban mostanában nagyon efelé tendálnak Rush zenei rendezvényét szervező deadcode csapat)...de ezt amikor meghallottam a haver házimoziján... :nagymosoly:

szerintem egy ilyen volumenű, embercsalogató bulit nem szabad egy olyan helyen megtartani,mint a  HOME...
igaz, nagyon rég jártam azon a helyen, még az átépítés-bővítés előtt, de kicsi lett volna!
amikor a depp dish volt, akkor is, mint a heringek....brrrr :szomoru:
viszont ott hallottam budaitól olyan szettet,h letettem a hajam :kacsint:

a Home-ot nagyon csípem...nagyon jó hangtechnika, csili-vili fény, akárhogy tombolsz, elég nehezen tudsz leizzadni :nagymosoly: és arról nem is beszéltem,h a térdem sem fáj másnap a jó kis hajópadlónak köszönhetően :kacsint:

rush számomra annyira nem jön át ....de nagyon jól fel lett futtatva...jó lett a marketingje :kacsint:


A nagyon elektrót nem komázom, de a keményebb techno ami már nem olyan alap elektrós, az már sirály! A Deadcode szerintem igyekszik Magyarországra hozni a legnagyobb techno DJ-ket, csak kár hogy a kedvencem Rush-t csak néha tudják idecsábítani!

Egyetértek veled a Home-al kapcsolatban, régebben nagyon is kicsi volt, most nem tudom milyen. Viszont egy ilyen nagy kaliberű DJ-t mint a Rush, nem szabad egy ilyen kis helyre vinni, hiszen olyan lesz mint egy szardíniadoboz, ezt viszont utálom!  :evil: Régebben Szentendrén egy gyártelepen voltak a Deadcode rendezvényei, ott a Hyperspace bulik jók voltak, volt hely meg minden, de néha még az is kicsinek bizonyult, főleg amikor Rush érkezett!  :nagymosoly:

Még miért nem komázod a Rush-t? Olyan egyedi a pali meg a zenéje is, néha beleugat és hangokat ad, énekel is, stb... A zene meg NAGYOOOOON ott van, nagyon nagyon pumpálós és kemény!  :kacsint:  :10:

Remélem majd ha bepótolják, akkor nem a Home lesz a helyszín! Most hallottam egy Stúdió nevezetű helyről, itt a Hajógyárin van, ott volt a Derrick May Hyperes buli kb. egy pár hete, állítólag Deadcode-nak van köze hozzá, csak azt nem tudom miért nem odavitték Rush-t?  :?:
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #162 Dátum: 2006.03.08 11:09:54 »
Idézetet írta: "ToTo"

A nagyon elektrót nem komázom, de a keményebb techno ami már nem olyan alap elektrós, az már sirály! A Deadcode szerintem igyekszik Magyarországra hozni a legnagyobb techno DJ-ket, csak kár hogy a kedvencem Rush-t csak néha tudják idecsábítani!

Egyetértek veled a Home-al kapcsolatban, régebben nagyon is kicsi volt, most nem tudom milyen. Viszont egy ilyen nagy kaliberű DJ-t mint a Rush, nem szabad egy ilyen kis helyre vinni, hiszen olyan lesz mint egy szardíniadoboz, ezt viszont utálom!  :evil: Régebben Szentendrén egy gyártelepen voltak a Deadcode rendezvényei, ott a Hyperspace bulik jók voltak, volt hely meg minden, de néha még az is kicsinek bizonyult, főleg amikor Rush érkezett!  :nagymosoly:

Még miért nem komázod a Rush-t? Olyan egyedi a pali meg a zenéje is, néha beleugat és hangokat ad, énekel is, stb... A zene meg NAGYOOOOON ott van, nagyon nagyon pumpálós és kemény!  :kacsint:  :10:

Remélem majd ha bepótolják, akkor nem a Home lesz a helyszín! Most hallottam egy Stúdió nevezetű helyről, itt a Hajógyárin van, ott volt a Derrick May Hyperes buli kb. egy pár hete, állítólag Deadcode-nak van köze hozzá, csak azt nem tudom miért nem odavitték Rush-t?  :?:


hááát, ha a nagyon elektrósat nem szereted, akkor örülhetsz,h nem voltál a derrick may-en...én sem voltam, de tesóm szerint borzalmas rossz volt: nyekergő-nyakargó, lassú, sok kiállású, széttördelt zene, amire csak álltak egyhelyben az emberkék.
és hyperspace mostanában nagyon is ezen a vonalon halad :( (és ezt az elektrós vonalat hot-x hozza leginkább...)
a complexbe sokat jártam főleg, m öcsikém be tud vinni :P
azonban  mostanában asszem biohazard rendezvények szoktak-volt lenni, de az is lecsengett(nyáron volt pár fél-negyedházas buli)...voltam az egyiken, nagyon kevés ember jött el :(
meg régebben pár D&B buli...LTJ Bukem-féle brigádot jó volt hallgatni, csak a zúzósabb tört ütemtől 2 óra után megfájdul a fejem

elötte volt patexban, meg patex2-ben a hyper...az hangulatosabb volt :) lerobbant gyártelep a daróci úton...kicsit rázósabb hely volt(pedig 5-800m-re ott van a rendőrörs), de  az adventre és társaira iszonyatot buliztunk!(meg a mentőknek sem kellett messzire vinni az idióta hülyegyerekeket...)

igen, szentendrén is voltak olyan bulik,h a plafonról csöpögött a víz, és valahol a ruhatár, és a bejárat között volt elviselhető idő és embertömeg :)
pedig elég nagy belmagassága van az épületnek, ami valaha a márka nevű üditőital palackozására szolgáló gyár volt :P
(ha pontosak az infóim)

hasonló plafoncsöpögést a kashmirban éltem már át...naaa, az a pince nem eccerű....szellőzés az 0, de Speedy J. szettjétől amúgy sem jutottam levegőhöz :P

jaja, a hajógyári events hallban, vagyis mostmár studio-ban tartják a rendezvényeket....nem tudom milyen..bevallom,h soha nem voltam még ott.

és miért nem szeretem a rush-t?
Jeff Mills-t, láttad-hallottad? ki volt az első, aki 3 lemezjátszóval kezdett zenélni? hallasz mostanában róla? legalább 16-szor jobb dj-nek tartom!(de lehet,h 18 :P )
Inigo Kennedy-t, Gayle San-t, Marco Carola-t, Speedy J-t, Adam Beyer-t láttad mixelni?
vagy mikor Claude Young 3 lemezjátszóval osztja az embereket, és halálpontos mix közben csak úgy lazán a könyökével belehúz az egyik lemezbe????
mikor hallasz rush-tól egy olyan szettet, ahol előveszi a jó öreg roland 303-ast ,és olyan acidet zúdít,h kirohansz a teremből? nem teccik a keverése...le a mély, fel a mély túl sűrűn, túl gyakran, túl gyorsan....hatásvadászat!
rushnak már a neve sem szimpatikus: drog...mégpedig az a fajta, ami kegyetlenül szétb@@sza az agyadat, az illóanyag beszippantásakor...nagyon sokan tolják sajnos :(
pedig ha a sok buta fiatal legalább azzal tisztában lenne,h ezt a szer a latexbőrök tisztítására használt maró vegyület, amit ugye félig legálisan árultak néhány sexshopban, mégpedig a melegek körében volt népszerű: ellazítja az izmokat....aztán diszkódrog lett belőle :(
miért kell erre biztatni a fiatalokat?

persze nem azt mondom,h béna, vagy nem hallgatom meg, de jóval nagyobb a füstje, mint a lángja!
nagyon felkapott...mindenki ismeri...sőt sok 16 éves csak ezt az 1 nevet ismeri. ezért mondtam,h jó a marketingje!
szóval csak azért nem jön be mert agyon van majmolva...
nem azt mondom,h csak a full underground zene az igazi, m nagyon szeretem pl tiesto-t is, de a rush-mániától már nagyon az égnek áll a hajam...főleg mikor vagy 2 éve egy hyperes plakáton győzikés-zebramintás szőrös borzalomban feszített..áááááááááááá

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #163 Dátum: 2006.03.08 11:11:56 »
Rég láttam ennyi ilyen szép hosszú hozzászólást :)
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #164 Dátum: 2006.03.08 22:31:03 »
Idézetet írta: "Szonár"
Jut eszembe, Apuval beszéltünk némi TD CD csereberéről, nem?

Most nem ugrik be. Miről beszéltünk?
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.