Szerző Téma: Zenék, amiket szeretünk  (Megtekintve 303402 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #105 Dátum: 2005.10.26 13:48:34 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Csak hogy ne érezd magad kiközösítve :) én is az elektronikus zenéket szoktam hallgatni.
Breakbeat, Minimal Techno, Deep House, Electro, House, Chillout, meg még sorolhatnám a kitudja már mennyi féle alműfaját ezeknek . Ja meg pl. Depeche Mode-t is szeretem....
De mostanában inkább Minimal mixek szolnak a kocsiban :)


 :P

a retro-elektroért nem vagyok oda, ahogyan a goáért sem, azonban a minimáltechno az tuti :) kiknek a mixeit hallgatod mostanában?

goát, en sem csípem nagyon...
Mostanában Superpitcher-töl szól egyfolytában egy mix cd a kocsiba :)
És ha szereted a minimal technót akkor biztos ismered a deepmix netes rádiót. Onnan szoktam felvenni a zenéket, egy jó kis plugin (winamp-hoz)segítségével.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #106 Dátum: 2005.10.26 13:54:32 »
Idézetet írta: "leszilaci"
zenei ízlésem kifejtése után lehet, hogy megköveznek, mert a topikot végigolvasva, elektronikus műfaj felé vonzódó tag nem írt. :oops:

Dededededede!
Én is ilyen "perverz" vagyok :)
A fele dj-t nem ismerem akit írtál, de nekem is nagy kedvencem Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Tiesto (nov 12.i koncertre megyek ha minden ok), Carl Cox stb.

Amúgy főleg a trances (éneklős) dallamokat szeretem: pl. Energy 52 - Cafe del Mar, Three drives on a vinyl - Greece 2000,  Grooveyard - Mary go wild, BT- Flaming June, Deleruim - Silence, IIo- Rapture, összes Chicane,  öszes ATB, stb., de emellett a nagyon brutál "odavágós" zenéket is bírom.

Aztán napközben melóhelyen általában progresszívet, vagy chill-outot hallgatok. A Cafe del Mar sorozatra meg szerintem fantasztikusan lehet utazni. Múltkor Bükre menet is azt hallgattam.

Valszeg Ósztriába nem nézted meg a csuklómon figyegő fekete bizbazt, amin a következő felirat van: "I saw Carl Cox @ Space 2005". Ezt bő egy hónapja kaptam a Space-ből kifelé jövet...asszem mást nem kell mondanom és úgyis sejted milyen zenékre kattanok.

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #107 Dátum: 2005.10.26 14:23:35 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
biztos ismered a deepmix netes rádiót. Onnan szoktam felvenni a zenéket, egy jó kis plugin (winamp-hoz)segítségével.

http://deeprhythms.com/
oldalról ingyenesen letölthető vagy 50mix, és még a minőségével sincs baj  :wink:

netes rádiót sajnos nem nagyon tudok hallgatni, mert otthon nincs netem, csak az öcsémnek, ő meg mindig csak lövöldözik :)
szóval maradnak a fix elérhető helyek.
az online hallgatás-rögzítés kimarad :oops:
a munkahelyen meg le van tiltva minden ilyesmi...sajnos :evil:

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #108 Dátum: 2005.10.26 14:31:24 »
Idézetet írta: "leszilaci"
ellenzem bármiféle kábító-bódítószer használatát, ideértve az alkoholt, a koffeint, a nikotint, szintetikus, vagy nemszintetikus anyagokat :!:

Miért?

Amúgy nekem elektronikusból a Joy Division fér bele, de engem se közösítettek ki, úgyhogy te is maradhatsz. ;-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #109 Dátum: 2005.10.26 14:37:14 »
Idézetet írta: "squiddy"
Dededededede!
Én is ilyen "perverz" vagyok :)
A fele dj-t nem ismerem akit írtál, de nekem is nagy kedvencem Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Tiesto (nov 12.i koncertre megyek ha minden ok), Carl Cox stb.


hát, ezaz! amikor KONCERTNEK titulálja végre valaki ezt is!
köszönöm :boldog:  :gyozelem:

Idézetet írta: "squiddy"

Amúgy főleg a trances (éneklős) dallamokat szeretem.
Aztán napközben melóhelyen általában progresszívet, vagy chill-outot hallgatok. A Cafe del Mar sorozatra meg szerintem fantasztikusan lehet utazni. Múltkor Bükre menet is azt hallgattam.


Érdekes, hogy amíg a chill-is zenét szeretm, addig a progresszív nem tud lekötni, nem tudom miért, de a haverjaim sem tudtak meggyőzni a szépségéről  :sebaj:  :bang:

Idézetet írta: "squiddy"

Valszeg Ósztriába nem nézted meg a csuklómon figyegő fekete bizbazt, amin a következő felirat van: "I saw Carl Cox @ Space 2005". Ezt bő egy hónapja kaptam a Space-ből kifelé jövet...asszem mást nem kell mondanom és úgyis sejted milyen zenékre kattanok.


Carl Cox-ot élőben sajnos nem hallottam :oops:
de ami késik... :P
és valóban nem vettem észre, de mentségemre legyen, hogy az élményfürdőben a csúszdánál másra sem tudtam koncentrálni, mint arra, hogy túléljem a 20,5 méter magasról történő csobbanást  :wink:  :nagymosoly:

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #110 Dátum: 2005.10.26 14:56:33 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "leszilaci"
ellenzem bármiféle kábító-bódítószer használatát, ideértve az alkoholt, a koffeint, a nikotint, szintetikus, vagy nemszintetikus anyagokat :!:

Miért?

Amúgy nekem elektronikusból a Joy Division fér bele, de engem se közösítettek ki, úgyhogy te is maradhatsz. ;-)


hmmm
Joy Division-t még nem hallottam...utánanéztem gyorsan
hátbizony, ők már akkor játszottak, amikor én még anyukám nélkül 8 órán belül éhenhaltam volna :P

és hogy a miért ellenzemre-re is válaszoljak:
-az alkoholos italok ízét nem szeretem, általában megakad a torkomon, és akkor se fel, se le.
-a dohányfüstöt utálom, ehhez szerintem több magyarázat nem kell.
-én jól, és felszabadultan tudom érezni magam mindenfajta "antidepresszáns" segítsége nélkül. biztosan nem fogom "tisztán" átélni azokat az élményeket, amiket csak abban a tudatállapotban lehet, de nem is vágyom rá.
-láttam tönkremenni embereket az alkoholtól, akik a fogságába estek
-láttam nagyon "szétcsapott" emberkéket különféle techno-partykon, és szánalmásnak tüntek...legalább olyan szánalmasnak, mint a részegek.

és itt most lehetne vitát nyitni afelett is, hogy az alkohol az más...
nem biztos, hogy más, csak elfogadottabb a társadalomban.

szóval számomra egy kisfröcs, vagy egy sluk a nevetős cigiből egy nívón van.

de itt most nehogy félreértés essék, és különcnek, vagy sznobnak tünjek; elfogadom, hogy ez van, megváltoztatni nem akarok senkit, és nem fogok missziót indítani  :P

egyszerűen nekem ez az álláspontom, és elfogadom a másik fél hozzáálllását, ha elfogadják az enyémet is, és nem próbálnak belém beszélni egy pohár töményt, vagy egy szűk utcát  :wink:

Kacsa

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1327
  • a club védett madara
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #111 Dátum: 2005.10.26 15:04:28 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "leszilaci"
ellenzem bármiféle kábító-bódítószer használatát, ideértve az alkoholt, a koffeint, a nikotint, szintetikus, vagy nemszintetikus anyagokat :!:

Miért?

Amúgy nekem elektronikusból a Joy Division fér bele, de engem se közösítettek ki, úgyhogy te is maradhatsz. ;-)


hmmm
Joy Division-t még nem hallottam...utánanéztem gyorsan
hátbizony, ők már akkor játszottak, amikor én még anyukám nélkül 8 órán belül éhenhaltam volna :P

és hogy a miért ellenzemre-re is válaszoljak:
-az alkoholos italok ízét nem szeretem, általában megakad a torkomon, és akkor se fel, se le.
-a dohányfüstöt utálom, ehhez szerintem több magyarázat nem kell.
-én jól, és felszabadultan tudom érezni magam mindenfajta "antidepresszáns" segítsége nélkül. biztosan nem fogom "tisztán" átélni azokat az élményeket, amiket csak abban a tudatállapotban lehet, de nem is vágyom rá.
-láttam tönkremenni embereket az alkoholtól, akik a fogságába estek
-láttam nagyon "szétcsapott" emberkéket különféle techno-partykon, és szánalmásnak tüntek...legalább olyan szánalmasnak, mint a részegek.

és itt most lehetne vitát nyitni afelett is, hogy az alkohol az más...
nem biztos, hogy más, csak elfogadottabb a társadalomban.

szóval számomra egy kisfröcs, vagy egy sluk a nevetős cigiből egy nívón van.

de itt most nehogy félreértés essék, és különcnek, vagy sznobnak tünjek; elfogadom, hogy ez van, megváltoztatni nem akarok senkit, és nem fogok missziót indítani  :P

egyszerűen nekem ez az álláspontom, és elfogadom a másik fél hozzáálllását, ha elfogadják az enyémet is, és nem próbálnak belém beszélni egy pohár töményt, vagy egy szűk utcát  :wink:


én elfogadom :D

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #112 Dátum: 2005.10.26 15:05:26 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Joy Division-t még nem hallottam...utánanéztem gyorsan
hátbizony, ők már akkor játszottak, amikor én még anyukám nélkül 8 órán belül éhenhaltam volna :P

Nem hiszem, hogy be fog kerülni a kedvenceid közé. :-)

Idézetet írta: "leszilaci"
és hogy a miért ellenzemre-re is válaszoljak:...

Nem értem miért ellenzed. 18 év alatt még OK. De ha már nagyfiú/nagylány vagy, akkor el kell tudnod dönteni, hogy megéri neked a drog azt, hogy mondjuk 10 évvel előbb halsz meg, stb.
Amig nekem nem árt, engem nem érdekel ki mivel él.
De emiatt a cigi nekem nagyon csak korlátokkal fér bele - már másnál.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #113 Dátum: 2005.10.26 15:26:20 »
Idézetet írta: "afekete"
Nem értem miért ellenzed. 18 év alatt még OK. De ha már nagyfiú/nagylány vagy, akkor el kell tudnod dönteni, hogy megéri neked a drog azt, hogy mondjuk 10 évvel előbb halsz meg, stb.
Amig nekem nem árt, engem nem érdekel ki mivel él.
De emiatt a cigi nekem nagyon csak korlátokkal fér bele - már másnál.

ezt próbáltam mondani én is  :D
nem ellenzem, és eszembe sem jutott soha, hogy meggyőzzek bárkit is az én igazamról.
nem érdekel, hogy más hogyan teszi tönkre magát.
én nem fogom magam, mert tanultam mások kárán. (de ha nem elég felvilágosult valaki, akkor könnyen beleugrik anélkül, hogy tudná a negatív oldalát.)
csak ne próbáljanak erőszakosan rábeszélni arra, amit nem akarok, és ne ártson nekem.
 :wink:

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #114 Dátum: 2005.10.26 16:24:47 »
Idézetet írta: "leszilaci"
a munkahelyen meg le van tiltva minden ilyesmi...sajnos :evil:


Nálatok is???  :evil:
4hónapja van egy titkárnőnk, minden reggel bekapcsoljuk a rádiót, ő azzal a mozdulattal ki is huzza, majd jönnek a hites zenéi, amit állandóan túl beszélünk és lekapcsolja, de csak addig amig el nem borul az agyam:  :punch:  :rambo:  :sniper:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #115 Dátum: 2005.10.26 22:27:17 »
Idézetet írta: "leszilaci"

http://deeprhythms.com/
oldalról ingyenesen letölthető vagy 50mix, és még a minőségével sincs baj  :wink:

Köszi a linket,:magasztal:  gyorsan el is kezdtem töltögetni 8)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #116 Dátum: 2005.10.27 08:01:49 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "leszilaci"

http://deeprhythms.com/
oldalról ingyenesen letölthető vagy 50mix, és még a minőségével sincs baj  :wink:

Köszi a linket,:magasztal:  gyorsan el is kezdtem töltögetni 8)


http://www.mixoftheweek.com/
1-2 évvel ezelőtt még innen is lehetett tölteni ingyen...ez egy kicsit elvontabb, progressívebb, soul-osabb, dub-osabb vonal, ezért nem is követtem. a mixekben megtalálható chris rea, vagy akár jean michele jare számai is, meg reggae, tört ütemek. szóval vegyes, de nagyon sok mix!
Azonban most amikor ismét eszembe jutott, hogy megnézzem;
ezt az oldalt is letiltották a céges proxy-szerveren :evil:

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #117 Dátum: 2005.10.27 08:21:06 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "leszilaci"
a munkahelyen meg le van tiltva minden ilyesmi...sajnos :evil:


Nálatok is???  :evil:
4hónapja van egy titkárnőnk, minden reggel bekapcsoljuk a rádiót, ő azzal a mozdulattal ki is huzza, majd jönnek a hites zenéi, amit állandóan túl beszélünk és lekapcsolja, de csak addig amig el nem borul az agyam:  :punch:  :rambo:  :sniper:


 :lol:
milyen jó, hogy nincs titkárnö az informatikai osztályon :wink:
így csak azon szokott menni a vita, hogy milyen zene szóljon :?
de egyeségre szoktunk jutni...aki előbb üt [smilie=sm16.gif]
najó...bevallom, hogy felválltva szokott szólni a stíluskavalkád 8)

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #118 Dátum: 2005.10.27 08:22:50 »
jeeeeeeeeeee
most hallgatom a legújabb Deep Dish lemezt 8)
DeepDish-GeorgeIsOn-2005
kellemes :wink:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #119 Dátum: 2005.10.27 09:32:14 »
Én a "Say hello"-tól borsózok, mint állat :vag1: Nagyon el van találva az a szám.