Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 243489 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Filmek
« Válasz #900 Dátum: 2008.02.20 21:01:07 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Azzal nem.


Ha kalóz dvd-re célzott Szonár Mester akkor IGEN...

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #901 Dátum: 2008.02.20 22:53:00 »
Idézetet írta: "OK fine"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Szonár"
Az AVP2-t nem látta valaki?
Mindenképp megnézem, de érdekelne a véleményetek is!


Én nem láttam, de utánaolvasgattam. Ez jött le:

Hogy tetszeni fog-e vagy sem, az attól függ, hogy mit vársz tõle. Ha másfél óra irgalmatlan gyilkolászást (azzal az üdítõ kivételességgel, hogy a gyilkolászás kiterjed olyasvalakikre is, akikre a "politikai korrektség" figyelembevételével általában nem szokott), akkor tetszeni fog. Ha ezen felül bármi mást vársz, akkor nem fog tetszeni :)



Letöltöttem, megnéztem. Röviden ennyi. Kicsit hosszabban: tisztán számítógépes, sablonos, kb. "F" kategóriás, egyszer megnézõs, még egy bõrt lehúzós tömegcikk, semmi extra.
Igazad lett.
Most megnéztem egyben .. kár, hogy a horror felé vitték el a történetet.
Maga a predator sci-fi akció volt anno, de ez így elég sux.
Nekem a második és a harmadik rész jön be, de sztem a második a legjobb.

Más!
A Charley Wilson háborúját látta már valaki?
Moziban nagyon tetszett a bemutatója.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #902 Dátum: 2008.02.20 23:20:52 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"


Azzal nem.


Ha kalóz dvd-re célzott Szonár Mester akkor IGEN...


Azzal, hogy megveszed? Azzal bcs-t követsz el? Na ne. Te, mint laikus, ugyan honnan kéne tudd, hogy az illetõ DVD kalóz?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Filmek
« Válasz #903 Dátum: 2008.02.21 08:28:13 »
Nos igen, elkövettem egy kis hibát  :nagymosoly: én csak megszerzek, kölcsönkérek, kölcsönzök és nézek, mindezt nem neten keresztül teszem.  :nagymosoly:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Peti

  • Vendég
Filmek
« Válasz #904 Dátum: 2008.02.21 10:44:09 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Azzal, hogy megveszed? Azzal bcs-t követsz el? Na ne. Te, mint laikus, ugyan honnan kéne tudd, hogy az illetõ DVD kalóz?


Persze ez így van, ha egy profi hamisítványt veszel meg számlával(!), de a piacon 3-400 forintért árult, papírtokos írt dvd-k sztem kiesnek ebbõl :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #905 Dátum: 2008.02.21 13:39:37 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"


Azzal, hogy megveszed? Azzal bcs-t követsz el? Na ne. Te, mint laikus, ugyan honnan kéne tudd, hogy az illetõ DVD kalóz?


Persze ez így van, ha egy profi hamisítványt veszel meg számlával(!), de a piacon 3-400 forintért árult, papírtokos írt dvd-k sztem kiesnek ebbõl :D


Jójó. De azzal, hogy megveszed (számla nélkül, 3-400-ért, mit tudom én), bûncselekményt követsz el? Ez számomra képtelenségnek hangzik.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Filmek
« Válasz #906 Dátum: 2008.02.21 19:03:57 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Jójó. De azzal, hogy megveszed (számla nélkül, 3-400-ért, mit tudom én), bûncselekményt követsz el? Ez számomra képtelenségnek hangzik.


Hát nemtom, olvasd el mivan a dvd filmek legelején... :roll: (az amit mindenki átteker(ne))

Ha más törvényekbõl indulunk ki, a megvétel ugyanúgy bûncselekmény, mert Te nagyon is tudod hogy hamisat (vagy ha úgy tetszik jogellenest) vásárolsz...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #907 Dátum: 2008.02.21 20:05:28 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"


Jójó. De azzal, hogy megveszed (számla nélkül, 3-400-ért, mit tudom én), bûncselekményt követsz el? Ez számomra képtelenségnek hangzik.


Hát nemtom, olvasd el mivan a dvd filmek legelején... :roll: (az amit mindenki átteker(ne))

Ha más törvényekbõl indulunk ki, a megvétel ugyanúgy bûncselekmény, mert Te nagyon is tudod hogy hamisat (vagy ha úgy tetszik jogellenest) vásárolsz...


Honnan is tudod ezt? Te köteles vagy tudni, miben tér el egy hamisított DVD a legálistól?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Filmek
« Válasz #908 Dátum: 2008.02.21 21:24:21 »
Idézetet írta: "Peti"
Hát nemtom, olvasd el mivan a dvd filmek legelején... :roll: (az amit mindenki átteker(ne))
Az egy fenyegetés, irgumburgum, stb.
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Filmek
« Válasz #909 Dátum: 2008.02.21 21:43:19 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Honnan is tudod ezt? Te köteles vagy tudni, miben tér el egy hamisított DVD a legálistól?


Ha megveszel egy papírtokos írt tdk (vagy bármi) dvd-t, annál kutya legyek ha fennáll a jóhiszemûség elve...
Azért mert nálunk gyakorlatilag senki se veszi komolyan, még nem jelenti azt hogy nem az...

Nem vagyok ügyvéd, de valami olyasmi lehet mint az orgazdaság (nem röhögni) ott se bújhatsz a mögé hogy nem tudtad hogy lopott... :angyal:

De ha gondolod utánanézek :wink:

Peti

  • Vendég
Filmek
« Válasz #910 Dátum: 2008.02.21 21:44:22 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Az egy fenyegetés, irgumburgum, stb.


Azért van valami alapja... :sunyi:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #911 Dátum: 2008.02.22 01:16:22 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"


Honnan is tudod ezt? Te köteles vagy tudni, miben tér el egy hamisított DVD a legálistól?


Ha megveszel egy papírtokos írt tdk (vagy bármi) dvd-t, annál kutya legyek ha fennáll a jóhiszemûség elve...
Azért mert nálunk gyakorlatilag senki se veszi komolyan, még nem jelenti azt hogy nem az...

Nem vagyok ügyvéd, de valami olyasmi lehet mint az orgazdaság (nem röhögni) ott se bújhatsz a mögé hogy nem tudtad hogy lopott... :angyal:

De ha gondolod utánanézek :wink:


Nézz utána, mert érdekelne. (Az orgazdaság, az egy nagyon más dolog.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Filmek
« Válasz #912 Dátum: 2008.02.22 08:33:49 »
Idézetet írta: "Palaczk"
megveszed (számla nélkül, 3-400-ért, mit tudom én), bûncselekményt követsz el?

Ez max adócsalás (illetve a kampány szerint nem FairPlay). Persze azt sem vagy köteles tudni, hogy ha kipergetsz 300 pénzecskét, akkor abból az eladó adózik-e vagy sem.  :nana:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #913 Dátum: 2008.02.22 09:59:17 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Palaczk"

Azzal nem.

Ha kalóz dvd-re célzott Szonár Mester akkor IGEN...
Arra.
De nagyon elfajult a dolog! :nagymosoly:
Végül is a weben se jön ingyen! :hmm:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #914 Dátum: 2008.02.22 10:21:58 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Palaczk"
megveszed (számla nélkül, 3-400-ért, mit tudom én), bûncselekményt követsz el?

Ez max adócsalás (illetve a kampány szerint nem FairPlay). Persze azt sem vagy köteles tudni, hogy ha kipergetsz 300 pénzecskét, akkor abból az eladó adózik-e vagy sem.  :nana:


Na errõl van szó. Azért igen kevés olyan dolog van (mint pl. a lõfegyver), aminek már a megvásárlásával bûncselekményt követsz el :nemnem:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )