Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 243483 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #855 Dátum: 2007.07.16 11:48:09 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)

Hogy micsodaaaa?!?!!?! Szünet a moziban?! Elmennek a jó büdi nénikéjükbe!


Lám-lám, mennyire nem vagyunk egyformák... Én nagyon örülnék a szünetnek minden fim során, amely hosszabb 90 percesnél. A kétórásoknál már mindenképpen, az annál is hosszabbakról nem is beszélve. A Gyûrûk Ura III során nagyon díjaztam a szünetet. Sajna másfél óránál többet nem nagyon vagyok képes végigülni anélkül, hogy "ki ne kellene mennem" :szemforgat: ...

Ejj Te lenni törpe vizmûtelep?  :rohog:  :rohog: Én ha hosszabb távon autózok kis dolgok ürügyén nem szeretek megállni, szóval ha kell akkor elég sokáig viszem magammal a dolgokat:) a kisdolgot legalább 3-4 órán át nyugodtan tudom tartani (az elsõ ingertõl számitva) a nagyot meg akár egy félnapig is na jó nem ide tartozik mindez.
Én is úgy vagyok vele mint Palaczk.
Közvetlenül elõtte elmegyek, de a végére már minden bajom van.
(S akkor már nem is tudok annyira koncentrálni az eseményekre.)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Filmek
« Válasz #856 Dátum: 2007.07.16 14:11:51 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)

Hogy micsodaaaa?!?!!?! Szünet a moziban?! Elmennek a jó büdi nénikéjükbe!


Lám-lám, mennyire nem vagyunk egyformák... Én nagyon örülnék a szünetnek minden fim során, amely hosszabb 90 percesnél. A kétórásoknál már mindenképpen, az annál is hosszabbakról nem is beszélve. A Gyûrûk Ura III során nagyon díjaztam a szünetet. Sajna másfél óránál többet nem nagyon vagyok képes végigülni anélkül, hogy "ki ne kellene mennem" :szemforgat: ...

Ejj Te lenni törpe vizmûtelep?  :rohog:  :rohog: Én ha hosszabb távon autózok kis dolgok ürügyén nem szeretek megállni, szóval ha kell akkor elég sokáig viszem magammal a dolgokat:) a kisdolgot legalább 3-4 órán át nyugodtan tudom tartani (az elsõ ingertõl számitva) a nagyot meg akár egy félnapig is na jó nem ide tartozik mindez.
Én is úgy vagyok vele mint Palaczk.
Közvetlenül elõtte elmegyek, de a végére már minden bajom van.
(S akkor már nem is tudok annyira koncentrálni az eseményekre.)

Akkor csak én vagyok úgy hogy 4-6 órát simán elbirok wc nélkül még úgy is hogy 1 liter folyadék lecsúszik ...

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #857 Dátum: 2007.07.16 15:10:47 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)

Hogy micsodaaaa?!?!!?! Szünet a moziban?! Elmennek a jó büdi nénikéjükbe!


Lám-lám, mennyire nem vagyunk egyformák... Én nagyon örülnék a szünetnek minden fim során, amely hosszabb 90 percesnél. A kétórásoknál már mindenképpen, az annál is hosszabbakról nem is beszélve. A Gyûrûk Ura III során nagyon díjaztam a szünetet. Sajna másfél óránál többet nem nagyon vagyok képes végigülni anélkül, hogy "ki ne kellene mennem" :szemforgat: ...

Ejj Te lenni törpe vizmûtelep?  :rohog:  :rohog: Én ha hosszabb távon autózok kis dolgok ürügyén nem szeretek megállni, szóval ha kell akkor elég sokáig viszem magammal a dolgokat:) a kisdolgot legalább 3-4 órán át nyugodtan tudom tartani (az elsõ ingertõl számitva) a nagyot meg akár egy félnapig is na jó nem ide tartozik mindez.
Én is úgy vagyok vele mint Palaczk.
Közvetlenül elõtte elmegyek, de a végére már minden bajom van.
(S akkor már nem is tudok annyira koncentrálni az eseményekre.)

Akkor csak én vagyok úgy hogy 4-6 órát simán elbirok wc nélkül még úgy is hogy 1 liter folyadék lecsúszik ...
Igen, és tippelnék is valami vese elégtelenségre... :ordog:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Filmek
« Válasz #858 Dátum: 2007.07.17 07:41:57 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "taby"

Akkor csak én vagyok úgy hogy 4-6 órát simán elbirok wc nélkül még úgy is hogy 1 liter folyadék lecsúszik ...
Igen, és tippelnék is valami vese elégtelenségre... :ordog:

:P Hát inkább az önkontrolt tudnám megjelölni helyes válaszként, mikor életmódot váltottam és napi 5 liter folyadék csúszott le akkor megtanultam hogyan is gyüjtögessem, mert akkor aztán mehettem volna 30 percenként leengedni a fáradt gõzt. tennap is herr riporter nézés közben lecsúszott 1 lityó ginger ale aztán a mozi után több mint egy órával kellett csak megkersni a 00-s helyiséget. :)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Filmek
« Válasz #859 Dátum: 2007.07.17 23:49:36 »
Tegnap hátborzongató élményem volt.

A Dunán ment egy kétrészes film, a címe: "Az ügynök élete". Tulajdonképpen roppant szórakoztató, arról szól, - 1958 és 88 közt a BM által készített rövidfilmek segítségével - hogyan kell besúgókat beszervezni, és velük a kapcsolatot tartani. Oktatófilmeknek is nevezhetnénk ezeket.
A döbbenet akkor jött, amikor az egyik filmrészleten ismerõs környezetet láttam. (Itt éppen arról volt szó, hogy hogyan kell egy albérletként fenntartott lakásban találkozókat szervezni.) A képen egy lakásból kifele látszott egy bizonyos, nem túl közismert utca részlete, leginkább az utca túloldalán lévõ ház. És ez az a ház, amelyet születésem tõl jó negyedszázadon keresztül a mi ablakunkon át én is mindennap láthattam, amíg a szüleimnél laktam. Gyerekek, az a filmrészlet a  szomszédunk házában készült!!! Igaz, 40, vagy 50 éve, de akkor is...
music     

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #860 Dátum: 2007.07.18 11:14:22 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "taby"

Akkor csak én vagyok úgy hogy 4-6 órát simán elbirok wc nélkül még úgy is hogy 1 liter folyadék lecsúszik ...
Igen, és tippelnék is valami vese elégtelenségre... :ordog:

:P Hát inkább az önkontrolt tudnám megjelölni helyes válaszként, mikor életmódot váltottam és napi 5 liter folyadék csúszott le akkor megtanultam hogyan is gyüjtögessem, mert akkor aztán mehettem volna 30 percenként leengedni a fáradt gõzt. tennap is herr riporter nézés közben lecsúszott 1 lityó ginger ale aztán a mozi után több mint egy órával kellett csak megkersni a 00-s helyiséget. :)
Errõl az életmódváltásról egy picit bõvebb beszámolót írnál az életmód topikba?
(Tudod, az a benzingõztõl....)
Zõd manók segítsetek!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Filmek
« Válasz #861 Dátum: 2007.08.05 13:33:51 »
Skacok, a Studio 60 (on Sunset Strip) c. sorozat magyar feliratával nem találkozott valalki valamelyik "közösségi szájton"? Csak 1-4 és 6. részhez találtam magyart, de jó lenne mind a 22-höz.  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #862 Dátum: 2007.08.20 11:46:47 »
Gyerekek, valakinek nincs meg véletlenül az István, a király? Az eredeti felvételre gondolok, amit anno kiadtak VHS-en stb. Létezik ez DVD-n, vagy bárhogy digitalizálva? Kéne :szemez: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Filmek
« Válasz #863 Dátum: 2007.08.20 12:14:18 »
Nekem az van meg dvd-n, amit 2002-ben Esztergomban adtak elõ. A bolti verzio biztonsági másolata  :hipnozis:

Ha ez érdekel szivesen atirom neked és elpostázom.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Filmek
« Válasz #864 Dátum: 2007.08.20 14:35:35 »
A Peter-félét mintha tavaly vettem volna meg Apámnak, valami 500 Ft-ért, a régi, eredeti biztos, hogy megvan nekünk valahol VHS-en, mert kiskoromban rengetegszer megnéztem, de tuti szar a minõsége. (Ha egyáltalán még lejátszható)
Majd rákérdezek, ha nem jársz sikerrel.

szerk:
érdemes lenne ma felvenni és akkor nincs gond  :kacsint:
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=5587400&i_where=1&i_where_tv=1
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Filmek
« Válasz #865 Dátum: 2007.08.21 07:25:42 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Gyerekek, valakinek nincs meg véletlenül az István, a király? Az eredeti felvételre gondolok, amit anno kiadtak VHS-en stb. Létezik ez DVD-n, vagy bárhogy digitalizálva? Kéne :szemez: ...

Ha arra a verzióra gondolsz ami tegnap ment a tv1-en, az divx-ben meg van.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #866 Dátum: 2007.08.21 11:21:21 »
Idézetet írta: "Apu"
Idézetet írta: "Palaczk"
Gyerekek, valakinek nincs meg véletlenül az István, a király? Az eredeti felvételre gondolok, amit anno kiadtak VHS-en stb. Létezik ez DVD-n, vagy bárhogy digitalizálva? Kéne :szemez: ...

Ha arra a verzióra gondolsz ami tegnap ment a tv1-en, az divx-ben meg van.


Ööö... Milyen verzió ment tegnap a TV1-en :hmm: ? Nem láttam...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Filmek
« Válasz #867 Dátum: 2007.08.21 13:05:54 »
Eggyel alatta ott a linkem, vagy netalántán láthatatlan billentyûzetrõl nyomom?  :nyelv:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #868 Dátum: 2007.08.21 19:41:44 »
Idézetet írta: "Tide"
Eggyel alatta ott a linkem, vagy netalántán láthatatlan billentyûzetrõl nyomom?  :nyelv:


Bakker de hülye vagyok :banging: ... Hát PONT ez kéne, és tegnap adták, föl lehetett volna venni :sir: ... Ehhh lúúúúzer :x

(...)
(........)

... na szóval, EZ a változat nincs meg valakinek :szemez:  :szemez:  :szemez: ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Filmek
« Válasz #869 Dátum: 2007.08.23 21:15:57 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Tide"
Eggyel alatta ott a linkem, vagy netalántán láthatatlan billentyûzetrõl nyomom?  :nyelv:


Bakker de hülye vagyok :banging: ... Hát PONT ez kéne, és tegnap adták, föl lehetett volna venni :sir: ... Ehhh lúúúúzer :x

(...)
(........)

... na szóval, EZ a változat nincs meg valakinek :szemez:  :szemez:  :szemez: ?


De igen. Mint alább írám divxben. :)
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.