Szerző Téma: AYGO Beszélgessünk  (Megtekintve 367816 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Beszélgessünk...
« Válasz #465 Dátum: 2006.06.19 09:59:12 »
Idézetet írta: "WeSzil"
Ha már így belejöttem az írogatásba, szerintetek kézi mosóba vigyem az autót? vagy gépibe? melyik karcolja kevésbé? És ha kézimosó akkor mindegy melyik?

Inkább kézi, bár van olyan klubtárs, akit nem zavar, ha 3 év múlva körkörös karcok lesznek a kocsiján, de nekem a szívem szakadna meg. Eddig talán 1 komolyabb karcot se tettem a kocsira, 2,5 év alatt, mert otthon mosom. Szal inkább kézi mosó, ha a jobb felsõ sarokba nézel, akkor ott elõvillan néha a reklámja 1nek, gondolom ez jó hely  :pofa:
Laco 73 :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Beszélgessünk...
« Válasz #466 Dátum: 2006.06.19 11:14:59 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "WeSzil"
Ha már így belejöttem az írogatásba, szerintetek kézi mosóba vigyem az autót? vagy gépibe? melyik karcolja kevésbé? És ha kézimosó akkor mindegy melyik?

Inkább kézi, bár van olyan klubtárs, akit nem zavar, ha 3 év múlva körkörös karcok lesznek a kocsiján, de nekem a szívem szakadna meg. Eddig talán 1 komolyabb karcot se tettem a kocsira, 2,5 év alatt, mert otthon mosom. Szal inkább kézi mosó, ha a jobb felsõ sarokba nézel, akkor ott elõvillan néha a reklámja 1nek, gondolom ez jó hely  :pofa:


Én elég soxor járok abba a mosóba. Nem olcsó, de jól dolgoznak, és klubtagként kedvezményt kapunk.
 :nagymosoly:

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Beszélgessünk...
« Válasz #467 Dátum: 2006.06.19 11:49:06 »
Idézetet írta: "Misi"

Én elég soxor járok abba a mosóba. Nem olcsó, de jól dolgoznak, és klubtagként kedvezményt kapunk.
 :nagymosoly:


Hmm hmm, megnéztem hol van ez a mosó, mondjuk Óbudáról nem esik épp útba :(
Soha nem járok arra felé.
A klubtagságon azért elgondolkodom :) Már ha nem vagyok kiközösítve mert az én autom nem is "igazi" Toyota
 :vezetes:
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Beszélgessünk...
« Válasz #468 Dátum: 2006.06.19 11:58:59 »
Idézetet írta: "WeSzil"
Idézetet írta: "Misi"

Én elég soxor járok abba a mosóba. Nem olcsó, de jól dolgoznak, és klubtagként kedvezményt kapunk.
 :nagymosoly:


Hmm hmm, megnéztem hol van ez a mosó, mondjuk Óbudáról nem esik épp útba :(
Soha nem járok arra felé.
A klubtagságon azért elgondolkodom :) Már ha nem vagyok kiközösítve mert az én autom nem is "igazi" Toyota
 :vezetes:


Miért lennél kiközösítve?
Bárki beléphet a klubba (olyan is van, akinek a kocsiján lévõ embléma nem is hasonlít a miénkre :) ).
Mindenkit nagyon szívesen látunk!
 :nagymosoly:

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Beszélgessünk...
« Válasz #469 Dátum: 2006.06.24 12:37:18 »
Idézetet írta: "WeSzil"
Már ha nem vagyok kiközösítve mert az én autom nem is "igazi" Toyota  :vezetes:

Mit szóljak én a "körbezárt villámmal" - még csak nem is japán...
(igaz, tavaly még volt egy Corollám.)
music     

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Beszélgessünk...
« Válasz #470 Dátum: 2006.06.24 18:37:10 »
No újabb kérdésem van. Az normális ha parkoló autóból csöpög valami, mikor megy a klíma? Alánéztem, és van egy kis kivezető cső és ott csöpög valami melegfolyadék. Lehet ez normális, meg végül is miért lenne ott az a kis cső ha nem kéne ott semminek se kifolynia.
Tudtok erről valami okosta mondani?   :szemforgat:
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Beszélgessünk...
« Válasz #471 Dátum: 2006.06.24 18:43:52 »
Idézetet írta: "WeSzil"
No újabb kérdésem van. Az normális ha parkoló autóból csöpög valami, mikor megy a klíma? Alánéztem, és van egy kis kivezető cső és ott csöpög valami melegfolyadék. Lehet ez normális, meg végül is miért lenne ott az a kis cső ha nem kéne ott semminek se kifolynia.
Tudtok erről valami okosta mondani?   :szemforgat:
Már ne haragudj, de eddig akkor még nem volt otthon se klímád, meg a munkahelyeden se? Mert ott is csöpög bizony. Ennek nagyon egyszerű oka van, a párát kiveszi a levegőből a klíma, ezért ez a víz belül lecsapódik a készülékben, ezt kell elvezetni. Akkor van eltömődve a cső, ha nem pisil az autó alá. Sajna nem szobatiszta  :nagymosoly: Amúgy esős időben ezért tudja a párát leszedni az ablakról a klíma. Remélem nem bántottalak meg  :kacsint:
Laco 73 :D

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Beszélgessünk...
« Válasz #472 Dátum: 2006.06.24 19:36:31 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "WeSzil"
No újabb kérdésem van. Az normális ha parkoló autóból csöpög valami, mikor megy a klíma? Alánéztem, és van egy kis kivezető cső és ott csöpög valami melegfolyadék. Lehet ez normális, meg végül is miért lenne ott az a kis cső ha nem kéne ott semminek se kifolynia.
Tudtok erről valami okosta mondani?   :szemforgat:
Már ne haragudj, de eddig akkor még nem volt otthon se klímád, meg a munkahelyeden se? Mert ott is csöpög bizony. Ennek nagyon egyszerű oka van, a párát kiveszi a levegőből a klíma, ezért ez a víz belül lecsapódik a készülékben, ezt kell elvezetni. Akkor van eltömődve a cső, ha nem pisil az autó alá. Sajna nem szobatiszta  :nagymosoly: Amúgy esős időben ezért tudja a párát leszedni az ablakról a klíma. Remélem nem bántottalak meg  :kacsint:


Természetesen nem bántottál meg :) Itthon tényleg nem volt még soha klíma, munkahelyen ugyan van, de soha nem tünt fel hogy "pisil" :)
Köszönöm a felvilágosítást ;)

Ja és ma végre eljutottunki a kézimosóba, nagyon szép lett az autó, legalább olyan szép mint mikor kigurultunk a szalonból.  :nagymosoly:
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Beszélgessünk...
« Válasz #473 Dátum: 2006.06.24 19:38:38 »
Idézetet írta: "WeSzil"
Ja és ma végre eljutottunki a kézimosóba, nagyon szép lett az autó, legalább olyan szép mint mikor kigurultunk a szalonból.  :nagymosoly:
Melyikbe, és mennyi volt, ha nem vagyok indiszkrét?
Laco 73 :D

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Beszélgessünk...
« Válasz #474 Dátum: 2006.06.24 19:54:21 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "WeSzil"
Ja és ma végre eljutottunki a kézimosóba, nagyon szép lett az autó, legalább olyan szép mint mikor kigurultunk a szalonból.  :nagymosoly:
Melyikbe, és mennyi volt, ha nem vagyok indiszkrét?


Sakura, és 2.7 lett a vége   :vezetes:
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #475 Dátum: 2006.07.31 16:55:41 »
Tök jó az Aygo dízel. Jött egy darabunk, piros színben, Aygo+ felszereltséggel, klíma nélkül (ez azért fontos, mert az Aygoba nem szerelhetõ utólagosan klíma, csak gyárilag  :szomoru: ).

Kellemesen megy, halk (!), viszont érezhetõen másképpen büdös ez a HDi motor, mint egy D-4D  :hmm:

Kár, hogy a dízel nincs háromajtósban, alap felszereltséggel. Mert így, ötajtósként, +-os felszereltéggel elég drága már.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
Beszélgessünk...
« Válasz #476 Dátum: 2006.07.31 17:01:44 »
Idézetet írta: "Szeke"
Tök jó az Aygo dízel. Jött egy darabunk, piros színben, Aygo+ felszereltséggel, klíma nélkül (ez azért fontos, mert az Aygoba nem szerelhetõ utólagosan klíma, csak gyárilag  :szomoru: ).

Kellemesen megy, halk (!), viszont érezhetõen másképpen büdös ez a HDi motor, mint egy D-4D  :hmm:

Kár, hogy a dízel nincs háromajtósban, alap felszereltséggel. Mert így, ötajtósként, +-os felszereltéggel elég drága már.


HDI motor van benne?!  :mivan:
Na ne!  :szemforgat:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #477 Dátum: 2006.07.31 17:03:51 »
Idézetet írta: "PParker"
HDI motor van benne?!  :mivan:
Na ne!  :szemforgat:

De biza'. Az 1.4-es HDi ötvenegynehány lóerõs, leggyengébb változata.

Nem ez az elsõ eset, hogy a Toyota a pözsótól vesz dízelt. Az E11 faceliftes Corinál is kapható volt kb. 1 évig egy 1.9-es szívódízel pözsõ motor...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Beszélgessünk...
« Válasz #478 Dátum: 2006.07.31 20:06:28 »
A HDi moci a világ egyik legjobb dízele, egyedül a vízet nem szereti a moci, meg füstöl, és hangos, de megy, mint a villám, ismerõs mondta, hogy nagyon elégedett vele, mondjuk neki még nem volt japán kocsija, és hdi-t is csak cégesként vezetett Citrom Berlingóban.
Laco 73 :D

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Beszélgessünk...
« Válasz #479 Dátum: 2006.07.31 23:16:29 »
Idézetet írta: "KLaco"
A HDi moci a világ egyik legjobb dízelenk: , egyedül a vízet nem szereti a moci, meg füstöl, és hangos, de megy, mint a villám, ismerõs mondta, hogy nagyon elégedett vele, mondjuk neki még nem volt japán kocsija, és hdi-t is csak cégesként vezetett Citrom Berlingóban.
Biztos jó motor a HDi , DE mennyivel jobban nézne ki az Aygo-ban egy 1,4 D4-D 75Le -s moci?? (mint a Yarisban!)  :wink:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154