Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 233827 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Filmek
« Válasz #1065 Dátum: 2010.12.27 10:41:56 »
megvót. jó vót.
az  csaj nem volt gyenge... :wub:
Én is tegnap szedtem le. Mondjuk kamerás, de egyszer meg lehet nézni.  :)
Nekünk ugyan nem múlta felül a 2. részt, de nem rossz ez sem. :clap:
Hát Szabó Erika..., nos, szóval... :wub:
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.27 10:48:37 írta Sanyesz »

TZoli

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1066 Dátum: 2010.12.27 11:15:50 »
Én is megnéztem az éjjel, szerintem nagyon jó volt, jobb mint a második rész.

Még ezután megnéztem a The Road című filmet is.
http://www.imdb.com/title/tt0898367/
Ez viszont nagyon megütött annál a résznél amikor lemennek a ház lezárt pincéjébe és ott van vagy 20 csontsovány még élő ember, ami tulajdonképpen a "rosszemberek" kajája volt. :ph34r:

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Filmek
« Válasz #1067 Dátum: 2010.12.27 11:43:11 »
Zimmer Feri 2  :clap:
(bár az első része jobban tetszett ,de ez is jó volt )

tegnap éjjel ment egy film a Tv2-ön...nem értem miért éjjelre rakják a jobb filmeket: Fegyverszünet karácsonyra
az I. vh-ban játszódik, az angol , német , skót és francia katonák karácsony éjjelén karácsonyfát és kis fegyverszünetet kötnek az állóháborúban. Egymás lövészárkaiban húzták meg magukat míg a másik tüzérsége lőtt. Igaz történeten alapul a film, az eseményben résztvevőket eltávolították a frontról, a tiszteket lefokozták.
Előtte ment a Csillagpor :) az is jó film :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

diegho

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1068 Dátum: 2010.12.27 11:58:03 »
A tolvajok városa (The Town) c. filmet néztem meg múlt héten, aki egy nem sablon akciófilmet akar nézni, annak ajánlani tudom. Számomra az év egyik meglepetésfilmje pozitív irányban.

A Szellemíró-t látta valaki? Még nem vettem rá magam, hogy megnézzem, de ezen a héten szabin vagyok és időm, mint a tenger, csak értelmes filmet nem csináltak mostanában, amit nézni lehetne. A Fighter-t várom még normális minőségben, sztorira jónak tűnik, szereplőosztás szuper: http://trailers.apple.com/trailers/paramount/thefighter/

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Filmek
« Válasz #1069 Dátum: 2010.12.27 12:04:21 »
Mi tegnap előtt 25-én a CASH-t néztük meg, meg a RÁGCSÁVÓKat.
Előbbi érdekes, meg lehet nézni, jó a vége. Utóbbi kevés poénnal, Disney fél-mesefilm, borzasztó véggel. Ez lehangolt, túúmács volt.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Filmek
« Válasz #1070 Dátum: 2010.12.27 12:20:35 »
A tolvajok városa (The Town) c. filmet néztem meg múlt héten, aki egy nem sablon akciófilmet akar nézni, annak ajánlani tudom. Számomra az év egyik meglepetésfilmje pozitív irányban.

A Szellemíró-t látta valaki? Még nem vettem rá magam, hogy megnézzem, de ezen a héten szabin vagyok és időm, mint a tenger, csak értelmes filmet nem csináltak mostanában, amit nézni lehetne. A Fighter-t várom még normális minőségben, sztorira jónak tűnik, szereplőosztás szuper: http://trailers.apple.com/trailers/paramount/thefighter/

A Szellemíró szerintem jó film volt. Nekem tetszett. Érdekese volt és izgalmas szerintem :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

diegho

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1071 Dátum: 2010.12.27 18:02:29 »
Megnéztük a szellemírót, hát kicsit akciódúsabb is lehetett volna. Szeretem az ilyen gondolkodósabb filmeket, de ez 1-2 helyen eléggé ült.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Filmek
« Válasz #1072 Dátum: 2011.02.08 15:20:04 »
Az utóbbi 2 hétben megnéztünk pár filmet, jellemzően Christopher Nolan féléket, először az EREDET-et, aztán Memento, The Prestige (Tökéletes trükk), majd a Martin Scorsese féle Shutter Island (Vihar Sziget).
Hát, nekem az Eredet nem meglepő módon nagyon bejött, tetszett a sztori, ez az álmokban kajtatás.... :) A Memento is érdekes, itt egy tag (Leonardo Dicaprio) egy sérülés következtében minden egy felébredés alkalmával elveszti az előző napi emlékezetét, ezért minden történést magára tetovál, hogy képben legyen. A filmet úgy kell elképzelni, és ez adja a különlegességét, mintha a sztorit 10 szakaszra bontanád és 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 sorrendben néznéd meg. Érdekes, figyelni kell, hogy össze tudd rakni a teljes és valós sztorit!  :wacko: De érdemes ezt is megnézni, nem igen tudok hozzá hasonló filmet említeni.
Meg a többi Nolan féle is, mindegyiknek van egy hangulata, A The Prestige-t ajánlom mindenki figyelmébe, aki eddig még nem látta: 2 bűvészről szól, akik versengenek egymással, hogy kinek a trükkje a jobb és lopkodják egymástól a trükkelemeket, a vége igen durva fordulat, szükséges figyelni végig a szálakat!

A Vihar Sziget sem rossz, egyszer meg lehet nézni, de az a Nolan sztorikhoz képest sokkal kiszámíthatóbb.

Viszont a DEJA VU (2006, Denzel W.; Val Kilmer) naggyon bejött! Rég láttam ennyire tetsző filmet! Felrobban egy katonákat szállító komp a városon keresztül haladó folyón a hidak mellett, amit el kezd D.W. nyomozni. Bekerül egy igen érdekes dologgal foglalkozó csoportba a nyomozás során, ahol kezd csavarodni a sztori... Ezt mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg!


4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #1073 Dátum: 2011.02.08 20:23:46 »
Ja-ja, a Deja Vu nem rossz  :yes: !

Mi az Üvegtigris 3-at néztük meg vasárnap este... Hááát... Na, egyszer rendben volt. Az pozitív, hogy tudtak valami újat hozni; kérdés, hogy egy Üvegtigrist ezért néz-e meg az ember? A poén pedig egyértelműen kevesebb volt benne. Ellenben a csajért jár neki egy külön pont  :yes: ... így mondjuk szerintem 10-ből 6-os.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1074 Dátum: 2011.02.08 20:44:08 »
Nálunk még mindig a "na mivan köcsög, nem telik tetőre?" fut :D

diegho

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1075 Dátum: 2011.02.08 20:59:07 »
Én sajnos a Zöld Darázst néztem meg, bár ne tettem volna. Sokkal jobbra számítottam.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1076 Dátum: 2011.02.08 21:01:52 »
Hát így a címéből ítélve.....

Viszont a 88 perc baromi jó! És nem rég néztem meg pusztán kíváncsiságból a zongoristát... hát az egy olyan igazi film film....

diegho

  • Vendég
Re: Filmek
« Válasz #1077 Dátum: 2011.02.08 21:55:38 »
Hát így a címéből ítélve.....

Viszont a 88 perc baromi jó! És nem rég néztem meg pusztán kíváncsiságból a zongoristát... hát az egy olyan igazi film film....

Ha úgy mondom, hogy Green Hornet és ez egy régi képregényadaptáció akkor már kicsit hangzatosabb a címe, de nagyon gáz a film.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Filmek
« Válasz #1078 Dátum: 2011.02.09 00:16:20 »
Hát így a címéből ítélve.....

Viszont a 88 perc baromi jó! És nem rég néztem meg pusztán kíváncsiságból a zongoristát... hát az egy olyan igazi film film....
"Film film", ez jó  :yes: ... Amúgy tényleg az. Nagyra tartom egyébként ezt a filmet  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Filmek
« Válasz #1079 Dátum: 2011.02.09 08:23:44 »
Hát így a címéből ítélve.....

Viszont a 88 perc baromi jó! És nem rég néztem meg pusztán kíváncsiságból a zongoristát... hát az egy olyan igazi film film....

Ha úgy mondom, hogy Green Hornet és ez egy régi képregényadaptáció akkor már kicsit hangzatosabb a címe, de nagyon gáz a film.
Én hasonlóan vélekedtem anno a Resident Evil filmről. Az, ugye a Playstation I -re megírt játék megfilmesítése, és szerintem iszonyú gagyi lett, tekintettel arra, hogy sokat játszottam ezzel a játékkal és nagyon szerettem...vannak dolgok, amiket egyszerűen nem kéne filmmé erőltetni... :nono:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i