Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 243485 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Filmek
« Válasz #840 Dátum: 2007.05.22 16:17:25 »
Idézetet írta: "Tide"
Na, kiolvastam az Egy Gésa Emlékiratait, meg is néztem még aznap a filmet (szombat), tetszett, bár a könyv után hiányosnak éreztem, de ez természetes.


És akkor meg tudod határozni, hogy konkrétan minek is minõsül egy Gésa? Értem ez alatt, hogy ***a vagy gazdag ember eltartott szeretõje vagy micsoda?
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Filmek
« Válasz #841 Dátum: 2007.05.22 23:21:49 »
Én semmiféleképpen nem tartom ***ának, vagy ha igen, akkor már a minõségi változata, mert végülis pénzért adja a testét, a szüzességét (mizuage). Meghatározni nem tudom, ez nem az én feladatom. De végülis ha már az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor azt mondanám: mûvész Nõ  :szemez:
Én egy prostira nem néznék fel, egy Gésára viszont egészen biztos tisztelettel tekintenék (bár még nem futottam össze eggyel sem  :pofa: )
Szerinted?
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Filmek
« Válasz #842 Dátum: 2007.05.23 16:42:36 »
Idézetet írta: "Tide"
Én semmiféleképpen nem tartom ***ának, vagy ha igen, akkor már a minõségi változata, mert végülis pénzért adja a testét, a szüzességét (mizuage). Meghatározni nem tudom, ez nem az én feladatom. De végülis ha már az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor azt mondanám: mûvész Nõ  :szemez:


Azért a te véleményed érdekelt mert te olvastad a könyvet is. Én meg csak a filmet láttam. És minden filmben amit eddig láttam másképp írták körül a Gésa "funkcióját" úgyhogy kiváncsi lettem.

Idézetet írta: "Tide"

Én egy prostira nem néznék fel, egy Gésára viszont egészen biztos tisztelettel tekintenék (bár még nem futottam össze eggyel sem  :pofa: )
Szerinted?


Tartok tõle felnézni egy Gésára sem fogok soha mivel nincs rá pénzem. :kacsint: És akkor már meg is határoztam a véleményem mivel ha jól értettem a filmet a Gésának tilos a szerelem. Az a dolga, hogy gyönyörû, okos, stb legyen. Viszont célratörõen gazdag embert kell szereznie magának aki támogatja. Viszont nem veteti el magát így ki sem tudja forgatni mindenéböl a delikvenst. Akkor most felnézzek rá vagy sem? Nehéz kérdés. Sok nõ kevesebb befektetéssel sokkal többet facsar ki az "áldozatból" csak azzal, hogy elveteti magát. Viszont mivel a pénzre megy így mindenképp hivatásosról beszélünk.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Filmek
« Válasz #843 Dátum: 2007.05.24 00:32:14 »
Kölcsönadjam a könyvet?  :szemez:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #844 Dátum: 2007.05.24 20:40:23 »
Idézetet írta: "Tide"
Na, kiolvastam az Egy Gésa Emlékiratait, meg is néztem még aznap a filmet (szombat), tetszett, bár a könyv után hiányosnak éreztem, de ez természetes.
Este mozi  :arrow: 23.
Jim Carrey, aki kivételesen nem vígjátékban nyomja.. jó volt, bár nem vártam a filmtõl túl sokat.
Viszont szerda  :arrow: Karib 3. Juj de várom.  :szivecske: Már a jegyek is megvannak  :vag2: Johnny Depp  :szivecske:


Karib 3, na azt én is várom :) ... 1 bejött, 2 dettó, kis blõdlik de jól lehet rajtuk szórakozni, mûfajon belül nagyon jók, nomeghát ugye ott van Keira baby, mmmmhhh  :P  :szivecske:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #845 Dátum: 2007.05.24 20:42:00 »
Idézetet írta: "ATIS"
Tartok tõle felnézni egy Gésára sem fogok soha mivel nincs rá pénzem. :kacsint: És akkor már meg is határoztam a véleményem mivel ha jól értettem a filmet a Gésának tilos a szerelem. Az a dolga, hogy gyönyörû, okos, stb legyen. Viszont célratörõen gazdag embert kell szereznie magának aki támogatja. Viszont nem veteti el magát így ki sem tudja forgatni mindenéböl a delikvenst. Akkor most felnézzek rá vagy sem? Nehéz kérdés. Sok nõ kevesebb befektetéssel sokkal többet facsar ki az "áldozatból" csak azzal, hogy elveteti magát. Viszont mivel a pénzre megy így mindenképp hivatásosról beszélünk.


Asszem ehhez japánnak kéne lenni, hogy megértsük. Sokmindenben nagyon más srófra jár az agyuk.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Filmek
« Válasz #846 Dátum: 2007.05.26 15:10:16 »
meg kell mondjam csalódtam a karibtenger kalózai3-ban! :( számomra pont az hiányzott belõle amit az elõzõ 2 részben szerettem. Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)
Na most minden bizodalmam John McClane-ben bár az se lesz már a régi

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Filmek
« Válasz #847 Dátum: 2007.05.26 20:40:27 »
Idézetet írta: "taby"
Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)

Hogy micsodaaaa?!?!!?! Szünet a moziban?! Elmennek a jó büdi nénikéjükbe!
Gabe 254.

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Filmek
« Válasz #848 Dátum: 2007.05.27 15:38:59 »
Idézetet írta: "taby"
meg kell mondjam csalódtam a karibtenger kalózai3-ban! :( számomra pont az hiányzott belõle amit az elõzõ 2 részben szerettem. Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)
Na most minden bizodalmam John McClane-ben bár az se lesz már a régi

Én most néztem ebéd közben. Az eleje kicsit unalmas, a sivatagi hajókázásos rész nagyon unalmas, de a vége nagyon jól sikerült, bár a kalózflotta csinálhatott volna is valamit, ha már összehozták. :) Mondjuk érdekelne, hogy Keira az elején az utolsó pisztolyát honnan húzza elõ... :)
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #849 Dátum: 2007.05.27 16:48:54 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)

Hogy micsodaaaa?!?!!?! Szünet a moziban?! Elmennek a jó büdi nénikéjükbe!


Lám-lám, mennyire nem vagyunk egyformák... Én nagyon örülnék a szünetnek minden fim során, amely hosszabb 90 percesnél. A kétórásoknál már mindenképpen, az annál is hosszabbakról nem is beszélve. A Gyûrûk Ura III során nagyon díjaztam a szünetet. Sajna másfél óránál többet nem nagyon vagyok képes végigülni anélkül, hogy "ki ne kellene mennem" :szemforgat: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Filmek
« Válasz #850 Dátum: 2007.05.27 17:36:40 »
Én ritkán járok moziba, de otthon kifejezetten zavar, ha 4-5 reklámblokk megy le egy 2 órás film közben. Elkezdik 8kor, aztán 11 kor lesz vége  :nemnem: Inkább DVD-t nézek, vagy HBO-t. Nem szeretem megszakítani a filmeket, mert aztán elvesztem a fonalat.

Kedves Palaczk nem kell annyit inni közben  :nagymosoly:
Laco 73 :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Filmek
« Válasz #851 Dátum: 2007.05.27 21:50:40 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Az meg hogy itt nyiregyen szünettel adták (csupán azért hogy a mozibüfé extra profitra tegyen szert... ez megint csak rontott az élvezeti értéken)

Hogy micsodaaaa?!?!!?! Szünet a moziban?! Elmennek a jó büdi nénikéjükbe!


Lám-lám, mennyire nem vagyunk egyformák... Én nagyon örülnék a szünetnek minden fim során, amely hosszabb 90 percesnél. A kétórásoknál már mindenképpen, az annál is hosszabbakról nem is beszélve. A Gyûrûk Ura III során nagyon díjaztam a szünetet. Sajna másfél óránál többet nem nagyon vagyok képes végigülni anélkül, hogy "ki ne kellene mennem" :szemforgat: ...

Ejj Te lenni törpe vizmûtelep?  :rohog:  :rohog: Én ha hosszabb távon autózok kis dolgok ürügyén nem szeretek megállni, szóval ha kell akkor elég sokáig viszem magammal a dolgokat:) a kisdolgot legalább 3-4 órán át nyugodtan tudom tartani (az elsõ ingertõl számitva) a nagyot meg akár egy félnapig is na jó nem ide tartozik mindez.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #852 Dátum: 2007.05.27 22:36:10 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én ritkán járok moziba, de otthon kifejezetten zavar, ha 4-5 reklámblokk megy le egy 2 órás film közben. Elkezdik 8kor, aztán 11 kor lesz vége  :nemnem: Inkább DVD-t nézek, vagy HBO-t. Nem szeretem megszakítani a filmeket, mert aztán elvesztem a fonalat.

Kedves Palaczk nem kell annyit inni közben  :nagymosoly:


Hát én valahol olvastam, hogy az ember igyon sokat, mert az az egészséges - most nem az A betûs italokra gondoltam, persze ;) ... Úgyhogy iszom is, reggel egy csomó teát, napközben meg egy rakat ávizet. Na hát ennek következményei vannak - de ez már tényleg nem ide tartozik  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Random_

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 442
    • http://borbelyj.spaces.live.com
Filmek
« Válasz #853 Dátum: 2007.07.14 07:10:50 »
A héten volt szerencsém megnézni a Harmadik Shrek-et moziban. Akinek az elsõ tetszett annak érdemes beülnie mert nagyon jó lett szerintem. A másodiknál feltétlenül. Sokkal több a poén és a beszólások is súlyosabbak. Nem bántam meg, hogy beültem rá. (fõleg, hogy nem én fizettem a mozijegyet  :kacsint: )
Corolla 1.4 Terra --> Focus 1.6 Ghia [155]

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Filmek
« Válasz #854 Dátum: 2007.07.15 22:21:09 »
Idézetet írta: "Random_"
A héten volt szerencsém megnézni a Harmadik Shrek-et moziban. Akinek az elsõ tetszett annak érdemes beülnie mert nagyon jó lett szerintem. A másodiknál feltétlenül. Sokkal több a poén és a beszólások is súlyosabbak. Nem bántam meg, hogy beültem rá. (fõleg, hogy nem én fizettem a mozijegyet  :kacsint: )

Az elsõnél rosszabb, a másodiknál jobb. :)
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.