Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 243491 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Filmek
« Válasz #885 Dátum: 2007.11.01 18:05:45 »
Skacok,
Nincs meg valakinek véletlenül a Nagyon Különleges Ügyosztály c. sorozat? (eredeti szinkronnal...)
Tudjátok, ebbõl lett a Csupasz Pisztoly.
 Klikk

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Filmek
« Válasz #886 Dátum: 2007.11.01 20:19:02 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem láttad a végét? Úgy nem ér az egész semmit :szemforgat: ... Mikortól nem láttad?

"Ilyen stílus" alatt mit értesz ebben az esetben? A bosszúállós-igazságtevõs alapállást? Vagy a sötét víziót az elképzelt társadalomról?
12.én lesz majd, akkor megnézem végig. Valahol ott szakadt vége, hogy rájött a csaj, hogy a V kínozta meg.
Az ilyen horror szerû történetekért nem vagyok oda. Pláne a bosszúálós minéltöbbvér legyen sztorikra nem vagyok vevõ, csak elkezdtem nézni, és érdekesnek tûnt.
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #887 Dátum: 2007.11.02 10:44:03 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem láttad a végét? Úgy nem ér az egész semmit :szemforgat: ... Mikortól nem láttad?

"Ilyen stílus" alatt mit értesz ebben az esetben? A bosszúállós-igazságtevõs alapállást? Vagy a sötét víziót az elképzelt társadalomról?
12.én lesz majd, akkor megnézem végig. Valahol ott szakadt vége, hogy rájött a csaj, hogy a V kínozta meg.
Az ilyen horror szerû történetekért nem vagyok oda. Pláne a bosszúálós minéltöbbvér legyen sztorikra nem vagyok vevõ, csak elkezdtem nézni, és érdekesnek tûnt.


Minél több vér? Erre a filmre nem igaz. OK, a vége felé (te ezt nem láttad) van egy jelenet, abban van némi vér; dehát te ezt még nem is láttad ;) ... Horror? Ez a film nem horror, maximum helyenként megrázó, de az is akar lenni, az is kell legyen ahhoz, hogy "átmenjen az üzenet".

Egyébként pedig, ha csak odáig láttad, ahol a lány rájön hogy V tartotta fogva, akkor a film jelentõs részét nem láttad, nem csak a végét. Onnan még nagyon sok van a végéig! Nézd majd meg, érdemes!!!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #888 Dátum: 2008.02.16 22:16:17 »
Ma elmentem moziba, és megnéztem a Cloverfield c. filmet. Szörnyfilm, de igen érdekes kivitelezésben, nagyon sajátos atmoszférával. Megfogja az embert, hihetõ. Tetszett! Látta valaki?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #889 Dátum: 2008.02.17 18:37:15 »
Az AVP2-t nem látta valaki?
Mindenképp megnézem, de érdekelne a véleményetek is!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #890 Dátum: 2008.02.17 20:19:29 »
Idézetet írta: "Szonár"
Az AVP2-t nem látta valaki?
Mindenképp megnézem, de érdekelne a véleményetek is!


Én nem láttam, de utánaolvasgattam. Ez jött le:

Hogy tetszeni fog-e vagy sem, az attól függ, hogy mit vársz tõle. Ha másfél óra irgalmatlan gyilkolászást (azzal az üdítõ kivételességgel, hogy a gyilkolászás kiterjed olyasvalakikre is, akikre a "politikai korrektség" figyelembevételével általában nem szokott), akkor tetszeni fog. Ha ezen felül bármi mást vársz, akkor nem fog tetszeni :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Filmek
« Válasz #891 Dátum: 2008.02.17 21:09:03 »
Történetnélküli, sötét, lövldözõs, széttépõs, esõs. De pont ezért kedveljük...Jobban is megcsinálhatták volna, de így, hogy bátyámtól kaptam DVD-n egy estét megért.
Gabe 254.

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Filmek
« Válasz #892 Dátum: 2008.02.17 21:58:19 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Szonár"
Az AVP2-t nem látta valaki?
Mindenképp megnézem, de érdekelne a véleményetek is!


Én nem láttam, de utánaolvasgattam. Ez jött le:

Hogy tetszeni fog-e vagy sem, az attól függ, hogy mit vársz tõle. Ha másfél óra irgalmatlan gyilkolászást (azzal az üdítõ kivételességgel, hogy a gyilkolászás kiterjed olyasvalakikre is, akikre a "politikai korrektség" figyelembevételével általában nem szokott), akkor tetszeni fog. Ha ezen felül bármi mást vársz, akkor nem fog tetszeni :)



Letöltöttem, megnéztem. Röviden ennyi. Kicsit hosszabban: tisztán számítógépes, sablonos, kb. "F" kategóriás, egyszer megnézõs, még egy bõrt lehúzós tömegcikk, semmi extra.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #893 Dátum: 2008.02.18 01:18:21 »
Most néztem meg a Planet Terror-t. Jééééézusom........  :mivan:  :crazy:  :hanyok:  :vomit:  [smilie=sm01.gif]  [smilie=sm06.gif]  :rockout3:  :ordog:  :vag2:  :nagymosoly:  :10:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #894 Dátum: 2008.02.19 11:55:55 »
Idézetet írta: "OK fine"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Szonár"
Az AVP2-t nem látta valaki?
Mindenképp megnézem, de érdekelne a véleményetek is!


Én nem láttam, de utánaolvasgattam. Ez jött le:

Hogy tetszeni fog-e vagy sem, az attól függ, hogy mit vársz tõle. Ha másfél óra irgalmatlan gyilkolászást (azzal az üdítõ kivételességgel, hogy a gyilkolászás kiterjed olyasvalakikre is, akikre a "politikai korrektség" figyelembevételével általában nem szokott), akkor tetszeni fog. Ha ezen felül bármi mást vársz, akkor nem fog tetszeni :)



Letöltöttem, megnéztem. Röviden ennyi. Kicsit hosszabban: tisztán számítógépes, sablonos, kb. "F" kategóriás, egyszer megnézõs, még egy bõrt lehúzós tömegcikk, semmi extra.
Letöltöttem, belenéztem.
Nekem teccik! :D Tök jó amikor verekszenek, az alien kinyújtja a csáprágóját, a predator meg letöri neki! [smilie=sm48.gif]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #895 Dátum: 2008.02.19 15:35:07 »
Ne írogassátok már, hogy "letöltöttem", az Isten szerelmére :turelmetlen: ... Írjátok helyette, hogy "megszereztem" vagy mit tudom én :otlet:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Filmek
« Válasz #896 Dátum: 2008.02.19 23:27:28 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ne írogassátok már, hogy "letöltöttem", az Isten szerelmére :turelmetlen: ... Írjátok helyette, hogy "megszereztem" vagy mit tudom én :otlet:


 :D
Igen, mégiscsak illegális vagy mifene :wink:

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #897 Dátum: 2008.02.20 09:06:24 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ne írogassátok már, hogy "letöltöttem", az Isten szerelmére :turelmetlen: ... Írjátok helyette, hogy "megszereztem" vagy mit tudom én :otlet:
Ha az ecserin ismeretlen származású árut veszek azzal bûncselekményt követek el? :hmm:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #898 Dátum: 2008.02.20 13:45:23 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ne írogassátok már, hogy "letöltöttem", az Isten szerelmére :turelmetlen: ... Írjátok helyette, hogy "megszereztem" vagy mit tudom én :otlet:
Ha az ecserin ismeretlen származású árut veszek azzal bûncselekményt követek el? :hmm:


Azzal nem.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Filmek
« Válasz #899 Dátum: 2008.02.20 20:17:29 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ne írogassátok már, hogy "letöltöttem", az Isten szerelmére :turelmetlen: ... Írjátok helyette, hogy "megszereztem" vagy mit tudom én :otlet:
Ha az ecserin ismeretlen származású árut veszek azzal bûncselekményt követek el? :hmm:

Max megjelenik az a feketeruhás csákó, sípol egyet és felmutat egy lapot  :kacsint:  :rohog:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety