Szerző Téma: AYGO Beszélgessünk  (Megtekintve 354888 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #180 Dátum: 2005.05.06 22:16:33 »
Idézetet írta: "Anonymous"
itt a cikk egyébiránt:
http://totalcar.hu/tesztek/aygo/

a vatzak váltóról:)

Be volt már linkelve, de azért köszi  :wink:

Mickey! Hogyhogy lehet "Vendég" névvel írni a fórumba? Azt hittem, ez az opció már megszűnt.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Beszélgessünk...
« Válasz #181 Dátum: 2005.05.07 12:24:51 »
Hát a Totalcart nézve nem 1 nagy durranás ez az autó. Nem tom, hogy mindegyiknek ilyen vacak az illesztése, vagy csak ez sikerült félre, de ez gáz. Sajna ez nem vet jó fényt a Toyotára. A váltó mostmár elhiszem, hogy gáz :(
Laco 73 :D

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Beszélgessünk...
« Válasz #182 Dátum: 2005.05.07 12:56:09 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hát a Totalcart nézve nem 1 nagy durranás ez az autó. Nem tom, hogy mindegyiknek ilyen vacak az illesztése, vagy csak ez sikerült félre, de ez gáz. Sajna ez nem vet jó fényt a Toyotára. A váltó mostmár elhiszem, hogy gáz :(


Hát igen,a váltó beszállítója egyértelmű lett :(
Az illesztési hiba,amit találtak az botrányos volt,a motorháztatő lifegése is hagy kívánnivalót maga után.Az indexbúra párássága,pedig valószínű az olcsósságból való minőségi probléma miatt lehetséges.
De általánosságban azért jónak tekintették(menetdinamikailag).
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Beszélgessünk...
« Válasz #183 Dátum: 2005.05.07 13:10:23 »
Idézetet írta: "Hardy"
Idézetet írta: "KLaco"
Hát a Totalcart nézve nem 1 nagy durranás ez az autó. Nem tom, hogy mindegyiknek ilyen vacak az illesztése, vagy csak ez sikerült félre, de ez gáz. Sajna ez nem vet jó fényt a Toyotára. A váltó mostmár elhiszem, hogy gáz :(


Hát igen,a váltó beszállítója egyértelmű lett :(
Az illesztési hiba,amit találtak az botrányos volt,a motorháztatő lifegése is hagy kívánnivalót maga után.Az indexbúra párássága,pedig valószínű az olcsósságból való minőségi probléma miatt lehetséges.
De általánosságban azért jónak tekintették(menetdinamikailag).

Jó persze nagy hiba nem is lehet benne, mert azt a :toy: nem hagyná, de ezek az illesztési dolgok bosszantóak, még 1 ilyen olcsó kocsinál is, hamár a műanyagokba nem is lehet belekötni, mert az az ár függvénye általában, illetve kategóriabetegség.
Laco 73 :D

HITMAN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 145
Beszélgessünk...
« Válasz #184 Dátum: 2005.05.07 14:55:46 »
Idézetet írta: "KLaco"
quote]

Hát igen,a váltó beszállítója egyértelmű lett :(
Az illesztési hiba,amit találtak az botrányos volt,a motorháztatő lifegése is hagy kívánnivalót maga után.Az indexbúra párássága,pedig valószínű az olcsósságból való minőségi probléma miatt lehetséges.
De általánosságban azért jónak tekintették(menetdinamikailag).


Általánosságban, a régi Swift is egy jó autó, kiváló menetdinamikával.
Aztán egyébként...

A bemutatott Aygo sem éri el egy Toyota színvonalát.De Citroennek ilyen hibákkal is nagyszerű :)))

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Beszélgessünk...
« Válasz #185 Dátum: 2005.05.07 22:01:31 »
Idézetet írta: "HITMAN"
Idézetet írta: "KLaco"
quote]

Hát igen,a váltó beszállítója egyértelmű lett :(
Az illesztési hiba,amit találtak az botrányos volt,a motorháztatő lifegése is hagy kívánnivalót maga után.Az indexbúra párássága,pedig valószínű az olcsósságból való minőségi probléma miatt lehetséges.
De általánosságban azért jónak tekintették(menetdinamikailag).


Általánosságban, a régi Swift is egy jó autó, kiváló menetdinamikával.
Aztán egyébként...

A bemutatott Aygo sem éri el egy Toyota színvonalát.De Citroennek ilyen hibákkal is nagyszerű :)))


Hát ez az, ha tényleg ilyen lesz az Aygo, akkor nagyott esik a Toyota a szemembe. A francia gyárátssal előjöttek apró hibák, nem illszkedő műanyagok, de az még belefér. De amiket a Totalcar-ban láttam az elég súlyos.
Ráadásul az a gyanum, hogy az ára inkább a Toyota szinvonalához lesz közel, mintsem a Suzukihoz. :-(
Attila 31
  - Avensis
- Prius

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Beszélgessünk...
« Válasz #186 Dátum: 2005.05.08 10:35:52 »
Idézetet írta: "HITMAN"
Idézetet írta: "KLaco"
quote]

Hát igen,a váltó beszállítója egyértelmű lett :(
Az illesztési hiba,amit találtak az botrányos volt,a motorháztatő lifegése is hagy kívánnivalót maga után.Az indexbúra párássága,pedig valószínű az olcsósságból való minőségi probléma miatt lehetséges.
De általánosságban azért jónak tekintették(menetdinamikailag).


Általánosságban, a régi Swift is egy jó autó, kiváló menetdinamikával.
Aztán egyébként...

A bemutatott Aygo sem éri el egy Toyota színvonalát.De Citroennek ilyen hibákkal is nagyszerű :)))


Ez a beszéd!!! :lol:

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Beszélgessünk...
« Válasz #187 Dátum: 2005.05.08 10:36:29 »
Tegnap a totalcarban a TV2őn volt Aygo vagy nem?

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Beszélgessünk...
« Válasz #188 Dátum: 2005.05.08 12:31:32 »
Idézetet írta: "Anonymous"
Tegnap a totalcarban a TV2őn volt Aygo vagy nem?


Szerinted miről beszélünk? :D
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk...
« Válasz #189 Dátum: 2005.05.08 18:31:06 »
A műsort nem láttam , de a tesztet elolvastam , és abban az akadozó váltón kívül úgyszólván semmi (meglepő) negatívumot nem említenek (a gyenge motor és a pici csomagtér szvsz nem meglepő egy ekkora autónál) - pozitívumokat viszont igen .

Az illesztési pontatlanságokat nyilván orvosolják majd . Ezek a tesztautók azért erősen az előszériából származhatnak , és mégiscsak egy új gyár legelső típusáról van szó , aminek elődje sincs - ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni  :idea: ! Majd belejönnek .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Beszélgessünk...
« Válasz #190 Dátum: 2005.05.09 09:31:35 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Anonymous"
itt a cikk egyébiránt:
http://totalcar.hu/tesztek/aygo/

a vatzak váltóról:)

Be volt már linkelve, de azért köszi  :wink:

Mickey! Hogyhogy lehet "Vendég" névvel írni a fórumba? Azt hittem, ez az opció már megszűnt.


Ezt én rontottam el, mert minden új topicnak külön meg kell adni, és ez kimaradt... Sry...

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #191 Dátum: 2005.05.09 12:25:30 »
Szerintetek lehet, hogy tegnap este 9 körül a Blahán láttam egy AYGO-t  :?:  :?:  :shock:  :shock:

Igaz csak oldalról láttam a verdát meg hátulról és közben tolt a sor, félreállni meg már nem tudtam, mert az ültetett kocsival felugratni a padkára kirakni az elakadásjelzőt nem egyszerűűű, de nagyon olyan forma autó volt. Na meg hemzsegtek a rendőrök is. Francia jellegű rendszámmal, de ez sem biztos. Sárga lemezen sok fekete szám és betű. Semmi "felségjelzés". Tudtok ti Aygo-hoz hasonló jellegű autót, amivel esetleg összekeverhettem??? Olyan volt, mintha reklámfilmet csinálnának. Rendőrökkel lezárt terület, bazi nagy reflektor egy darun, ami szinte az egész épületet (talán régen Kaiser's volt vagy Skála) megvilágította. Már bánom, hogy nem álltam meg  :x  :x
Üdv: Kishaver 74

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Beszélgessünk...
« Válasz #192 Dátum: 2005.05.09 15:22:59 »
Idézetet írta: "kishaver"
Szerintetek lehet, hogy tegnap este 9 körül a Blahán láttam egy AYGO-t  :?:  :?:  :shock:  :shock:

Igaz csak oldalról láttam a verdát meg hátulról és közben tolt a sor, félreállni meg már nem tudtam, mert az ültetett kocsival felugratni a padkára kirakni az elakadásjelzőt nem egyszerűűű, de nagyon olyan forma autó volt. Na meg hemzsegtek a rendőrök is. Francia jellegű rendszámmal, de ez sem biztos. Sárga lemezen sok fekete szám és betű. Semmi "felségjelzés". Tudtok ti Aygo-hoz hasonló jellegű autót, amivel esetleg összekeverhettem??? Olyan volt, mintha reklámfilmet csinálnának. Rendőrökkel lezárt terület, bazi nagy reflektor egy darun, ami szinte az egész épületet (talán régen Kaiser's volt vagy Skála) megvilágította. Már bánom, hogy nem álltam meg  :x  :x


Lehet, hogy készül a bemutató? reklám? Valaki hátha tud valamit...

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #193 Dátum: 2005.05.09 15:58:01 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Lehet, hogy készül a bemutató? reklám? Valaki hátha tud valamit...[/color]
Na de pont a Blahán??? Valaki, tudsz valamit??? :lol:
Üdv: Kishaver 74

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #194 Dátum: 2005.05.10 12:14:17 »
Idézetet írta: "kishaver"
Szerintetek lehet, hogy tegnap este 9 körül a Blahán láttam egy AYGO-t  :?:  :?:  :shock:  :shock:

Igaz csak oldalról láttam a verdát meg hátulról és közben tolt a sor, félreállni meg már nem tudtam, mert az ültetett kocsival felugratni a padkára kirakni az elakadásjelzőt nem egyszerűűű, de nagyon olyan forma autó volt. Na meg hemzsegtek a rendőrök is. Francia jellegű rendszámmal, de ez sem biztos. Sárga lemezen sok fekete szám és betű. Semmi "felségjelzés". Tudtok ti Aygo-hoz hasonló jellegű autót, amivel esetleg összekeverhettem??? Olyan volt, mintha reklámfilmet csinálnának. Rendőrökkel lezárt terület, bazi nagy reflektor egy darun, ami szinte az egész épületet (talán régen Kaiser's volt vagy Skála) megvilágította. Már bánom, hogy nem álltam meg  :x  :x


Tudunk az Aygo-hoz hasonó autót. A hülye Peugeot meg Citroen lenyúlta a formát.  :lol:

Igen itt forgatják az Aygo reklámfimjét. Szombaton a lágymányosi híd mellett, a Művészetek Palotájával átellenben szüttyögött a stáb órákat egy mélyszürke Aygoval.